Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    Atillaxtreme abi sava lastiklerden memnunmusun abı yenı aldıgın zaman senden bılgı almıstım bıraz zaman gecmesını bekledım senden tam bır yorum almak ıcın ıslak kuru yol tutus falan bılgı verırsen memnun olurum hayırlı gunler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atillaxtreme abi sava lastiklerden memnunmusun abı yenı aldıgın zaman senden bılgı almıstım bıraz zaman gecmesını bekledım senden tam bır yorum almak ıcın ıslak kuru yol tutus falan bılgı verırsen memnun olurum hayırlı gunler
    Her şeyi ile on numara. Lastiğin rodajı bitip motora oturduktan sonrası cennet.
    hkn34 bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    yamaha-fazer600
    Merhaba Attila xtreme;
    Taktırmış olduğun aynaların sapı ince ve uzun görünüyor orijinallerine nazaran. Değişik hız ve devirlerdeki sürüşlerinde, aynalarda herhangi bir titreme oluşuyormu?

Motosikleti
    Yamaha Diversion XJ6S
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam koruma saglasin. demissin de motulun hangi yağını oneriyorsun ve hangi koruma sınıfına sahip

motulun ; shell in advance ultra API SM den daha iyi koruma sınıfına sahip yagi varsa link rica ediyorum

teknik verilerle daha iyi yol katedebiliriz
    motul 300v 15w50 yağı bir arastır bence

Motosikleti
    pulsar 200 enes :)
    arkadaşlar haftasonu bı turlu ızın denk gelmedıgınden bı buluşma talebım olmadı, ama 15 gun sonra (ölmezde sag kalırsak )hafta sonları ızınlı olacam Allah'tan bısey olmazsa;), suan hafta ıcı ızınlı olduğum günler oluyor, ...

bu pazartesi rebel-punto ve ekonomi ile bı tur yapmayı düşünüyoruz mersin yada arsuz olabılır..
    pashapache ,ceza31 ve dıger musaıt olan arkadaşlar eslık ederlerse memnun oluruz,

tekerınız duz bassın

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı morel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Attila xtreme;
    Taktırmış olduğun aynaların sapı ince ve uzun görünüyor orijinallerine nazaran. Değişik hız ve devirlerdeki sürüşlerinde, aynalarda herhangi bir titreme oluşuyormu?
    Hayır olmuyor

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS/ 2013 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı vico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar haftasonu bı turlu ızın denk gelmedıgınden bı buluşma talebım olmadı, ama 15 gun sonra (ölmezde sag kalırsak )hafta sonları ızınlı olacam Allah'tan bısey olmazsa;), suan hafta ıcı ızınlı olduğum günler oluyor, ...

bu pazartesi rebel-punto ve ekonomi ile bı tur yapmayı düşünüyoruz mersin yada arsuz olabılır..
    pashapache ,ceza31 ve dıger musaıt olan arkadaşlar eslık ederlerse memnun oluruz,

tekerınız duz bassın
    işyeri sahibi deyilde işçi olaydım hertürlü işi eker gelirdim lakın bu durumda hafta içi dükkanı bırakıp gelmem zor
    bu arada vico gs plakalı pulsar senmisin
    ama pazar günü olur derseniz sabah saat altıdan gece saat 3 e kadar sizinleyim

Motosikleti
    eyvallah atilla ağbi . bu gun arka lastıge ırıce bır cıvı gırmıstı hazır patladı gıdıgım sızın tarıf ettıgınız bayıden alıım dedım gıtmeden once ınt den telını buldum aradım ıyıkı aramısım elımde yok ama ıstersen getırtırım dedı ama zaman alıcak gıbı gozukuyordu bende ozaman lastıgı yaptırım senı ararım dedım sonra bıde son ızlenımlerını almak ıcın sana danısıım dedım, ona gore o arkadasa sıparıs verıcem artık haftaya ... abi bide mevcut lastıkler den mıdır nedır cok savruluyorum 80 km/h dan sonra bu lastıklerle yuksek suratler nasıl abi...

