Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...92482846/detay
    Bak işte en güzeli.Madem öyle ver fiyatı dövizle,indi mi çıktımı derdin olmasın.
    Motor_Derili ve meki 60 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak işte en güzeli.Madem öyle ver fiyatı dövizle,indi mi çıktımı derdin olmasın.
    Vallahi pulsardan da çok yakışıklı duruyor, bir de kalitesini bilsek var ya... Gayet mantıklı makina eğer kalite olarakda iyi ise.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Ben bu motoru alırken cbr 250 kararı vermiştim. Tam tamına çıkacak max param 8000 tl idi. 2. El baktım sahibinden vs araştırdım. Biraz da sezon olduğu için 8500 e falan en ucuzu idi. Kafam bozuldu haliyle. Sonra pulsari gormeye gittim. Dedim ki ulan bilmediğim motora 8000 tl vereceğine bunu alırım 7300 e hem sıfırın kafa rahatlığı olur. Aldım.
    Çok da memnun kaldım. Verdiğim paranın hakkını aldığımı düşünüyorum ve motorumu dq çok seviyorum.

Yeniden alacak olsam 7300 tl ye direk bajaj alırım
    Ancak..

Şimdi bu motor 8500 olsa idi ben almazdim. Bir çok kisi de benim durumumda kalmistir alırken eminim. Bu arada kalan vatandaşi yeni fiyat politikasıyla kaybeder bence bajaj. Sırf soranin bajaj dedikten sonra "ney ney neymiş o ya " tepkisinden bile honda tercih edilir. Kaldı ki servisi ve japonun kalitesi.
    Benim şahsi düşüncem bu.
    efendy06, Motor_Derili ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi pulsardan da çok yakışıklı duruyor, bir de kalitesini bilsek var ya... Gayet mantıklı makina eğer kalite olarakda iyi ise.
    Valla sıkıntı dövizdeyse dövizle satılsın o zaman.Yani bi çıkar yol aklıma gelmiyo başka.Madem bütün markalar dövize yoruyor olayı,bu en mantıklısı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu motoru alırken cbr 250 kararı vermiştim. Tam tamına çıkacak max param 8000 tl idi. 2. El baktım sahibinden vs araştırdım. Biraz da sezon olduğu için 8500 e falan en ucuzu idi. Kafam bozuldu haliyle. Sonra pulsari gormeye gittim. Dedim ki ulan bilmediğim motora 8000 tl vereceğine bunu alırım 7300 e hem sıfırın kafa rahatlığı olur. Aldım.
    Çok da memnun kaldım. Verdiğim paranın hakkını aldığımı düşünüyorum ve motorumu dq çok seviyorum.

Yeniden alacak olsam 7300 tl ye direk bajaj alırım
    Ancak..

Şimdi bu motor 8500 olsa idi ben almazdim. Bir çok kisi de benim durumumda kalmistir alırken eminim. Bu arada kalan vatandaşi yeni fiyat politikasıyla kaybeder bence bajaj. Sırf soranin bajaj dedikten sonra "ney ney neymiş o ya " tepkisinden bile honda tercih edilir. Kaldı ki servisi ve japonun kalitesi.
    Benim şahsi düşüncem bu.
    Aslında bu karmaşa Bajaj için fırsattı.Gördüğüm kadarıyla bajaja çok yönelen oldu çünkü,ama kısa sürdü bu yöneliş :( Haliyle insanlar tepkili,darılmaca yok.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    @fortunesv: aynen katılıyorum
    @motor_derili: işte mesele bu. ben bu motoru almayı planladığım için bu konuda çok yazdım, arkadaşlar anlamadılar. r25 in fiyatından banane? almayacam nasıl olsa.
    @cbrfiblade: yok hocam kaktır gitsin hesabı
    @seko: abi firma politikasıdır eyvallah ona. biz niye düşürdünüz fiyatı demiyoruz ki zaten. niye pulsara zam oldu diyoruz, döviz kuru diyoruz, mantıken boxerinde fiyatı artmalıydı o zaman öyle değil mi. boxeri zararına mı satıyor yani kuralkan
    @agrasiwe: ben demiyorum, barkın bey diyor lastikler diye. bütün tanıtım videolarında lastikler deniyor, illaki değiştirmek gerek sert hamurlu lastik, çabuk bırakıyor kendini diyorlar. sen kendini düşünmezsin, değiştirmezsin, o bağlamaz beni. ben kabak lastikle motora da arabaya da binen gördüm. Lansman fiyatını iyi hatırlarsan, ve bugünkü fiyatı irdelersen neye itiraz ettiğimiz anlarsın üstad, az düşün bir. 6900 tl lansman, 7350 ilk piyasa sunumu, sonra bir zam (rakamı hatırlamıyorum) sonra 2. zam hoooop: 8500. Bunu mantıklı buluyormusun? 1 yılda yapıldı bu kadar zam. İki fuar arası işte tam 1 yıl. Sen kar etme amacı gütmüyor olabilirsin ama, daha düne kadar 7000 tlden satılık pulsarlar bugün nedense 8000 lere dayandı fiyat olarak, işte bu kâr amacı değil mi?
    @volkan: valla birsürü arkadaş var sattığı motor alınır ve binilir. Güven meselesi bu, bilkentin realinde işyeri olan birinden arkadaşa 8000 tlye motor aldık, inan sıfırdan iyi çıktı motor, bütün kronik problemlerini yaptırmış adam, gözü gibi bakmış, aynı paraya verseler sıfırı ile, sıfırdan mantıklı. risk midir? evet, ama biraz da güven meselesidir. Bu forum bu konuda işe yarıyor, agrasiwe arkadaşın motorunu almaya mani bir durum göremiyorum şahsen. Burdan tanıdığımız ve güvendiğimiz bir arkadaşın motoru 15 bin liralık da olsa 50 bin liralık da olsa alınabilir.
    @agrasiwe (2) abi sayfasının "neredeyse" tamamını okudum, kimse dert yanmamış, bugün uçak alsan o da arıza yapabilir, ama %95 oranında sorunsuz makina inazuma. Fiyat konusuna gelince, 10500 tlye vardı, gittim, baktım, sadece görüntüsü pek elektrik vermedi bana. aslında gayet güzel ama biraz o commuter görüntüsü var ya, biraz da ağır abi duruyor, ben biraz daha spor görünen bir motor bakıyordum, biraz da nakit yetmedi, borçlanmak istemedim. yoksa tamircimin tavsiyesiydi motor.10500 dediğin fiyatı az pazarlıkla 10000'e yaklaştırırsın nakit cepte olunca. var yani o paraya japonlar güzel güzel.
    @agrasiwe (3) ee, bende 7500-8000 tlden fazla para verip pulsar alınmaz diyorum, niye itiraz ediyon ki? 8500 lira hint malı 200 cc tek silindir motora verilir mi? ruhsat plaka falan hariç birde.
    @aybarssurucu: hayırlı olsun, tam vaktinde olmuş o zaman. yakıt beklediğimin üzerinde ama abartılı değil. hatta çoğu motordan iyi. rodajdan sonra düşeceğini de varsayarsak (genelde düşüyormuş) gayet ideal yakıt verisi. boy kaç sizin? 180 benim, illaki saat başı mola verdirir demişlerdi bana. e veririz yani. hangi motora binsek vercez o molayı. yine de 8500 + ruhsat plaka masrafını edecek motor değil diye düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:06 ----------

Demokratik eylem koyuyoruz gibi geldi bir an
    Valla ben almam bu paraya pulsar, almayı düşünene de yapma etme derim. Yok ben inat ettim alcam diyenin de önüne geçmem.
    Kardes hicbir zammi tasvip etmiyorum asla edilmezde zaten zammin hakli tarafi olamaz bana gore. Ama verdigin bilgiler maalesef yanlis diyorum. Ama sen hala israrcisin. 6900 diyorsun mesela ama 7000 lansman fiyati yani 6999 tl imis. Kaldiki ilk satis fiyati o degil iste. Ben seni anliyorum demen oki oyle deyip boyle deyip zam yapiyorlar eyvallah ama yine de verilerin dogru verilmesinden yanayim derdim odur.
    maktama bunu beğendi.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    amma polemık yapılıyor bu motor konu olunca yahu. su donemde zamlanmıyan urunmu kaldı allah askına nutella bıle 7 tl ıdı 9.50 olmus sız neyın kafasını yasıyosunuz abı saka bır yana gönül isterki bızlerde dıger dunyalılar gıbı mutlu mesut refah ve bolluk ıcınde yasıyalım ama yok olmaz turk mılletı rahat yasayamaz yasak enerjıyı benzınınden tut dogalgazına hatta elektrıgıne kadar dunyanın en pahalı tarıesınden kullanıcaz eti pahalı yııcez koprulerde oto yollarda ucret odemezsek yolculuk yapamıycaz yurtdısında satılan bır aracı veya herhangı bır aletı 3 katı pahalı alıcaz v.b. bıldıgınız bırsuru seyler burda bosuna bırbırınızı kırmayın kardesler alısın artık turkıyenın bu hallerıne bırılerı dedıya reklam arası dıye evet bıttı reklamlar gercek fılm sımdı baslıyor bunlar fırtınadan oncekı sessızlık ALLAH milletimizi korusun ne dıyelım ...

not . bu arada agresıwe kardesımız dogru soyluyor bu aracın gordugu zam 1100 tl dır 2000 degıldır ve lastıgı ısteyen degıstırır ısteyen degıstırmez dıger ruhsat ve sıgorta masraflarını sankı baska motorlarda yapmıyacakmısınızda burda malıyete eklıyorsunuz ayrıca hıcbır 2. el arac 1. elın yerını hem psıkolojık acıdan hemde dıger sebeplerden dolayı yerını tutmaz kaldıkı pulsar kalıtelı bır aractır.
    tekoklava, enescanatar, emc2 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

fortunesv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Winton Too-Ybr 125-Ktm Duke 200
    Istanbul da bir mağaza 7900 liraya veriyor 2015 modelini fuar sonuna kadar şayet bir sıkıntı çıkmaz ise görüşüp alırım muhtemelen. Bakicaz bakalım duruma göre. Şimdi sizlere sorum şu. Adamlar ellerinde kalan 2014 leri veriyor olabilir mi yok 2015 ise nakit alıma pazarlık yapmalı miyim

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Eğer titreşim sıkıntısı olmazsa bu motor çok ses getirecek. Tek sıkıntısı RKS ya da Kuba buna nasıl servis verecek ?

katilkoala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS - XL 650v TRANSALP
    Alıntı emc2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten dogru ve seri vites degisimi debriyaj i kavradigi yere kadar sıkıp vites gecisini gerceklestirmektir. vitesi sonuna kadar sikmanin hic bir avantaji yoktur. zaman kaybidir. buna ragmen stop etmesinin ise debriyajin sonuna kadar sıkılması sonucu olmasi hakikaten irdelenmesi gereken bir konu. cunku dusuk hozlarda trafikte gerektiginde debriyaj yarim d3gil tam sikilabiliyor.
    Cem Bey mesajı motorun üzerindeyken yazdınız sanırım Dediğim gibi saçma gelebilir ama bu şekilde kurtuldum stop etmesinden bende acemi bir motosiklet kullanıcı olduğum için teknik anlamda bilmediğim şeyleri sık sık paylaşıyorum ki bilen birisi iki kelam akıl versin diye Debriyaj kullanımı şehir içinde çok mesai harcayan kişiler için farklı şehir dışı uzun yol yapanlar için farklıdır sanırım. Parmak kaslarından da test edebiliriz
    emc2 bunu beğendi.
    Yok bizde 3 aşağı 5 yukarı, bizde 1 aşağı 2-3-4-5-6 yukarı !

