Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
88. sayfa BirinciBirinci ... 38788687888990 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok sandığın gibi değil kardeşim mesela ben daha önce plsar rs200 kullandım r25 2019 kullandım (Kısa süre) hiç böyle bi titreşim yoktu onlarda. bunda geerçekten ellerimde titreşimi çok hissediyordum belki elcik setindendir bilmiyorum. yani uzun yolda indikten sonra ellerde karıncalanma hissi uyandırır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı Alper600RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok sandığın gibi değil kardeşim mesela ben daha önce plsar rs200 kullandım r25 2019 kullandım (Kısa süre) hiç böyle bi titreşim yoktu onlarda. bunda geerçekten ellerimde titreşimi çok hissediyordum belki elcik setindendir bilmiyorum. yani uzun yolda indikten sonra ellerde karıncalanma hissi uyandırır.
    silikon elcik al çakma ve ya orjin rizoma ya da baracuda yazan demir olan elciklerde bütün motorlarda uyuşturuyor bu arkadaşın elcikler domino markaydı komple silikon cidden rahatsız etmemişti beni

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Aynen Aynen benimde 13 yıldır binmediğim motor kalmadı,ne titrek motorlara bindim ama niyeyse bu titreşim olayı bu motora yapıştı kaldı

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben bu motoru denerken elcik ve peglerde titreşim hissetmedim diye hatırlıyorum ama belirli bir devir aralığında sele altından takımlara sanki biri sürekli vuruyor gibiydi. Yine de 10 numara 5 yıldız motor, çok severim.
    Alper600RR bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu motoru denerken elcik ve peglerde titreşim hissetmedim diye hatırlıyorum ama belirli bir devir aralığında sele altından takımlara sanki biri sürekli vuruyor gibiydi. Yine de 10 numara 5 yıldız motor, çok severim.
    Başkan,titrese ne titremese ne,zımba gibi motordur 650F,ömürlük makina..hem takimlara vurmasida iyidir idman olur prostati önler.
    tommygun ve Alper600RR bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan,titrese ne titremese ne,zımba gibi motordur 650F,ömürlük makina..hem takimlara vurmasida iyidir idman olur prostati önler.
    Kankamda vardı, 2. çocuğu dünyaya geliyor diye ağlamaklı ağlamaklı sattı. Şu an kardeşinin Xmax.ine biniyor ve intihar etmek üzere.
    levend84 bunu beğendi.

Cbr500 sanki şehir içi için daha iyi gibi. Cbr650 biraz fazla geliyor şehir içine. Şehir içi Şirinevler Eminönü gidip geliyorum sahilden 5 litre diyor altına inmiyor. Ne kadar sakin kullandım da kullandım bana mısın demedi.

650f/r her halükarda mükemmel bir motor.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr500 sanki şehir içi için daha iyi gibi. Cbr650 biraz fazla geliyor şehir içine. Şehir içi Şirinevler Eminönü gidip geliyorum sahilden 5 litre diyor altına inmiyor. Ne kadar sakin kullandım da kullandım bana mısın demedi.

Şehir içinde cbr500 yeterde artar.hatta yogun trafikte litrelik makinalarin bile eline verir(kivraklik,kontrol)

Yokuşlarda Mt25(surekli saçma sapan cbr500 le mukayese edildigi için belirttim)in böbreği patlarken,cbr dana gibi çikar.

Zaten orjinal rizoma set var kardeşm

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)

Ben de gelecekte bir Cbr 650 F almayı kafaya koydum ama f/p ya da ne bileyim " işletim maliyeti " anlamında pişman olacağımı bilerek bunu yapacağım tabii.

MEsela günde 100 km yol yapıyorum. 3,5 yakmak var / 5,0 yakmak var.

Aynı ortalama hız, baktığın zaman aynı varış mesafesi, gerek var mı ? ha bence yok ama işte biraz ego belki de.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de gelecekte bir Cbr 650 F almayı kafaya koydum ama f/p ya da ne bileyim " işletim maliyeti " anlamında pişman olacağımı bilerek bunu yapacağım tabii.

Aynı ortalama hız, baktığın zaman aynı varış mesafesi, gerek var mı ? ha bence yok ama işte biraz ego belki de.
    bir de işin keyif kısmı var :D elinin altındaki güç var tork var sesi var var da var

Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hız ortalaman nedir ? 100 km şehir içinde yapacaksan sorun olabilir fakat seri gidebileceğin yerse 4,5 belki 4 leride görebilirsin. Cbr500 varsa 650 biraz fazla gelebilir fakat ben cb2250 den geçtim 650r a. 650 den sonra 250 bisiklet gibi geliyor. 250 ye göre artıları da oldukça fazla. güç tork haricinde tcs, kaydırmalı debriyaj, abs ve konfor tartışılmaz bile. Ne bilim pişman değilim. seviyorum motorumu sat deseler satmak istemem.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Hız ortalaman nedir ? 100 km şehir içinde yapacaksan sorun olabilir fakat seri gidebileceğin yerse 4,5 belki 4 leride görebilirsin. Cbr500 varsa 650 biraz fazla gelebilir fakat ben cb2250 den geçtim 650r a. 650 den sonra 250 bisiklet gibi geliyor. 250 ye göre artıları da oldukça fazla. güç tork haricinde tcs, kaydırmalı debriyaj, abs ve konfor tartışılmaz bile. Ne bilim pişman değilim. seviyorum motorumu sat deseler satmak istemem.
    tcs, kaydırmalı debriyaj falan 650f de yok bildiğim kadraıyla.
    650r dan mı bahsediyorsunuz?
    maktama ve ..YaNKee.. bunu beğendiler.

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tcs, kaydırmalı debriyaj falan 650f de yok bildiğim kadraıyla.
    650r dan mı bahsediyorsunuz?
    Haklısın onlar f de yoktu.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    kısa mesafe değilde uzun yol yapanlardan titreşim yorumlarını alabilmiyiz acaba?

Arkadaslar plakaligi iptal etmeyi düşünüyorum katlanmayan plakalik onerirmisiniz

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Alper600RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar plakaligi iptal etmeyi düşünüyorum katlanmayan plakalik onerirmisiniz
    Vay?!. Hayırlı olsun. Ne ara aldın makineyi?
    Alper600RR bunu beğendi.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay?!. Hayırlı olsun. Ne ara aldın makineyi?
    eyv dostum. 3 gün oldu alalı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

Buda motorumla ilk video çekişim https://www.youtube.com/watch?v=dJHpqOeGDwA&t=36s

Motosikleti
    MT-07
    4 silindirin sesi başka ama o kadar çok bağırttırırsan şehiriçinde, bir tanesi yakalar ve seni bağırtır. Polislerin şuan hiç tahammülü yok. Biraz daha az ara gaz verebilirsin.

Eyv krdeşim dikkate alacagim.

REKLAM ALANI
88. sayfa BirinciBirinci ... 38788687888990 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)