Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT-09 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    ön cam süper duruyor. twix çikolata gibi orjinal motor korumaları var şanzımanın alternatörün oralara hiç bi haltı korumaz diyeyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CB 650 F
    Feyizoğlu`na Givi ön cam gelmiş. Orjinal ön cam`dan yaklaşık 100-TL ucuz ve daha işlevsel görünüyor. Yalnız Orginalinin görselliği daha iyi gibi.

http://www.feyizoglu.com/MT-09-On-Ca...-_48440.html#0

Motosikleti
    660 tenere
    rüzgar işine 3 gram falan faydası olcak gibi de görsellik zayıf, puig çözer bu işi tahminim

LADYSITTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K1200S
    MT09 icin bilgi edinebilmek adina pek cok sitede dolastim buradaki viraji iyi degil yada viraj konusunda negatif sayilabilecek yorumlari okuyunca biraz hayal kirikligi yaratti bende ve bugun autodrome da test etme imkani buldum.

NAKED/STREET tarzi motorlarin genel ozelligi olan ruzgarla mucadele kismini bir kenara birakmak gerekir.

Basari frenleri var

iyi bir yakit ekonomisi var

guclu A ve STD modlarinda arzilali huzursuz (cok keyifli coook 😃)
    B modu ise sehir icerisinde ve bir sure alisana kadar daha yumusak bir surus vaad ediyor

Gelelim viraj konusundaki olumsuz veya olumlu yaklasima
    MT09 viraj konusunda kesinlikle basarili bizzat kendim test ettim.Kimsenin bu konuda kaygisi kesinlikle olmasin.

Ben buradaki yorumlardan acikcasi hayal kirikligina ugramistim ama bugunun sonunda turuncu MT09 umun siparisini verdim bile

Motosikleti
    HONDA 2018 CRF 1000 Africa twin
    https://lh6.googleusercontent.com/-n28wAXmKIQU/Uu2X8Z8vWaI/AAAAAAAABVg/faI-yVDmNg4/s1024/20140201_132647.jpg

Motosikleti
    660 tenere
    son yollanan foto için: çıplaktan goldwing bu kadar olur bu nar kırmızısı sadece amerikada var gelse iyiydi

erenceliktm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt 09
    Nacizhane

http://www.motoetkinlik.com/apacinin-karanlik-tarafi-yamaha-mt-09/

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    Arkadaşlar duyduğumu size sormak istiyorum bu mt 3 silindir ya ben onu arkadaşlara sordum dediler 3 silindir uzun vadede sıkıntı yaratabilir sizce bu doğrumu bende sıfır turuncu bir mt istiyorum ama kafamı çok karıştırdı 4 veya 2 silindir olsa al diyor ama 3 silindir alma diyo bilemedim kafamı karıştırdı sizin görüşleriniz neler

Çok mantıksız. Hiçbir dayanağı olmayan bir fikir belirtmişler. Uzun vadede hangi üç silindirli motor bloğunun takibini ve incelemesini yapmışlar veya inceleyeni okumuşlar araştırmışlar? Kaynak dayanak yok ortaya atılan görüşe.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    haklısınız ama işte adam diyo o kadar para vermeni istemem o motora bende sadece bu motoru almak istiyorum diğerlerine alıcı gözüyle bakamıyorum bu motru gördükten sonra

Motosikleti
    660 tenere
    1-2-3-4 tokmak farketmez, zamanında yağını değiştirmezsen, pintilik edip yağı değişti filtresi de kalıversin dersen, 5-10 dakka ısınmadan basarsan kendi kendine mühendis kesilip saçma sapan modifiye yaparsan, 50 metre mesafe için deli deli gidersen uzay gemisi olsa gene bozulur. kablo, alternatör pompa vb parçalar için bişey diyemem ama bloktan hiçbiri çalmıyor. 100 senelik teknoloji motor dediğimiz şey. tırsmaya gerek yok. motor satıldı geliyorum ulen patlıcan moruyla, mantık ve kilo kavgasında kilo galip geldi
    umurcan ve Lev3562 bunu beğendiler.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar duyduğumu size sormak istiyorum bu mt 3 silindir ya ben onu arkadaşlara sordum dediler 3 silindir uzun vadede sıkıntı yaratabilir sizce bu doğrumu bende sıfır turuncu bir mt istiyorum ama kafamı çok karıştırdı 4 veya 2 silindir olsa al diyor ama 3 silindir alma diyo bilemedim kafamı karıştırdı sizin görüşleriniz neler
    Triumph ne yapsın?

Ha derlerse ki Yamaha ilk defa yaptı acele etmemek lazım onu anlarım...

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    aslında tam da onu demek istedi ama beklemicem sanırım

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Triumph ne yapsın?

Ha derlerse ki Yamaha ilk defa yaptı acele etmemek lazım onu anlarım...
    bilgi amaçlı yazayım: yamahanın da ilk 3 silindirlisi değil bu model.
    eski tarihlerde ürettiği 3 silindirli modeller vardı.
    3 silindir kısa veya uzun vadede sıkıntın olmaz.hele ki motor teknolojisinin şu anki durumunu düşünürsek.
    ancak alıp kullandıktan sonra 2.el satış şansı 2 ve 4 silindirlilere göre oldukça düşük olabilir.
    piyasanın yapısı gereği tabi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgi amaçlı yazayım: yamahanın da ilk 3 silindirlisi değil bu model.
    eski tarihlerde ürettiği 3 silindirli modeller vardı.
    3 silindir kısa veya uzun vadede sıkıntın olmaz.hele ki motor teknolojisinin şu anki durumunu düşünürsek.
    ancak alıp kullandıktan sonra 2.el satış şansı 2 ve 4 silindirlilere göre oldukça düşük olabilir.
    piyasanın yapısı gereği tabi.
    Örnek model?

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    örnek model 1980 lerden vardı sanırım güncel model yok, ama yamaha dandiri düdük bir marka olmadığından rahat ol bence

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yamaha'nın İngiltere sitesinde MT-09 Street Rally diye böyle bir versiyonunu yapmışlar, bize de gelir mi acab?
    Sepetçioğlu bunu beğendi.

Motosikleti
    660 tenere
    versiyon falan değil bu. sipariş üzerine plastik parçalar değiştiriliyo ekleniyor çelik jant pioneer teyp siyah film durumu

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Alıntı zalim17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    versiyon falan değil bu. sipariş üzerine plastik parçalar değiştiriliyo ekleniyor çelik jant pioneer teyp siyah film durumu
    Arkadaşlar bilmiyosak lütfen sallamayalım kuşlar onları yem sanıp yiyorlar Bu avrupa`da satışa sunulan başlı başına Mt09`un başka versiyonu olan MT-09 Street Rally`dır. Bize gelen Mt-09`lardan çok çok farklıdır. (uzun uzun yazamıycam sallamadan araştıralım )
    Syanur, tr_select ve SAMETD bunu beğendiler.
    Bİ selektöre BİN manita

Motosikleti
    660 tenere
    http://www.yamaha-motor.eu/eu/products/motorcycles/mt/mt-09-sr.aspx?view=featurestechspecs
    plastik parçalar ve sele hariç farkı varsa sen söyle
    bu da başka siteden. A collection of bolt-on pieces for your Yamaha MT-09 (that’s the Yamaha FZ-09 for us Americans), the Yamaha MT-09 Street Rally started life as dealer-made bike in Europe, parçalar bayide değiştiriliyo ekleniyo başka bi cacık yok. bolt-on ve dealer-made ekleme bayide yapma.

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)