Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Discover 125 ST Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı jemalizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler motorun kalkışı yavaş diyen YBR ci CBF ci varsa göztepe sahilde deneyelim, gösterelim kalkıyor mu kalkmıyor mu
    yanımda GTR250 kalkamıyor ilk 60-80 km ye kadar kafaya kafaya önde geçiyorum. Şahitlerde siteden. vesselam.
    bu kadar da çamur atılmaz be
    &60-80'e kadar gtr 250 ile aynı önde mi?...bir yanlış olmasın????
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    Alıntı sedat35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BAJAJ ST 125 HAKKINDA TARAFSIZ VE 150 CC E KADAR COĞU MOTOSİKLETİ KULLANMIŞ BİRİ OLARAK ABARTILACAK BİR MOTOR DEĞİL BENİM İÇİN TİTREŞİM BÜYÜK SORUN MOTOR KALKIŞLARDA COK HANTAL BİRA YÜKLENEYİM HIZ YAPAYIM DİYOSUN TİTREŞİMDE N TAT ALAMIYORSUN UZUN YOLDA SORUN AMA KISA MESAFELERDE DÜŞÜK DEVİRLERDE KULLANCAKSAN OLUR BU ARADA 1 LT 70 80 ARASI DEMİŞLER YALAN SÖYLÜYORLAR ORTALAMA BİR KULLANIMDA 100 KM DE 1 TL ALTINA KULLANAN ARKADAŞ VARSA BEN O ARKADAŞA BU MOTUORU HDEYE ALICAM BU YORUMU HAYBEDEN YAZMIYORUM KULLANDIM VE KULLANDIĞIM CBF 150 YBR MOTORAN BALANCOR RKS TİTAN VB MOTORLARI KULLANDIM UZUN YILLARDA KURYE İŞİ YAPTIM BANA GÖRE BU KAKİNA SINIFTA KALDI ARKADAŞIN BİRİ ÇAMUR ATMASIN DEMİŞ EVET BİLMEDEN KULLANMADAN DENEMEDEN YORUM YAPMAYIN BENN DENEDİM VE BU MOTORU ASLA ALMAM REKLAMA GELİNCE HERKEZ İYİ YAPMIŞ YOK ŞÖLE SATMIŞ BU MOTOR YOK BÖLE MOTOR BİZE Bİ ÇOK AYNI SINIFTA MOTOR KULLANMIŞ VE BU MOTORU DENEMİŞ İNSANLARIN YORUMLARI LAZIM KENDİMİ BU SINIFA RAHATLIKLA DAHİL EDİYORUM VE BEN BU MOTORU ALMAKTAN VAZ GEÇTİM
    Taraf ve ön yargılı olduğunu bu kadar belli etmeseydin. Yakın zamanda yaptığım yakıt ölçümünde 45 km hızla 79 km gittim yani senin tabirinle 100 km altı hız ile gidene motoru hediye edecekmişsin ya bu testi bir daha seninle yan yana noter huzurunda yaparım. 3,850 tl ve plaka ruhsat masraflarını hazırla. Noter masraflarını da unutma senin ön yargını tesçilliyelim.
    Bu işler karalama ile olmuyor. Çamur at izi kalsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

beyler motorun kalkışı yavaş diyen YBR ci CBF ci varsa göztepe sahilde deneyelim, gösterelim kalkıyor mu kalkmıyor mu
    yanımda GTR250 kalkamıyor ilk 60-80 km ye kadar kafaya kafaya önde geçiyorum. Şahitlerde siteden. vesselam.
    bu kadar da çamur atılmaz be
    Yok artık biraz gaz kolunu fazla sıkmışsın

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    dyavol-77

İzmir Göztepe Sahil deneyelim
    vallah arkadaş ben kafadan birşey yazmıyorum bunu tespit eden de ben değilim, bende hızlı kalktığını biliyorum ama tespit eden başkası sonrasında sürekli gaz açtım hafif kontrolsüz gaz açarsan 1 ve 2nci viteslerde ön tekerler saniyelik havalanıyor.

biz atıcı apaci değiliz.

kendinize iyi bakınç

mulholland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Gerçekten motor iyi bir çıkış yakaladı umarım bu kalitesi ile de kullanicilarin guvenini kazanir. Fakat bu motorun ybr ile kisyaslanmasi icin daha cok erken bence ybr kendi sinifinda dunyanin en cok satan motorudur. Ki kiyaslamak isteyende burdaki 2177 sayfa sanirim okumasi gerek.
    aSuBaYaH ve Adem Balkan bunu beğendiler.

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    http://www.hizliresimyukle.com/image/2Ry

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

motorumun aksesuarlarının tamamlanmış hali artık kazasız belasız arızasız nice onbin km relere :d
    Garip, okan218 ve jemalizm bunu beğendiler.

okan218 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    çamurlukların kıvrım yerleri çok göze batıyor, sizce öyle değilmi ?
    Adem Balkan bunu beğendi.

Motosikleti
    paçalıkları diyorsan onlar yağmur çamurda su ve çamurun fırlamasını baya kesiyor discover ile yağmurda 1 sürüşüm oldu normalde ayakkabılarım yıkanırdı ön lastikten sebep paçalıklar sayesinde az ıslandı bu motorda benim tek sevmediğim yer arka lastik :D 1 tık ince ön normalde 125 grubuna göre arka lastık az kalın olsaymış daha iyi olurmuş ben motoru lastik yanağına kadar yatırırım discover da da denedim yanağa 3.5 mm kalaya kadar yatırdım hava ve lastikler sıcaktı yatma konusunda sıkıntı çıkarmadı ama artçılı ne kadar dayanır malum ben şuan 100 kilo varım evrak çantam arka çanta v.s 10 kiloda onlar 110 kilo geziyoruz hayırlısı
    Ali Özgün, jackonbir ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    topcase demirini ne kadar maal ettiniz hocam?
    Flickr
    http://www.flickr.com/photos/109845783@N04/
    ..kanlı resimler ressamı..

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    dyavol-77

İzmir Göztepe Sahil deneyelim
    vallah arkadaş ben kafadan birşey yazmıyorum bunu tespit eden de ben değilim, bende hızlı kalktığını biliyorum ama tespit eden başkası sonrasında sürekli gaz açtım hafif kontrolsüz gaz açarsan 1 ve 2nci viteslerde ön tekerler saniyelik havalanıyor.

biz atıcı apaci değiliz.

kendinize iyi bakınç
    Müdür sen 250'lik Racing'i tokatlıyosun Discover'le - bizim gariban cb 125'i hallaç pamuğuna çevirirsin....
    twona bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    şaka maka motor 4. vitesini çok sevdim. çok seri. 4 de 85-90 yapıyor. 5 e bi atıyorum uzuyor resmen.

bu arada motor 1000 km yi geçti
    okan218 ve Adem Balkan bunu beğendiler.

okan218 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    pulsar almayı düşünmüyomusunuz

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı okan218 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulsar almayı düşünmüyomusunuz
    Düşünmezmiyim.. Beklemedeyim şu an.. gece rüyalarıma giriyor valla. Tam benlik motor.

Motoru satıyorum, ilgilenen olursa verebilirim
    okan218, cece89 ve Adem Balkan bunu beğendiler.
    birGarip..

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    @dyavol-77

yanlış anlaşılmasın hocam tokatlıyorum demedim,
    belli bir süre çok iyi kalkıyor demeyi ima etmeye çalıştım.

Motosikleti
    /Honda CBF 150/Bajaj Discover 125ST
    https://www.facebook.com/groups/323674874446193/ herkezi bekleriz

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Günlerdir bekliyorum Face'de bir oluşum olsun diye, fakat yok. bajaj için bir grup kurdum. Umarım paylaşımlar çoğalır. Özellikle yedek parça aksesuar.

gknstyle arkadaşın grubuna geçen gün baktığımda girememiştim. sanırım o grupta aktif.

Buyrun arkadaşlar,

Yav arkadaşlar bu discover alanlar niye bilgi paylasmiyor. Alacagiz kararimizi veremedik.

Motosikleti
    pulsar ns200
    bu motoru dün akşam vatanda gördüm dikkatimi şöyle çekti 2 kişiler fakat artçı şişman bir bayan sürücü küçük kalmış gidişini görünce merak ettim vatandan edirnekapıya çıkarken biraz yokuş yetiştim fakat düzde atikliği 2 kişi ile dikkat çekiyor yakıtta da tutumlu ise ybr alıcak olanlar bu motor a yönelecek .

Motosikleti
    kardeş bindikçe yazıyoruz artı ve eksileri var, kronik sorun olan bir şey şimdilik yok, 1.2 sorun oldu inceliyoruz ve takipteyiz mesela silindir contalı ek yerlerinde sızma yaptı, rodaj zamanında yoktu, bilemiyorum servis ince yağ veya kalitesiz yağ koymuş olabilir yada contalar iyi değildir yada yeterince sıkılmamıştır vidalar, şimdi en ufak şeyde sorunlu şöyle böyle deyince yakışmaz bize, sebebine gelince mal gerçekten iyidir satıcının işine engel olmuş oluruz, zaman gösteriyor iyi ve kötü taraflarını, benim eski ybr de de 10.40 yağ koyduğumda yazın terleme yaptırıyordu, 15.50 20.50 yağ koyunca terleme yoktu, anlayacağın kuralkan ve bajaj bol yedek parça getirsin ve bayilerine çeki düzen versin zaten motor bozukta olsa, satış sonrası ilgi alaka, bozuk olduğunu bile önemsiz kılar, anlatabilmişimdir umarım, motor 13 beygir deniyor, gerçektende ybr ve cbf ten hızlı, daha önce bu motorlarıda kullandığım için karşılaştrımasını yaptım, kısaca hemen bir motor alacaksan al derim, alınmayacak yönünü görmedim, acelem yok 1.2 ay sonra motor alıcam diyorsan, zaten 20.30000 km relere gelir motorlar, daha tecrübeli anlatılır, anlatanlar olucaktır, benım motor 1.500 km de daha erken ne yazsak, teknik konular hariç, gerisi boş olur, çünkü 20.30000 kmreler yeterince dayanıklılık açısından bilgi verir bize, kısaca bir mala, bir motora kötü demek kolay, çamur atarsın izi kalır ama iyidir uçar kaçar dersende bu sefer millet kıllanır, satıcısı der, reklamcısı der, anlayacağın ilerleyen zaman neyin ne olduğunu gösterir

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Alıntı nokiaxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motoru dün akşam vatanda gördüm dikkatimi şöyle çekti 2 kişiler fakat artçı şişman bir bayan sürücü küçük kalmış gidişini görünce merak ettim vatandan edirnekapıya çıkarken biraz yokuş yetiştim fakat düzde atikliği 2 kişi ile dikkat çekiyor yakıtta da tutumlu ise ybr alıcak olanlar bu motor a yönelecek .
    evet kuvvetli motor rahatlıkla 100 km re hıza ulaşıyor ayrıca bir büyük dişli konulsa çok daha iyi olur ben öyle yapıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:25 ----------

Alıntı ismail599 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav arkadaşlar bu discover alanlar niye bilgi paylasmiyor. Alacagiz kararimizi veremedik.
    cevaben yazdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:28 ----------

bu arada yakıtı beni tatmin etti, ufak ufak seri kullanıyorum ,eski ybr ile kıyaslarsam, benzin fiyatı aynı seyirlerde, hatta 1.2 kuruş arttı benzin fiyatı, km rede 11 kuruş yakıyor, yani 100 km rede 2.20 litre gibi, bence iyi, ybr 140 kuruş yakıyordu, yakıt konusu çok farklı, düz yol rampa, rüzgar, ağırlık hepsi etkiler yakıtı, ben 100 kiloyum 10.15 kilo da ekstra, mont, kask, çanta v.s bence iyi, 60.70 kilo birisi kullandığında illaki yakıtta 1.2 kuruş düşecektir,10.000 km rede 300 tl karı olur 50.000 kmrede 1.500 tl zaten buradan eski yeni motor farkı olan fiyat açığı kapanıyor, bundan sonra sağlamlık gelir işte :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

topcase demirini ne kadar maal ettiniz hocam?
    kardeş bana diyorsan 85 tl ye takıldı, sahibinden com da daha ucuza gönderiyorlardı ama servis de yaptırdım, ufak tefek şeylerde kazansın insanlar, çanta güzel maxem yerli galiba 125 tl de ona verdim onu kendim taktım
    Garip ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Sagolasin kardes . Haziran ortasinda almayi dusunuyorum insallah. Ama motoru alanlar neredeyse hic bilgi paylasmiyor.bizimde kafa karisiyor acaba memnun degiller mi diye

Motosikleti
    ekrem bey merhaba bajaj dtsi yağ 10.000 km gidiyormuş yabancı resmi sitelerinde var TÜRKİYE ye getirecekmisiniz ? bu yağlardan

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler