Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Alıntı centaur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servisle ilgili sıkıntılardan dolayı dediğinizi bende yapmayı düşündüm bajaj sitesine üye olup sipariş vermeye çalıştım kritik ve gerekli ürünlerden ekledim sepete almaya çalıştım sonra kırmızı bir uyarı en önemli parçalar (yağ filtresi v.b.) üretim aşamasında yazısı çıktı alamadım. Yoksa niyetim yağ falan alıp bi haftasonu söküp dağıtıp kendim yapmak. En azından hasar verirsem ona üzülürüm 15 dkkada biten bakıma sinir olmam. Elimiz az buçuk anahtar tutuyor onların yaptığını bende yaparım.
    Üretim aşamasi dediği henüz stoklarında yok mus inşallah bir an önce stoklara girerde yedek parça sıkıntısi yaşamayiz bu arada bi sorum daha bizim yağ filtresi apeche ile kesin uyuyormu meraktan soruyorum sadece bide benim zincir problemi de sizinki ile ayni bence daha bakmadım ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:09 ----------

Alıntı Ali reis 17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akünün tahliye hortumunun ucunu kesmez iseniz iyi yaparsınız.Zira asit akıntısı; boya ve diğer malzemeye zarar verir uyarmak benden.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

Osiman:Zincir koruma ön parçayı dün söktüm.Zincirden gres yağı gibi kalın yağ birikmiş ısınınca oradan eriyip akıyormuş,güzelce temizledim.Benimkinde sorun yokmuş.İki cıvata var sök kapağı temizleyiver.
    Tamamdir teşekkürler
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [IMG][/IMG]
    Böyle yapsalar yeni modeli
    Ali reis 17 ve technomix bunu beğendiler.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    @altora; Türk kası gibi olmuş :D

O değilde bizim ön lastiği buldum galiba; irc nr-1

http://www.irclastik.net/urun.asp?sayfa=2&konu=urunler&anakategori=1&marka= 1

Ama hiç bir yerde bilgi bulamadım; nedir ne değildir fiyatı nedir falan? Arka lastik kışın idare eder gibi ama önü değiştirsek iyi olacak. Nasıl sizce?

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @altora; Türk kası gibi olmuş :D

O değilde bizim ön lastiği buldum galiba; irc nr-1

http://www.irclastik.net/urun.asp?sayfa=2&konu=urunler&anakategori=1&marka= 1

Ama hiç bir yerde bilgi bulamadım; nedir ne değildir fiyatı nedir falan? Arka lastik kışın idare eder gibi ama önü değiştirsek iyi olacak. Nasıl sizce?
    profil görüntüsüne biraz hareket kazandırmak istedim ama yakıştı doğrusu
    muhabbeti demleyelim...

Ali reis 17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Boxer 150

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

Benim; motorun ağırlığı ve depo konusunda kafam karıştı en kısa zamanda tartacağım.Depoyu da sakıncalı olduğundan tam doldurmadım ama kaç Lt.Neden mi?
    Kullanım kılavuzunda:Kütle Ağırlığı 113 kg
    Yakıt deposu:11,5Lt.
    Ruhsatta:121Kg.
    Teknik özelliklerde:Kütle Ağırlığı 123 kg.
    Yakıt deposuda:13,5
    Merak edip doğru bilgiyi bilen bizi de aydınlatırsa sevinirim.Ayrıca;yakıt tankının yedeği kaç Lt.alıyor?Bilgi verenlere şimdiden Teşekkürler.Tekeriniz düz bassın.En güzel bilgi doğru olandır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

Boxer BM 150 Lastik ölçüleri:
    Ön Lastik 3,00*17 45P
    Arka Lastik 100/90*17 55P

Tubelles lastik seçecek olsak;Jantlara uygun lastik ölçülerini ve markayı bildirmelerini ilgili ve bilgili arkadaşlardan bekliyorum.

Sayın Ekrem bey den de ricam o ki bajaj com tr. de ki Boxer BM 150 nin fotoğrafı bizim motorlara hakaret ediyor lütfen düzgün bir foğraf ile değiştirin diyorum.Motor hakkında bilgi sahibi olmasaydım O fotoğrafa bakıp bu motoru şahsen ben asla almazdım.
    AurorAbeam, fisherKing ve technomix bunu beğendiler.

fisherKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150 BM
    http://i60.tinypic.com/505lyf.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

Benim; motorun ağırlığı ve depo konusunda kafam karıştı en kısa zamanda tartacağım.Depoyu da sakıncalı olduğundan tam doldurmadım ama kaç Lt.Neden mi?
    Kullanım kılavuzunda:Kütle Ağırlığı 113 kg
    Yakıt deposu:11,5Lt.
    Ruhsatta:121Kg.
    Teknik özelliklerde:Kütle Ağırlığı 123 kg.
    Yakıt deposuda:13,5
    Merak edip doğru bilgiyi bilen bizi de aydınlatırsa sevinirim.Ayrıca;yakıt tankının yedeği kaç Lt.alıyor?Bilgi verenlere şimdiden Teşekkürler.Tekeriniz düz bassın.En güzel bilgi doğru olandır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

Boxer BM 150 Lastik ölçüleri:
    Ön Lastik 3,00*17 45P
    Arka Lastik 100/90*17 55P

Tubelles lastik seçecek olsak;Jantlara uygun lastik ölçülerini ve markayı bildirmelerini ilgili ve bilgili arkadaşlardan bekliyorum.

Sayın Ekrem bey den de ricam o ki bajaj com tr. de ki Boxer BM 150 nin fotoğrafı bizim motorlara hakaret ediyor lütfen düzgün bir foğraf ile değiştirin diyorum.Motor hakkında bilgi sahibi olmasaydım O fotoğrafa bakıp bu motoru şahsen ben asla almazdım.
    10 gün önce lastiklerimi tebeless e çevirdim. Bu ilk motorum ve daha 1500 km deyim. Dolayısıyla henüz çok yeniyim ve tecrübeli değilim ama değiştirdikten sonra yol tutuşu ve kayma gibi konularda bir önceki lastiklere göre en ufak bir olumsuzluk hissetmedim. Temkinli kullandığımı ve yağışlı yolu henüz tecrübe etmediğimi de eklemem lazım.

Ön Lastik http://www.irclastik.net/urun.asp?ko...bat1=17&sayfa=

Arka lastik http://www.irclastik.net/urun.asp?ar...t1=90&ebat2=17
    Ali reis 17 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı fisherKing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 gün önce lastiklerimi tebeless e çevirdim. Bu ilk motorum ve daha 1500 km deyim. Dolayısıyla henüz çok yeniyim ve tecrübeli değilim ama değiştirdikten sonra yol tutuşu ve kayma gibi konularda bir önceki lastiklere göre en ufak bir olumsuzluk hissetmedim. Temkinli kullandığımı ve yağışlı yolu henüz tecrübe etmediğimi de eklemem lazım.

Fiyatı da yazar mısınız montaj dahil?

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150 BM
    Fiyatı da yazar mısınız montaj dahil?
    Baymoto da yaptırdım. Montaj dahil 280.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    arkadaşlar

18 inch janta
    17 inch lastik uyar mı ???

Motosikleti
    Bence uymaz
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

Ali reis 17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Boxer 150
    Alıntı fisherKing adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Öncelikle teşekkür ederim .Her iki Sayfada 2 çeşit lastik var acaba hangisini aldınız?

ANATOLİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ BANDİT GSF 600S
    SAVA MC 18 LASTİKLER ISLAK ZEMİNDE BAYA BİR ETKİLİ. KIŞIN MOTORU KULLANACAK ARKADAŞLARA TAVSİYE EDERİM.

