Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Arkadaşlar 2016 200NS kullanıyorum. Arka fren yorumlarını okuyunca yazmak istedim. İlk aldığımdan beri arka frenden çok memnunum. Çok fazla abanmayınca kaymıyor ve motoru gayet iyi yavaşlatıyor. Kaydırdığımda bastığım kadar hangi motorda bassam kayar eminim. Yalnız lastiklerim Diablo Rosso 2. MRF lastikler ile hiç kullanmadım o yüzden karşılaştıramam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam iyi demişsin de birincisi onların daha gelmesine var. İkincisi ben ikinci el alıcam ve o kadar para vermeyi düşünmüyorum. Ns için fiyat aklımda 7.5, rs için de 9 civarı en fazla. Buna uyan motorlar buldum ama tek kafama takılan abs'li bir motorun anı frenajda önemli olduğu ve bunun dışında rs ile ns çok mu farklı sürüş olarak. Yoksa tip olarak ns hoşuma gidiyor.
    rs200 kullanmadım denemedim ve denemem de, kafa yapısı bana uygun değil benim kullanımıma hiç uygun değil, ns200 e gidon yükseltme takıyorsunuz bakıyorsunuz keyfinize, rs200 doğal olarak yatık kullanıma hitap ediyor ama biraz dik gibi bir konuma sahip, varsa çevrenizde veya bayide test motoru deneyin daha iyi karar verirsiniz, abs li kullanıpta deneme şansım olmadı bilgim de yok birşey diyemem.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Riptalon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2016 200NS kullanıyorum. Arka fren yorumlarını okuyunca yazmak istedim. İlk aldığımdan beri arka frenden çok memnunum. Çok fazla abanmayınca kaymıyor ve motoru gayet iyi yavaşlatıyor. Kaydırdığımda bastığım kadar hangi motorda bassam kayar eminim. Yalnız lastiklerim Diablo Rosso 2. MRF lastikler ile hiç kullanmadım o yüzden karşılaştıramam.
    Ön frene arka freni aynı anda kullanınca mişşş
    Çok iyi güvenli fren yapıyor
    Zart diye sadece arka frene basan arkadaşlar tabiki kayacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:44 ----------

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece önde abs var ve 11.300 tl
    Bu fiyata biraz zor satar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    evet pulsarımla 6700 km yolculuğun sonuna geldim bugün.bir arkadaşıma motorumu sattım gittim bende r25 aldım.yiğidi öldür hakkın ver derler ya öldürmeye gerek yok gerçekten çok memnun kaldım.ne stop etti ne 2. marşta aldı ne yolda bıraktı.200 km lik yollara çıktım gittim hiç bir sorunum olmadı.sadece aküde 0 problemi oldu.onuda bu kış gördüm aşırı soğuklardan.tek marşta çalışıyor ama ekran gelmiyor 20 saniye içinde düzeliyordu.pekte açıkcası dert etmedim çünkü tek marşta çalışıyordu.alırken çok tereddüt ettim ama dediğim gibi hiç bir sıkıntım olmadı gözüm gibi baktım oda bana baktı.dominar fiyattan yattı ayırca tek silindir istemedim o yüzdende r25 ile hayatımıza devam edicez.özliceğim tek şey heralde kullanım kolaylığı ve yakıt tüketimi olucak gibi.herkese kazasız belasız sürüşler
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer

Motosikleti
    test sürüşü etkinliğine katılıp kazandığım hediyem geldi, uzun yolda baya bir ihtayacım olacak malzeme, Ekrem bey, Kuralkan ve Bajaj çalışanlarına burdan da teşekkür ediyorum.

ayzek ve mgokhan57 bunu beğendiler.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar severek bindiğim sevgili motorcuğum pulsarımı az önce noterde satışını verdim.Gitti.Dominar sevdasına sattım umarım doğru bir iş yapmışımdır.Ama içimde bir pişmanlık var.Alan kaza bela görmesin hayrını görsün.
    kdiner ve mgokhan57 bunu beğendiler.

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alanda satanada Hayırlı Olsun.
    Pişman olacagini zannetmiyorum. Benim motor ustam dominari yakından incelemisti,fikrini sordum.Çok güzel bu kadarını beklemiyordum dedi.
    Işallah ağız tadı ile binersiniz.
    mavellen bunu beğendi.

Merhaba arkadaşlar.
    Benelli fiyatları açıklamış, Pulsara göre biraz düşük. Aslında bana göre Pulsarın olması gerektiği yerde. Firmaların fiyat açıklamak için birbirini beklemesi etik değildi ama bakalım hayırlısı, zaman ne gösterecek.

Motosikleti
    Alıntı reo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.
    Benelli fiyatları açıklamış, Pulsara göre biraz düşük. Aslında bana göre Pulsarın olması gerektiği yerde. Firmaların fiyat açıklamak için birbirini beklemesi etik değildi ama bakalım hayırlısı, zaman ne gösterecek.
    Benelli fiyatları açıklamış ama ön hala disk fren ve arka fren de aynı euro4 normlarına uygun olarak abs olmayan fiyatları, abs li olan fiyatlarını görmek lazım veya net bir açıklama yapmaları lazım ki müşteri sorun yaşamasın. Pulsar ns200 de 2016 modeli 8870tl bu fiyata göre benelli den ucuz.
    mavellen bunu beğendi.
    Orkidor61

Motosikleti
    Yamaha Mt - 25
    selam arkadaşlar sezona yeni lastiklerle girmek istiyorum 20 bin km oldu motorum. hangi lastiği önerirsiniz ? fiyat/ performans canavarı bir lastik alayım diyorum artık çünkü güven vermiyor.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli fiyatları açıklamış ama ön hala disk fren ve arka fren de aynı euro4 normlarına uygun olarak abs olmayan fiyatları, abs li olan fiyatlarını görmek lazım veya net bir açıklama yapmaları lazım ki müşteri sorun yaşamasın. Pulsar ns200 de 2016 modeli 8870tl bu fiyata göre benelli den ucuz.
    Fiyatı uygun olsa bile alamam bu motorları.Bulunduğum ilçede servisi yok.En yakın servis alanya orayada servis için gitmem.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar merhaba, 40 km oldu dünden beri pulsara alışmaya çalışıyorum hala kendimi motosiklet kullanıyormuşum hissine sokamadım belki de robokop gibi giyinip rüzgar, sıcak/soğuk hissini almıyorum, maksimum 60 km/sa hız yaptığım için (rodaj dönemi) bisiklet sürme hissi veriyor.Motorda düşük devir kullanımından bi titreşim oluyor (3bin-5bin rpm arası) sol aynada titreşimden dolayı görüş kalitesi düşüyor. Bu anlattıklarımla ilgili tavsiyesi olan var mı? Teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Hsnco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, 40 km oldu dünden beri pulsara alışmaya çalışıyorum hala kendimi motosiklet kullanıyormuşum hissine sokamadım belki de robokop gibi giyinip rüzgar, sıcak/soğuk hissini almıyorum, maksimum 60 km/sa hız yaptığım için (rodaj dönemi) bisiklet sürme hissi veriyor.Motorda düşük devir kullanımından bi titreşim oluyor (3bin-5bin rpm arası) sol aynada titreşimden dolayı görüş kalitesi düşüyor. Bu anlattıklarımla ilgili tavsiyesi olan var mı? Teşekkürler
    hayırlı olsun öncelikle.bu motorun çevirebiliceği minumum devir 4000 devirdir.bunun altına kullanma zaten titremesinin sebebi boğulmasından kaynaklı 3000 devirde falan gaz açarsan titrer boğuluyor çünkü.aynalar rezalet arkayı göstermiyor kendini görüyorsun.o yüzden hemen değiştirmeni öneririm.ben özel bir ayna takmıştım tvs modellerinden discovery modeli vb gibi uyumlu olan aynalarda var.bilen varsa yazsın yada servise sorarsın rodaj bakımına gittiğin zaman.60 demişsin o kadarda değil maks 90 yap 6500 devir gibi bu hıza ulaşıyorsun zaten sıkıntı olmaz.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun öncelikle.bu motorun çevirebiliceği minumum devir 4000 devirdir.bunun altına kullanma zaten titremesinin sebebi boğulmasından kaynaklı 3000 devirde falan gaz açarsan titrer boğuluyor çünkü.aynalar rezalet arkayı göstermiyor kendini görüyorsun.o yüzden hemen değiştirmeni öneririm.ben özel bir ayna takmıştım tvs modellerinden discovery modeli vb gibi uyumlu olan aynalarda var.bilen varsa yazsın yada servise sorarsın rodaj bakımına gittiğin zaman.60 demişsin o kadarda değil maks 90 yap 6500 devir gibi bu hıza ulaşıyorsun zaten sıkıntı olmaz.
    Tavsiyen için teşekkürler. Servise gidip konuşayım tekrar yoksa düşük devir düşük hızla olacak gibi değil uzun yola gidilmez valla çok problem olur. Aynalar için iki büklüm oldum sırf görebileyim diye dışardan bakanlar dans ediyor sanacak.
    MeDMeKs bir tutku, bir felsefedir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS

Yağ vidasından yağ akıtıyor
    Göstergede yağ ikaz lambasını veriyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:19 ----------

Castrol un hangi yağı kullanılıyor 200ns te
    Bu kadar çok yağ kaçıran motora ekleme yapmak lazım

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/oj8ZZm.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:19 ----------

Yağ tapasını kontrol edin-usta iyi sıkammaış olabilir veya en korkoncu dişleri yalama olmuş olabilir..Geçmiş olsun-CBF 150 ler yağ yakmasıyla meşhurdur,Pulsarlar da yağ akıtmasıyla...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Merhaba arkadaşlar Pulsar için su geçirmez depo üstü çanta öneriniz var mı yoksa herhangi bir marka alsam da olur mu?

Selam arkadaslar ns 200 icin bayiye basvurup isim yazdiran var mi?

Motosikleti
    Tavsiyen için teşekkürler. Servise gidip konuşayım tekrar yoksa düşük devir düşük hızla olacak gibi değil uzun yola gidilmez valla çok problem olur. Aynalar için iki büklüm oldum sırf görebileyim diye dışardan bakanlar dans ediyor sanacak.
    ayna olarak tvs apachi aynası veya discovery aynası takıp kullanabilirsiniz sorunsuz oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/oj8ZZm.jpg

yağ tıpasının oringini değiştirin ama genel bir temizlik yapın öyle kontrol edin sanki sağ taraftan zincir yağı da geliyor gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:36 ----------

Merhaba arkadaşlar Pulsar için su geçirmez depo üstü çanta öneriniz var mı yoksa herhangi bir marka alsam da olur mu?
    pulsarın deposu plastik olduğu için mıknatıslı depo ustu çanta bir işe yaramaz ama cırtlı bağlama kolları olursa ancak takabilirsiniz.
    Orkidor61

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)