Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar ya işsiz güçsüz ergen, ya her mevzuya salça olup sinir bozmayı bir matah sanan saçma sapan insanlar, ya eskiden bu forumda Çinli motorlara kafayı takan paraları ile alt/orta gelir gurubundakileri ezmeye çalışan paralı eleman tayfası. Çinli muhabbeti bitti şimdi Hintli Bajaj üzerinden alt/orta gelir gurubunu ezmeye çalışarak kendilerini tatmin ediyorlar. Ya da Bajaj'ın piyasada aldığı rolü kıskanıp buradan algı yaratıp piyasayı etkilemeye çalışan rakip firmaların elemanları.

Hepsinde kötülük fix.
    Attila abi yazılanları görünce gülüp geçiyorum ben sadece. yazma gereksinimi hissetmiyorum motorumun keyfini çıkarıyorum. üzerine vazife olmayan, pulsar kullanmayan adam gelip burada atıyor tutuyor. keşke bilgisi olsa da konuşsa gam yemeyeceğim ama öyle abartılı konuşanlar var ki kesinlikle cevap vermem böyle insanlara konuşsunlar dursunlar. biz kullanıcılar motorumuz ne olduğunu biliyoruz. 11000 km oldu denge sensörü sesinden başka sorunum olmadı. biz bunu söyleyince itimat etmiyorlar bir kişi sorunu olduğunu yazınca hep birlikte hücum ediyorlar buraya. bu yüzden mümkün olduğunca az yazıyorum bu foruma
    AttilaXtreme, enable ve Paksoy bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Attila abi yazılanları görünce gülüp geçiyorum ben sadece. yazma gereksinimi hissetmiyorum motorumun keyfini çıkarıyorum. üzerine vazife olmayan, pulsar kullanmayan adam gelip burada atıyor tutuyor. keşke bilgisi olsa da konuşsa gam yemeyeceğim ama öyle abartılı konuşanlar var ki kesinlikle cevap vermem böyle insanlara konuşsunlar dursunlar. biz kullanıcılar motorumuz ne olduğunu biliyoruz. 11000 km oldu denge sensörü sesinden başka sorunum olmadı. biz bunu söyleyince itimat etmiyorlar bir kişi sorunu olduğunu yazınca hep birlikte hücum ediyorlar buraya. bu yüzden mümkün olduğunca az yazıyorum bu foruma
    Valla emiceoğlu ben o kadar dayanamam haksızlığa. Yeter da!
    enable ve Paksoy bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı ninja h2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    time shif 42 çocukluğumdan beri motor kullannıyorum neyin ne olduğunu iyi bilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:47 ----------

arkadaşım h2 iyi olduğunu biliyorsunda sen niye pulsara biniyorsun al bi h2 bak kayfine hergün pulsarla uğraşılmaz bide şimdi bu pulsar gitmezde.
    arkadasin degilim.
    pulsar forumunda pulsar hakkinda yorum yapiyorum. Kullaniyorum 6000 km dir. Ufak tefek sorun yasadimmi burda paylasiyorum da. Yine param olsa yine pulsar alirim.

Sen ise nickinde h2 yazan ergen bir vatandassin %99.
    Gelip benim motorum hakkinda konusup atip tutuyorsun.
    İnsanin sinirini ziplatiyorsun.

Sovmuyoruz bak.
    h2 al diyoruz. H2 iyidir.
    hkn34 ve AliErdem bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    V4 motor niye titresin biladerim Titreşimi iyice minimuma indirmek için üstten egzantrikli yapılabilir.
    Titreşimin asıl sebebi onlar değil. V4'ün de garantisi yok. Garanti istiyorsan düz altı veya düz 12 yapacaksın

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:19 ----------

Sorun yaşamayanların sayısı sorun yaşayanlardan misli misli fazla olmasına rağmen, genelleme yaparak motoru kötülemek nedir ben de onu anlamıyorum ? Bu pireyi deve yapma huyumuzdan bu memleket ne ufak yanlışlarından kimbilir ne adamları harcadı bugüne değin. İçinde benzin yok diye yolda kalan Devrim arabasını çöpe attı bu kafalar. Beğenmiyorsanız almazsınız kardeşim, benim içime sinmedi almadım. Bu kadar kullanıcısı varken burada motoru karalama kampanyası yapmanıza gerek yok. Zaten iki üç tane arkadaşın söylediklerini ben direk okumadan geçiyorum çünkü bunlarda iflah olmaz fanatiklik ve önyargı var. Cep telefonunda Iphone veya Samsung dışına çıkamayanlardan bu arkadaşlar. Hayatta bilinen markalar dışına çıkmayacaksın, yeni şeyler denemeyeceksin. Denenmişi varken neden riske gireyim ki ? Böyle düşünürler, yapacak bir şey yok. Genel olarak sanıyorlar ki herhangi bir noktada kötü olan bir şey asla düzelmez, iyileşmez hep kötü kalacaktır. O yüzden Çin motoru, Hint motoru deyince tüyleri diken diken oluyor.

Bu arada pireyi deve yapmak derken arkadaşın yaşadığı kazayı ayrı tutuyorum. Bana göre o konu kapanmamıştır.
    AttilaXtreme, kdiner, Mengu16 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Md murat kullanıcı adı h2 olunca ergen mi olunuyor sen ergenlerin motorunu kullanmıyormusun. Sövmek sana kalmış

slyman_b - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Arkadaşlar siz motoru eleştirenleri bu şekilde suçlarsanız onlar da sizi bajaj çalışanı vs. diye suçlar bu böyle gider. Böyle şeylere gerek yok.

Alttaki linkteki yazıyı yazan pulsar kullanıcısı geçen sene karşılıksız olarak pulsarın reklamını yapmıştı Türkiye turuna çıkmıştı pulsar ile. Şimdi satmış şu şu sorunları vardı diyor mesela. Siz de kullanıcılar olarak sorunları yazmaktan çekinmeyin.

www.motoetkinlik.com/biri-efsane-mi-dedi-bajaj-pulsar-200-ns/
    ninja h2 ve Salih_T bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    slyman b çok iyi yere değindin.

[SIZE=1]---------- Mesajlar birleştirildi - 14:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:57 ----------[/S

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

[/COLOR]ayzek in bu problemli motorla kaza geçirmesine rağmen pulsara bedava desteklemeye devam edin arkaşlar tebrik ediyorum .Sonra karalama yapılıyor deniyor japoncu deniyor alkış.Biz japona siz pulsarı kullanmya devam.
    dyavol-77 bunu beğendi.

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200

[SIZE=1]---------- Mesajlar birleştirildi - 14:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:57 ----------[/S

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

[/COLOR]ayzek in bu problemli motorla kaza geçirmesine rağmen pulsara bedava desteklemeye devam edin arkaşlar tebrik ediyorum .Sonra karalama yapılıyor deniyor japoncu deniyor alkış.Biz japona siz pulsarı kullanmya devam.
    Terbiyesizliğe gerek yok! Ne istiyosan kullan birader. KEndi konunuzda eşelenin. Bu konunun ana konusu ayzek değil.
    Cennette cehennemde içinde. Ötesine kanma..

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X

ayzek rumuzlu arkadaşımız kaza yaptı diye bütün pulsarlar mı sorunlu oluyor nasıl bir kafa ile yazıyorsun anlamıyorum. iş mi bulamadın kendine derdin nedir?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Mobilet tecrübenmi var kendine ait motorun varmı hangi japonu kullanıyorsun ?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motoru aldıysak destekleyecez tabi, firma batarsa kimden yedek parça alırız Benim motorumda bi sorun yok. İlerde servisin çözemeyeceği bir sorun çıkarsa da ben hallederim. Motor indirme, komple sökme, tamir etme tecrübem var yedek parçaları bulunduğu sürece sorun yok.
    Paksoy ve AliErdem bunu beğendiler.

