Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Boxer 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ali reis 17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Boxer 150
    Alıntı Yurdukoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum iyi dileklerin için teşekkür ederim. Allah hepimizin işlerini rast getirsin, cümlemize.

Motor nihayet halloldu. Çok şükür bu sefer ucuz atlattık. Şöyle ki bu hırsızlık teşebbüsünden önce bir arıza ortaya çıkmıştı. (Bir yerde temassızlık vardı) Bu arıza sayesinde hem hırsız motoru götüremedi (gidon sağa dönmeyince marş basmıyordu ) hem de garantiden elektrik kabloları değişti. Ekrem Bey'in sayesinde bu iş te hızlıca halloldu.

Lastiklerin tubeless e değişimi için de çelik siboplar, sibop ağzi genişletme, lastikçiye verilen ve işçilikle hepsi 50 liraya maloldu. Biliyorum biraz fazla ama burası böyle. (Arka lastik biraz uğraştırdı, zincir korumayı söktük. Ön lastik birebir uydu, çamurluğu çıkarmadan taktık)

İşler biraz yoğun olduğundan henüz tam test fırsatım olmadı. Şimdilik söyleyebileceğim tek şey; iyi ki değiştirmişim. Akşamüstü resimlerle birlikte detaylı izlenimlerimi yazacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:01 ----------

Lastiklerle ilgili İlk izlenimlerim iyi yönde.

Herşeyden önce ellerimi bıraktığım zaman oluşan kafa sallama tamamen ortadan kayboldu.

Hamuru biraz sert, belki kar lastiği olduğundan belki de havasının fazlalığındandır.

Henüz yağmur olmadığı için şimdilik kuru havada denedim. Önceki orjinal lastiğine kıyasla panik frende mükemmel yere yapışıyor, fazla kaymadan zınk diye duruyor, (Kayar diye beklerken neredeyse beni üzerinden atacaktı) bunu da üzerindeki derin dişler ve kılcal damarlara bağlıyorum.

Virajlara artik eskiye nazaran daha güvenle giriyorum. Düşük hızlarda yatirabildigim kadar yatırıp denedim, gayet başarılı. (Lastikler henüz çok yeni olduğu için tam yatırmadim.)

Toprak yol ki esas amacım buydu, bildiğin enduro gibi, mıcır taş toprak ne varsa sıkıntısız geçiyor.

Kısacası sava MC 32 aradığım lastikmiş.

Resimler geliyor...
    Lastik Ölçülerini de alalım bende düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hızda değişme oldu mu Yurdukoru? Normalinden daha geniş bir lastik, ağırlığını hissettirdi mi? En yakın zamanda yakıt durumlarını bekliyorum hocam.

Beyler benim Boxer 2000 km'ye geldi. Halen ilk çalıştırmada debriyaj ayırmıyor, balatalar her seferinde yapışıyor. Vitese takar takmaz stop ediyor, stop etmesin diyr biraz gaz verip vitese takarsak da çatır çutur motor dağılıyor sanki. Servis, bakımdan sonra düzeleceğini söyledi ama zerre ilerleme yok. Sizlerde nasıl bu durum?
    Ben kendim debriyaj ayarı yapmıştım.Gün içinde sorun yoktu.Ama sabahları bazan ilk harekette stop ediyordu,jikle çekik olsada daha vitese takarken tak diye stop ediyordu.ilk yağ değişimini yaptım bir daha sorun kalmadı.yağ motul kullandım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:52 ----------

Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben vites düşürmeyi hep topukla yaptığım için hiç sorun yaşamamıştım. Geçen öndeki pedala ayağımı sokarak boşa geçireyim dedim hakikaten çok zor geçiyor. Ama topukla çatır çutur geçiriyorum. Hatta o çatır çutur ses çok hoşuma gidiyor sanki büyük bir iş yapıyormuşum gibi hissettiriyor :D

Ekleme: vites düzeni normal olan bir motor alsaydım herhalde çoktan satmıştım. Bunda burun ile yükselt; topuk ile düşür yapmak ve boş vitesi arama derdinin olmaması çok hoşuma gidiyor (topukla bas dur boşa geliyor sonda zaten). Bu yüzden kullanmaya devam. Zevkli gibi.

Ama bu motor ile şunu tecrübe ettim; elalemin sözüne değil kendi zevkine bakacaksın. Neymiş efendim vitesli çok zevkliymişte şöyleymişte böyleymişte. Yok efendim alışınca başka bir şey aranmazmışta. Scooter boş işmişte falan filan. Yaza doğru elim rahatlarsa, biraz imkanım olursa direkt olarak Sym joyride evo'ya geçiyorum. Bir daha da kimsenin lafına bakıp vitesli almam. Ben motor sürmenin keyfini scooterda buldum, bir daha kalbimin sözünü dinlerim başkasını değil.

Bu arada niye joyride derseniz; fazla büyük, iri ve hantal olmaması. Minik de olmaması, tam ayarında yapılmış bir motor olması. Mesela yamaha xmax, xcity, sym joymax, gts evo'ya baktım ve ikisine oturdum. Gerçekten iri yarı, ağır ve hantal motorlar. Benim istediğim pratikliği bana vermeyecek gibi duruyorlar. Ha ayrıca pcx de olur ama o paraya joyride gözümün önüne gelince pcx mantıklı gelmiyor.

Bu motordan bağımsız olan derdimi bir şekilde sizlerle paylaşmak istedim.
    Şehir içinde scooter uygun olabilir ama Rüzgara karşı direnç,şehir dışı, uzun yol, rampa veya kayış kopması en önemli eksisi de bu.Vitesli motor her yönden iyidir.tabiki herkesin görüşüne ve zevkinede saygı duyarım tercih meselesi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Alıntı OSİMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar lastikleri ön 100 arka 130 sanırım uymaz bu motora

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:30 ----------

Bence en düşük yakıt enjiyoksunlu motorda olur hiç öyle modelleri incelediniz mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:32 ----------

Vites olayinda şanzımani zorladiginizi düşünüyor musunuz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:34 ----------

Hiç CBF ile kapışan oldu mu aranızda.
    CBF i rampada Artçılı kesin geçer ama düzde veya inişte CBF i arkadan seyrederiz.
    Yurdukoru bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Şu an yok.
    Sava mc32
    ön 100 80 17
    arka 130 70 17

Tavsiye ederim motor ciddi oranda kendine geldi, daha stabil gider oldu.

Ali reis 17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Boxer 150
    Arkadaşlar; sabah motoru çalıştırma şikayeti olanlar benzininizde su yok ise servise. Debriyaj sorunu olanlar;debriyaj ayarı ve 20/50 Motul yağ derim.Şikayet devam ediyor ise servise diyorum. Hiç sıkıntıya gerek yok.Sıfır motoru hem de 3000 liği neden aldık?Şahsen ben randımansız motora binmem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

Arkadaşlar;beton parke kaldırım taş ta benim arka teker. havası az gibi altımda geziyor.Asfaltta,toprak yolda bir problem yok.Lastilerden mi kaynaklanıyor diye düşünüyorum.

Sizin motordada arkadan biri asılıyormuş izlenimi veriyormu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

CBF le otobanda yarıştım arkasından baka kaldım adam uctu gitti ..motor bence 5
    Vitesi arıyor 80-90 dan sonra bagırıy
    Or..

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Ali reis 17 ;

Vitesli motor her yönden iyidir (biniş rahatlığı, sele rahatlığı hariç) onu kabul ediyorum. Hatta şu motor freni olayı olmasa 2 kez kaza yapmıştım yani en güvenlisi de vitesli motosiklet. Ama gel gelelim işyerinde spacy ile her yere gidebilecekken, gitmek istersen vitesli motorum ile pek dışarı çıkmak istemiyorum. Mecburiyetten kullanıyorum sadece. Hatta biri sym fiddle takas teklif etse anında kabul ederim (veya hero pleasure).

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az önce NC700 ile göstergeleri karşılaştırdık yan yana aynı hızda giderek. Yaklaşık %10-12 fazla gösteriyormuş Boxer.

Alıntı kaan898 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

senin yazılarını takip ediyorum ama bu sefer adeta olmamış diyorum.herşeyi geçtim amortisör konusundaki abartını aklım almıyor.her şeye laf et ama boxer ın süspansiyonuna etme lütfen.şurdan bir kişi daha çıksın ben boxer ın süspansiyonundan rahatsızım(sert) desin o zaman tamam kabul ama sanmıyorum
    Yok aga cidden abartmıyorum, çok kötü gerçekten. Discover'ın gazlı amortisörleri bize uyuyorsa değiştirmeyi düşünüyorum bu aralar.

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    helezon amartisör ile, gazlı amartisör arasında dünya kadar fark var. İnzell'e katılıyorum.
    Flickr
    http://www.flickr.com/photos/109845783@N04/
    ..kanlı resimler ressamı..

peacetrain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vites geçişlerine alıştım artık, boşa zor geçiyor. Sağlam bir topuk indirince hemen boşa yerleşiyor. Bunda bi tuhaflık var, motor böyle kullanılmamalı diyorum her seferinde ama zor kullanmayınca da inat ediyor. En çok canımı sıkan, debriyaj balatalarının sürekli yapışması durumu. Normalde CBF1000'in bakımlarını bile kendim yaparken, Boxer'da garantilik durumlar yaşayacağımı hissettiğim için sırf garantiden çıkmasın diye 20 liralık bakımına 60 lira verdim. Ne olacak bakalım...

Frenler yeterli değil. İki tekeri arka fren yavaşlatır, ön fren durdurur. Bu motoru durdurmak için ise güçlü olmak lazım. Ufacık bir dokunuşlar motoru durdurmaya alıştıysanız, panik durumlarında freni korkutuyor ama sakin birisiyseniz dert etmeye gerek yok, kaçış noktalarına yöneliyorsunuz.

Amortisörler hiç rahat gelmedi bana, 100 kilo üzerindeki arkadaşlar rahat ediyorlarmış. Ben iki kişi de binsem yerdeki en ufak bozukluğu beynimde hissediyorum. 100 bin kmdir çeşitli motorlar kullandım, farklı farklı yollarda gittim. Baş ağrısı yapan bir motor görmemiştim. Şimdilik bu durumun
    üstüne gidiyorum, rahatsız etse de...

Titreşim 60'a kadar yok, ondan sonra bir gelip gidiyor 80'den sonra iyice coşuyor. Zaten artçı arkadan hemen uyarıyor, arkası fenaymış. Bajaj test gününde kilometresi biraz ilerlemiş bir Boxer test etmiştim aşırı rahatsız edici titriyordu. Bayideki arkadaş, motorun test sürücüleri tarafından kötü kullanılmasına bağlamıştı o titreşimi. Kilometresi ilerlemiş bir arkadaş daha buradan titreşimin çok arttığını söylemişti. Çok nazik davranıyorum, umarım benim Boxer uslu durur.

100 km'de 2,2 - 2,5 arası tüketiyor (2000 km'dir test ediyorum) oldukça sakin kullanıyorum. Test verilerindeki rakamlar çok uçuktu, açıkcası biraz da o rakamlardan dolayı tercih ettim bu motoru. Lakin piyasadaki emsallerinden hiç farkı yokmuş yakıt açısından. Gayet normal yakıyor, ne fazla ne eksik. Test verileriniz tutarlı değil dediğimde: "ama biz 40 ile giderken ki sarfiyatı vurguladık" savunması var Bajaj bayileri olsun diğer çalışanlar olsun. 40 ile giderken söylediğiniz rakamlar da doğru değil işin özü. Kaldı ki 40 ile şu yakar demeye utanır insan. Yalan söylüyorlar demiyorum; Bajaj Global'in gazına gelip söyledikleri reklam kokan rakamları direkt bizlerle paylaşıyor olabilirler, kendi ekipleri tarafından üstünkörü test ediyor olabilirler, yakıt sarfiyatı nasıl tespit ediliri tam olarak bilmiyor olabilirler. Gerçekten iyi niyetli olduklarını düşünüyorum, yalnız yakıtın diğer motorlarla aynı olduğunu bilsem farklı bir motor alırdım.
    Sevgili Inzell keske forumu biraz daha dikkatli okusaydin. 83-85. sayfalar arasinda yorumlarim vardi yakit konusunda. Bazi arkadaslar begenmemisti ama yasadigim seyleri objektif olarak paylasmistim. Hatirlatmak adina tekrar paylasiyorum...

Alıntı peacetrain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt konusunda çok fazla bir beklentiniz olmasın bence. Reklamı yapılacak kadar yakıt tüketimi konusunda cimri değil, sonuçta motorda bilinmedik bir teknoloji yok. Yakıt tüketimi tamamen sizin kullanımınıza bağlı. Aynı şekilde aynı sınıftan başka bir motor kullanın tüketim üç aşağı beş yukarı aynı olacaktır. Yanlış hatırlamıyorsam bu husustan twona arkadaşımız da başka bir başlıkta bahsetmişti. Ama oradakiler tamamen marka fanatikliği yapıp sanki aşırı bir tasarruf varmış gibi bahsetmişlerdi. Ben motoru aldığımdan beri her seferinde 10 lt benzin alıyorum, sürekli şehir içinde kullanıyorum ve 400-420 km. arasında yol yapıyorum. Genellikle 60-80 km arasında hızda kullanıyorum ve aşırı hızlanma-yavaşlamalardan kaçınarak sakin kullanıyorum. Sonuç 2.5 lt/100 km. Kötü bir rakam değil ama aynı tüketimi aynı ya da daha düşük cc başka marka motorlarla da yaptım. Boxer almayı düşünenler için benim fikrim, Boxer yakıt tüketimi az diye alınacak bir motor değil. Ama başka artıları var. Tabii eksileri de var. Müsait bir zamanda kendi gözlemlerimi paylaşacağım. Herkese keyifli sürüşler...
    Ben de motorumu seviyorum, motoru kötülemek değil niyetim sadece tecrübe ettiğim şeyi paylaştım. Biraz objektif olmak lazım. 80 km ve yukarısı hızla kullanımla 2.1 lt/100km. yakıyorsa ya bana başka bir motor verdiler ve ben de bir sıkıntı var yada sizin hız göstergesinde bir sıkıntı var.

Benim de demek istediğim bu zaten. Yakıttan dolayı bir şikayetim yok. Sadece Boxer almayı düşünenleri yanlış yönlendirmemek adına aynı tüketimi yapan başka motorlarında olduğunu söylüyorum. Bu ürün tanıtılırken lt/km rakamları verildi, hatta resmi sitede de var. 80 km sabit hızla 1.96 lt/100 km gören var mı???

(http://bajaj.com.tr/boxer/45/boxer-150)

Tek önceliği yakıt tüketimi olan insanlar burada yazanlara bakıp motoru alıp sonra hayal kırıklığına uğramasınlar. Bu motoru kötülemek kesinlikle değil. Ben motorumdan son derece memnunum ve iyi ki de almışım diyorum.
    inzell ve Ali reis 17 bunu beğendiler.
    Fight till the end!!!

Motosikleti
    Kawasaki ER-5, Bajaj Discover 125 st
    Az önce NC700 ile göstergeleri karşılaştırdık yan yana aynı hızda giderek. Yaklaşık %10-12 fazla gösteriyormuş Boxer.

Yok aga cidden abartmıyorum, çok kötü gerçekten. Discover'ın gazlı amortisörleri bize uyuyorsa değiştirmeyi düşünüyorum bu aralar.
    Arkadaşlar haklı. 65 kiloyum Boxer da kullandım. fakat sert geldi. yani discoverla normal geçtiğim hızla boxer ile bir kasisten geçtim hoplattı beni hayvan

@peacetrain pek huyum değildir ama esnafa güvendim, verdiği rakamlar doğrudur dedim ve pek araştırmadım. Neyse sağlık olsun, admine söyleyeyim ilk sayfayı düzenlesin daha fazla adamı kandırmasınlar az yakıyor diye.

