Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi satmayı düşünmedim hiç :D artık fazlasıyla manevi değeri var
    Yahu sat demedim, 3 aşağı 5 yukarı merak ettim sadece.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu sat demedim, 3 aşağı 5 yukarı merak ettim sadece.
    işte satmayı düşünmediğim için yaptığım maliyeti materyal olarak hesaplamadım. ki aksesuar ikinci elde para etmiyor. o yüzden fazla bişeye gideceğini düşünmüyorum. 2. el piyasası üzerine enn fazla 2-3 daha eklenir. o da taş çatlasa. ha sahibinden de sadece sticker kiti ve yoshimura egzozlusunu 12bin e satıyorlarsa sahibinden.com üzerinden fiyat vereceksem bendeki msx daha fazlası eder :D gerçekte eder mi? hiç sanmıyorum :D yani bu iki ucu farklı deynek :D yapacaksan çok eğlenceli ve hatrı sayılır miktarlar ödüyorsun satarken yarı fiyatı bile demiyor bu yüzden belki fiyat vermekte zorlanıyorum. hani piyasayı biliyorum ama benim için pek parayla satılacak şeyler değil
    Levent bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

ATLANTİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    odiyilde prelli lastik motorda cok güzel duruyor

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı ATLANTİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    odiyilde prelli lastik motorda cok güzel duruyor
    pirelli sl60 modeli mi?
    hummar34 bunu beğendi.
    Yiğit Can

ATLANTİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    pirelli sl60 modeli mi?
    modelini ilmiyorumki yukardaki resimlerdeki işte
    hummar34 bunu beğendi.
    HONDA MSX 125 (GROM)

Herkese merhabalar forum sakinleri.
    Geçen hafta ehliyetimi aldım ve bugün itibari ile Honda bayine motora tekrar bakmaya gittim.
    Ben 1.80 boyundayım tek başıma motora binince bir sıkıntı yok ama eşimi artçı olarak oturttuğumda direksiyon dizlerime değdi.
    Gidonu kaldırırız filan dediler ama içime sinmedi. Gidonun dik hali içinde illa motoru almam gerekliymiş.
    Sizden artçı kullananlar var mıdır? Yorumlarınıza ihtiyacım var.
    Satış elemanı tutturdu artçıyla zor illa pcx al diye. Kafamı allak bullak etti.

Tayfun44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GROM
    Hocam 175 75 kgym , arkama 175 civarı 60 - 80 kg arası sürekli artçı biniyor
    Kısa mesafelerde hiç rahatsız olmuyorum .(15km)
    Uzun yolda nasıl olur bilemem .

Vitesli istiyorsanız cbr125 alın derim , pcx de güzel seçim ...

Ama şahsi görüşüm bu msxler 2 kişi için pek ideal degil , tek kişi daha zevkli
    lakin 2 kişide aşırı sorun cıkarmaz ...

Sağol Tayfun hocam.
    Msx 125 şekline hastayım ama eşimle de boş zamanları gezeriz Ankara içinde pcx ise çok fazla sıradan geliyor.
    Bakacaz bakalım.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı darklion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol Tayfun hocam.
    Msx 125 şekline hastayım ama eşimle de boş zamanları gezeriz Ankara içinde pcx ise çok fazla sıradan geliyor.
    Bakacaz bakalım.
    Msx'i Ankarada yerler hocam, daha büyük bişeyler lazım bu motoru görmez angaralı şöförler

Motosikleti
    HONDA GROM
    Evet şekil itibariyle bana cok tatlı geliyor . 1 2 hafta içinde karşı cinsin tepkilerinide sahilde görücez :D
    2 hafta once pazar günü motorun yanında denizden cıktım kurulanıyodum 2 kız fotograf cekilmek istediler buyrun dedim cok güzel falan dediler hoşuma gitti :D

4 ay oldu motoru alalı pek sürme imkanım olmuyo yani max 10 gün takılmışımdır ama 10 gündede 50 kişi rahat sormustur motoru öyle diyim ...
    Soran olursa artık fiyat 8400 :D

Hocam nakitte sıkıntı yoksa Kawasaki 250sl alıp takılın , 2nci motor hayalim kawaaa :D

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Msx'i Ankarada yerler hocam, daha büyük bişeyler lazım bu motoru görmez angaralı şöförler
    ankaranın bebeleri koca taksiyi görmüyor gs olsa onu mu görcek sanki?

