Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor AS 150T 19A Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    by_asya

Bu arada abimde dün geldi askerden.
    Bazen benzın az olunca depodan tam cekemıyor benzını

Neyse abınde gelmıs hadı hayırlı olsun ahmet onada selamlarımızı ılet bagla onuda foruma oda 19A cı sayılır canım
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    ahmet aynı sorun bendede var...depoda benzin olmasına rağmen (1-1.5lt kadar)motor stop ediyor ve çalışmıyor çalışsada 5-10 saniye sonra yine stop ediyor,benzin aldımmı sorun kalmıyor ...ben bu şekil kullanıyorum valla...bir çözüm bulursan yaz foruma...

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Yav arkadaşlar,şu bahsettiğiniz kırık depo filan nasıl oluyor,hiç anlamadım ben.Biri Allah rızası için fotoğraf koysun da biz de kırmışmıyız,kırmamışmıyız bakalım Buarada Ahmet, gözünüz aydın,evde bayram havası vardır şimdi,bilirim! Abine verme motoru,adam özgürlüğe kapılıp gitmesin sonra motorla Bodrum'a filan Buarada tüm askerler de inşallah en kısa sürede sağ salim sevdiklerine kavuşur.Hepsine hayırlı teskereler diliyorum

(çok mu tribüne oynamış gibi oldum yav )

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    160 ytl plaka masrafı alındı
    Cuma aksamı oldugundan plaka işleri ptesiye kaldı.
    Yakıt olayı biraz canımı sıktı
    fulledim depoyu 70 km de yarıma indi :>
    Normal mi bu?
    Sizin 1 depodaki yakıt tüketiminiz nedir?

Hayırlı olsun ...öncelikle.. biz de aldık arkadaş 1500km oldu bendeki de 900 oldu benzin göstergesi sorunu bizde de oldu ilk bakımda düzelttirdim ...
    değiştilermi tamirmi ettiler bilmiyorum
    ön gidonda boşluk oluyor ... yavaş giderken ön freni pompalarsan boşluğu fark edeceksin .
    ilk bakımda onı da düzelttir.

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T 19 A
    abal kardeş

gittiğin ustanın ustalığından şüphe etmeye başladım

usta dediğin sorunları giderir sorun yaratmaz, adam belliki scooterdan pek anlamıyor, yani yeni jenerasyon motorlardan anlamıyor

sanırım bu usta scooter tamirciliğini senin motorla öğrenecek

bence en kısa zamanda scooterda uzman bir ustaya gitmelisin, gıcık aldım bu ustadan yaw, onun ustalığı belliki eski motorlarda kalmış

Motosikleti
    Octavia
    Arkadaslar hafta sonundaki motor direksiyon sinavinda gorevliyim girecek arkadaslara basarılar diliyorum hadi alıonda orgnzyn yapalım demi ama
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Yahu azıcık kizdarim dedim sizi ama
    kiyamadim

Buda Benim Kırmızı ....

Motosikleti
    Octavia
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu azıcık kizdarim dedim sizi ama
    kiyamadim

Buda Benim Kırmızı ....

Dostum cok guzel gule gule kullan bu arada koltuk cok rahat gozukuyo almayı dusunuyorum Kanunıden

Motosikleti
    asya t19a
    motoru aldigimdan beri 500 kilometre yol yaptim surekli depoyu doldurarak yaptigim yakit olcumlerinde 10 ile 11 kurus arasinda bir tuketim olctum surekli 2 kisi ile...

Motosikleti
    Octavia
    Alıntı paliosss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru aldigimdan beri 500 kilometre yol yaptim surekli depoyu doldurarak yaptigim yakit olcumlerinde 10 ile 11 kurus arasinda bir tuketim olctum surekli 2 kisi ile...
    OooO kimler gelmis belli canım gezdııgın ugramıyon buralara

Iyı cok guzel 100 bın yakması normal ama rodajdan sonra hele 2000 lere yaklasırken emın ol 85 - 90 bın cıvarına ıner

Motosikleti
    asya t19a
    2000 lere yaklastik zaten 2.el almistim biliyorsunuz iyiki almisim cok memnunum ayrica bolu serviside cok iyi cok ilgililer gecen bir aku degistirdik cok ilgilendiler

Motosikleti
    Octavia
    2000 lere yaklastik zaten 2.el almistim biliyorsunuz iyiki almisim cok memnunum ayrica bolu serviside cok iyi cok ilgililer gecen bir aku degistirdik cok ilgilendiler

Dostum sen nerde yasıyorusun Bolu da mı yoksa eger ogleyse hemserı sayılırız yaw bende Düzce deyim

Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum cok guzel gule gule kullan bu arada koltuk cok rahat gozukuyo almayı dusunuyorum Kanunıden
    Gercekten rahat
    Asya nın selesini gördüm ben çok kalitesiz :(
    http://www.kuralkankatalog.com/ecata...nguage=Turkish
    Burda fiyati 103 lira +kdv gözüküyor
    iyi fiyat!

Motosikleti
    asya t19a
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sen nerde yasıyorusun Bolu da mı yoksa eger ogleyse hemserı sayılırız yaw bende Düzce deyim
    evet boludayim ama ogrenciyim burda yolun duserse gorusuruz
    bu arada selenin herhangi bir rahatsizligi yok bence gerci kanuniyi hic denemedim ama disardan bakinca tek fark kanuninin selesinin cift renk olmasi...

Motosikleti
    Octavia
    evet boludayim ama ogrenciyim burda yolun duserse gorusuruz
    bu arada selenin herhangi bir rahatsizligi yok bence gerci kanuniyi hic denemedim ama disardan bakinca tek fark kanuninin selesinin cift renk olmasi...
    Olsun bende Boluda okudum UNV yı sımdı Düzce deyım Ben gelıyorum motorla boluya ara sıra bı gun haberlesırız

Sen uzun yola gıttıgınde anlayacaksın o selenın rahatsız bısı oldugunu ve arkada arc varken fren falan yapınca aynen senın ustune gelıo Celık ve Kanunı nın selelerı daha duz olmadı dosemecıde azcık sunger aldırcam 120 ytl cıddın ıyı fıyat Bı de Kanunıden arka hava fıltresını almayı dusunuyorum 55 ytl cıvarı seklı baya hosuma gıttı Asyadakılerı seklı pek ıyı degıl

Bu arada arkadaslar 9000km oldum hadı hayılrı olsun Bakım zamanı geldı gettı 45 ytl :(

Bu arada ahmet arkadasıma burdan da tesekkur edıyorum cok zahmetlere soktum ama benı kırmadı ve ugrastı ve bana da egzozdan alıp otobuse verıp gonderdı Hakkını helal et ahmet kardes cok sagolasın

BU da resmı

Motosikleti
    ASYA 150T-19A
    asya 150T-19A motor süper yariş gibi...........
    [GV][/GV]

Motosikleti
    Octavia
    Alıntı MotorSportgool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asya 150T-19A motor süper yariş gibi...........
    Öncelikle hos geldın aramıza ve motosıklet.net e

Bır 19A cı daha katıldı aramıza hayırlı olsun

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    arkadaşlar ben geldim..
    bugün bilgin kardeşime bi eksoz yollamışım inşallah sorunsuz şekğilde kazasız belasız kullanır kardeş şimdiden hayırlı olsun estağfurullah ne zahmeti bi zevkti benim için..boş boş oturcamıza bi işe yaradık.. bu haftada iyi denk geldi..2,5 gün tatilim vardı

bu arada yeni gelen arkaşdaşlar hoş geldiniz

hanedan motor kıyak güle güle kazasız belasız günlerde kullan inşallah..
    bi hafta sonuda oraya gelebilirim cuma günü öğleden sonra olabilir istersen..

titanic usta geyet usta burda ben en iyisini bunu buldum valla hakkını veriyor helal olsun..benden sonrada bi 19a oraya gelmeye başlamış..söküp takmak zaten vida somundan ibaret geriside motor aksamı motor ustası hondada çalışmış yıllardır..motorda anlıyamayacağı bişey yok..

benzin deposunu kaynattırdım iki dakka süper oldu taş gibi..

bu arada bu benzin deposunun ucuna taktığı muslukmuş bizimkisi biraz dandikmiş heralde o yüzden yeniden takmış para almadı..o alet benzin tam bitmeden motoru stop ediyor sorun ondan yani..motora benzinin düzgün gitmesini sağlıyormuş işte falan filan..
    KIRMIZI BOĞA..

Eyvallah ABAL kardeşim sen yeterki gel ...
    Sefaköyde her zaman beklerim seni ...
    teli de vereyim ...;)
    ama hafta içi ve cumartesileri saat 19:30 a kadar mesaim var çalışıyorum yani.
    ama pazar sınırsız . geceleri de bana ait hele birde e_hliyetleri alalım ...
    haftasonları durulurmu evde yaz geldi ...
    ver elini B.çekmece - Silivri -Gümüşyaka - kastro-
    Kim tutar sizi

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    bilgin egzos hayırlı olsun...
    ahmet şu musluk tam olarak nerede benimkide o yüzden benzin bitmeden stop ediyor belki,bir elde ona atayım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler