Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Amasya,Kastamonu,Çorum servislerinde yok halen..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar
    Bugün Balıkesir ve ilçelerindeki hiç bir servisin pulsar eğitimi almadığını öğrendim. önümüzdeki hafta eğitim alacaklarmış. Neyse dedim en azında yağı ve yağ filtresini değiştireyim, yağ filtresinin ellerinde olmadığını öğrendim.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Yok filitre abicim benim motorum ikinci bakımı geliyor bunları bekleseydim ohooo neyse motor iyi ya sıkıntı yok zaten tekrar ölçüm yaptım 2 defa birinde 16 kurus birinde 17 kurus cıktı video yu youtubeye atıyorum yarın yayında olur bajaj pulsar 200 154 kmh arama yapın
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    :(
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok filitre abicim benim motorum ikinci bakımı geliyor bunları bekleseydim ohooo neyse motor iyi ya sıkıntı yok zaten tekrar ölçüm yaptım 2 defa birinde 16 kurus birinde 17 kurus cıktı video yu youtubeye atıyorum yarın yayında olur bajaj pulsar 200 154 kmh arama yapın
    sen nasıl hallettin ilk bakımı error88 filtre değişmedimi yani?

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Arkadaşlar bende bugün motorunu mersin erdemli bayisi öz klas motordan teslim aldim ve adanaya sürerek getirdim .ilk izlenimlerim motor oldukça zevkli kullanım olarak ve gittiğiniz her yerde ilgi odagi haline geliyor.
    Erdemliden adanaya mesafe yaklaşık 150 km ilk km lerde motor yeni olduğundan biraz daha titreşim vardi ancak motor kullandikca azaldi gibi geliyor ve motorun acildigini rahatladjgini hissediyorsunuz sürdükce
    Erdemliden motorun ilk calistirilmasi icin 20 liralik benzin aldirdim servise bidonla ve o benzinle adanaya geldik bitmedi adanada depoyu fulledim tek sıkınti depoyu fullediginizde kenarlardan bir miktar sızıntı olduğunu gördüm oda depodan tasan benzin zannedersem .
    Kısacasi ben motoru beğendim adanada apachi eski servisi ramazan ustayada ugrayip oradaki arkadaşlara da kullandirdim hepsi çok beğendiler yanimda iki adet daha sipariş edildi gelecek olan partiden . Allah düşünen dileyen hayalini kuran herkese nasip etsin inş.
    Pashapache, meki 60 ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    valla gıttım 2 litre yagı aldım tapayı acıp bosalttım yagı sonra da yenı yagı koydum fılıtre yerını de acıp yagı boşalttım baya bekledım eskı yag savıyesını mumkun oldukca azalttım ılk yag oldugu ıcın bekledıgım gıbı cıktı eksıltme yoktu ve capak felan da cıkmadı yagdan 15 50 ıdı sanırım yag mobılden aldım fıyat 25 tl devamlı musterısı oldugum ıcın 35 lıra normalde
    www.erkakurye.com

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende bugün motorunu mersin erdemli bayisi öz klas motordan teslim aldim ve adanaya sürerek getirdim .ilk izlenimlerim motor oldukça zevkli kullanım olarak ve gittiğiniz her yerde ilgi odagi haline geliyor.
    Erdemliden adanaya mesafe yaklaşık 150 km ilk km lerde motor yeni olduğundan biraz daha titreşim vardi ancak motor kullandikca azaldi gibi geliyor ve motorun acildigini rahatladjgini hissediyorsunuz sürdükce
    Erdemliden motorun ilk calistirilmasi icin 20 liralik benzin aldirdim servise bidonla ve o benzinle adanaya geldik bitmedi adanada depoyu fulledim tek sıkınti depoyu fullediginizde kenarlardan bir miktar sızıntı olduğunu gördüm oda depodan tasan benzin zannedersem .
    Kısacasi ben motoru beğendim adanada apachi eski servisi ramazan ustayada ugrayip oradaki arkadaşlara da kullandirdim hepsi çok beğendiler yanimda iki adet daha sipariş edildi gelecek olan partiden . Allah düşünen dileyen hayalini kuran herkese nasip etsin inş.

Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin Siz cbr'ı satıp Pulsar aldınız . İkisini karşılaştırabilirmisin artı ve eksi yönlerini ?

Motosikleti
    Pulsar
    Motor iki lt mi yağ alıyor? Yağ filtresi motorun neresinde?
    Bir arkadaş yağ filtresini temizlettim yazmıştı. Nasıl temizlediler acaba?

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    1 ,20 alıyor sanırım fılıtredekı yag ıle kontrol ederek doldurdum o cıvarda aldı fılıtre motorun sag tarafında kı 3 vıda var onları acıyorsun yuvarlak sekılde olan yer ama yag fılıtresını nasıl temzlerler bılmem oyle bişi de olmaz bence
    www.erkakurye.com

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı fbcino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor iki lt mi yağ alıyor? Yağ filtresi motorun neresinde?
    Bir arkadaş yağ filtresini temizlettim yazmıştı. Nasıl temizlediler acaba?
    sadece yag degisirsen 1 litre
    yag + yag filtresi degisirsen 1.1 litre
    kitapçıkta boyle yazıyor

1.1 satilmadigi icin 2 litre almış olmalı

0.1 litre yag filtresinde kalıyor

Motosikleti
    Pulsar
    Cevaplar icin teşekkürler. Cumartesi bakima götürecegim nasipse. Herkese hayırlı geceler.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    16 hazirana siyah siparişi verdim

Mopus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750x
    Bu filtre konusu can sıkıcı belirtmek isterim. 5 haziranı beklerken böyle konuları görüp kapora yakası geliyor insanın. Yağ filtre temizliği diye bir durum olamaz arkadaşlar. Allah aşkına yağı filtreleyen malzemeyi ne ile temizleyeceksin? Oto tamircisiyim ve ben motorumu bakıma götürdüğümde böyle bir karşılık alırsam ustadan ağızına kürekle vurasım gelir. Rodaj seviyesinde kullanım kitapçığındaki tabloya uymamız gerektiğini ve bunun dışında kullanım olur ise garanti dışında olacağı söyleniyor. Ben buna itina gösteriyorsam orada bakım tablosunda sunulan gereksinimlerede firma uymak zorunda. Değişmesi gereken parça yok diye temizlendi cümlesiyle geliştiriliyorsa bana kimse rodajda 130 yapıldı diye motor sıkıntı yaşamış demesin. Bahsedilen parça filtre. Bunu alan adamlar kısa sürede buna ihtiyaç duyacak. Krank mili değil ki sipariş ihtiyacı hissetsin. Kimse farklı algılamasın. Bende hevesle 5 Haziran'ı bekleyenlerdenim. Ama çok kısa süre sonra uygulanması gereken yedeğin olmaması çok canımı sıktı. Umarım arkadaşların bu konudaki sorunları çözülür ve gerekli hassasiyet gösterilir. Hayırlı geceler...
    dyavol-77, centil40 ve gelebek bunu beğendiler.

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    bende bu kadar yakışıklı bir motora bu envayi çeşit iğrenç stickerları neden yapıştırırlar onu anlamıyorum motoru tek renk olarak getirseler örneğin düz siyah gibi düz beyaz, düz kırmızı, düz sarı gibi inanın çok daha gösterişli olur bu motor. stickerlar bu motora malesef ucuz bir hava katıyor...
    Carbondioxid, orh, reverse ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı wolfofjesus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amasya,Kastamonu,Çorum servislerinde yok halen..
    Bir motosikletin en zaruri/temel sarf malzemesi olan yağ filtresi nasıl olmaz yahu???...
    The Power of The Dreams.

Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bu kadar yakışıklı bir motora bu envayi çeşit iğrenç stickerları neden yapıştırırlar onu anlamıyorum motoru tek renk olarak getirseler örneğin düz siyah gibi düz beyaz, düz kırmızı, düz sarı gibi inanın çok daha gösterişli olur bu motor. stickerlar bu motora malesef ucuz bir hava katıyor...
    Budur İmza.
    twona ve Pashapache bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımın motoruna yaptırdık,
    Yağ filtresi temizlendi,
    10/40 motolube yağ kullanıldı,
    Servis eğitim almış bu sıralar ikinciye gidicek
    Yağ marka ismi egzotikmiş....Motul'ün Moto'su---Yamalube'nin Lube'si= Motolube(ilk defa duydum)...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Pulsar 200ns
    Arkadaşlar Bu linktede bahsettiği gibi pulsar 200 ün kendine orjinal bir yağ filtresi yok değiştirmek isteyen arkadaşlar her hangi bir KTM servisinden 9 € karşılığında Duke 200 yağ filtresini alabilirler

http://nexgenbikes.com/site/2013/06/10/running-in-engine-break-in-guide-of-bajaj-pulsar-200-ns/

Ayrıca ödeme işini nasıl hallettiniz arkadaşlar ? Kredi çekmeyi düşünüyorum. İyi günler

Pulsar a kapora verdim 6 haziran i bekliyorum.Ama hala keşke cbr 250 r mi ? diye kendimi yiyorum.

Motosikleti
    :(
    Ekren ATA bey şu yağ filtresi konusuna bi açıklık getirirseniz çok seviniriz.Benim cumartesi konya da bakım var aynı zamanda orada test sürüşüde olacak eğer istanbulda elinizde filtre varsa gönderirseniz sevinirim.Yağ filtresi motorun en önemli parçalarından ve rodaj sonunda ençok değişmesi gereken parça diye biliyorum ...ve bakım periodundada değişecekler arasında görünüyor kılavuzda... Garanti kapsamında sonra sorun yaşamayalım.. saygılarla iyi haberlerinizi bekliyoruz..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)