Herkese merhabalar forum sakinleri.
    Geçen hafta ehliyetimi aldım ve bugün itibari ile Honda bayine motora tekrar bakmaya gittim.
    Ben 1.80 boyundayım tek başıma motora binince bir sıkıntı yok ama eşimi artçı olarak oturttuğumda direksiyon dizlerime değdi.
    Gidonu kaldırırız filan dediler ama içime sinmedi. Gidonun dik hali içinde illa motoru almam gerekliymiş.
    Sizden artçı kullananlar var mıdır? Yorumlarınıza ihtiyacım var.
    Satış elemanı tutturdu artçıyla zor illa pcx al diye. Kafamı allak bullak etti.
    hocam boyum 182 kilom 95 gidonu enduro gidonu taktım. yani daha alçak. ardçı da binince kendim de sürerken dizime çarpmıyor nasıl dizinize çarptırdınız anlamadım. olduğunuz yerde dimdik mi çevirdiniz?
    kayracan bunu beğendi.
    Yiğit Can

hummar34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX 125 , Kawasaki ER6N , Ducati 795
    Alıntı Tayfun44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet şekil itibariyle bana cok tatlı geliyor . 1 2 hafta içinde karşı cinsin tepkilerinide sahilde görücez :D
    2 hafta once pazar günü motorun yanında denizden cıktım kurulanıyodum 2 kız fotograf cekilmek istediler buyrun dedim cok güzel falan dediler hoşuma gitti :D

4 ay oldu motoru alalı pek sürme imkanım olmuyo yani max 10 gün takılmışımdır ama 10 gündede 50 kişi rahat sormustur motoru öyle diyim ...
    Soran olursa artık fiyat 8400 :D

Hocam nakitte sıkıntı yoksa Kawasaki 250sl alıp takılın , 2nci motor hayalim kawaaa :D
    Sana bir tavsiye vereyim ozaman . kasawaki 250 SL ile CBR 150 -cbr250 senin cok beyendigin motorla ayni . sesinden tut herseyine kadar. yerinde olsam donup bile bakmam 250 SL ye . tabikide zewk isi . ona binecegine Ninja nin normalini kovala sesinden tut performansina kadar bin kat daha iyi
    Tayfun44 bunu beğendi.

ankaranın bebeleri koca taksiyi görmüyor gs olsa onu mu görcek sanki?

hocam boyum 182 kilom 95 gidonu enduro gidonu taktım. yani daha alçak. ardçı da binince kendim de sürerken dizime çarpmıyor nasıl dizinize çarptırdınız anlamadım. olduğunuz yerde dimdik mi çevirdiniz?
    Evet hocam yerde dik çevirdim. Mutlaka ki o kadar dik bir manevra trafikte olmaz ama artçı binince motorun en önüne yapıştım. Yeni başlayan bir kişi olarak sindiremiyorum.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Evet hocam yerde dik çevirdim. Mutlaka ki o kadar dik bir manevra trafikte olmaz ama artçı binince motorun en önüne yapıştım. Yeni başlayan bir kişi olarak sindiremiyorum.
    sindirememek değil de zorlanırsınız yeniyseniz. dizinize çarpmasa bile ardçıyla zorlanırsınız tehlikeli olur
    Alıntı hummar34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana bir tavsiye vereyim ozaman . kasawaki 250 SL ile CBR 150 -cbr250 senin cok beyendigin motorla ayni . sesinden tut herseyine kadar. yerinde olsam donup bile bakmam 250 SL ye . tabikide zewk isi . ona binecegine Ninja nin normalini kovala sesinden tut performansina kadar bin kat daha iyi
    abi türkiyede küçük cc kawa almak tamamiyle saçmalık zaten.
    Yiğit Can

Motorun çalışır halini yakından görebileceğim Ankara'da ikamet eden bir dostumuz yok mudur forumda.