Bir de işin en komiği; şu hızda şunu yakar dedikleri hızların aslında gerçek hızlardan fazla olduğuymuş. Fırsatını bulunca GPS ve detaylı yakıt sarfiyatı videosu çekeyim, yazdıklarıma inanmazlar şimdi bıdırdanırlar.

Alıntı storm_shadow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar haklı. 65 kiloyum Boxer da kullandım. fakat sert geldi. yani discoverla normal geçtiğim hızla boxer ile bir kasisten geçtim hoplattı beni hayvan
    Boxer ve Discover test eden iki arkadaşım da aynı şeyi söyledi. Millet nasıl rahatsız olmuyor, çok ilginç geliyor bana. Alışmışlar demek ki, farkedemiyorlar.
    peacetrain bunu beğendi.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    @peacetrain pek huyum değildir ama esnafa güvendim, verdiği rakamlar doğrudur dedim ve pek araştırmadım. Neyse sağlık olsun, admine söyleyeyim ilk sayfayı düzenlesin daha fazla adamı kandırmasınlar az yakıyor diye.

Bir de işin en komiği; şu hızda şunu yakar dedikleri hızların aslında gerçek hızlardan fazla olduğuymuş. Fırsatını bulunca GPS ve detaylı yakıt sarfiyatı videosu çekeyim, yazdıklarıma inanmazlar şimdi bıdırdanırlar.

Boxer ve Discover test eden iki arkadaşım da aynı şeyi söyledi. Millet nasıl rahatsız olmuyor, çok ilginç geliyor bana. Alışmışlar demek ki, farkedemiyorlar.
    Boxer'a iki kişi binmedim ama Sanırım Konforun hissedilmesi için biraz ağırlık olması gerekiyor. kendi motorumda iki kişiyken farkeden bir şey yok ama. En azından hoplamıyorum

Alıntı storm_shadow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boxer'a iki kişi binmedim ama Sanırım Konforun hissedilmesi için biraz ağırlık olması gerekiyor. kendi motorumda iki kişiyken farkeden bir şey yok ama. En azından hoplamıyorum
    Motorun arkasına kim binerse yolda giderken sürekli sorular yağdırıyorum. Şu an 50'le gidiyorum titreşim var mı, 60'a çıktım ayaklar nasıl gibi. Aynı zamanda amortisörü soruyorum, birazdan yaya geçidi çizgilerinin üzerinden ya da rögar kapağının üzerinden geçeceğim dikkat et nasıl diye. Geribildirimler sizlere aktardığım gibi. Arkaya ağır birini alınca nispeten biraz düzelir gibi oluyor ama o bile perişan. Hindistan'da bu motoru 50 kiloluk adamlar kullanıyor onlar ne yapıyor acaba?

Uzun lafın kısası, bu motoru pazarlarken müşteriyi çekmek için kullandıkları sözlere dikkat etmeleri gerekiyor.

Yedek parçası çok uygun olan, uzun bakım aralığı olan, piyasadaki aynı fiyata satılan motorlara göre daha dayanıklı ve kaliteli olan bir motordur gibi sloganlara eyvallah, ama konfor ve yakıt ekonomisi hakkında konuşmadan edemiyorlar. İnanıyoruz güveniyoruz sonra hemen.

Motoru kusurları olsa bile sevdim, şimdi daha da ucuzladı harika oldu. Bakalım motoru gözlemlemeye devam.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Motorun arkasına kim binerse yolda giderken sürekli sorular yağdırıyorum. Şu an 50'le gidiyorum titreşim var mı, 60'a çıktım ayaklar nasıl gibi. Aynı zamanda amortisörü soruyorum, birazdan yaya geçidi çizgilerinin üzerinden ya da rögar kapağının üzerinden geçeceğim dikkat et nasıl diye. Geribildirimler sizlere aktardığım gibi. Arkaya ağır birini alınca nispeten biraz düzelir gibi oluyor ama o bile perişan. Hindistan'da bu motoru 50 kiloluk adamlar kullanıyor onlar ne yapıyor acaba?

