Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9000 km kadar pulsar kullanıp tanıdık bir arkadaşa sattıktan sonra, 1 hafta daha satmasam, satmama gerek kalmayacaktı. Kısmet olmadı tekrar almak istedim ama 6500.TL ye sattığım motoru bir hafta sonra 7000 e piyasadan almak koyunca gittim kredi çekip cbr 250 yeni kasa aldım, honda güzel ama aradaki farkları söylemek gerekirse, virajı hondanın daha güzel geldi, ön fren pulsarda daha iyidi, 0-60 hızı pulsarda daha iyidi, torku sanki pulsarda daha çok hissediyordum. Amortisörler cbr de daha başarılı onun dışında pek fark görmedim, hızlanması gidişi felan neredeyse honda ile aynı diyebilirim, honda olsa olsa bir tık önde olabilir. Pulsarı bayağı özlicem,.
    Caner hayırlı uğurlu olsun rabbim kaza bela vermesin. 2500cc den sonra 600'e geçersin artık. İki motor arasındaki iyi ve kötü yanları paylaşman çok güzel devamını bekleriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:35 ----------

Alıntı Blackjet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motora bindiğimi şimdi anladım oturuş pozisyonu itibari ile fiddle da taburede oturur gibi gidiyorduk bu tam bir motor kullanmanın hissini yaşattı
    Bende bir zamanlar scrabeo 200 vardı uçan sandalye takmıştım adını
    Blackjet, agrasiwe ve AydınOğlu09 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle II-Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Caner hayırlı uğurlu olsun rabbim kaza bela vermesin. 2500cc den sonra 600'e geçersin artık. İki motor arasındaki iyi ve kötü yanları paylaşman çok güzel devamını bekleriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:35 ----------

Bende bir zamanlar scrabeo 200 vardı uçan sandalye takmıştım adını

Merhaba arkadaşlar, ben de ilk motorum olarak 200ns aldım. Sinyalli elcik korumalarını nereden temin edebilirim? Ve egzoz değiştiren oldu mu? Ben motoru alırken yanında Arrow egzoz da aldım, henüz takmadım; umarım sesi her geçtiğinde küfür ettiğim 100cclik cublar gibi çıkmaz. Ayrıca işe yarar ekstra/aksesuar önerebilir misiniz? Teşekkürler.
    Blackjet bunu beğendi.

Merhabalar iyi forumlar arkadaslar bende bajaj pulsar 200 ns alarak araniza katildim motoru 300 km aldim ve suan 530 km de 5000 deviri gecmeden. Ve zorlamadan rodajini Yapmaya calisiyorum 650.km ilk.yag degisiminden sonra nasil kullanmaliyim simdiden cevaplar icin tsk ederim
    Blackjet bunu beğendi.

_kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1000-1500 km.ye gelene kadar yine fazla sıkıştırmayın ve sabit hızda gitmemeye çalışın (kendi fikrim)
    To live is to die...
    Youtube : Gaan Ylmz

5000 deviri gecmeyimmi 1500 km kadar

_kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5000 deviri gecmeyimmi 1500 km kadar
    yok yahu 5000i geç tabii ki. Ama çok fazla yüksek devirlerde sürme demek istedim. RPM ışığını fazla yakma mesela
    To live is to die...
    Youtube : Gaan Ylmz

otobeygir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE / HONDA CBR 250R çokyakında
    Sizce Pulsar' a en çok yalışan renk???
    mondial 150 mr vulture / 2014

Tamamdir bence en çok yakışan siyah

Blackjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle II-Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı ShadHova adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, ben de ilk motorum olarak 200ns aldım. Sinyalli elcik korumalarını nereden temin edebilirim? Ve egzoz değiştiren oldu mu? Ben motoru alırken yanında Arrow egzoz da aldım, henüz takmadım; umarım sesi her geçtiğinde küfür ettiğim 100cclik cublar gibi çıkmaz. Ayrıca işe yarar ekstra/aksesuar önerebilir misiniz? Teşekkürler.
    Hayırlı olsun Allah kazadan beladan korusun tekerin düz bassın eksozu merak ettim videosunu buraya koyarsan bizde fikir edinmiş oluruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

