Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı revolution adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten liste fiyatı 7.680 ytl
    fuar sonra sı 8500 civarı olacağı söyleniyor
    yani sana bi indirim yok gibi
    istanbulda biraz daha araştırabilirsen daha uygun fiyatlar bulabileceğini düşünüyorum ama elini çabuk tutmanda fayda var bence

8500 COK BNCE BU MOTORA SIZCEDE OLE DEĞİL Mİ
    KORLAS SATCAKMIS ANA BAYII OLCAKMIS DA DIYOLAR OZAMAN 8500 YAPARLAR 9000 DA YAPARLAR AMA ALAN AZALIR BNCE SIZCE
    GTS NIN CEKICI YANLARINDAN BIRIDE FIYATI EN ONEMLI YANI BNCE FIYAT KALITE KARIZMA FLN
    [COLOR="Red"]sevendays[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Alıntı _umt_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır gts 250 7500 cokmu ole bı fıyat aldım ne dıyosunuz

ıst anadlu yakasında 7 den asagı bulabılrımıyız sıfırını

www.tekaymoto.com

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3433990

Bi bunlara bak hocam, ama acele et bazı yerler 8.500 den satmaya başlamışlar, inş bulursun 7 ye.
    Ha unutmadan NBC yede bak.
    Think Darkside

Plaka Masrafi Dedikleri Nekadar Ki 200 Flnmi Daha Fazlami
    6800 Dyo Iyi Fiyat
    Ama Palaka Ruhsat Haric Heralde Tekayda

Aldigim Fiyat Nbc Den 7500 Anahtar Teslim

Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    plaka masrafları 250 den aşşa tutmuyor, bazı bayiler 400 de isteyebiliyor. Genelde verdikleri rakkamlara plaka masrafları dahil değil. Yarın telefonla sorarsın, bana sorarsan eğer imkanında varsa yarın en azından anlaş uygun veren biriyle, yoksa hakkaten çok para 8.5.
    Başka bir seçenekte temiz bir ikinci el, burdan satan arkadaşlar vardı.
    Hayırlısı olur inş.
    Think Darkside

Ikinci El Aldim Diyelim
    Nbc De Var Bitane 1200 Km De 6500 Diyo
    500 600 Ustune Almasi Osu Busu Diyolar Yine Sifir Parasina Geliyo Ozaman Dimi Mantikli Deil Dimi Bilmiyorum Nekadar Veriliyo Ruhsat Usutune Almak Icin 500 600 + Para Verilcekse Sifir Daha Mantikli
    Bnde Borca Girsemmi Girmesemmmi Die Dusunuyorum Pesin Param Yok Oyuzden Arastiriyorum Ve Dusunuyorum Giriyimmi Taksite Girmmiiim Mi Diye

Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Tam emin diilim ama devir masrafları 0 km alınırkenki kadar tutmuyor, tabi 6.000 dan fazla vermek ikinci ele pek mantıklı gözükmüyor, hocam zor iş valla Allah kolaylık versin.
    Think Darkside

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Eski burgmancı
    arkadaşlar herkese selam.Yeni motor alan arkadaşlarada hayırlı olsun.Bugun sym başlıgı tam 100 sayfaya sonunda ulasmıs.Dalya dedi yani.Arkadaşlar çanakkale işini ne yaptınız.İnşallah orada sizlerle karşılaşırız.Sym başlıgından kimler orada olacak.

Vay Be 100. Sayfa Tebrikler

pashca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    ewt tebrikler ben çok yazmasamda 100. sayfaya yazıyım yeni sym ci arkadaşların
    makinaları hayırlı olsun keyfli sürüşler
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Murat[/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]Y[/COLOR][COLOR="Blue"]M[/COLOR] [COLOR="Red"]GT[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR] [COLOR="Red"] 0 (rh) + [/COLOR]
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]34 [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]sym [/COLOR][/FONT]0916[/FONT][/COLOR][/FONT]

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Ikinci El Aldim Diyelim
    Nbc De Var Bitane 1200 Km De 6500 Diyo
    500 600 Ustune Almasi Osu Busu Diyolar Yine Sifir Parasina Geliyo Ozaman Dimi Mantikli Deil Dimi Bilmiyorum Nekadar Veriliyo Ruhsat Usutune Almak Icin 500 600 + Para Verilcekse Sifir Daha Mantikli
    Bnde Borca Girsemmi Girmesemmmi Die Dusunuyorum Pesin Param Yok Oyuzden Arastiriyorum Ve Dusunuyorum Giriyimmi Taksite Girmmiiim Mi Diye
    Sen bi 6000 ytl ye teklif et. 300 de ruhsat olsa geri kalan sıfırlı arasındaki
    kalan paraylada kask koruma moruma parası kalır.

Duydugum kadarıyla 6000 normal olur, 5.500 e extra fiyat bulanlarda var.

