Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Discover 125 ST Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 250 2020
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    garanti olayını bilemem.. 2 yıl olması gerekiyor ama garantisi var bundan eminim sadece süresini bilmiyorum..tahminim 2 yıl olmalı..

Mondial çin malı.. ama bütçenize en uygun motor discover gibi görünüyor. tavsiye ederim..
    Üstadım son olarak bayiilerin çoğunda sanırım test aracı var.Test için ne istiyorlar?Ehliyet kask vb...?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı Cdmpf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstadım son olarak bayiilerin çoğunda sanırım test aracı var.Test için ne istiyorlar?Ehliyet kask vb...?
    o tamamen bayiye kalmış birşey.. ne isterse artık.. arayın sorun en yakın bayiyi bence
    birGarip..

ufo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar bende discover 125 almaya niyetli birisi olarak uzun zamandir forumda olumlu yada olumsuz discoverle ilgili yazılanları ve yorumlarınızı takip ediyorum. Gerçekten çok faydalı bilgiler edindim. Ama Ankaradan bu motoru alan hiç kimse yok galiba, yada herkes benim gibi sadece forumu okuyor. Ankara yetkili bayisi, 4-44 motora on gün önce bilgi almaya gittim. ve dört adet satıldığını öğrendim. Yetkili arkadaşla orada olmadığı için görüşemesemde oradaki arkadaşlardan birisi saolsun yakınen ilgilendi ve bilgi verdi motoru yakından inceletti ama test sürüşünün şu an için olmadığını kısa sürede halledeceklerini söylediler ve arkama bakarak eve döndüm ve tekrar işlerimin yoğun ve havaların yağışlı olmasından dolayı gidemedim. Gerçekten motor resimlerde görünenden daha iyi duruyor birde test etme fırsatım olursa en kısa zamanda yorumlarımı yazarım ve Ankara da kullanan arkadaşlar varsa onlarında tecrübe ve yorumlarını bekliyorum. Saygılarımla herkese kazasız sürüşler dilerim.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Hocam 5.000 TL bütçem var.Bajaj da cc sine göre baya güçlü olduğu için listeme aldım.Mondial çin malımı oluyor?Dediğim gibi çok temiz kullanıcam ve zorlamadan kullanıcam, genede sorun çıkarır mı?YBR CBF incelemedim ama hem motorları zayıf hemde tip olarak bajaj ve mondialın çok gerisinde.Sonuçta hepsi gariban motorları fakat azda olsa eli ayağı düzgün olsun istiyorum.Hocam birde garantisi ne kadar Discovery nin?
    Arkadaşım 7500 liraya Bajaj Pulsar al bence , cbf,ybr,apache,discover ile uzun yolda kamyon otobüs sıkıntısı olur 12-13 beygirlik motorlar çok hızlı gitmez 100-110 ancak gider .

slm

Bajaj Discover 125 ST 1200 km test sürüşü

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    bizim burda ustalar motorun test disover motoruyla şapkalı bir dede geziyordu geçen hafta
    Garip bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    PCX 125
    http://www.motosiklet.net/forum/test...-inceleme.html

incelemeye çalıştım arkadaşlar bu motoru.. elimden geldiğince.. Eksik varsa ekleyin..
    tahsins ve Adem Balkan bunu beğendiler.
    birGarip..

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    artık yenilik zamanı dedim ve 2 senelik ybr kullanıcılığına son vererek, discoverin siparişini verdim. sanırım salı veya çarşamba motoru teslim alıcam.
    motocrossbrs, Speed37 ve Yurdukoru bunu beğendiler.

Motosikleti
    hemen hemen bütün motosikletler :)
    Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artık yenilik zamanı dedim ve 2 senelik ybr kullanıcılığına son vererek, discoverin siparişini verdim. sanırım salı veya çarşamba motoru teslim alıcam.
    hayırlısı olsun

nedimkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ 251/YBR 125/CBR 125/GT 250R/FZ 6/Bajaj Discover
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

montaj ve boya konusunda epey uğraştık ama görüntü ve işlevsellik hoşumuza gitti..
    ekrem ata, Ali Özgün ve senai 2180 bunu beğendiler.

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    Alıntı nedimkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah touring motor gibi olmuş, bende aynı renkten aldım 2 güne teslim alıcam.
    nedimkurt bunu beğendi.

asuvara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2005/Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı nedimkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedim bey güzel günlerde kullanın.Bende üçlü çanta olmadan motora binmem.Çok güzel bir çalışma olmuş.
    nedimkurt bunu beğendi.
    YBR SÜVARİSİ

Değerli Nedim Bey; sizi bayağı uğraştırmış ama emeğinize değmiş. Hayırlı günlerde kullanın inşallah.

Değerli Sinan08; size de hayırlı olsun diyorum. Allah kazasız belasız hayırlı günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah.

Hepinize hayırlı bir hafta diliyorum.

Saygılarımla...
    nedimkurt ve senai 2180 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Abiler fotoğraf atın ya niye göstermiyonuz motorları.

okan218 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Şaklabanlıkta pulsardan aşağı kalır bi yanı yok. Denge konusunda söylenildiği gibi tartışmasız. Bajaj motorlarını Türkiye'ye getirenlere teşekkürler.

Buyrun youtube video linki: /watch?v=jKFC7aMaFSQ
    eagletion bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125
    dün servisi aradım.arızalı olan km saatim gelmiş. değiştirilecek. git gel 240 km yapıyor ama yapacak birşey yok gidip değiştirmek gerek.

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    bunlarda benden dostlar

bugün Motoru, İzmir Karşıyaka Motoshop firmasından 1 saat içinde gittim teslim aldım. çok hızlı teslimat

Garip ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Motosikleti
    bajaj dıscover125st 2014
    selam 05/04/2014 bajaj dıscaver125 st modelını aldım fakat arkadaşlar benzin göztergesı olamasına rahmen her zaman ful gosterıyor servısne şamandarsı degışmesine rahmen sorun gene aynı bılgısı olan paylaşsın

Motosikleti
    Fazer
    Merhaba arkadaşlar,bugün bende kısa bir test sürüşü yaptım.Öncelikle belirtmeliyim ki oldukça önyargılıydım.Daha önce 10.000 km cbf 150 kullandım.Kısa süre kullandığım için yazabileceğim şeyler de kısıtlı bu motosikletle daha çok tecrübesi olanlar uzun vadedeki sonuçlarını da bizimle paylaşsınlar lütfen işçiliği beğendim özellikle mavi rengi daha çok ilgi çekiyor gibi.Motosiklet oldukça sessiz çalışıyor vites geçişleri çok yumuşak,debrijay pamuk gibi,gaz hassasiyeti çok güzel.Vibrasyon alt devirlerde beni rahatsız etmedi üst devirlerde yok diyemeyiz.Sürekli dip gazlarda gidecekseniz sizi rahatsız edebilir.Konfor olarak Cbf 150 hala aklımda.

Yeni başlayacak olsanız tercihiniz bajaj olur mu diye soracak olursanız.Bugünkü fiyat politikalarına göre düşünmeden alırdım.Cbf 150 5.700,ybr 125 5.000tl,bajaj 3.800 tl'lik fiyatıyla cezbedici.Zaten gerekli tecrübeyi sağladıktan sonra büyütmek isteyeceksiniz ve bunun için fazladan para harcamaya gerek yok diye düşünüyorum.
    crxforever bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    test imkanı vermeleri takdir edilesi bir hareket. bir motor ne kadar kaliteli hızlı ekonomik olursa olsun tıpkı damak tadı gibi her sürücünün rahat ettiği keyif aldığı motosiklet farklıdır.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler