Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150GY-A, 200GY-A, 200GY-2 ve Türevleri Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    valla bathu ucuz atlatmıssın... Yola cok dikkat etmek lazım Tabiki cantlarada.. Neyin ne olacagı hiç belli olmuyor.. Aramızda olman en sevindirici olay...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    geçmiş olsun bathu.
    ALLAH (CC) beterinden korusun hepimizi. amin.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

bende benzer sorunlar var ama ben motorumdan oldukça memnunum şu an 3000 de hemen hemen her yerini öğrendim şu anki sorunum akü çabuk bitti garantiye girermi girmezmi onu öğrenmek istiyoprum şu an marş koluyla çalıştırıyorum gayet rahat çalışıyor kısacası ben memnunum kullandıkça yakıtta bayağı düştü akü fiyatlarını bilen varsa ve niye erken bitti bana yazarsanız memnun olurum birde km teli kırık deil ama sadece 40gösteriyor ayrı bir sorunda o ben genelde hep toprak yolda kullanmama rağmen hepde rampa lı yollar2 ci vitesi hiç görmüyorum hep 3 4 çok memnunum

Motosikleti
    Yamaha XT 660 R
    Selam arkadaşlar motosikletim için elcik koruma almak istiyorum nereden bulurum. (internet satışı olursa iyi olur)

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    cetiner70 akünü garantiden değiştirsen; tekrardan verecekleri akünün performansı değiştirdiğinden farklı olmuyor !!! akü'den iyi bir performans almak için iyi bir marka akü almanı tavsiye ederim, ben YUAN marka akü aldım, (Honda XL200'ün kullandığı modelini) tavsiye ederim...
    "Motosiklet Özgürlüktür."

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    @Naci63,@Gültekin saolun arkadaşlar. tekrar cümleten

şuan sadece hızım 60km den yukarı çıkınca tedirgin oluyorum o pskolojiyide atlatırsam tamam..
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    @cetiner70 Motoru calıstırmadan cok yatırmıus olabilirsin... Eger sarj etmiyosa da Konjektorun bozulmus olabilir...
    Bende akuyu orjinal yerinden sokup koltuk altına aldım.. Koltuk altına sıgacak 12v 7 Amperlik bi kuru tam bakımsız ataba marka aku aldım 25ytl ye.. Su 2 haftadır hiç sorun yok...

@armadillo Kanunı Mz lerin Elciklerinden bulabilirsen iyi olur.. Motorculara bi sormanı tavsiye Ederim. Fazıl Abimiz takmıstı.. 6-7 sayfalarda resimleri olması lazım. Bu topicde...

arkadaşlar akünün garantisi olmadığını söyledi motoru aldığım bayi motor sadece kışın 4 ay kadar yattı bundan dolayı olmuş olabilir belkide kısacası en iyi sonuç yenilemek galiba akünün koltuk altına alınması iyi fikir tavsiyeleriniz için teşekürler slm

Motosikleti
    var 636
    arkadaşlar malum kazadan sonra motorumun ön çamurluğunda asfaltta sürüklendiğimden derin çızıkler vardı göze hoş durmuyordu. bende reklamcıda yaptırdım. deponun yanındaki bayaz siyah şeritlere uyması açısından nasıl olmuş keşke daha önce yaptırsaymışım

Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    bence hoş olmuş.
    ama arkadaki masa örtüsü duruyor hala.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    var 636
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence hoş olmuş.
    ama arkadaki masa örtüsü duruyor hala.
    he he sol yan grenaj kırık yenileri gelsin yapıcaz bişeyler

HyperXCrossfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    @bathu geçmiş olsun.

Bizim motorlar iyide lastikleri kötü,biran önce iyi bir markayla değiştirmek lazım bence.Nede olsa çin malı güven vermiyo insana,hele uzun yolda.

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Orijinal lastiklerini mutlaka yenileyin, orijinali nylon gibi, virajlarda çok tehlikeli, canımız sonuçta paramızdan kıymetli...
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Motosikleti
    var 636
    Alıntı HyperXCrossfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @bathu geçmiş olsun.

