Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Motosikleti artçılı kullanan var mı?
    Artçı ve yan çanta ile uzun yolda sizce sorun çıkarır mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

@Emre_tnl
    Zaten istanbul zor benim için...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Nedved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    24 Yaşındayım ve motosikletim 34 plaka. Eğer maddi durumunuz varsa tavsiye ediyorum. İçiniz rahatlıyor. Sonraki yıl %30 indirim uygulanacak bu arada.

Yarın sabah İstanbul'dan Samsun'a doğru yola çıkıyorum. 5 gün içerisinde 1500 km yol yapmış olacağım. Motosikletle ilgili izlenimlerimi de paylaşıp bilgi vermeyi düşünüyorum.
    Hocam merhabalar..

Samsun'un neresine gidiyorsunuz.. Cbr250r kullanıcıları olarak çeşitli şehirlerden Samsun'a gidicez.. Şu an 3 kişiyiz ve Samsun'da ufak bir buluşmamız olucak.. Hatta bir arkadaşımız İstanbul'dan yola çıkacaktı belki eşlik edebilirsiniz birbirinize.. İlgilenirseniz eğer haber vermeniz yeterli okucaktır..

Ayrıca seneye cbr650f almak istiyorum motorla ilgili deneyimlerinizi de paylaşmış olursunuz..

themeric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Artcili uzun yol yaptim 250 km kadar gayet rahat artci icinde ama yan canta kullanmadimm onun hakkinda yorum yapamicam...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    kusura bakma geç kalmışım telefon verme konusunda. Hayırlı olsun kasko olunca insanın kafası rahatlıyor. Yanlız benimkide Anadolu Sigorta 2.050 TL ödedim. Sende neyi teminat kapsamı dışında bıraktılar acaba?

emre_tnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba herkese,
    motorun yillik mtv tutarı 210 tl midir ?
    Teşekkürler

seerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 CBR 650F
    Evet 210 tl. Artcılı değil ama soft canta(tex marka universal) ile yolculuk yaptım. Herhangi bir sıkıntı yasamadım.

Nedved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Artçılı olarak İstanbul'dan Samsun'a gittim geldim. Bacaklarda, kasıklarda biraz ağrı oluşuyor sürüş sırasında, fakat ciddi değil. 150 Km'de bir 10 dakika mola vererek rahatça geldim. Ortalama yakıt tüketimi 5.2 Litre. Hızım 150-160 civarlarındaydı.
    Alıntı Dr.MZÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti artçılı kullanan var mı?
    Artçı ve yan çanta ile uzun yolda sizce sorun çıkarır mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

@Emre_tnl
    Zaten istanbul zor benim için...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

Cevabınızı geç gördüm, kusuruma bakmayın. Yolda Cbr 250'ler gördüm ama, bizdenler miydi bilemedim. Yakakent'e gittim ben. Dün de dönüş yaptım. Cbr 250 den sonra gönül rahatlığıyla geçebileceğiniz bir motosiklet. Kesinlikle her devirde güçlü, torku yerinde. Uzun yolda dahi kesinlikle rahat edebileceğiniz bir motosiklet. Benim önceki motorum Cbr 125'ti. 3 Yıl kullandıktan sonra bu motora geçtim. Şimdilik sınırları zorlamıyorum, alışmak hiç zor değil. Ortalama 5-5,50 Lt benzin tüketiyor. Mecburiyetten 200'e kadar çıktım kısa bir süre için. Artçılı ve yokuşta olmama rağmen atik bir şekilde hızlandı. Zaten gidebileceği belli ama, rodaj dolayısıyla zorlamadan kullanıyorum. Şu an 1700 Km civarlarında motorum.
    Sormak istediğiniz soru olursa iletebilirsiniz, ara ara bakıyorum. Önümüzdeki haftadan itibaren de boğaz manzaralı bir buluşma yapabiliriz, tanışır sohbet ederiz. Teşekkürler.
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam merhabalar..