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Arkadaşlar ayna yorumlarınız için teşekkürler,
    (Sayfalar uzadığı için eski yorumları başta görmemişim onlara da göz attım)

Rizoma oldukça güzel ama çok küçük görünüyor.
    Forza da daha geniş ama açıkta duruyor mu emin olamadım.
    Asıl sorun aynaların yeterince açıkta durmuyor olmasından kaynaklanıyor. Kollarım önüne geçtiği için normal duruşta arkamı görmem mümkün olmuyor.

şöyle bir ayna uzatma aparatı gördüm. Kullanan, fikri olan var mı?
    Basitçe aynaları 3,5 cm açığa kaydırıyor.
    Yeterli olur mu emin olamadım ama daha fazla açsa da trafikte ilerlemeyi zorlaştırabilir.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı feti_can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ayna yorumlarınız için teşekkürler,
    (Sayfalar uzadığı için eski yorumları başta görmemişim onlara da göz attım)

Rizoma oldukça güzel ama çok küçük görünüyor.
    Forza da daha geniş ama açıkta duruyor mu emin olamadım.
    Asıl sorun aynaların yeterince açıkta durmuyor olmasından kaynaklanıyor. Kollarım önüne geçtiği için normal duruşta arkamı görmem mümkün olmuyor.

şöyle bir ayna uzatma aparatı gördüm. Kullanan, fikri olan var mı?
    Basitçe aynaları 3,5 cm açığa kaydırıyor.
    Yeterli olur mu emin olamadım ama daha fazla açsa da trafikte ilerlemeyi zorlaştırabilir.
    dostum yeterli olur ama orjinal aynaları da kötü. forza aynası gerçekten ideal. ama rizomaların görüntüsü çok tatlı. rizomalarda görüntü problemi çekmedim. aynaya baktığımda arkamı görüyorum ama forza tabi arkanı çok daha büyük bir alanı gösterir.
    yani forza > rizoma > orjinal
    :D
    Yiğit Can

Motosikleti
    HONDA GROM
    Telike hocama katılıyorum ...

Görünüş diyorsan rizoma , yok ben kendimi güvende hissedeyim kocaman gözüksün arkam geleni gideni keseyim görüntü önemli degil diyorsan forza iyi olur ...
    Yanlış olmasın ama aparat kullanıp memnun kalmayan vardı sanırsam zaten orjinaller ilgi çekici degil :D

-Birde şu sosis cantadan buldum acaba bunu nasıl takabilirim arkaya fikiri olan varmı ? biraz ucuza kaçayım diyorum havlu ekmek koymak için güzel
    http://www.motobakkal.com/?urun-356-SOSiS-DERi-CANTA.html

Motosikleti
    msx 125
    Motorun çalışır halini yakından görebileceğim Ankara'da ikamet eden bir dostumuz yok mudur forumda.
    Çankaya yıldızevler mahallesindeyim görmek isterseniz beklerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:50 ----------

@hummar34 kardeş ben şöyle elciklerin sonunda olan bir ayna almak istiyorum. Senin önerebileceğin bir ürün varmı ?

hummar34 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Enduro cross motosiklet almak için motosikletimi satıyorum. Egzoz ve amortisörü orjinale çeviricem diğer tüm aksesuarlar üzerinde kalacak 6500 lira benimle mesaj yoluyla irtibata geçebilirsiniz.
    hummar34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)