İkinci el 6500 olunca bende olsam karşıda Tekaydan 6700 e alırım . 6000. 2 eli zorla

Motosikleti
    gts 250
    super fıyata almıssın gule gule kullan
    bu ruhsat alımı falan dahılmı harıcmı
    5500 fiyat nakit fiyatı arkadaşlar alım-satım 300 civarı olacak onu verince 5800 civarına geliyor. Ama yinede ii fiyat bence! buarda bazı sitelerde 8500 ytl fiyatı uygulanmaya başladı. 7650 verilen fiyat ellerinde kalan 2006 modeller ve renk seceneği yok gibi bişey. sadece mavi warmış. Ayrıca hazirana kadarda 2007 modeller gelmeyecekmiş diye duydum! ama en sağlıklı bilgiyi tabbiki fuarda alıcaz... motor cok tutulunca prim yaptı anlaşılan! hemen bastılar zammı...

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    acele etme diyeceğim motor alırken fiyatlar uçuyor
    al diyeceğim motor pahalıya gelecek
    bundan iki ay önce 5.600-6000 aralığında bir çok motor vardı. sanırım ya satıldılar ya da zammın yürürlüğe girmesini bekliyorlar.
    şahsen ben motorumu 6.000 e vermem.

yeni fiyat nasıl ? abartmışlar (her motora yaptıkları gibi)
    toplu taşıma müthiş işliyor ya o yüzden araba ve motor lüks - devlet bri yandan açgözlü satıcılar bir yandan neyse gerilmeyeyim fazla

bu arada anadolu yakası tayfası havalar hafiften düzeliyor. atımıza atlayıp sağa sola koşmadan önce bir buluşup tanışalım . kardeşim milletle tanışacağız diye her cumartesi altan motordayız... bir şey değil kovacaklar en sonunda ( son gittiğimde taner abi çok kötü baktı işkillendim)
    kalın sağlıcakla
    bu arada fuara başka bir organizasyonla katılacağım
    bu başlık altında bir organizasyon olması çok hoş olur ....

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Way Way Way dalya demisizde haberimiz yooq slm sym'nin güsel insanları küresel ısınmaya hep destek tam destek sürüyor bugünde hava bomba sanıyorsam bu hafta bu sekilde güsel hava etkisini sürdürmeye dewam edecek ( bende metorolojinin yalancısıyım walla ) fuar yarın start alıyor bakalım sym nasıl sürprisler hazırlamıs bize yetkililerin agızlarından neler dökülecek kimler gelioo fuara ? ?

Bu arada sym arayan arkadaslar 2. elide sanıyorum fuardan sonra kıymete binecek umarım uygun fiata temiz bir makina bulursunuz sıfırları el yakıoo tabiiii
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

fuar yarın ha hadi bakalım hayırlısı
    8 fln yaparlaRSA ICIMDE KALCAK VALLA
    TEKAY I AAMAK LAZIM
    SIKINTI YAPTIM FUARDAN SONRA ESKI FIYAT OLMAZ DIYOSUNUZ IYICE SİTRES YAPTIM NEYSE HAYIRLISI COK ISTESEMDE ALAMIORUM SU MOTORU DELIRICEMMM..

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Bende 100 sayfada bulunayım . Nede olsa 100 yılımız.

fuardan sonra zam korkutuyor

selam arkadaşlar

benide fuar stresi sardı,symlerin fiyatları artacak gibi,yorumlardan anlaşılan

yarın lütfi kırdara uğrayacak arkadaşlar bizi bilgilendirirse bizde cumartesi büyük umutlarla gitmeyiz

Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Selamlar,
    Biraz evvel Kağıthane tarafından geldim, daha doğrusu Mecidiyeköy den profilonun yanından aşşağıya doğru inersiniz Kağıthaneye çıkan bir yol vardırya, ordan işte. Bir firmaya gitmiştim dönerken bir arabadan şoför; dur...çevi..herkesi... gibi bişi dedi. Ben tam anlamasamda gözüm kara bana bişi olmaz diyip devam ettim. Sanırım 7-8 polis iki araba eşliğinde motorcuları çeviriyor, yaklaşık 10 motor duruyor sürücüler arabanın başında hesap veriyor. Biri beni durdurdu ve inminize gerek yok evraklarınız tammı diye sordu, bende benim eksik evrakım yoktur herşeyim tamamdır diyip ruhsatı ehliyeti verdim, belli oluyor zaten deyip şöle bi göz attı ehliyet ve ruhsata, yeni almışşınız hayırlı olsun dedi, bende teşekkür ettim devam ettim.
    Valla herşeyinin tam olması, birilerinden çekinmemek korkmamak en az motor sahibi olmak kadar güzel bir şey. anladığım kadarı ile diğer sürücülerin hepsi yada çoğu ceza veriyordu. Aman o bölgedeyseniz dikkat, belkidu bu çevirmiler yazın olacakların bir göstergesi, gene aman dikkat eksik birşeyiniz olmasın.

Bu arada yüzüncü yaşımız kutlu olsun
    Think Darkside

evet fuara gidenlerrrrrr neler yeni bilgiler...

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    Alıntı tarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese selam.Yeni motor alan arkadaşlarada hayırlı olsun.Bugun sym başlıgı tam 100 sayfaya sonunda ulasmıs.Dalya dedi yani.Arkadaşlar çanakkale işini ne yaptınız.İnşallah orada sizlerle karşılaşırız.Sym başlıgından kimler orada olacak.
    ben geliyorum canakkaleye ... ilk uzun yol deneyimim olacak ..umarım havada güzel olur

punto17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 yamaha fazer 600/2007 SYM GTS 250
    gelin arkadaşlar dört gözle bekliyorusss

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler