Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    centaur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150cc
    haftasonu iki gün ayrılıktan sonra boxer e bi günaydın deyip motosiklet gününü kutladım )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    technomix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM150
    Alıntı zaralı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ergo sigorta demek tesekkur ederim . adres konusunda yardımcı olabilirmisiniZ nerede tam olarak telefonu varmı . yarin kismetse boxer alicam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:22 ----------

TECHNOMİX KARDEŞİM ADRESİNİ VERİRSEN SENDE SEVİNİRİM.
    verdiğim adreste ergo sigortadan yaptı uygun fiyatı..
    ESEM SİGORTA
    atatürk mah alemdağ cad no 5/7 santral ümraniye
    0216 505 1 444
    0554 857 0 337

Arkadaşlar, daha önce Kartal'daki Yeşilyurt servisi hakkında bilgisi olan var mı diye sormuştum cevap çıkmadı. Sorumu İstanbul'da servisinden memnun olduğunuz bayi hangisi diye değiştiriyorum Boxer'ı mı almaya az kaldı, yardımcı oluesanız sevinirim.

cgrdgryl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kbayrav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, daha önce Kartal'daki Yeşilyurt servisi hakkında bilgisi olan var mı diye sormuştum cevap çıkmadı. Sorumu İstanbul'da servisinden memnun olduğunuz bayi hangisi diye değiştiriyorum Boxer'ı mı almaya az kaldı, yardımcı oluesanız sevinirim.
    Ben sanayi mah ve 4. Levent arası biyerde olan KAYALAR MOTOR dan aldım. Gayet de memnun kaldım. Tavsiye ederim.

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Anadolu Yakasında iseniz ben bugün Baymoto'ya gittim öğlen yemek saati olmasına rağmen arkadaşlar gayet ilgiliydiler.

sezar11 bunu beğendi.

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    Alıntı kbayrav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj icin degil ama, daha onceden hyosung motorum varken bu servise bana yakin oldugu icin gitmistim. cok ilgisiz davranmislardi serviste ve ellerinde cihaz olmadigi icin gaz telimi degistiremeyeceklerini sonra gelmemi soylediler. Gaz teli!

Bay moto ise ilgilidir, servisine girmedim ama insaniyet olarak sicak kanlilar ve soru sordugunda samimi cevap veriyorlar. Ben servisine gitmek istedigimde ustabasi olmadigini daha sonra gelmemi soylemislerdi ticari ahlak acisindan helal olsun diyorum !
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

Bu gün siyah boxerimi almış bulunmaktayım arkadaşlar .
    twona, technomix, Adonise ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah

Adonise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ Discover 125 ST
    Alıntı ismeter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bravo hocam
    Teşekkür ederim hocam,ayrıca wampaa ve twona'ya da begendikleri icin teşekkur ederim.

@zaralı; hocam boxeriniz hayirli olsun kazasiz ve sorunsuz bir sekilde binmeniz dilegiyle...
    twona ve ismeter bunu beğendiler.

ereker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun güle güle kullan.

Uğur34-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun.Kazasız bol keyifli sürüşler dilerim

teşekkürler arkadaşlar sigortayı yaptım . Ümraniyedeki acentayı tavsiye etti arkadaşlar fakat iş yoğunluğundan gidemedim bende burada yapmak zorunda kaldığımdan dolayı yüksek fiyatlı yaptırdık artık yapacak bişey yok. Yarında plaka işlerim var bakalım. 20 lira benzin 22 km kadar yol yaptım .gösterge yerinden milim oynuyor maşallah vallahi .

Alıntı cgrdgryl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sanayi mah ve 4. Levent arası biyerde olan KAYALAR MOTOR dan aldım. Gayet de memnun kaldım. Tavsiye ederim.
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadolu Yakasında iseniz ben bugün Baymoto'ya gittim öğlen yemek saati olmasına rağmen arkadaşlar gayet ilgiliydiler.

Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj icin degil ama, daha onceden hyosung motorum varken bu servise bana yakin oldugu icin gitmistim. cok ilgisiz davranmislardi serviste ve ellerinde cihaz olmadigi icin gaz telimi degistiremeyeceklerini sonra gelmemi soylediler. Gaz teli!

Bay moto ise ilgilidir, servisine girmedim ama insaniyet olarak sicak kanlilar ve soru sordugunda samimi cevap veriyorlar. Ben servisine gitmek istedigimde ustabasi olmadigini daha sonra gelmemi soylemislerdi ticari ahlak acisindan helal olsun diyorum !

Hepinize teşekkür ederim, Baymoto ile ilgili daha fazla olumlu yorum olduğu ve Anadolu yakasında oturduğum için Baymoto dan alacağım sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Alıntı zaralı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün siyah boxerimi almış bulunmaktayım arkadaşlar .
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız keyifli sürüşlere, hayatın tadına tat katmaya vesile olsun.

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Alıntı HARSELL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar
    boxerın ön ve arka zincir dişlilerinde kaç adet diş olduğunu bilen var mı?
    paylaşırsanız memnun olurum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

iki kişiyle yapacağınız deneme sonucunu dört gözle bekliyorum.

ön 14, arka 42 dişli hocam...

Motosikleti
    Bajaj Boxer BM150 / Yamaha MT-25 / Yamaha Cygnus X
    Selamlar arkadaşlar daha önce bahsettiğim gibi Çanakkale'ye gittim geldim kazasız belası çok şükür ve rodajı güzel şekilde tamamladık sayılır.Motor çok başarılı ve güçlü ama dişlileri küçük geliyor erken titremeye giriyor ama 100 110 km hızla durmadan 366 km yaptım taş gibi maşallah.şimdi konya'dan geliyor dişliler bir güzellik yapacağız boksöre Yeni çantamızı da taktık.Givi e29 Compact.[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG] Bu da Bajaj markasına güvendiren abimin 2 zamanlı canavarı [IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    kaan898, gencomix ve jackonbir bunu beğendiler.

trcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Boxer bm 150
    Twona gardaş sirkeciden taraş firması na uğradım 40 arka dışli kalmamış ama başka dükkandan buldum rialli marka nasil bişey aceb saygilar
    twona bunu beğendi.

Motosikleti
    jw-(haojin) hj 125 t 2G - 2012+boxer bm 150 2014
    Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön 14, arka 42 dişli hocam...
    teşekkür ederim twona kardeşim...
    twona bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Eveeet düşündüm taşındım kaşındım ve en sonunda kızımın beğendiği renk kırmızı Boxer siparişini bugün akşam verdim

Kadıköy Baymoto'dan alıyorum boksörü ilgi alaka gayet yerinde idi hatta Cafe racer üzerine de sohbet ettik eve dönmek için acelem olmasa uzuun uzun muhabbet ederdik daha Bakalım bundan sonrası meraklı bekleyiş zamanı
    gencomix, Garip ve jackonbir bunu beğendiler.

Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eveeet düşündüm taşındım kaşındım ve en sonunda kızımın beğendiği renk kırmızı Boxer siparişini bugün akşam verdim

Kadıköy Baymoto'dan alıyorum boksörü ilgi alaka gayet yerinde idi hatta Cafe racer üzerine de sohbet ettik eve dönmek için acelem olmasa uzuun uzun muhabbet ederdik daha Bakalım bundan sonrası meraklı bekleyiş zamanı

Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız keyifli sürüşler. Yakında hem motordaş hem bayidaş olacağız inşallah Son anda mavi aklımı çelmezse ben de siyahından bir tane kapmayı planlıyorum. Kavuştuktan sonra taze izlenimlerinizin heyecanlarınınzın paylaşımını merakla bekliyoruz.
    HeruNolweo bunu beğendi.

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Alıntı trcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Twona gardaş sirkeciden taraş firması na uğradım 40 arka dışli kalmamış ama başka dükkandan buldum rialli marka nasil bişey aceb saygilar
    dotum tşk ederim. ben buldum 40 dişliyi ilgilendiğin için tşk ederim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)