Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ceza031 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cümleten iyi forumlar 1 yıllık bi aradan sonra yeniden pulsar kullanmak anlatılamayacak bir mutluluk
    arkadaşlar hatay antakya iskenderun veyahut adana çevresinden olan arkadaşlar antakya usluticaret dışında önerebileceyiniz sağlam eli ayağı düzgün bi servis varmı ???
    Uslu ile ne tür bir sıkıntınız oldu paylaşır mısınız? Motora bakmak için gitmiştim baya bir ilgiliydiler. Servisinde sıkıntı varsa bilmek gerek. Zaten çok kararsızım pulsar ile ilgili (f/p ve ikinci el durumu)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS/ 2013 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı AHZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uslu ile ne tür bir sıkıntınız oldu paylaşır mısınız? Motora bakmak için gitmiştim baya bir ilgiliydiler. Servisinde sıkıntı varsa bilmek gerek. Zaten çok kararsızım pulsar ile ilgili (f/p ve ikinci el durumu)
    direk açıktan yazmak belkide yanlış olur ben ozelden yazıyım sana sıkıntıyı ve evet ilgililer lakin bilgili deyiller

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    direk açıktan yazmak belkide yanlış olur ben ozelden yazıyım sana sıkıntıyı ve evet ilgililer lakin bilgili deyiller
    Zahmet olmazsa bana da özelden yazabilirsen çok sevinirim, şimdiden teşekkürler...
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

Motosikleti
    pulsara farklı bir sakal ile merhaba diyelim ayrıca sakal seri üretime başlandı
    esnek plastik sağlam malzeme ve hafiftir çok basit şekilde 3 vida ile montajlanır buyrun buda fotoları

http://hizliresimyukle.com/image/MR5B
    http://hizliresimyukle.com/image/MR5J
    http://hizliresimyukle.com/image/MR5Z
    http://hizliresimyukle.com/image/MR5l
    http://hizliresimyukle.com/image/MR5m
    http://hizliresimyukle.com/image/MR5w

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    pulsara farklı bir sakal ile merhaba diyelim ayrıca sakal seri üretime başlandı
    esnek plastik sağlam malzeme ve hafiftir çok basit şekilde 3 vida ile montajlanır buyrun buda fotoları
    Elinize sağlık fiyat ne kadar

Motosikleti
    Fiyat 120 tl

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Hafta sonu hava güzel olunca bir İstanbul-Eskişehir yapalım dedik, donuşte yağmur yesekta gayet güzel bir gün oldu.

geziden kısa bir video.
    AttilaXtreme ve cemdoga bunu beğendiler.

arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim uzun ön cam taktırmayı düşünüyorum fiyatını ve kullanan varsa iyi kesiyor mu rüzgarı bilmek isterim

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sensöre ulaşmak için depoyu sökmen lazım...
    sensör sesinin ordan gelmeyeceğini biliyorum benim tarif ettiğim soronumu sensör sorununa bağlayan arkadaşlar için o şekilde yazdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Denge sensörü göstergenin veya siperliğin oralarda değil. Hiçbir ilişkisi yok onlarla. Motor şöyle bi 2500km'ye gelsin denge sensörü sesini duyarsın. Sensör zamanla titreşimden dağılıyor.
    benim denge sensörüyle bi problemim yok şu anda sensörün tarif ettiğim yerlerde olmadığınıda biliyorum sadece ayzek denen arkadaşın her sakallıyı dedesi sanma durumuna bi cevap olarak yazdım

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı pithblood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sensör sesinin ordan gelmeyeceğini biliyorum benim tarif ettiğim soronumu sensör sorununa bağlayan arkadaşlar için o şekilde yazdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

benim denge sensörüyle bi problemim yok şu anda sensörün tarif ettiğim yerlerde olmadığınıda biliyorum sadece ayzek denen arkadaşın her sakallıyı dedesi sanma durumuna bi cevap olarak yazdım
    Arkadasim git kucuk dunyanda oyna bana bulasma ikidebir tamam senin motor bi harika nasaya soyleyelimde uzaya gondersinler sizi marsta falan surersin..
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    Suzuki İnazuma F
    Arkadaşlar bugün itibariyla biz de Pulsar'landık.Hepimizin tekeri düz bassın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

kdiner ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar D400
    SAZMAN bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    falcon sharp 170/200'ün sakalı değil mi bu : D
    LİNK
    Evet o. Güzel ifşalamışsın abi
    SAZMAN bunu beğendi.