Uzun lafın kısası, bu motoru pazarlarken müşteriyi çekmek için kullandıkları sözlere dikkat etmeleri gerekiyor.

Yedek parçası çok uygun olan, uzun bakım aralığı olan, piyasadaki aynı fiyata satılan motorlara göre daha dayanıklı ve kaliteli olan bir motordur gibi sloganlara eyvallah, ama konfor ve yakıt ekonomisi hakkında konuşmadan edemiyorlar. İnanıyoruz güveniyoruz sonra hemen.

Motoru kusurları olsa bile sevdim, şimdi daha da ucuzladı harika oldu. Bakalım motoru gözlemlemeye devam.
    benimde motora lafım yok gerçekten fiyatına göre çok çok iyi. burada söz konusu olan konfor sadece. e fiyatına göre o da iyi değilmi

Aynı konfor 300 liralık bisiklette de var.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    PEUGEOT 105 , VOSKHOD , WİNDY125, BAJAJ BOXER
    SABAHLARI DÜZGÜN ÇALIŞSA DİŞİMİ KIRACAĞIM MARŞ BASMAKTAN AKÜ KENDİNDEN GEÇİYOR ACABA DİYORUM AKÜMÜ ÖLÜ.. TET MARKA AKÜ ALSAM DİYORU 8 YADA 10 AMPER CİVARI SANIRIM ÇALIŞMASI FARK EDER.

BİRDE UÇANKAPLUMBAĞA ÖN DİŞLİ DEĞİŞTİRMİŞ SANIRIM 15 DİŞLİYİ NEREDEN BULDUNUZ.

[QUOTE=windy125;3472034]SABAHLARI DÜZGÜN ÇALIŞSA DİŞİMİ KIRACAĞIM MARŞ BASMAKTAN AKÜ KENDİNDEN GEÇİYOR ACABA DİYORUM AKÜMÜ ÖLÜ.. TET MARKA AKÜ ALSAM DİYORU 8 YADA 10 AMPER CİVARI SANIRIM ÇALIŞMASI FARK EDER.

KARDEŞ BİRDE AYAK MARŞINI DENE SABAH BENDE ÇALIŞTIRAMADIM MOTORU AYAKLA BİRKAC KERE DENEDİM ÇALIŞTI)

Cup motosikletler ile ayni on dişli.
    Cg motorlarla da arka dişli ayni.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Yeni lastiklerim (Sava MC32) ile bir haftadır kullanıyorum. İlk fark ettiğim şey motor biraz sertleşti, haliyle konfor da biraz azaldı.

Bunun sebebi de daha önceki 100 mm yüksek yanaklı iç lastikten 70 mm lik tubeless e geçmiş olmam. Öte yandan orjinalindeki o yüksek yanaklı lastik yüzünden az biraz kafa sallama yapıyordu, geziyordu, artık yapmıyor. Gidon daha ağırlaştı ve haliyle sürüş hakimiyeti arttı.

Düz asfaltta üzerindeki derin dişlerden kaynaklanan hafif bir tırıltı yapıyor ama rahatsız edici boyutta değil.

Bozuk yolda mükemmel yol tutabiliyor. Asfaltta da çok güzel viraj alıyor. Bir kaç su birikintisinde fren testi yaptım gayet başarılı çıktı. Yağmurlu havaları bekliyorum tam test için.
    trcn ve fisherKing bunu beğendiler.

Motosikleti
    SYM Joymax 250i , Bajaj Boxer 150
    benim boksör sabahları uyanamıyor bir türlü,marş basmıyor bir süre sonra ,ayak marşına geçiyorum çok uğraşınca çalışıyor.Sabah sporu yaptırıyor resmen..Servise götürdüm aküyü bırakın şarz edelim dediler.Bakalım sorun çözülecekmi?Bilgi veririm sizede..

Motosikleti
    SYM Joymax 250i , Bajaj Boxer 150
    Benim Yakışıklı
    Yurdukoru bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)