Samsun'un neresine gidiyorsunuz.. Cbr250r kullanıcıları olarak çeşitli şehirlerden Samsun'a gidicez.. Şu an 3 kişiyiz ve Samsun'da ufak bir buluşmamız olucak.. Hatta bir arkadaşımız İstanbul'dan yola çıkacaktı belki eşlik edebilirsiniz birbirinize.. İlgilenirseniz eğer haber vermeniz yeterli okucaktır..

Ayrıca seneye cbr650f almak istiyorum motorla ilgili deneyimlerinizi de paylaşmış olursunuz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:28 ----------

Neyi dışarıda bıraktılar bilmiyorum, ama dışarıda kalab bir durum yok benim anlaşmamda. Anahtar üzerinde olmadıkça tüm çalınmaları, kaza anında tüm masrafı karşılıyor. %25 muafiyetli Anadolu Sigorta fiyatım da 1600,00 TL'ydı. Acenteler arasında farklılık olabiliyor sanırım.

Alıntı porsuk80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma geç kalmışım telefon verme konusunda. Hayırlı olsun kasko olunca insanın kafası rahatlıyor. Yanlız benimkide Anadolu Sigorta 2.050 TL ödedim. Sende neyi teminat kapsamı dışında bıraktılar acaba?

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @nedved

Hocam öncelikle cevap için teşekkürler.. Ben kendim Antalya'da oturuyorum.. Bayram dolayısı ile Samsun'a gittim..
    Cbr250 formundan Samet arkadaşımız var o İstanbul'dan gelmişti o yüzden yazdım..
    Ufak bir buluşma yaptık güzelde oldu.. Geri döndüm erken kaçmak durumunda kaldım..
    Şu an Antalya'dayım inş. Yolum İstanbul'a düşerse görüşürüz..
    Seneye nasipse almak istiyorum cbr650f o zamana kadar forumu takipteyim..

Motosikleti
    CBR 650 F
    Rica ederim, ben ara ara oluşan izlenimlerimi aktarmak isterim. Yine merak ettiğiniz birşey olduğunda sorabilirsiniz.
    İstanbul'a yolunuz düşerse de görüşürüz elbette. Teşekkürler.

Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @nedved

Hocam öncelikle cevap için teşekkürler.. Ben kendim Antalya'da oturuyorum.. Bayram dolayısı ile Samsun'a gittim..
    Cbr250 formundan Samet arkadaşımız var o İstanbul'dan gelmişti o yüzden yazdım..
    Ufak bir buluşma yaptık güzelde oldu.. Geri döndüm erken kaçmak durumunda kaldım..
    Şu an Antalya'dayım inş. Yolum İstanbul'a düşerse görüşürüz..
    Seneye nasipse almak istiyorum cbr650f o zamana kadar forumu takipteyim..

emre_tnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kimse fotoğraf paylaşmıyor , motosikleti alan köşesine çekilmiş gibi oldu bu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    @Nedved
    Abi bana sağlam girmiş bu kadar fark olmaz ama araştırıcam Benimki %25 muafiyetli 2.050 TL. Sen 1.600 TL fiyat almışsın. Policenin içeriğini mail atar mısın benim sigortacı ile görüşmek istiyorum. emretorlak@hotmail.com

@emre_tnl
    Dün 245 km hıza ulaştım. Nefesi bitti en fazla 5-10 km daha çıkardı diye düşünüyorum. Toplanıp bana bir gopro ya da sony action cam alalım her gün video çeker koyarım

Motosikleti
    CBR 650 F
    @porsuk80
    Poliçemi mail attım, incelersiniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    tek tek inceledim tşk ederim. çok yardımcı olacak bu belge

Motosikleti
    CBR 650 F
    Benim aleyhime bir şart varsa eğer bilgi verir misin?
    Senin sözleşmende olup da bende olmayan bir şart vs.?
    Alıntı porsuk80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek tek inceledim tşk ederim. çok yardımcı olacak bu belge

