Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    bajajın 400cc si gelirse bende alıcılarından biriyim ss, naked hiç fark etmez apacheden sonra 400cc iyi gelir merakla bekliyoruz
    zafer26 ve halilom bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Değerli arkadaşlar;

Renk konusunda taleplerimizi iletiyoruz. Ama tüm dünyada yapılan bazı araştırmalara göre renkleri belirliyorlar. Tercihlerde ülkelerden ülkeye çok farklılıklar var. Bizim beğendiğimiz renk üretimden kalkmış olabiliyor. Ama talepleri mutlaka iletiyoruz, paylaşıyoruz. Sarı renk de bunların içinde. Ancak şunu söyleyebilirim, renk değişim süreci çok hızlı beklenmesin.

Ödeme konusunda belirtilen fiyat parekende tavsiye edilen nakit fiyattır. Bayilerin yapmış oldukları anlaşamalara göre % 3-5 civarındavade farklı 9 taksit vadeli uygulamaları vardır. Bayiler bu konuda size bilgi vereceklerdir.

Selam ve Saygılarımla...
    turkish39 bunu beğendi.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vade farkı alıyolar,almadan peşin fiyatına taksit olur mu diye soruluyor.Sonuçta plaka masrafı ilk bakım masrafı var bu işin
    k.kartına vade farkı verip 9 taksıt devam edıyor yanıo zaman... bıde ben bı bayıye gıttım vade farkını hesaplayıp bana bır fıyat cıkardılar plaka,ruhsat ve sigorta ıcın 600 tl ıstedıler cok geldı bana tabı ıstersenız sızde kendınız yaptırabılırsınız dedıler normalde ben kendım yaptırsam kaca mal olur bu ıslemler ıstanbul ıcın bılen varmı acaba...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bunun sarı rengi artık Hindistan'da bile yok. Tek renkle devam etseler daha iyi olacaktı.
    halilom bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun sarı rengi artık Hindistan'da bile yok. Tek renkle devam etseler daha iyi olacaktı.
    Aynı fikirdeyim,ne o öyle alacalı bulacalı İnsanlar çin malı zannediyo
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Dur bakalım, yarın hava biraz durulursa ben de teste gidiyorum. Çok merak ediyorum bu motoru....

Karachali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı fikirdeyim,ne o öyle alacalı bulacalı İnsanlar çin malı zannediyo
    Sen aldın mi abi ? Aldiysan K.elinde hangi bayiden aldin ? K.eline 125ST modelide gelmismi?

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Karachali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen aldın mi abi ? Aldiysan K.elinde hangi bayiden aldin ? K.eline 125ST modelide gelmismi?
    Yok almadım ben,buradaki bayide anlaş mı ne imzalıyomuşsun öyle getiriyolarmış.Ben zaten ilk çıktığından beri düşünüyorum da kısmet artık.Zaman ne gösterir bilmem.Allah (C.C.) hayırlısı neyse onu göstersin.
    EKONOMİ ve halilom bunu beğendiler.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    Tracer700
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dur bakalım, yarın hava biraz durulursa ben de teste gidiyorum. Çok merak ediyorum bu motoru....
    test ette goruslerni yaz takipteyim seni

meugur74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    strike 150
    Arkadaşlar motorun üzerindeki stikerleri sökün düzrenk olur. beyaz, kırmızı ve mavisindeki stikerler çıkartılırsa bence daha iyi olur,

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Altın elbiseli adam, barkın abi bu motoru test etmek istediğini belirtmiş fuarda muhabbet arasında. Eğer istanbuldan arkadaşlar varsa test ettirmek isteyen irtibata geçebilir barkın bey ile.

https://tr-tr.facebook.com/altinelbiseliadam

https://twitter.com/AltnElbsAdm

https://twitter.com/BarkinBayoglu
    birGarip..

Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    An itibarı ile cbf 150 mi satmış bulunuyorum..Karabük bayisinde mucizevi bir şekilde satılmamış siyah-beyaz pulsarın anlaşmasını yaptım..Nasipse yarın teslim alacağım..Allah gönlünde olan herkese nasip eder inşallah..
    turkish39, pulsarns200, kaan898 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Şu an yok.
    Arkadaşlar size tavsiyem memleketin iç kısımlarındaki küçük yerlerde bulunan bayileri araştırın, eminim ellerinde vardır. Hem daha iyi ilgi, alaka görürsünüz, hem de sıra beklemezsiniz, ben mesela oldukça küçük bir yerden aynı gün aldım Boxer'ı. Çok iyi ağırladılar, çaylar yemekler vs...Sağolsunlar bir yatıya kalmadığımız kaldı. (Aydın'ın İncirliova ilçesiydi)
    Garip, meki 60 ve wolfofjesus bunu beğendiler.

hsnkzyrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125E
    Merhaba arkadaslar stickerlari söken var mi fotoğraf atabilirseniz çok iyi olur şuan içime sinmeyen tek şey renk olayi tek renk kirmizi gelseydi koşa koşa alicaktim acaba stickerlar sökülünce nasl olur meraktayim kazasiz sürüşler..

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı hsnkzyrt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar stickerlari söken var mi fotoğraf atabilirseniz çok iyi olur şuan içime sinmeyen tek şey renk olayi tek renk kirmizi gelseydi koşa koşa alicaktim acaba stickerlar sökülünce nasl olur meraktayim kazasiz sürüşler..
    Cb gibi düz siyahını al sende.....

hsnkzyrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125E
    Değişik olsun istiyorum bide düz siyahin farkindalığı düşürdüğünü düşünüyorum bence pulsarin en büyük hatasi tek renk değil de çift renk getirmesi tabi bu bana göre öyle...

Motosikleti
    Thrıller
    Ekrem bey bajajauto sitesinde okudum bajaj marka motosiklet yağı varmış ve 10000 km.de değiştiriliyormuş o yağlardan servislere getirmeyi düşünüyormusunuz.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı meugur74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorun üzerindeki stikerleri sökün düzrenk olur. beyaz, kırmızı ve mavisindeki stikerler çıkartılırsa bence daha iyi olur,
    ruhsatta cift renk yaziyorsa
    tek renk kullanmak sıkıntı olabilir
    yarın muayenesi falan var
    Garip bunu beğendi.

Alıntı alicengel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem bey bajajauto sitesinde okudum bajaj marka motosiklet yağı varmış ve 10000 km.de değiştiriliyormuş o yağlardan servislere getirmeyi düşünüyormusunuz.
    Değerli alicengel; yağ ithalat konusunda ciddi kısıtlamalar vardır. Oldukça sıkıntılı bir konudur. Maalesef getiremeyeceğiz. Ancak motosiklette güven duyabileceğiniz bir çok marka vardır. Castrol, Repsol, Ipone, Mobil, Shell... gibi bir çok markalar güvenle kullanılabilir. Ancak yukarda vermiş olduğum bilgiler çerçevesinde olmak koşulu ile tabi ki...

Saygılarımla...
    halilom bunu beğendi.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı alicengel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10.000 km giden yag var derler
    1 yılı doldurdun derler 5.000 de degismek zorunda kalirsin
    degismezsen garanti dışı kalmasi muhtemel
    yila göre degisim yurtdisinda 2 yilda bir
    bizde yilda bir uygulanir ne hikmetse

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)