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    eyvallah atilla ağbi . bu gun arka lastıge ırıce bır cıvı gırmıstı hazır patladı gıdıgım sızın tarıf ettıgınız bayıden alıım dedım gıtmeden once ınt den telını buldum aradım ıyıkı aramısım elımde yok ama ıstersen getırtırım dedı ama zaman alıcak gıbı gozukuyordu bende ozaman lastıgı yaptırım senı ararım dedım sonra bıde son ızlenımlerını almak ıcın sana danısıım dedım, ona gore o arkadasa sıparıs verıcem artık haftaya ... abi bide mevcut lastıkler den mıdır nedır cok savruluyorum 80 km/h dan sonra bu lastıklerle yuksek suratler nasıl abi...
    Motor rüzgardan çok etkileniyor. O savrulma muhtemelen bu etkilenmeden. Ben hep söylediğim gibi hissikablel ile kullandığım için kilometre saatine hiç bakmıyorum. Motorun götünün başının oynayacağını hissettiğim andan itibaren eğilmeye başlıyorum. Bu motor yüzünden racingçi olucam neredeyse

Hele dün akşam benim hattım üzerinde inanılmaz bir rüzgar vardı. Floryadan E5'i asfaltın sesini dinleyerek buldum. Cennetten avcılara trafik sıkışıktı aradan dereden geçtim avcılar düzlüğünde tekrar yattım. Gören adam racingçi taklidi yapıyor sanır. Motor dışardan kalıplı görünüyor ama aslında tüy gibi. asfaltın sesini duyana kadar yatmazsan rüzgarda ebeni çerçeveli gösterir adama
    cenkito, hkn34, tekoklava ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    pulsar 200 enes :)
    Alıntı ceza031 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işyeri sahibi deyilde işçi olaydım hertürlü işi eker gelirdim lakın bu durumda hafta içi dükkanı bırakıp gelmem zor
    bu arada vico gs plakalı pulsar senmisin
    ama pazar günü olur derseniz sabah saat altıdan gece saat 3 e kadar sizinleyim
    benım plaka "01 DDU " kırmızı pulsar her yakıt almaya yada lokantaya gıttıgımde "abi sen sımdı adanadan mı geldın?, gezgın mısın ?" dıye soruyolar
    tabı pulsarımla Antakya-adana turu yaptım o ayrı...

ben de cumartesı aksam 6 dan ,pazar aksam 5 e kadar musaıtım.. aslında bı cay ıcıp yakın bı yerlere gıdebılırız ,ıkımızın de uygun olduğu saatlerde aslında bı yayla gezısı olabılır ama aksam 5 te pulsar balkabağına donusecek o da nasıl olur bılmem??
    Pashapache bunu beğendi.

Motosikleti
    evet ruzgar bu gunlerde cok esıyor sen bıde benı gor abı hergun bogazıcı koprusunden gecıyorum bayrak gıbı dalgalandım bu gun ama bende ruzgarsız havadada hafıf bır yalpalama var o yuzden lastık degısımı sonrası acaba bu normal havadakı suruslerde kı yalpalama kesılırmı dıye sana soriim dedim ...

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    evet ruzgar bu gunlerde cok esıyor sen bıde benı gor abı hergun bogazıcı koprusunden gecıyorum bayrak gıbı dalgalandım bu gun ama bende ruzgarsız havadada hafıf bır yalpalama var o yuzden lastık degısımı sonrası acaba bu normal havadakı suruslerde kı yalpalama kesılırmı dıye sana soriim dedim ...
    Rüzgar harici yalpalama varsa o motorun her yerine bi bakmak lazım. Tehlikeli o iş. Rüzgarsız havada bile yalpalayan motorla köprüden geçmek ise tam delilik. Sakın yapma bir daha.

Motosikleti
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rüzgar harici yalpalama varsa o motorun her yerine bi bakmak lazım. Tehlikeli o iş. Rüzgarsız havada bile yalpalayan motorla köprüden geçmek ise tam delilik. Sakın yapma bir daha.
    abi tam olarak anlıyamıyorum bu yalpalama olayını ya benım yuzumden oluyor kullanım tarzım veya oturus seklımden dolayı yada lastıklerın balansımı bozuktur nedır gıtcem en kısa zamanda servıse abı merak etme dusuk vıtes yuksek devır tın tın gecıyorum kopru ve vıyaduklerden sagdan sagdan