Bizim motorlar iyide lastikleri kötü,biran önce iyi bir markayla değiştirmek lazım bence.Nede olsa çin malı güven vermiyo insana,hele uzun yolda.
    Alıntı redrose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orijinal lastiklerini mutlaka yenileyin, orijinali nylon gibi, virajlarda çok tehlikeli, canımız sonuçta paramızdan kıymetli...
    dostlar benm arka tekerimin patlamsının sebebi cant telinin kopup o hızla kendini içeti çekmesi ve şambriyali kesmesi. dış lastiğim sağlam, yağni kaza yapmama sebep veren olay cant teli oldu. cantlarınızın tellerini devamlı kontrol etmelisiniz heleki uzun yola çıktığınızda her molalarda elinizle şöle gözden geçirin bir dakkanızı almaz gevşeyen cant teki vibrasyonun etkisiyle hele bide asfaltta motoru sürüyorsanız tekerlerde dişli arazi lastiği olunca kolay kırılıyor. tedbiri elden bırakmayın

gceterez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun...yüksek bir hızdaymışsın,ben 2 kere düşük hızda (50-60 km/h)patlatmıştım,korkutucu oluyor :(

jantın eğildi mi? daha doğrusu çemberin eğildi mi? düzeltildi mi?

parça ve işçilik fiyatlarını bizimle paylaşmayı unutma..
    Ramzeyden gerisi yalan....:)

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    @bathu On sapkası nerde la motorun... Güneşli havalar basına sıcak falan geçmesin kapa orayı bi an once

Motosikleti
    var 636
    Alıntı gceterez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun...yüksek bir hızdaymışsın,ben 2 kere düşük hızda (50-60 km/h)patlatmıştım,korkutucu oluyor :(

jantın eğildi mi? daha doğrusu çemberin eğildi mi? düzeltildi mi?

parça ve işçilik fiyatlarını bizimle paylaşmayı unutma..
    dostum saol.. bir önceki sayfada nelerin değiştiğini ne kadar tutduğunu yazdım

Harun daha sipariş vermedim bitürlü fırsat bulamadım. 5300 km ye geldim. dün 390 km yola gittim devir saati teli koptu buseferde bugün o bahaneyle sipariş veririm artık.

DISTORTEDMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Bathu kardeş inşallah en kısa zamanda motorunun eksiklerini tamamlarsın..

Arkadaşlar biliyorum crosa takılmaz diye cevaplayacaksınız ama ne de olsa ben motorumu aslında bir enduro olarak kullanıyorum. Koruma demiri ve takmaya uygun bir yer önerilerinizi bekliyorum. Bu motora nasıl bişey gider? Marka yada model olarak hazır satılanlar arasında uydurulabilecek varmıdır?

Alıntı kastore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ramzey 200 cross var çok memnunum, bayağı bi modifikayson yaptım, ön dişliyi 15'den 17'ye değiştirdim, lastikleri mitas yaptım enduro, michelin anakee ile aynı desen, ufo elcik koruma aldım, depo griye boyalı, performansı çok iyi, araziye çok girmedim ama süspansiyon iyi, yakışı süper 20 ytl ile 240 km yapıyor şehiriçi, uzun yol yapmadım ama motor saplamalarını değiştirdiğimden pek vibrasyonda yok, motoru güzel elden geçirip iyi bir rodaj yaparsanız size çok iyi hizmet ediyor, tüm bunların maliyeti mi ? isteyene 2,700'e hemen veriyim motoru
    Kastore titreşimi azaltmak için yaptığın değişiklikleri açıklayabilirmisin. Alıntıyı başka bir başlık altından yaptım. Yakıt olarak benimde 50YTL/500km. oldu şu ana dek ilk alındığından beri. Tabi henüz rodajda motor. Dişliyi değiştirince olumlu/olumsuz neler değişti tam olarak? Lastiği değiştiriken bir üst kalınlıgımı sectin aynı olculerdemi taktın?
    Hayallere ulaşmanın yolu, rüyalardan uyanmaktır.

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı cetiner70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar akünün garantisi olmadığını söyledi motoru aldığım bayi motor sadece kışın 4 ay kadar yattı bundan dolayı olmuş olabilir belkide kısacası en iyi sonuç yenilemek galiba akünün koltuk altına alınması iyi fikir tavsiyeleriniz için teşekürler slm
    Bide sunu dene. Git bi tane 0,5 lt saf su al... Akuyu cıkart.Üstündeki Su koyma kapagını ac... Sonra akunun içindeki asiti bi musait bi yere boşalt.Cevreden uzak olan bi yere ama asit yakmasın her tarafı.. Sonra akuyu ters cevir içindeki tüm suyun boşalması için 1 saat civarı bekle. Sonra aldıgın Saf suyu plakaların üstünü kapatacak sekilde doldur.. Sonra akuyu yerleştir.. Bi de oyle dene bakalım.. Sonuc nasıl olacak. En azından saglam olabilir.. Olmasa bile zaten yeni aku alman gerekecek...

Motosikleti
    Arora KS150GY-3A
    benim motorda daha 2000 Km ama her yola gidip gelişimde bakıma sokuyorum mecburen vidaları gevşiyor çıkmalırın bağlantı yerleri kırılıyor. bu çıkmaların daha sağlam olanları yokmu bilen varmı arkadaşlar. motorum arora 150 lik kross.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler