Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Duke filtreleri uyuyor yanılmıyorsam. Arkadaşta yazmış zaten...

Bu arada motor gelmeden önce herkes atıp tutuyordu, aşağılıyorlardı... Neden şimdi hayran hayran yazıp duruyorsunuz Hatta gördüğüm kadarıyla bu aşağılayanlardan bir kaçı kapora vermiş
    turkish39 ve centil40 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke filtreleri uyuyor yanılmıyorsam. Arkadaşta yazmış zaten...

Bu arada motor gelmeden önce herkes atıp tutuyordu, aşağılıyorlardı... Neden şimdi hayran hayran yazıp duruyorsunuz Hatta gördüğüm kadarıyla bu aşağılayanlardan bir kaçı kapora vermiş
    Bajaj geldi geleli her bajaj konusunda varım,bi tek ben alamaycam galiba

Yağ filtresi budur,servis aldı hava tabancasını bi güzel pıslattı,temizledi dediğimden kasıt o

Benim en çok takıldığım kullanılan yağ idi.MOTOLUBE
    İçimize sinmedi bakımdan sonra tekrar castrolle değiştirdik.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yağ filtresi resimdeki gibiyse temizlenmesi yeterli olabilir. Ama kılavuzda değiştirilmesi isteniyorsa değiştirilmelidir. İkincisi, Motolube gibi bir marka neden kullanılıyor anlamış değilim ? Bu markanın hangi modelini kullanıyor servisler, kutusunu gören var mı ? Litresi ne kadar bu yağın ?

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ filtresi resimdeki gibiyse temizlenmesi yeterli olabilir. Ama kılavuzda değiştirilmesi isteniyorsa değiştirilmelidir. İkincisi, Motolube gibi bir marka neden kullanılıyor anlamış değilim ? Bu markanın hangi modelini kullanıyor servisler, kutusunu gören var mı ? Litresi ne kadar bu yağın ?
    Bu Kırklareli servisi arkadaşlar.Çoğu illerin servislerinde Motul,castrol yağları gördüm,lütfen kimse her servisi böyle sanmasın.Ben takip ettiğim şeyleri buraya aktarıyorum ama bakıyorumki bazı arkadaşlar genelleme yapıyor.Bi şey paylaşmaya korkar oldum.
    Kırklarelindeki servise yağı beğenmedimizi söyledik ben kefilim dedi,eyvallah dedik biz de castrolu koyduk.Sonuçta adam yağdanda para kazanıyor,bu zihniyet biraz zor kalkar.Yağın fiyatı15-20 tl arası ama 30 a satıyor.Amacamız gördüğümüz aksaklıkları burada paylaşmak ve kuralkana bildirmek,kötülemek asla değil.Sonuçta bu motoru buradaki herkesten çok ben istiyorum,ama erken ama geç kısmet olursa alacam.Pulsarım olmadan herşeyini takip ediyorum hesab edin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:43 ----------

Pulsarımız olmadan bu kadar resmimiz var
    rebel_punto, centil40 ve Adem Balkan bunu beğendiler.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    turkish39; abi senin şu ufaklığa hastayım.
    Kerata büyüyünce nasıl bir motorcu olacak merak ediyorum. Allah uzun ömürler versin. Bir çocuk bu kadar mı ilgili olur? Fotoğrafların her karesinde gözlerindeki motor sevdası belli ediyor kendini.
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turkish39; abi senin şu ufaklığa hastayım.
    Kerata büyüyünce nasıl bir motorcu olacak merak ediyorum. Allah uzun ömürler versin. Bir çocuk bu kadar mı ilgili olur? Fotoğrafların her karesinde gözlerindeki motor sevdası belli ediyor kendini.
    Amin kardeşim sağol,onun yanında motosiklet konusu açma,susturamazsın Sağolsun velet çok meraklı.
    reverse ve crxforever bunu beğendiler.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    turkish39:

Abi senin şu oğlanın gönlü kalmasın diye alman gerek. Maşallah kerata ne yakışmış pulsar'a.
    turkish39 ve reverse bunu beğendiler.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turkish39:

Abi senin şu oğlanın gönlü kalmasın diye alman gerek. Maşallah kerata ne yakışmış pulsar'a.
    Sorma kardeşim,kendimden çok onun için almak istiyorum artık.Sağolsun pulsar alan arkadaşım 30 km uzaklıkta olmasına rağmen her geldiğinde bize haber veriyor bizde sık sık pulsarı görüyoz.Hafta sonları fırsat buldukça biz gidiyoruz.Bu ara 1-2 ay maddi sıkıntım var çözmeye çalışıyorum.Çözemesem bile ne yapıp edip almak istiyorum.Oğlum laptop istiyodu ondan bile vazgeçti.Başlarda fiyatı yüksek dediğim için bana bişey diyemiyodu ama ne zaman konusu açılsa baba bizde alalım,başka hiç bişey istemiyom diyo,içim eriyo :( İşin içinde evlat olunca işler değişiyo.Derslerini aksatmıyo,notları en yüksek seviyelere çıktı,öyle olunca almamda diyemiyosun.
    reverse, mc-hot, morpho ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Abi şimdilerde ısrarları tatlı geliyor, maşallah dersleri de iyi kıramıyorsun ama ileride bu ısrarlar motosikleti sürme yönünde gelişmeye başlayacak işte o zaman Allah sana sabır versin demek istiyorum.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi şimdilerde ısrarları tatlı geliyor, maşallah dersleri de iyi kıramıyorsun ama ileride bu ısrarlar motosikleti sürme yönünde gelişmeye başlayacak işte o zaman Allah sana sabır versin demek istiyorum.
    Eyvallah.AMACIM BİLİNÇLİ YETİŞTİRMEK.Biz apaçi olarak başladık malesef.Altın elbiseli adamın sıkı takipçisi,grubumuz var,hepsi full korumalı.Trafiğe kapalı alanda sürüyor İleride düzgün insanlarla sürsün diye her gittiğim yere gelmesinden zevk alıyorum.Yaşı kaç olursa olsun her insanla iletişim kuruyor,motosiklet üzerine zaten susturamazsın En büyük hayalim onunla beraber sürmek.

reverse, MD.Murat ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj geldi geleli her bajaj konusunda varım,bi tek ben alamaycam galiba

Yağ filtresi budur,servis aldı hava tabancasını bi güzel pıslattı,temizledi dediğimden kasıt o
    https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/...41040745_n.jpg

Benim en çok takıldığım kullanılan yağ idi.MOTOLUBE

İçimize sinmedi bakımdan sonra tekrar castrolle değiştirdik.

Yağ filtresi bu değil..Ayrı bir filtre var..

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı wolfofjesus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ filtresi bu değil..Ayrı bir filtre var..
    Onu 1500 de dedi zat-ı muhterem

Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu 1500 de dedi zat-ı muhterem

filtre yok demek istememiştir..rodajda ki motorun her şartta ilk yağla filtre değişir..
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    filtre yok demek istememiştir..rodajda ki motorun her şartta ilk yağla filtre değişir..
    Bize ters gelen herşeyi Ekrem beye bildiriyoruz,burada yazınca insanlar yanlış anlıyo sıkıntı oluyo,genelleme yapılıyor.Servise soktuğumuzda 5 arkadaşla beraber gittik incelemeye.İkinci gidişimizde bişeyler değişmezse notlarımız hazır kuralkana sunacaz artık.Ülkemizde her şeyde olduğu gibi altyapı hazırlanmadan bir işe kalkışıldığı için sıkıntılar elbet olacaktır,alıştık.Önemli olan gerçekten bir değişimin olması,artık inanmak istiyoruz.
    centil40 ve gelebek bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Yanlış anlaşılacak bişey yok..motoru alıpta ilk bakıma giden herkezin şu an itibari ile karşılaştığı bir durum..Hoş mu ? değil tabiki..

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Yanlış anlaşılacak bişey yok..motoru alıpta ilk bakıma giden herkezin şu an itibari ile karşılaştığı bir durum..Hoş mu ? değil tabiki..
    Bu forum dışında başka yerlerden de takip ediyorum.Düzgün çalışan servis yok mu tabiki var.Ben bulunduğum ildeki sıkıntıları dile getiriyorum,ama geneli böyleymiş gibi yansıyor.Ben tek başımada gitmiyorum servise,grubumuzdaki yıllarını motosiklete adamış insanları da çağırıyorum.Buradaki servis aynı zamanda kanuni servisi olduğundan temkinli davranıyoruz.Önyargılı asla yaklaşmıyoruz.Kafamıza ne takılırsa onu soruyoruz.İyi yönde gelişmesi için bu çabamız.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    az yakan ama güçlü ve güzel bir motor. fiyatı artmadan yetişebilsem keşke.
    bir de yakışmaz ama pulsara çanta takan var mı ?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Valla kuralkam kusra bakmasında bakıma 90 lira hayatta vermem oğlana verırım bakkalda ezer
    pandominyum bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Pulsar
    Bakim listesindekileri yapsin ben 100 veririm. Ilk defa su sogutmali ve yag filtreli motorum oldu ve bu nedenle ozen gosteriyorum insallah serviste ayni ozeni gosterir.
    wolfofjesus, turkish39, centil40 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla kuralkam kusra bakmasında bakıma 90 lira hayatta vermem oğlana verırım bakkalda ezer

O tavsiye edilen fiyat,ucu açık yaniArada fırsatçılar olacaktır,her sektörde olduğu gibi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)