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS/ 2013 TVS APACHE RTR 150

tekerınız duz bassın
    olabilir savasıda arıyım ayarlıyalım bıyerlere çıkalım iskenderun olabilir yayla turu olabilir

avrasya09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRUİSER 250 ,MT 25,GV 250, Marauder vz 800
    merhaba arkadaşlar arka çanta demirine ihtiyacı olanlar benimle irtibata geçebilirler yada http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-bajaj-pulsar-200-ns-arka-canta-demiri-175152696/detay/ buradan inceleyebilirler. güvenli sürüşler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar hesapilıyorum discover 125 st nin 3.750TL ile satıldığı bir ortamda Pulsar 200NS fiyatı 6.200TL çıkıyor. 1000 TL pahalıya satılıyor ülkemizde. Hindistan fiyatlarını karşılaştırdım google da aratın çıkıyor hepsi

Aka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200 NS
    Istanbul Çanakkale 345 km de 10 lt yaktı.100 km 2.89 lt yaktı. Ortalama 90_105 km arası hızda.
    Tabii dünki o rüzgarda Ayvalığa gelmek tam bir eziyetti.Kaç defa düşecek gibi oldum Kısmetse Antalya ya kadar devam edeceğim.
    Yalnız 107-110 km hızdan sonra titreşim direk artıyor.Elciklerdeki kauçuk hissettirmiyor pek ama şasiden hissediliyor.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok

Rodaji da bitirdik.
    Fotograf saat 11 pamukova sakarya.
    Saat 6 da bornovaya geldim.yolda 2 saat mola vermisimdir toplam.

500 bakimini yaptirip yola ciktim.
    Sakarya pamukovadaki servisi tavsiye ediyorum.bakima 90 tl aldi ama yag ne koyacaksiniz deyince castrol veya motul istediginizi koyalim dedi.
    Motul istedim ben de.
    Gazda bosluk vardi onu aldirdim.yag filtresini de degistirdi.

Yeni almayi dusunenler icin net rakamlar.
    Motosikletim 157km sa de kesiciye giriyor.
    140 a kadar cok cabuk hizlaniyor , ortalama 130 gidilebiyor.
    Km gostergesi gps e gore %10 fazla gosteriyor :(
    110km ortalama ile ara sira top speed denemeleri ile 100 km de 3.1 litre yakti.(97kg yim)
    Titresim az geldi bana popo buyuk hissetmedimmi bilmem ama rahatsiz etmedi beni.

Ybr den sonra uzun yolda yag gibi akiyorsunuz.hele isiklarda bikac saniyede 100 e cikmanin keyfi paha bicilemez.
    ekrem ata, Pashapache ve KemalYLC bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Arkadaslar pulsarin aynalarini degistirmek istiyorum ,forumdan bir arkadas apache nin aynalari oluyor demisti fakat apachenin 2 tip aynasi var biri ucu koseli gibi digeri oval tip , hangisini almali gorus acisi iyi olan hangisi, alip bide sorun yasamak istemiyorum tskler..
    ben mondilain şu an hatırlayamadığım yeni bir modelininkileri taktım fiyatına göre oldukça iyiler lakin sağ aynayı takmak için 1/25 diş adımında ters diş 3 cm boyunda m 10 vida gerekli piyasada bulamadığım için tornacıda özel yaptırdım bu vidayı bulabilirseniz bu aynaları alın derim , hem yakışıklı hem uygun fiyat (25 tl.) hemde işlevseller aynaları sipariş edebileceğiniz yer mondial yetkili bayii izmit nejat bey tel:0 535 5184016

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:23 ----------

bajaj pulsar ns 200 arka çanta taşıyıcısı ister topcase bağla ister bağlama her motosiklete gerekli orijinal bir parça pulsar kullanıcılarına ve camiaya hayırlı olsun , camiaya arana antibiyotik girmiştir İRF GELİYOR BİZDE BURDAYIZ....

http://www.youtube.com/watch?v=qZ3l-rP3wzw
    Pashapache bunu beğendi.

GurdalK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 Ns
    200NS 4 aylık araştırmalarımı bir çırpıda kenara atıp kendini aldırmaya karar verdirdi . Bakalım eylül sonuna Siyah enes'le katılacam sanırım aranıza
    Pashapache ve gelebek bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)