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Adamın derdi forumda bajajı kötülemek. Mesajlarının ortalamasından belli. Troll kullanıcı.. Ahlaksızlıktan başka bir şey değil bu davranış.. Acınacak bir durum..
    sheriff87 ve AliErdem bunu beğendiler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    40 lt topcasem var çanta demiri almalımıyım drift motorumda canta cok yukarda kalıyordu çantasızda olmuyor demir fiyatıda ucuz değil kask filesi var ahtapot gibi ne yapsak bilemedik

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alkışlıyorum bu yorumu. Hakkaten safi kötülük yapılan ayıptır yahu. milletimize iyilik yaramıyormuş kazık yemeye alışmışız. Pahalıysa, etiketi güzelse iyidir mantığını aşamayacağız bu gidişle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

Bunlar ya işsiz güçsüz ergen, ya her mevzuya salça olup sinir bozmayı bir matah sanan saçma sapan insanlar, ya eskiden bu forumda Çinli motorlara kafayı takan paraları ile alt/orta gelir gurubundakileri ezmeye çalışan paralı eleman tayfası. Çinli muhabbeti bitti şimdi Hintli Bajaj üzerinden alt/orta gelir gurubunu ezmeye çalışarak kendilerini tatmin ediyorlar. Ya da Bajaj'ın piyasada aldığı rolü kıskanıp buradan algı yaratıp piyasayı etkilemeye çalışan rakip firmaların elemanları.

Hepsinde kötülük fix.
    Bu yorumuda alkışlıyorum. iyi söyledin usta

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:47 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    40 lt topcasem var çanta demiri almalımıyım drift motorumda canta cok yukarda kalıyordu çantasızda olmuyor demir fiyatıda ucuz değil kask filesi var ahtapot gibi ne yapsak bilemedik
    Hangi marka model topcase aldın, kaç liraya, büyüklüğü ne kadar oluyo bu 40lığın? Bende çanta demiri taktım topcase alamadım.
    AttilaXtreme bunu beğendi.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Pulsar'ın biraz commuter ile naked arasına sıkışmış bir tarzı var arka çanta takınca tam commuter olur. Onun yerine Kappa'nın depo üstü çantaları var tercihe göre depo üstüne veya mıknatıslarını ceplerinden çıkartıp arka selenin üzerine bağlanabilir. Mıknatısları çıkartmadan arka selenin altındaki elektronikleri etkileyebilir. Kappa'nın neodymium mıknatısları var çok güçlü.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı slyman_b adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar siz motoru eleştirenleri bu şekilde suçlarsanız onlar da sizi bajaj çalışanı vs. diye suçlar bu böyle gider. Böyle şeylere gerek yok.

Alttaki linkteki yazıyı yazan pulsar kullanıcısı geçen sene karşılıksız olarak pulsarın reklamını yapmıştı Türkiye turuna çıkmıştı pulsar ile. Şimdi satmış şu şu sorunları vardı diyor mesela. Siz de kullanıcılar olarak sorunları yazmaktan çekinmeyin.

http://www.motoetkinlik.com/biri-efs...pulsar-200-ns/
    Bana da Yamaha sponsor olsa Pulsar'ı kötülerim; (Gerçi ben böyle şeyler yapmam. Babamı kesseler doğruyu söylerim)
    http://www.motosiklet.net/forum/son-...dolasacak.html