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Gökhan mail attım ve telefonda görüştüm. Senin aleyhine olan hiçbir şart yok. Arada ort. benim aleyhime 450 Tl lik bir fark var bana açıklanmasını rica ediyorum dedim. Mantık bir cevap veremedi sigortacım. Yaşı bahane etti mesleği bahane etti. Yaşını bilmiyorum ama mesleklerimiz aynı seninle. Profilde yazandan yola çıkarak söylüyorum. Yaşım 33 benden daha büyük müsün bilmiyorum? Yaş büyüdükçe risk azalıyor sigorta şirketleri kriterlerine göre. Hatta şunu ekledim ben ankaradayım arkadaşım istanbulda. sigorta şirketi nezdinde ist. daha riskli bir şehir olarak geçiyor bunu trafik sigortasının daha yüksek olmasından da anlıyoruz. Görüşecek Anadolu sig. ile en azından %25 muafiyetimin kaldırılmasını istedim. 1868 TL ödemişsin ama peşin vermişsin gibi görüyorum poliçeden. Ben taksitle ödedim hadi aradaki farkı ona sayıyorum. Ama muafiyetimi kaldırmazlarsa iptal edicem poliçeyi. Senin yaptırdığın yer ile görüşüp ben de ordan yaptırıcam tekrar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

bu arada ne arabayla ne de motosikletle hiç kaza yapmadım bugüne kadar çok şükür. geçmişim hareketli olsa fiyat yüksek çıktı diyecem ama o da yok. Senin kazan var mı hiç kayıtlara girmiş araba veya motorla?

Motosikleti
    CBR 650 F
    @porsuk80
    Abi ben 24 yaşındayım, aramızda senin lehine biraz fark olmalıydı. 3 Taksitle çektiler kredi kartımdan. Mrt sigorta ile görüşürsün, hatta benim poliçemi ve adımı da verirsin sorun yok benim için. 300-400 Lira kolay kazanılmıyor. Ki bunun yanında %25 muafiyet çalınma durumunda 6750,00 TL yapıyor. Hakkını aramalısın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

Anes motor 1500 TL fiyat verdi, hersey dahil. Groupama yapıyor. Orada yaptırın. Anahtar üzerinde olursa %15 muafiyet var, yine kalan herşey dahil.
    Size daha da uygun fiyat çıkacaktır tahminim.
    @porsuk80
    Abi ben 24 yaşındayım, aramızda senin lehine biraz fark olmalıydı. 3 Taksitle çektiler kredi kartımdan. Mrt sigorta ile görüşürsün, hatta benim poliçemi ve adımı da verirsin sorun yok benim için. 300-400 Lira kolay kazanılmıyor. Ki bunun yanında %25 muafiyet çalınma durumunda 6750,00 TL yapıyor. Hakkını aramalısın.

Motosikleti
    CBR 650F
    arkadaslar aksesuar bulan var mi motor icin koruma takozu bulamiyorum thaylanddan almaya calisiyorum ama bakalim kimse faturaya dusuk meblaa yazmak istemiyor...

Motosikleti
    CBR 650 F
    Egzos takan araştıran var mıdır?
    Susturuculu bir modele ihtiyacım var.
    Yoshimura, akrapovic, leo vinc, ixil, arrow olabilir. Getirten, takan oldu mu?
    e-bay'den araştırıyorum şimdilik. Düşünen arkadaşlar varsa bilgi alışverişinde bulunmak istiyorum.
    Hangi markaya yönelmeliyim vs.?

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Egzos takan araştıran var mıdır?
    Susturuculu bir modele ihtiyacım var.
    Yoshimura, akrapovic, leo vinc, ixil, arrow olabilir. Getirten, takan oldu mu?
    e-bay'den araştırıyorum şimdilik. Düşünen arkadaşlar varsa bilgi alışverişinde bulunmak istiyorum.
    Hangi markaya yönelmeliyim vs.?
    ben hep two bro kullandım cok da memnundum ama ses komsuları biraz rahatsız edıyordu, o yuzden sımdılık orjınal olarak kullanaduracağım

Motosikleti
    CBR 650F
    Biraz Fotograf Paylasalim O zaman

porsuk80 ve Volki34 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)