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    zamdan sonraki bütün yorumları okudum. kimine hak verdim kimini haksız buldum objektif yaklaşmak istedim. şimdi motorun lastik değişim masrafı, ruhsat plaka masrafı, sigorta masrafı, topcase demiri ve topcase masrafını yazan dostlara soruyorum. peki inazuma alınca ruhsat çıkarmıyor mu insanlar? sigorta yaptırmıyor mu? isteğe bağlı olarak topcase takmıyor mu? yani plaka ruhsat sigorta topcase sadece pulsara özel mi? aea lastik kötü dedi diyorsunuz ama çat diye lastik reklamı yapıştırdığını söylemiyorsunuz tamam yeni kullanıcı için lastikler sorun yaratabilir ki 5 yıldır motor kullanırım yine de kendimi güvende hissetmek için lastiği değiştirdim. aea yı takip ediyorsan son günlerde 2014 kasa(repsol kasa) cbr250r incelemesinde motorun sahibine bu lastikleri değiştir demiş ve motorun sahibi de reklamı çaat diye yapıştırıp abi dediğin siteye motolastik.com a girdim pirelli diablo rosso 2 aldım dedi. reklam reklaaam $$$$$$ para o zaman cbr250r a lastik masrafını da ekleyin. 13500+626(o sitedeki diablo rosso 2 fiyatı. sizin kafanızla düşünürsem o zaman lastiğe 20 lira da kargo ücreti eklerim :D aaa daha montaj balans var 50 lira :D hondada ruhsat plaka sigorta masrafı yok dimi gerçi :D
    tekoklava bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sıfırının pahalanması 2 elleride etkiloyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...97446246/detay

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfırının pahalanması 2 elleride etkiloyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...97446246/detay
    Ohaaaa fiyata bak.Daha sitesinde fiyatlar değişmedi be!!! Sonra millete fırsatçı dedik mi bana kızıyolar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:33 ----------

İmam - cemaat lafı cuk oturmuş

islambey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Ohaaaa fiyata bak.Daha sitesinde fiyatlar değişmedi be!!! Sonra millete fırsatçı dedik mi bana kızıyolar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:33 ----------

İmam - cemaat lafı cuk oturmuş
    O fiyata kendiside dahilmi acaba, eğer öyleyse bir ömür tarla sürdürebilirim ona
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer titreşim sıkıntısı olmazsa bu motor çok ses getirecek. Tek sıkıntısı RKS ya da Kuba buna nasıl servis verecek ?
    Kuralkan bajaj'a nasıl servis verdi ise öyle üstad. Mondial Kymco ya nasıl servis verecekse öyle. Elden birşey gelmez bir şekilde rks de buna servis verir. Not: Ben alırsam kendi ustama yaptırırım
    turkish39 bunu beğendi.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Sahibindene baktığınızda çoğu firmaların fiyat daha sitede değişmeden yeni fiyatı yapıştırdıklarını görüyoruz.Ben bir firma gördüm 2015 lerin fiyatlarını fuar sonuna kadar değiştirmeyeceklerini.İşte en başından beri yırtındığım,kızdığım konu budur.Fırsatçılık diz boyu.Belki Bajaj fiyatları değiştirmeyecek,belki servis olayındaki gibi radikal bi değişim kararı alacak ve fiyat arttırımına gitmeyecek!!!Bu neyin acelesi anlamadım.Fiyatını değiştirmeyen bayiinin motoru dövizden etkilenmemişmi.Bi toplu hareket etmesini öğrenemedik gitti.
    [IMG][/IMG]
    dyavol-77 bunu beğendi.

aybarssurucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS / KLX250
    @aybarssurucu: hayırlı olsun, tam vaktinde olmuş o zaman. yakıt beklediğimin üzerinde ama abartılı değil. hatta çoğu motordan iyi. rodajdan sonra düşeceğini de varsayarsak (genelde düşüyormuş) gayet ideal yakıt verisi. boy kaç sizin? 180 benim, illaki saat başı mola verdirir demişlerdi bana. e veririz yani. hangi motora binsek vercez o molayı. yine de 8500 + ruhsat plaka masrafını edecek motor değil diye düşünüyorum.[COLOR="Silver"]
    Yakıt daha da düşecektir, rodaj + rüzgar + çanta etkenlerini unutmamak lazım.
    Boy 1,69mt. Uzun boy için yorumlar, boylu poslu arkadaşlardan gelmeli.
    Saat başı mola? Sebep?
    9000TL üzerinde maliyet bu motosiklet için fazla; 7950TL civarı olabilecek en yüksek seviye idi bence...
    dyavol-77 bunu beğendi.

