Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    :bus: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200NS
    Alıntı islambey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar, Selamun aleykum.Bende bir pulsar alarak aranıza katılmış bulunuyorum.Bajaj Discover st125 i satarak 950 km de 1 aylık çanta demiri, çanta ve orta ayaklık dahil olmak üzere 6.750 e almış bulunuyorum.Ayriyeten ilk bakımıda Adana akın motorda yapılmış şu an için sadece kontağı çevirip gezmek kalıyor.Ama yinede bir kaç bilgi için servise uğramak istiyorum,ALLAH herkese kazasız belasız sürüşler nasip etsin
    HAYIRLI OLSUN TEKERİN DÜZ BASSIN.

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar Artık Bende Bi Bajaj sahibiyim Harkese hayırlı günler.
    HAYIRLI OLSUN TEKERİN DÜZ BASSIN.
    iki teker candır can

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kaça aldınız?

Osmaniye bayii 2014 modelleri eski fiyatttan (7350) veririm dedi haberiniz olsun. 1 veya 2 tane kalmış sanırım. Daha önce de adana mondi bayii elinde kalmış 0 drift i 500 tl aşağı vermişti. Almayı düşünenler butür fırsatları kaçırmasınlar.
    Aslında iyi fırsat :-)
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı islambey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar, Selamun aleykum.Bende bir pulsar alarak aranıza katılmış bulunuyorum.Bajaj Discover st125 i satarak 950 km de 1 aylık çanta demiri, çanta ve orta ayaklık dahil olmak üzere 6.750 e almış bulunuyorum.Ayriyeten ilk bakımıda Adana akın motorda yapılmış şu an için sadece kontağı çevirip gezmek kalıyor.Ama yinede bir kaç bilgi için servise uğramak istiyorum,ALLAH herkese kazasız belasız sürüşler nasip etsin
    Hayırlı olsun güle güle kullanın, güzel bir fiyata almışsınız
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Arkadaşlar kısmetse yarın motoru çıkartacam. Depoda bekleyen benzini değiştirmek istiyorum. Bu benzin hortumu hangisidir. Nasıl sökülür takılır bilen var mı?

mtgemlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar-Rks 150s- Tvs apache rtr 200
    Selamın aleyküm pulsar kullanıcıları. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim. Belki bilen vardır diye size soruyorum. Bu sene pulsar 150 NS modeli türkiyeye gelicekmi?

denizhan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı mtgemlik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın aleyküm pulsar kullanıcıları. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim. Belki bilen vardır diye size soruyorum. Bu sene pulsar 150 NS modeli türkiyeye gelicekmi?
    aleyküm selam
    evet çıkacak ama fiyatını bilmiyorum

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kaça aldınız?

Osmaniye bayii 2014 modelleri eski fiyatttan (7350) veririm dedi haberiniz olsun. 1 veya 2 tane kalmış sanırım. Daha önce de adana mondi bayii elinde kalmış 0 drift i 500 tl aşağı vermişti. Almayı düşünenler butür fırsatları kaçırmasınlar.
    Merhaba. Takasdan geldi bu motor bana daha once Yamaha xj6n 2013 model motorum vardi Bajaj Pulsar 200 ns takas etim ama bajaja
    7000 değer biçti sahibi. Bende kendi motoruma 18500 değer biçtim ve takas gerçekleşti..

mtgemlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar-Rks 150s- Tvs apache rtr 200
    Alıntı denizhan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aleyküm selam
    evet çıkacak ama fiyatını bilmiyorum
    Cevabınız için teşekkür ederim.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Argadaşlar http://www.irfmotor.com/ Karamürselde ikamet eden İrfan Karaman biraderim modelinize harika bir cam siperlik yaptı..üzerinde çok çalıştı...hatta oynanabilir ...demirlerinizi ve herşeyi tasarladı...aksesuarlarınızı kendisinden alabilirsiniz...

ön camınızın öyle bir işçiliği var ki akıllara zarar...tavsiye ederim kefilim....

https://www.facebook.com/irfan.karam...ref=ts&fref=ts

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    piyanist_irf ve GP500-1st bunu beğendiler.

SpiderF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 L - Bajaj Pulsar 200 NS 2015
    Merhaba arkadaşlar bi sorum olacak ama pulsar a 140 ebatında lastik takan oldumu acaba merak ettim :D

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    Kış günü içimizi resimlerle ısıtalım MT heryerde

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    merhabalar arkadaşlar .

biliyorsunuz bajaj pulsar ve dıscower modelinin arka çanta taşyıcılarını ,pulsar ın orta sehpa,arka çanta,yan çanta ve ön cam çalışmalarını seri anlamda nihayete kavuşturduk , internetim aşırı yavaşladığı için detaylı resim atamıyorum ama linke tıklayarak ön cam ve diğer çlışmaları görebilirsiniz , gerek fiyat politikası gerekse kalite ve estetiği mümkün olduğunca ön planda tuttuk taktir elbette sizlerindir saygılar sevgiler.

http://www.irfmotor.com/urunler/on-c...n-cam-siperlik
    ..Carmentality.., GP500-1st ve tekoklava bunu beğendiler.

