Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı bozkurt eren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    . Değerli bozkurt eren; ürününüz hayırlı olsun. Orta sehba konusunda şu şekilde bir detay var. İlk sevkiyatta 4 adet orta sehbası eksik ürün vardı. Bayilere bilgi verildi. Sonradan gönderilmek üzere bu şekilde sevkiyat yapıldı. Bayi ismini söyler misiniz? Özelden yazabilirsiniz. ekrem_ata@kuralkan.com.tr.

sayın Ekrem ata bey ilginiz için teşekkür ederim.şahsınıza özelden yazdım amma e meil adresine göndermek mümkün olmuyor.
    Değerli bozkurt eren bey; mail adresimde sorun yok ama bilemiyorum niçin böyle oldu, bir çok arkadaşım ile yazışıyoruz. Ama sizin mail adresinizi ve telefonunuz aldım Hem görüştük ve hem de size mail yazdım. Bizler de teşekkür ederiz. Ürününüz hayırlı olsun, uzun yıllar keyifle kullanırsınız inşallah.

Arka çanta demiri soran çok arkadaşım var. Daha önce arz ettiğim gibi bir bayimiz prototip üretimi çarşamba günü tamamlanacaktı. Bugün görüştüm, zannedersem gün içinde tamamlanmış olacak. Sizlere adresini veririm. Orijinal bir üretim değil ama çok emek verildiğini biliyorum. Siz karar verirsiniz.

İnşallah önümüzdeki hafta sonu gelmeden ikinci parti sevkiyatlarını da yapıyoruz. İlk izlenimlerin çok olumlu gelmesi bizi mutlu ediyor. Önümüzdeki günlerde daha yoğun yorumlar gelecek. Ayrıca pulsar test sürüşünü de (takriben 3000 km kadar) ay sonunda yapmayı planlıyoruz. Onu da sizlerle bol resimli olarak paylaşacağız.

Güzel bir hafta sonu diliyorum. Motorcuların sevdiği bir hava değil ama rahmet güzeldir, berekettir...

Saygılarımla...
    hector15, gelebek, motobug ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli bozkurt eren bey; mail adresimde sorun yok ama bilemiyorum niçin böyle oldu, bir çok arkadaşım ile yazışıyoruz. Ama sizin mail adresinizi ve telefonunuz aldım Hem görüştük ve hem de size mail yazdım. Bizler de teşekkür ederiz. Ürününüz hayırlı olsun, uzun yıllar keyifle kullanırsınız inşallah.

Arka çanta demiri soran çok arkadaşım var. Daha önce arz ettiğim gibi bir bayimiz prototip üretimi çarşamba günü tamamlanacaktı. Bugün görüştüm, zannedersem gün içinde tamamlanmış olacak. Sizlere adresini veririm. Orijinal bir üretim değil ama çok emek verildiğini biliyorum. Siz karar verirsiniz.

İnşallah önümüzdeki hafta sonu gelmeden ikinci parti sevkiyatlarını da yapıyoruz. İlk izlenimlerin çok olumlu gelmesi bizi mutlu ediyor. Önümüzdeki günlerde daha yoğun yorumlar gelecek. Ayrıca pulsar test sürüşünü de (takriben 3000 km kadar) ay sonunda yapmayı planlıyoruz. Onu da sizlerle bol resimli olarak paylaşacağız.

Güzel bir hafta sonu diliyorum. Motorcuların sevdiği bir hava değil ama rahmet güzeldir, berekettir...