Bu fiyatla satışlar baya düşer çünkü bu motor bu kadar etmez
    dyavol-77 ve puyol bunu beğendiler.

katilkoala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS - XL 650v TRANSALP
    Sıfırın bu kadar yükselmesi pulsar'a ilgiyi de azaltacak. Bu ikinci elini de etkiler illa ki. 7300'e alıp 8500 'e koyanlar çok olacaktır, eğri oturup doğru konuşalım kim olsa sıfır fiyatını da hesaba katarak satar motorunu. Ben 7300 e almıştım 4000km de şu an ve tarz değişikliği nedeniyle satmayı planlıyordum. 3-4 ay önce 6700-6800 civarı bir fiyat vardı aklımda şu an tabiki o fiyattan vermem! Borsada hisselerim değer kazandı sanki birden yükselti fiyatı, doğru orantılı olarak beklentim ve alacağım motor skalası da genişledi. Buna fırsatçılık da diyenler olur şans da kader de. Ama piyasa bu yönde ivmelenecektir Japonun karşısında satış adetleri düşecektir. Ne firmanın neden bayiinin nazarında bu olay, tamamen ekonomik çalkalanmaların yansıması. Çok yakından takip ettiğim RX3 için 8500 gibi bir beklenti varken firma 11,000 e yakın bir fiyattan bahsediyor şu an. Her şey birbirine paralel artış gösterdiği için kimse kar ettim sanmasın bence. O paraya Japona binerim diyen de paralel artış sonrası "kaç diyolardı şu pulsara" diyecektir. MONDİAL'in ÇİN'den getirttiği RX3 bile 11,000 ediyorsa Pulsar da 8,5 eder güzel kardeşim.
    tekoklava ve emc2 bunu beğendiler.
    Yok bizde 3 aşağı 5 yukarı, bizde 1 aşağı 2-3-4-5-6 yukarı !

Motosikleti
    pulsar200ns
    Kartal yeşilyurt motor'da kampanya var diyo 7.500 den veriyolarmış sahibindende ilanı var
    varmı bakan ?

fortunesv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Winton Too-Ybr 125-Ktm Duke 200
    Alıntı syhvebyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kartal yeşilyurt motor'da kampanya var diyo 7.500 den veriyolarmış sahibindende ilanı var
    varmı bakan ?
    Ben başka bir yerde gördüm 7900 TL'ye direk görüştüm ve bu hafta içerisinde kaporayı göndericem. Küçük bir araştırma da yaptım. Ybr 125 ve Honda Cbf 150'nin fiyatlarını kontrol edip teknik özelliklerine baktıktan sonra şöyle bir düşünce hasıl oldu bende. Şayet bir aksilik olmaz da 7900 tl ye alabilirsem Bajaj'ı iyi bir iş yapmış olacağımı düşünüyorum. Çünkü şu an Ybr 125 5.000 lira ve Honda Cbf 150 5800 lira ve her iki motoru güçte 2'ye katlıyor, torkta ise yarı yarıya daha fazla torka sahip bir araç. Gerçekten düşünüldüğünde makul bir olay gibi geldi bana. Sonuçta hele ki CBF 150'ye baktığımızda arada 2100 TL var ki bence atla deve değil.

Belirttiğim gibi bir aksilik olmazsa şayet 7900 TL'den alacağım pulsarı. Beklemedeyim şu an. Motosiklet fuarına gittiğimde almış olurum diye tahmin ediyorum. 7900 TL için siz ne dersiniz dostlar? Tavsiyelerinizi alayım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)