Alıntı fatih06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar iyi forumlar arkadaslar bende bajaj pulsar 200 ns alarak araniza katildim motoru 300 km aldim ve suan 530 km de 5000 deviri gecmeden. Ve zorlamadan rodajini Yapmaya calisiyorum 650.km ilk.yag degisiminden sonra nasil kullanmaliyim simdiden cevaplar icin tsk ederim
    Sizede hayırlı olsun Allah kazadan beladan korusun tekeriniz düz bassın benimde rodaj yeni başladı 40 km falan henüz havalar malum çıkamadık henüz kara kartalımla yollara
    ShadHova bunu beğendi.

Sizede hayirli olsun tsk ederim
    Blackjet bunu beğendi.

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    Balıkesir merkezde 200ns kullanıcısı arkadaşım varmı acaba varsa benimle iletişime geçebilirmi?
    Daniel23 bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Yeni alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız güle güle binmeyi nasip etsin.
    RODAJ'ı buraya bir kez daha yazıyorum;
    1- Vitesin kaç olursa olsun motoru devir saatinin (yoksa tahmini devirin) 4/3'ü seviyesinde kullanacaksın (Pulsar'da 7000 civarı)
    2- Motor değişik hızlarda kullanabilmek için ara sıra vitesleri küçültüp büyütecek, gazı sürekli aynı seviyede tutmayacaksın
    3- Bu işlemler sırasında önce hafif gazı yükseltip sonra kapatarak bolca motor freni yapacaksın (kompresyonu düşüreceksin)
    4- Motoru 1 saat kullanıp, yarım saat dinlendireceksin
    AydınOğlu09, nokiaxxx ve Daniel23 bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Sanki yokuşta motor freni ile gitmenin rodajda zararlı olabileceğini okumuştum. Bu doğru mudur? Bulunduğum bölge oldukça yokuşlu. Bu konuda da bir bilgi verebilir misiniz?
    AydınOğlu09 bunu beğendi.

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran, Tvs Apache, Mondial MCX 150 Road Racer
    Alıntı noob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanki yokuşta motor freni ile gitmenin rodajda zararlı olabileceğini okumuştum. Bu doğru mudur? Bulunduğum bölge oldukça yokuşlu. Bu konuda da bir bilgi verebilir misiniz?
    Devir yükseltirsen zararlı olur diğer türlü zararlı olacağını düşünmüyorum. Uygun vites ve devirde olduktan sonra problem yok bence.
    noob bunu beğendi.

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    bugün, eski İzmir aydın yolu üzerinde, söke sapağına dönmüş ve durup fotoğraf çekilen 1 çift pulsarlı arkadaşa selam olsun korna çaldım ama duymadılar. sanırsam Cüneyt Targan dı
    Flickr
    http://www.flickr.com/photos/109845783@N04/
    ..kanlı resimler ressamı..

Blackjet,
    Egzozu taktırdığımda yüklerim videoyu merak etmeyin.
    Blackjet bunu beğendi.

almpoz Balıkesir merkezde 200ns kullanıcısı arkadaşım varmı acaba varsa benimle iletişime geçebilirmi? Demişsin. Gördüğüm kadarıyla Var birkaç kişide. Birini denk getirirsem bende görüşlerini yüzyüze almak istiyorum.

Motosikleti
    Yamaha X max 250
    200ns almak istiyorum fakat ilk motorum olacak sizce bi sıkıntım olur mu?

Alıntı ŞÜKRÜ CİZDAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200ns almak istiyorum fakat ilk motorum olacak sizce bi sıkıntım olur mu?
    Bence 10 numara bir motor ve iyi bir tercih etmis olursun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)