Saygılarımla...
    Perşembe yi iple çekiyorum
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Pulsar'ı testten geliyorum. Motor gerçekten çok güzelmmiş. Yol tutuşu, gidişi özellikle frenleri çok iyi, lastikleri yağmura rağmen çok yeterli geldi bana... Vites geçişleri Discover ve Boxer'da olduğu gibi pürüzsüzdü. Tek beğenmediğim yanı biraz titreşimli olmasıydı, o da tabi Discover ve Boxer'dan daha az seviyedeydi. Bir de sesini pek beğenmedim. İlk hareket ettiğimde MT-07'den sonra sanki hiç gitmiyormuş gibi geldi tabi ama sonra alışınca aslında gerçekten güzel gittiğini gördüm. Özellikle şehir içinde kullanmak için mükemmel bir motor ama otobanda da yeterli perofrmansı gösterebiliyor. Bence 12 - 13 bin TL seviyesindeki 250'liklere göre kesinlikle tercih edilemesi gereken bir motor. Almak isteyenler çok düşünmesin.
    Sokollu ve halilom bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    walla arkadaşlar toplam yaptığım yol 50 km ve 5 bin devri geçmeden..ilk izlenimlerim şunlar;evet titreşim biraz var..tabiki düşük dewir kullanımını göz ardı etmemek lazım..sele sert fakat ben rahatsız bulmadım.çok kıvrak bir motor.. cbf kullanan arkadaşlar ilk girdikleri virajda farkı anlayacak..Lastik rodajıda olmadığı için fazla yatırmadım ama viraja yatınca motor dönmek için sabırsızlanıyor adeta..oturma konumu cbf ye göre ön lastiğe daha yakın ve daha dik sanki..Sanırım viraj dönme rahatlığındaki en büyük etken..Motorun sesi sıcakken ve soğukken çok farklı..soğuk motoru çalıştırıp sesini dinlemek yanıltıcı olabilir..ilk izlenimlerim bunlar... yenilerini edindikçe paylaşmaya devam ederim..

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar'ı testten geliyorum. Motor gerçekten çok güzelmmiş. Yol tutuşu, gidişi özellikle frenleri çok iyi, lastikleri yağmura rağmen çok yeterli geldi bana... Vites geçişleri Discover ve Boxer'da olduğu gibi pürüzsüzdü. Tek beğenmediğim yanı biraz titreşimli olmasıydı, o da tabi Discover ve Boxer'dan daha az seviyedeydi. Bir de sesini pek beğenmedim. İlk hareket ettiğimde MT-07'den sonra sanki hiç gitmiyormuş gibi geldi tabi ama sonra alışınca aslında gerçekten güzel gittiğini gördüm. Özellikle şehir içinde kullanmak için mükemmel bir motor ama otobanda da yeterli perofrmansı gösterebiliyor. Bence 12 - 13 bin TL seviyesindeki 250'liklere göre kesinlikle tercih edilemesi gereken bir motor. Almak isteyenler çok düşünmesin.
    yani biz bu motoru 5000-6000 tl arasındaki 150cc motosikletler yerine, 11000-15000 tl arasındaki 250cc motosikletlerle kıyaslamalıyız.buradan bunu anlıyorum ben.son hız falan 10-15km/h fark olabilir neyse de,kullanmış olduğun 250cc motosiklet varsa onlarla tork,kıvraklık,0-100 kalkışı falan kıyaslayabilir misin acaba?saygılar.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani biz bu motoru 5000-6000 tl arasındaki 150cc motosikletler yerine, 11000-15000 tl arasındaki 250cc motosikletlerle kıyaslamalıyız.buradan bunu anlıyorum ben.son hız falan 10-15km/h fark olabilir neyse de,kullanmış olduğun 250cc motosiklet varsa onlarla tork,kıvraklık,0-100 kalkışı falan kıyaslayabilir misin acaba?saygılar.
    cbr 250 vs pulsar 200ns

youtube da videosu vardi
    drag yarısı
    tabiki cbr geçiyor pulsari
    hamzarat bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    250 cc motorları bunun kadar uzun mesafe sürmedim ama onların torku daha yüksek olduğundan daha çabuk hızlanıyorlar. Bunun kıvraklığı çok iyi, kuş gibi geldi bana. 250 cc'ye fiyatı yüzünden düşünmeden tercih edilebilir. 150 cc makinalar zaten bunun rakibi olamazlar. Örneğin CBF 150 performans olarak bunun çok gerisinde fakat tabi titreşim ve rahatlık açısından daha iyi. Zaten ben bugüne dek titreşim açısından CBF150'den daha iyi bir tek silindirli motor sürmedim. Bu açıdan 10 üzerinden 10 veririm ona. Hero'nun 150 cc modellerinde de aynı motor var, onlar da fiyatları hariç iyi motorlardır diye düşünüyorum. Test sürüşü yapın zaten muhtemelen almaya karar verirsiniz. Bir de son olarak KTM Duke 200'ü sürmedim, üzerine oturdum ama Pulsar sanki ondan daha biraz daha geride ve rahat bir oturuş pozisyonu sunuyor. KTM'de rahat edemedim, Pulsar'da sıkıntım olmadı. Boyum 1.80'e yakın.
    hamzarat bunu beğendi.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elime geçer geçmez eski bir cbr250 kullanıcısı olarak kıyaslama yapacağım. Ama vakit geçmek bilmiyor.
    hamzarat bunu beğendi.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elime geçer geçmez eski bir cbr250 kullanıcısı olarak kıyaslama yapacağım. Ama vakit geçmek bilmiyor.
    valla gidip 4-5bin lira fazladan o kadar para vermek istemiyorum.arada ki farkla ekipmanları sıfırlamak istiyorum.ama tabi arada çok radikal farklar yoksa.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu fiyat 2013 modeleri için bence stokta kalmalar ben 14000 e bulmuştum onu almaya gidecektim ama 12500 ü gorunce hemen oraya yonlendim ki kalan 1500 tl ile ekstraları alayım
    biraz sonra yola çıkacam bakalım gerçekse hemen alıyom
    Haydi-hayırlısı Mustafa abi-bira'nı içeriz artık ^^kutlama^^niyetine....Seni gidi pis dükeci...
    ucanteneke5 bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    az önce bende bursada test sürüşü yaptım. izlenimlerim;

lastikler çok çok iyi. bu seviyede böyle lastik bulmanız imkansız. yerlek ıslekken kullandım bende diğer arkadaş gibi ve en ufak bir kayma, güvensizlik hissetmedim.

titreşim yok değil. ama kesinlikle rahatsız edicek düzeyde değil. uzun yolculukta dahi sıkıntı yarayacağını düşünmüyorum.

sele beni rahatsız etmedi.

amortisör , sert olduğu kesin. ancak odun gibi değil. kasisten geçerken tok bir hissi var. kaliteli olduğunu hissediyorsunuz.

fren , yine belirteyim yağışta kullanmama rağmen frenlerin hisse ve tutması başarılı.

malzeme kalitesi çinlilerle kıyas kabul etmez. belki japonların bi tık gerisinde olabilir ama oda 250 cc ve üstü sınıfla kısaylandığında.

göstergeler i beğendim. lcd ekran biraz ufak gibi geldi ama yeterli. koltrol takımını alttan aydınlatma çok güzel olmuş. gündüz bile mavi aydınlatmayı farkedebiliyorsunuz. vites göstergesinin olmaması benden motor için en büyük eksiyi aldı.

vites geçişleri gayet iyi, 2. viteste düşük devirde silkeleme olmaksızın kalkabiliyorsunuz. boş çok rahat bulunuyor.

torku bi nebze zayıf geldi bana. 23 beygirin tepkisi deha sert olur diye düşünüyordum. ancak devrini aldığında uzamasında bi sıkıntı yok. üzerindeyken fotoğrafı bayii çekti. umarım burayada yüklerler ve bende üzerinde nasıl durduğumu görebilirim. fotoğraflardan daha cüsseli bir motor olduğunu söyleyebilirim. oturma pozisyonu dik ve rahat.
    ayak kumandalarının yerleşimi bu sınıfta olması gerektiği gibi, ancak arka fren biraz yukarıda geldi bana. ayarlanıyordur herhalde.

hafta içi sym wolf ü de denedim. wolf kesinlikle pulsardan daha kaliteli , daha az titreşimli, daha güçlü. aradaki fiyat farkı değerlendirildiğinde terciği bu 2 motor için bütçe belirleyecektir. aralarında discovery alacak kadar fark olduğunu unutmamak lazım.

genel olarak çok beğendim. ancak tedarik sürecinden dolayı beni kaybettiler. muhtemelen başka motor alırım ben o zamana kadar. bajajla 400 lükleri getirdiklerinde kavuşuruz belkide
    hamzarat, Apices ve Adem Balkan bunu beğendiler.

osmanfeza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar

İzmir de yağmur öğleden sonra biraz durdu. Fırsat bu fırsat biraz gazladık. Bostanlı vapur iskelesi..
    Garip, Adem Balkan, krd ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Cbf'i satıp pulsar 200 alan arkadaşlar bi yorum yapsanızda bizde ona göre satsak cbf'imizi

Engin1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR
    Cbf yi satip bunu aldim gayet memnunum buna binince cbf hic gitmiyomus gibi geliyo 😊
    cece89, Ezio41, .BAY-MOTO. ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    CBF'i satmak için düşünecek birşey yok, satın gitsin kesinlikle değer. Yalnız motor safkan naked, MT-07'den daha çok rüzgar alıyor çünkü oturuş pozisyonu daha yukarıda, CBF'e göre de haliyle daha çok rüzgar alıyor. Ayrıca amortisör sertliği de aynı MT-07'nin standart ayarı kadar. Rahatsız diyemem ama öyle çukurlardan çok da konforlu geçmiyor bence. Sürüşü çok zevkli bir motor. 50 km boyunca yağmurda sürdüm, montum su aldı, sırılsıklam oldum ama yine de keyif aldım.
    Ezio41, Garip, centil40 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Tracer700
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF'i satmak için düşünecek birşey yok, satın gitsin kesinlikle değer. Yalnız motor safkan naked, MT-07'den daha çok rüzgar alıyor çünkü oturuş pozisyonu daha yukarıda, CBF'e göre de haliyle daha çok rüzgar alıyor. Ayrıca amortisör sertliği de aynı MT-07'nin standart ayarı kadar. Rahatsız diyemem ama öyle çukurlardan çok da konforlu geçmiyor bence. Sürüşü çok zevkli bir motor. 50 km boyunca yağmurda sürdüm, montum su aldı, sırılsıklam oldum ama yine de keyif aldım.
    motosiklette hoşuna gitmeyen bir durum oldumu fren performansı lastikleri ne bileyim bunun gibi birde titreşim yüksek devirlerde rahatsız ediyormu düşünüyorum bende test edecem ama tvs den sonra zaten konforlu geleceği için değişik motosiklet kullananların tets etmeside aynı orandan önemli benim için
    Adem Balkan bunu beğendi.

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    Saat gece 12yi 10 geçiyor ve tv8de pulsar200ün reklamı geçti içim gitti motora yeminle denk gelen başkası oldu mu acaba
    halilom bunu beğendi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı orh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklette hoşuna gitmeyen bir durum oldumu fren performansı lastikleri ne bileyim bunun gibi birde titreşim yüksek devirlerde rahatsız ediyormu düşünüyorum bende test edecem ama tvs den sonra zaten konforlu geleceği için değişik motosiklet kullananların tets etmeside aynı orandan önemli benim için

Bende bugün test etme şerefine kavuştum, yorumlar kişiden kişiye çok değişir, birde test eden adamın şu anki motorunun ne olduğu çok önemli. Frenleri güzeldi, şekli güzel, motoru kuvvetli, hızlanması güzel,lastikler güzeldi yağmurda kullandım kaymadı.
    Oldukça titreşim vardı koltuk ve kuyruk tarafında baya hissediliyor, motordan titreyince sağından solundan zırıltı geliyor aynı apache gibi
    Ezio41, orh ve dolphin_star bunu beğendiler.

Değerli arkadaşlar;

Arka çanta demiri ile ilgili bugün size resmi göstereceğim demiştim. Görsel geldi, ancak ürün üzerinde olmasını istedim. Gelince paylaşacağım inşallah. İrtibat bilgilerini de veririm.

Pulsar reklamları STAR, ATV, NTV,TV8,TV2 kanallarında bir müddet devam edecek.

Yorumları bizler de ilgi ile takip ediyoruz. En büyük jürimiz sizlersiniz.

Selam ve saygılarımla...

Hayırlı geceler...
    m_sayın, JayJay_001 ve rebel_punto bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı orh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titreşim var ama dediğim gibi Discover'dan az. Ben sürerken zırıltı falan duymadım. Şöyle bir durum var ki ben diğer modelleri test etmeden önce daha MT-07'yi almamıştım, bunu MT-07'den sonra denediğim için de titreşim dikkatimi çekmiş olabilir. Yoksa motoru alma kararını etkileyecek bir durum yok ortada. Ayrıca tekrar söylüyorum, frenler çok çok iyi. Arada MT'nin arka tekerini kitliyorum, ABS çalışıyor bunda hiç kitlemedim. Çok iyi dozajlanıyor. Bir de motorun gittikçe gidesi geliyor, sürat arttıkça daha keyifli oluyor. Sürerken 70 - 80 km arası hızda, su içinde virajlı dar yollardan gittim, acayip zekliydi.
    orh ve halilom bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)