kadırmadran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks jaguar 100...Pulsar 200 ns... 0506 574 30 38
    kardeşim çok güzel gezmişsiniz... ayrıca videodaki ikinci sözsüz müzik nedir... çok güzel olmuş...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:06 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:49 ----------

Gelin ve Damatı bulupta foto almamak olur mu hiç...

kdiner ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar D400
    Ebay'den manet alayım diye araştırırken bizim motorlar için üretilmiş önçatal sabitleme desteğine(artık adı herneyse) denk geldim. Fiyat kargoyla beraber 105-110tl gibi,biraz fazla gibi geldi, gerçi istediğiniz renkte seçebilmek de güzel.
    LİNK

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Birde bu var asya majör 250 alt sakalı bence uyar gibi denemek lazım
    [IMG][/IMG]

Merhabalar, Bu bilgi de şurada dursun amaçlı bir mesaj yazıyorum. her nekadar kılavuzda yazsa da malum milletce kılavuz okumuyoruz, google a bajaj pulsar saat ayarı yazınca da ilk sırada bu konu çıkıyor ama saat ayarı nasıl yapılır net anlatılmıyor. Arayanlar kolay bulsun diye buraya da yazayım.

BAJAJ PULSAR 200 NS SAAT AYARI

1- Kontağı çeviriyoruz
    2- Killer switch i açıyoruz (kırmızı düğmeye basıyoruz) ibreler kendine geliyor.
    3- Ekranda "Trip 1" yazısını görene kadar, ibrenin üzerindeki siyah düğmelerden " M " yazana basıyoruz.
    4- Ekranda "Trip 1" yazısı varken her iki siyah düğmeye birden basılı tutuyoruz ta ki saat yazısı yanıp sönene kadar
    5- " M " düğmesi ile saati " S " düğmesi ile dakikayı ayarlıyoruz. Saat 24 saatlik değil, Gece 24 ten öğlen 12 ye kadar AM öğlen 12 den gece 24 kadar PM oluyor yani saat 14:00 ken ayarlama yapıyorsanız 02:00 PM olacak. Farkeder mi? Aslında farketmez ama dünya standardı böyle
    6- İşimiz bittiğinde hiç oyalanmıyoruz, çünkü 5 sn den fazla ayar modunda beklersek eski saate geri dönüyor.
    " M " ve " S " tuşlarına aynı anda 2sn kadar basıyoruz ve eni saati kaydediyoruz.

yeni saatiniz hayırlı olsun.
    SAZMAN ve ASİL_1 bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebay'den manet alayım diye araştırırken bizim motorlar için üretilmiş önçatal sabitleme desteğine(artık adı herneyse) denk geldim. Fiyat kargoyla beraber 105-110tl gibi,biraz fazla gibi geldi, gerçi istediğiniz renkte seçebilmek de güzel.
    LİNK
    http://i.ebayimg.com/images/g/51AAAO...rbF/s-l400.jpg
    Fiyatı idare eder ama çok fazla parçalı ve ince yapılı. Süs olmaktan başka bi işlevi olmaz. Ortası tek parça CNC kesim ve kenarlardan yine tek parçalı sabitleyicileri olan ürünleri tercih etmek gerek.
    maktama bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Merhabalar , n11 de arka çanta demiri satılıyor.Yorumda montajında sıkıntı var plastiğine değiyor yazmışlar.Alan kullanan varmı fiyatıda makul gibi.Bu demire her çanta uyarmı.MAXEM sl-45 diye bi çanta baktım 45 lt bilmiyorum ne kadar sağlam yada daha küçük bişey iş görürmü bilemiyorum.İçine orta boy bi çanta koymak istiyorum.Önerebileceğiniz bir çanta varmıdır.Şimdiden teşekkür ediyor,herkese sıkıntısız keyifli bir sürüş diliyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)