Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Motor Superlight 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servise götürdüğünde yağ ile beraber yağ filitresini mutlaka temizletin,basit bir işlem bu zaten.
    karbüratör ve debriyaj senkromeç ayarlarını kontrol ettirin böylece durduğunuz zaman stop etme sıkıntısı çözülecekdir.
    arka frende ufak bir ayar var sizde yapabilirsiniz bunu,fren ayarı kaçmış söylerseniz arka frene bağlı somunu sıkınca fren sıkma şiddeti sertleşecekdir,ayarlamasını yapar servis.Ancak zaten genel anlamda arka fren kampana olduğu için hissiyatsız bir kavraması vardır ama mümkün mertebe ayarı yapılınca iş görür vaziyete gelir.Bu sayede ön frene alışkanlığınız artmış böylesi daha iyi olmuş sizin için
    İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Notumu aldım servise gittiğimde söyleyeceğim. Birde ilk bakım için motoru aldığım servis 75 TL dedi. Başka bir yetkili servisi aradım onlar ilk bakım olduğu için 25 TL dedi. İkisinde de yağ dahil fiyatmış. Yani neden böyle bir fark var anlamadım. Birde koyacağı yağın belli bir markası var mı? Yani sizin önerebileceğiniz bir marka var ise onu söyleyeyim servise.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @cuno ; zincir gergisi kontrol edilsin, debriyaj manet ayarına bakılsın, manifolt çıkış vidalarını sıktır + BlackGhost

@yacanelli ; motorunu alınca GIS Akademiden eğitim almanda fayda var. Bir de maltepe motor, moto ilyas'ı da arayabilirsin, stokta motoru var ve indirim konusunda avantajlı olabilir
    Tamamdır bunların da notunu aldım. Çok teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yacanelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125T
    Teşekkürler shadowmaster burada ki önemli bilgilerin hepsini notlar halinde kaydediyorum bunuda ekleyeyim.
    Motoİlyası da arayıp hemen fiyatı buraya girerim diğer arkadaşlara da yardımcı olur.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    @cuno ; biz motül kullanıyoruz, servisler castrol koyuyor bazı servisler dışarıdan yağ kabul etmez, castrol de 2000'de bir değişirsen kötü değildir. 75 TL ilk bakım için çok fazla ben 20 TL vermiştim, 75 diyen yeri unut

@yacanelli ; muhtemel 6.300 TL diyecek, bir arkadaş yeni fiyat almıştı

Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @cuno ; biz motül kullanıyoruz, servisler castrol koyuyor bazı servisler dışarıdan yağ kabul etmez, castrol de 2000'de bir değilirsen kötü değildir. 75 TL ilk bakım için çok fazla ben 20 TL vermiştim, 75 diyen yeri unut
    Tamamdır. Gezi felan yapıyormuşsunuz yakın zamanda olursa bende katılmak isterim. Orada da tanışırız.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Facebook sayfamıza bak, orada bilgiler mevcut, bu Pazar Çilingoz gezimiz var, kurallar, buluşma yeri ve zamanlama orada var

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Arkadaşlar bu pazar yapacağımız gezi için detaylı bilgileri bu başlıkda da bulabilirsiniz

http://www.motosiklet.net/forum/etki...08-2015-a.html

CamelBiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Arkadaşlar merhaba, genelde superlight kullananlar ve yeni başlayanlar bu konuda olduğu için konumu buraya yazmak istedim.
    2014 eylül çıkışlı 3700km.de ki servis bakımlı motorumu satıyorum. Yan çantalarını söktüm, biri yırtık biri sağlam. Sağlam olan evde durmaktadır.
    Yanında XL beden açık kask hediye verilecektir.
    Borcu harcı yok satışa hazırdır.Düşündüğüm rakam 5,250TL. İlgilenen pm atabilir. Fotoğraflar telefonumda isteyen olursa tel numaramı mesajla verir, fotoğrafları whatsapptan atabilirim. İyi günler herkese

Motosikleti
    Kuba Superlight 200 - 2015
    Akşama doğru plaka çıkacakmış bugün teslim alıcam inşallah arkadaşlar aranızda yerimi alıyorum mont küçük gelince bir gün falan montsuz başlamak zorundayım ama dikkatli süreceğiz artık bakalım ilk tecrübe Allah kaza arıza vermesin inşallah

oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Yeni alan arkadaşlar ve yakın zamanda alacak olan arkadaşlar hayırlı olsun şimdiden. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Darısı başımıza artık

Gis akademi ehliyet kurs fiyatları (B sınıf mevcut üzerine A sınıfı alacağım) ve temel motosiklet eğitimi fiyatları hakkında bilgisi olan var mı ?

Birde bu eğitimleri kendi motorumuzla almak gerekiyor sanırım yanlış mı biliyorum.

Cevaplar için teşekkürler

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı oakley adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni alan arkadaşlar ve yakın zamanda alacak olan arkadaşlar hayırlı olsun şimdiden. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Darısı başımıza artık

Gis akademi ehliyet kurs fiyatları (B sınıf mevcut üzerine A sınıfı alacağım) ve temel motosiklet eğitimi fiyatları hakkında bilgisi olan var mı ?

Birde bu eğitimleri kendi motorumuzla almak gerekiyor sanırım yanlış mı biliyorum.

Cevaplar için teşekkürler

Kurs ücreti artmadıysa 800 TL idi. 100 TL de sınav harcı alıyorlar. Eğitimi Honda CB125 ile veriyorlar, sınava da aynı motorla giriyorsunuz.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Ayrıca pistte kendi motorunuzla pratik yapma imkanı da var değişmediyse. BlackGhost oradan eğitimlidir bilgi verecektir.

HaktanAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Teşekkür ederim arkadaşlar. Allah kimsenin huzurunu ve sağlığını bozmasın.

Bu arada @Shadowmaster beyaz alçı çok iyi durmadı, diyorum ki acaba kaliteli bir sprey boya ile alçıyı siyaha mı çevirsem?

@yacanelli Şirinevler Vale Motordan Barış abi ile de bir konuş. Oradan da fiyat al. Hangisi en ucuz fiyatı verirse orayı tercih et.

@IK0zm4 fotoğrafını da paylaşırsan seviniriz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar moto ilyastan 2 gün önce 2015 model 6000 bin liraya aldım + evime ücretsiz nakliye ettiler. Direk sahibi olan ilyas bey ile pazarlık yaparsanız kendisi babacan bir adamdır ve biraz anormal biridir. Bir bakmışsın 5500 e vermiş, bir bakmışsun 6200 diye tutturmuş.

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @Haktan , valla aklıma gelmedi değil ama sağlık işi diye yazmadım : bence ham egzost sargısı güzel olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar bizim motorlara herkesin taktığından farklı sisy bar takılmıyormu bana çok büyük ve kaba geliyor falcon freedom 250 de olan sisy bar gibi bişey arıyorum ben, nereye sorduysam aynı sisy barı çıkarıp önüme koyuyor. Bilgi verebilecek varmı acaba

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar moto ilyastan 2 gün önce 2015 model 6000 bin liraya aldım + evime ücretsiz nakliye ettiler. Direk sahibi olan ilyas bey ile pazarlık yaparsanız kendisi babacan bir adamdır ve biraz anormal biridir. Bir bakmışsın 5500 e vermiş, bir bakmışsun 6200 diye tutturmuş.
    taksitlemi aldınız

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Arkadaşlar bana SL200 sinyal flaşörü lazım, servisinde olan varsa bana haber ederseniz çok sevinirim.

joviden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    Bu değil mi üstad?

http://www.motosikletsepeti.com/urun/flasor-kuba-superlight/607

Motosikleti
    Kuba SL 200
    @joviden ; evet ama stokta yok maalesef. O yüzden elinde parça olan bir servisten satın almak istiyorum, İstanbul içi ya da dışı..teşekkürler ilgine

Motosikleti
    Kuba SL 200
    Benim bir sorunum var,son iki gündür motorum ilk marşda çalışmıyor. Bir süre bekliyorum yada çalışmıyorken hareket halinde marşa basıyorum çalışıyor. Sorun Buji den midir ?

Birde şirinevler civarında motorunu servise götüren tavsiye edicek biri var mı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)