Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Windy150
    centaur hayırlı olsun,
    neden ön değil arka amortisör, foto eklersen daha güzel olur.
    önde daha hoş durur gibi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

trafik sigortasi

Arkadaşlar en uygun nereden yapyirabilirim sigortayi İstanbul içi yardımcı olun

ereker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güneş sigorta uygun diye biliyorum bak istersen.

savannah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Extreme max/Kanuni Merlins/Bajaj Boxer
    arkadaşlar boxer türkiye facebook sayfasında boxerla 1400 km marmara turunu gördüm isteyen katılabiliyomuş, olayı detaylı bilen eden var mı ?

buda linki; https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

sanırım yanlış anlamışım; (test sürüşüne katılmak isteyen diyormuş)

Adonise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ Discover 125 ST

Büyük Resim İçin Tıklayınız!!!

Bu da yeni tasarım sizler için umarım beğenirsiniz... İyi Günler!
    ismeter, wampaa ve twona bunu beğendiler.

centaur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150cc
    Alıntı yoldas002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    centaur hayırlı olsun,
    neden ön değil arka amortisör, foto eklersen daha güzel olur.
    önde daha hoş durur gibi..
    Ön çatal çok kalın geliyor. Bu aldığım pahalı daha büyük olan olmasına rağmen ufak geliyor. Motor haftasonu kullanım dışı yatıyor yanına gittiğimde detaylı çekerim.

kuzeyefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan 125 - Honda Cbf 150 - Bajaj Boxer 150
    Alıntı centaur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön çatal çok kalın geliyor. Bu aldığım pahalı daha büyük olan olmasına rağmen ufak geliyor. Motor haftasonu kullanım dışı yatıyor yanına gittiğimde detaylı çekerim.

Merhaba,

Ürünün markası Megelli ise tek çeşit kilidi var.
    Büyük olan demişsiniz ama bence yanılıyorsunuz.

Selamlar.

centaur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150cc
    Alıntı kuzeyefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

Ürünün markası Megelli ise tek çeşit kilidi var.
    Büyük olan demişsiniz ama bence yanılıyorsunuz.

Selamlar.
    İki model var heralde benim bildiğim 35. Sayfada linkleri var. Marelli markaymış. Ben sevdim öne ince geliyor ama oda biraz metali eğdirilerek oraya takılabilir. Fotoğrafları ptesi gibi yüklerim.

technomix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM150
    Alıntı zaralı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umraniye santralde esem sigorta olmasi lazim fiyatlari uygun 200/250 beklerken 105 tl mi ne cikardilar bide indirimim varmis 85 tl verdim telefonu yanimda degil istersen pazartesi yollarim veya netten bakarsin..

cgrdgryl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar arka dişlimi bugün itibari ile 40t ile değiştirdim.Motorda genel anlamda bir rahatlama olduğu bir gerçek 5-10 km arası da bir avantajı oldu vites aralıkları çok az uzadı .Herhangi bir çekiş kaybı farketmedim rampalarda ancak henüz 2 kişi de denemedim.2 kişi ile de deniycem performansı iyi ise ilerde 38t takmayı düşünüyorum. herkese iyi sürüşler
    twona bunu beğendi.

kuzeyefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan 125 - Honda Cbf 150 - Bajaj Boxer 150
    Alıntı centaur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki model var heralde benim bildiğim 35. Sayfada linkleri var. Marelli markaymış. Ben sevdim öne ince geliyor ama oda biraz metali eğdirilerek oraya takılabilir. Fotoğrafları ptesi gibi yüklerim.
    Evet Marelli olacak ben yanlış yazdım.
    Bildiğim tek ürün var çünkü ben de alarmlı asma kilit satın aldım ithalatçı firmadan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Merhaba,

Far ampülünü değiştirmek istiyorum fakat nasıl birşey alacağımı bilmiyorum.
    Mesela üç tırnaklı mı bizim ampüller, bilgisi olan var mı?

Selamlar.

Motosikleti
    Suzuki gn250
    Alıntı Adonise adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/rLn3AN.jpg

Büyük Resim İçin Tıklayınız!!!

Bu da yeni tasarım sizler için umarım beğenirsiniz... İyi Günler!
    bravo hocam
    Adonise bunu beğendi.

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    ergo sigorta...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:17 ----------

Alıntı cgrdgryl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar arka dişlimi bugün itibari ile 40t ile değiştirdim.Motorda genel anlamda bir rahatlama olduğu bir gerçek 5-10 km arası da bir avantajı oldu vites aralıkları çok az uzadı .Herhangi bir çekiş kaybı farketmedim rampalarda ancak henüz 2 kişi de denemedim.2 kişi ile de deniycem performansı iyi ise ilerde 38t takmayı düşünüyorum. herkese iyi sürüşler
    benimde takmak istediğim dişli bu. ne kadara aldınız acaba? rica etsem banada bir tane yollarmısınız yada bayii ismi verirseniz bende sipariş etmek isterim. motorda titreşim baya azalmıştır. ben şu an 41 arka dişli kullanıyorum ama 40 dişli bulamadığım için.
    Adonise bunu beğendi.

Motosikleti
    jw-(haojin) hj 125 t 2G - 2012+boxer bm 150 2014
    merhaba arkadaşlar
    boxerın ön ve arka zincir dişlilerinde kaç adet diş olduğunu bilen var mı?
    paylaşırsanız memnun olurum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

Alıntı cgrdgryl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki kişiyle yapacağınız deneme sonucunu dört gözle bekliyorum.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Allah izin verirse Boxer ile yakın tarihte eşimle kamp konaklamalı uzun bir tura niyetliyim. Daha önce de benzerlerini yaptım ama bu sefer geze geze daha uzun soluklu daha detaylı bir tur yapacağız. Böylelikle Boxer'ı da bu zorlu parkurda sağlamına bir test bekliyor.

Şahsen ben uzun ve monoton karayollarını çok sıkıcı buluyorum, otobanları hele hiç sevmiyorum. Daha çok manzaralı ara yollardan, köy yollarından, toprak ve şose yollardan müthiş keyif alıyorum. Boxer'ı sırf bu yüzden tercih ettim.

Bu yüzden soft yan çanta arayışı içindeyim. Daha önce bagster kullandım çok kullanışlıydı ama güneşten soldu. Sanırım 4riderin jumbo bir soft çantası var ondan alacağım.

cgrdgryl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ergo sigorta...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:17 ----------

benimde takmak istediğim dişli bu. ne kadara aldınız acaba? rica etsem banada bir tane yollarmısınız yada bayii ismi verirseniz bende sipariş etmek isterim. motorda titreşim baya azalmıştır. ben şu an 41 arka dişli kullanıyorum ama 40 dişli bulamadığım için.
    İstanbul Sirkeci'de taraş diye bi yedek parçacı var oradan 15 liraya temin ettim bulamaman imkansız gibi bitşey çünkü çok yaygın olan cg motorlarla aynı ölçülerde dişli kullanılmış boxerda cg ye olan arka dişliler boxera da oluyor hatta benim aldığım honda cg 125 es titan modelinin arka dişlisi 40t.
    atigenze bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Ergo Sigorta.Şuan en ucuzu bu.

Ergo sigorta demek tesekkur ederim . adres konusunda yardımcı olabilirmisiniZ nerede tam olarak telefonu varmı . yarin kismetse boxer alicam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:22 ----------

TECHNOMİX KARDEŞİM ADRESİNİ VERİRSEN SENDE SEVİNİRİM.

Alıntı technomix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umraniye santralde esem sigorta olmasi lazim fiyatlari uygun 200/250 beklerken 105 tl mi ne cikardilar bide indirimim varmis 85 tl verdim telefonu yanimda degil istersen pazartesi yollarim veya netten bakarsin..
    Motordan memnunsunuz galiba.. Aslında bana yakınsınız birde sizin motoru yakından görmek isterim kararım,ı iyice kesinleştirmiş olurdum ..

Bir kaç marka arasında gidip geliyorum. Servisde çalışan arkadaşımda var oda kendi motorunu tavsiye ediyor ...Kimse kullandığı motordan başkasını tavsiye etmiyor bakalım en son neye karar vericem :::

technomix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM150
    Ergo sigorta demek tesekkur ederim . adres konusunda yardımcı olabilirmisiniZ nerede tam olarak telefonu varmı . yarin kismetse boxer alicam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:22 ----------

TECHNOMİX KARDEŞİM ADRESİNİ VERİRSEN SENDE SEVİNİRİM.
    ESEM SİGORTA
    atatürk mah alemdağ cad no 5/7 santral ümraniye
    0216 505 1 444
    0554 857 0 337

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:07 ----------

Alıntı gencomix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motordan memnunsunuz galiba.. Aslında bana yakınsınız birde sizin motoru yakından görmek isterim kararım,ı iyice kesinleştirmiş olurdum ..

Bir kaç marka arasında gidip geliyorum. Servisde çalışan arkadaşımda var oda kendi motorunu tavsiye ediyor ...Kimse kullandığı motordan başkasını tavsiye etmiyor bakalım en son neye karar vericem :::
    akşamları 7 gibi evde oluyorum müsayit olursak olabilir...0535 564 88 11

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)