..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İrfan ustam sırf senin bu dolu aksesuar listen yüzünden discoveri bırakıp pulsara geçeceğim ;)

Pulsarcı arkadaşlara sormak isterim , özellikle discover 125 den veya ybr, cbf den. 12-13 beygirden pulsara terfi edenlere
    artılarını eksilerini paylaşırlar ise memnun olurum

ilk günden beri sayfayı takip ediyorum . Pulsarda Ufak tefek problemler çıkıyor , sıkıntı yaratacak şeyler değil. Bajaj benim kalemim discoverdan memnunum fakat şu sıralar şeytan dürtüyor.
    Daha 4000 km deyim .sadece yazın 2,5 ay kullandım. Kazan dairesinde baharı bekliyor, ilk motorum.
    Geçiş yapmalımıyım? yoksa tecrubeyi 125cc de bir kaç sezon arttırıp daha yüksek cc yemi geçmeliyim .Hedefim 2-3 sene içinde Vstrom

Şayet Pulsar olacak ise ikinci el 7000 lirayamı almak daha mantıklı yoksa sıfır almak mı ?
    Piyasadaki ikinci el pulsara güvenebilirmiyim?

Teşekkürler
    piyanist_irf bunu beğendi.
    Passionately in love with Motorcycle

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    kdiner, tekoklava, piyanist_irf ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

katilkoala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS - XL 650v TRANSALP
    Tarz değişikliği nedeni ile Pulsar'ı satmayı düşünüyorum ama http://www.fireparts.com.co/pulsar/pulsar-200-ns.html bunları görünce insanın fikri değişmiyor değil hani...

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Alıntı katilkoala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarz değişikliği nedeni ile Pulsar'ı satmayı düşünüyorum ama http://www.fireparts.com.co/pulsar/pulsar-200-ns.html bunları görünce insanın fikri değişmiyor değil hani...
    fireparts ın ürettiği aksesuarlar gerçekten güzeller fakat sıkıntı Türkiye'ye göndermemeleri.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

Alıntı ..Carmentality.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan ustam sırf senin bu dolu aksesuar listen yüzünden discoveri bırakıp pulsara geçeceğim ;)

Şayet Pulsar olacak ise ikinci el 7000 lirayamı almak daha mantıklı yoksa sıfır almak mı ?
    Piyasadaki ikinci el pulsara güvenebilirmiyim?

Teşekkürler
    Sıfır alırsan plaka ve ruhsat masraflarında olacak.2. el alırsan para artırırsın ve bu paraya ekipman falan alırsın.
    Millet 5 bin km'yi devirmeden satıyor.Rodajı düzgün yapılmış ise alınabilir.Temiz bulmak mümkün.Aksine dişli değiştirip 180 görmeye çalışan pulsar sahibi arkadaşlarımızda mevcut.Bunların sattığı motosikletlerden de uzak duruyoruz
    ..Carmentality.. bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cbr 650f
    Merhaba arkadaşlar. Pulsar 200ns motorumu alalı 4 ay oldu ve şuan 2050 km de, 2500 km geldiğinde yağını değiştirmek istiyorum bu sebepten ötürü biraz araştırma yaptım ve siz değerli arkadaşlarımdan da bilgi almak istiyorum. Motora alacağım yağ tam sentetik sınıfı ise en az sl olacaktır. Motorumu kışın kullanacağım şehirlerde sıcaklık -10 dereceyi aşağı düşmüyor: Trabzon, Şanlıurfa yazın ise hissedilen derce 57 derceye varan şehirler olmak üzere Şanlıurfa, Mersin, Trabzon; iç bölgelerimiz vb. Ayrıca edindiğim bilgilere göre yağ seçiminde aralığı fazla açmamak gerekir, motoru kullanılacak şehrin max ve min sıcaklık değerlerıne göre seçim yapılmalıdır. Ayrıca sıfır araçlarda yağ ne kadar kalın olursa aralara yağ iyi giremiyor aşınmada o denli fazla oluyor. Yağ seçiminde aşınmanın göz ardı edilerek sıcaklık değerlerine göre seçilmesi gerekiyor. Bu bilgilerden ve sebeplerden yola cıkarak 20w40 20w50 arasında kararsız kaldım. Bu konuda bilgisi deneyimi olan arkadaşlar sizce ne yapmam lazım bajaj 200ns hangi yağı tercih etmeliyim? IPONE marka düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Yurt dışında kmler böyle

ülkemizde 10.000 geçenlerin olduğunu biliyoruz ama 30.000 geçen varsa foto atabilir mi

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    pulsar için kareler

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    irfan ustam camın fıyatı ne kadar bıde nasıl temın edebılırız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)