Motosikleti
    Alıntı ANATOLİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SAVA MC 18 LASTİKLER ISLAK ZEMİNDE BAYA BİR ETKİLİ. KIŞIN MOTORU KULLANACAK ARKADAŞLARA TAVSİYE EDERİM.
    Hocam oylede nasil uyduracaz motora? Baksaniza on camurluk falan uydurmak gerekiyor. Tavsiyeniz var mi basit bir cozum olarak?

Motosikleti
    Hocam oylede nasil uyduracaz motora? Baksaniza on camurluk falan uydurmak gerekiyor. Tavsiyeniz var mi basit bir cozum olarak?
    Camurlukla oynamana gerek yok ki hatta tahminim mc 18 in yanaklari bizim motordan küçük yani daha rahat olması gerek eğer camurlukla ilgili dersen twonanin lastikler mc 18 değil başka idi mc .. onunki enduro lastikleriydi ha şuda var takımı tahmini 180 -200 falan denk geliyor IRC den daha kaliteli diye biliyorum 3.00 lastik ölçüsü 90/90 mi denk geliyor

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150 BM
    Öncelikle teşekkür ederim .Her iki Sayfada 2 çeşit lastik var acaba hangisini aldınız?
    Her ikisi de NR 25. Orjinal lastiklerin ölçüleri ile bire bir aynı değil ama en yakını bu ve dediğim gibi en ufak olumsuzluk hissetmedim özellikle yol tutuş konusunda.

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Sayın Ali Reis 17,

Motorlarda Yedek depo diye ayrı bir depo yoktur.

11,5 lt dediği Yedek musluğundan önceki ana musluk.
    13,5 dediği yedek musluğunu da kullandığınızda harcayacağınız yakın,

Yani deponuzda 2 tane musluk var birinin boyu 5 CM birinin boyu 10CM bu aradaki 5 cm fark örneğin 2 LT benzine eşit,

benzin azaldıkça, 10cm musluktan akmamaya başladığında motor stop eder, siz yandaki kolu çevirirsiniz, yedek musluğunun kapağı açılır ve aradaki 2 lt yi kullanmaya başlarsınız.

sevgiler.
    Flickr
    http://www.flickr.com/photos/109845783@N04/
    ..kanlı resimler ressamı..

Hayirli cumalar bu lastik konusuna ekrem bey bi el atsa lastik bulmakta zorlaniyoruz orjinal lastikler yagisli zeminde berbat bu konuda bir cozum onerirse ekrem seviniriz ...

Motosikleti
    SUZUKİ BANDİT GSF 600S
    SAVA MC 18
    ÖN : 90/80-17
    ARKA : 110/80-17
    Ankara'da Redline motor Sava bayisi. Ankara'da olan arkadaşlara Redline motordan Mete bey yardımcı olabilir. Motorun yol tutuşu çok güzel. Irc lastik için de olumlu konuşanlar var ama ben Sava'yı öneririm.

Motosikleti
    Tesekkur ederim. Eger dediginiz gibi boyutlarin farkli olmasi sikinti yaratmayacaksa aybasinda maasimi alir almaz gidip taktirayim bende sava İstanbul avrupa yakasinda bana en yakin bayisi atakoydeki gorunuyor. Kendi bayisindan baska yere bakmayayim degil mi?

Motosikleti
    SUZUKİ BANDİT GSF 600S
    Tesekkur ederim. Eger dediginiz gibi boyutlarin farkli olmasi sikinti yaratmayacaksa aybasinda maasimi alir almaz gidip taktirayim bende sava İstanbul avrupa yakasinda bana en yakin bayisi atakoydeki gorunuyor. Kendi bayisindan baska yere bakmayayim degil mi?
    Çoğu lastik bayileri motosiklet lastiğini takmıyor. Bence internet'ten telfo nu alıp bir alo deyin. Üzerinde ki orjinal lastikle kesinlikle yola çıkmayın. Yazın performansı makul derecede ama ıslak yolda berbat. Önce güvenlik!
    Ali reis 17 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)