Ya Allah aşkına o Pulsar yazısında yazdıkları konusunda samimi olduğuna inandınız mı!
    1- Servisin biri çakmaklık takılırsa garantiden çıkar, diğeri çıkmaz demiş ve çakmaklığı takmış. Şimdi bunda motora söyleyecek ne var? Doğruysa servisin aptallığı.
    2- 5.000'de motor terleme yapmaya başlamış. Yağ filitresindenmiş, servis garanti kapsamına almamış. Yine aynı servis goygoyu. Yağ filitresinden terleme yapan Pulsar hiç duymadım.
    3- Denge sensörü arza ışığını yakmış! Bunu da ilk defa duydum.
    4- Deponun ağzı paslanmış mış. Benim motor bir senelik, yağmur kar 365 gün kullanıyorum. Bırak bende olup olmamasnı depo ağzı paslanmasını da ilk defa duydum.
    5- 7000 kilometrede yine terleme yapmaya başlamış. Bak bu terleme işi baştan başa saçmalık ama neyse. Bu motorların bir kaçı ilk alındığında montaj hatasından terleme yaptı. Onları da sıvı conta ile çözdüler. Bu hanımefendi dışında motorunun 5000 ve 7000'de yağ filitresi vs ıvır zıvırdan terleme yaptığını "iddaa" edene rastlamadım.

- Şu yazının her tarafından samimiyetsizlik akyor ve bu "iddaa"lara inanıyorsunuz ya! Ne diyim!

Sona Attila neden Pulsar'ı savunuyor. Saçmalığa yalana ikiyüzlülüğe kötülüğe tahammül edemiyorum da ondan...
    tozluklu, Paksoy ve ismo61 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Bana da Yamaha sponsor olsa Pulsar'ı kötülerim; (Gerçi ben böyle şeyler yapmam. Babamı kesseler doğruyu söylerim)
    http://www.motosiklet.net/forum/son-...dolasacak.html

Ya Allah aşkına o Pulsar yazısında yazdıkları konusunda samimi olduğuna inandınız mı!
    1- Servisin biri çakmaklık takılırsa garantiden çıkar, diğeri çıkmaz demiş ve çakmaklığı takmış. Şimdi bunda motora söyleyecek ne var? Doğruysa servisin aptallığı.
    2- 5.000'de motor terleme yapmaya başlamış. Yağ filitresindenmiş, servis garanti kapsamına almamış. Yine aynı servis goygoyu. Yağ filitresinden terleme yapan Pulsar hiç duymadım.
    3- Denge sensörü arza ışığını yakmış! Bunu da ilk defa duydum.
    4- Deponun ağzı paslanmış mış. Benim motor bir senelik, yağmur kar 365 gün kullanıyorum. Bırak bende olup olmamasnı depo ağzı paslanmasını da ilk defa duydum.
    5- 7000 kilometrede yine terleme yapmaya başlamış. Bak bu terleme işi baştan başa saçmalık ama neyse. Bu motorların bir kaçı ilk alındığında montaj hatasından terleme yaptı. Onları da sıvı conta ile çözdüler. Bu hanımefendi dışında motorunun 5000 ve 7000'de yağ filitresi vs ıvır zıvırdan terleme yaptığını "iddaa" edene rastlamadım.

- Şu yazının her tarafından samimiyetsizlik akyor ve bu "iddaa"lara inanıyorsunuz ya! Ne diyim!

Sona Attila neden Pulsar'ı savunuyor. Saçmalığa yalana ikiyüzlülüğe kötülüğe tahammül edemiyorum da ondan...
    Bence siz kuralkandan maaş alıyorsunuz.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı atii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence siz kuralkandan maaş alıyorsunuz.
    Evet. Her ay 1000 dolar. Misss....
    enescanatar bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Evet. Her ay 1000 dolar. Misss....
    Oooo iyiyimiş gerçi dolar üzerinden alıyormuşsun burda euro üzerinden maaş alıyor performansı gösteriyorsunuz.
    abeciMotoru ve tozluklu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı atii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooo iyiyimiş gerçi dolar üzerinden alıyormuşsun burda euro üzerinden maaş alıyor performansı gösteriyorsunuz.
    Yeni sözleşme döneminde zam isterim o zaman Ekrem abiden. Olmuyo böle..
    kdiner bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)