Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı teknikmotor adlı üyeden alıntı
    memenuniyetle bekleriz. Anadolu her zaman misafir perverdir gelmeden mesaj atar yada telefon ederseniz karşılar elimizden geleni yaparız.reklam olsun diye yada reklam yapıyor demesinler diye telefon yazmadım..
    herkeze selamlar. Çamurluk işini ihmal etmeyin sonra deliniyor
    Bu problemle ilgili birşey sormak istiyorum: 6 motorda çıktığını söyledin, eğer hepsinde çıkmıyorsa bir montaj hatasından kaynaklanıyor olabilir mi ? 1 cm taşlama yapılıyor dedin, bu kadarlık bir hatanın tasarım kaynaklı olması mümkün değil. Sorun çıkmamış bir motorla aynı bölgeyi karşılaştırma yapma şansın oldu mu ?

Selamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hkn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R-R Dadyw DD250
    arkadaşlar birçok yere telfon ederek en sonunda İZMİr deki bayilerin yerini öğrendim. fakat bunların bir kaç tanesine yine ulaşamadım fakat ulaştıklarımda ise malesef ellerinde olmadığı ve bir süre daha gelmeyeceğini öğrendim . doğrusu bunun için üzüldüm. çünkü gerçekten modeli beğenmiştim. sanırım artık listemdeki 2. motora bakacağım.
    tekrar söylemek istiyorum.arkadaşlar İzmir de bana yardımcı olabilecekler varsa sanırım motoru almam 1 hafta daha sürecek bu süre içerisin mesaj atabilirmi.
    sağolun

merhaba öncelikle bende zealsun 150-19 dan almaya karar verdim.Criminal dostumun bu ve bir cok model hakkındaki görüşlerini inceledim.Ve bu motorda karar vermemde + yarar sağladı.Criminal sanırım beylikdüzünde oturuyordun bende ş.evlerde oturuyorum.Bana en yakın teknik servis nerede var acaba teknik servis açısından sıkıntı yaşarmıyım??? tşkler...

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum valla bayram paşa ve zeytin burnunda var.Sıkıntı yaşayacığını zannetmiyorum

Pardon arkadaşlar hepinize saygılar bu arada
    ben motoru bayaa sevdim iki gündür inceliyorum ama sitede ağırlığı veya max taşıma yükü hakkında bişey yazılmamış bilen varsa ve paylaşırsa çok mutlu olurum

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    maksimium yük kapasitesi hemen hemen bütün motosikletlerde 150kg dir ama 2 kişi binince bunu aşıyorsun ama zararı yok
    motorun kendi ağırlığıda tahminimce 160 kg civarındadır.

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    OOOf ortalık karışmış iyice. Yahu arkadaşlar, şimdi herkes şunu kabul ediyor sanırım, tüm Çinli motorsikletlerde hatta tüm motorsikletlerde sorun çıkabiliyor. Evet Çinlilerde daha çok çıkıyor belki. İşte bu yüzden daha ucuzlar ya zaten. Burada birbirinize ne giriyorsunuz anlamadım. Diğer marka forumlarına da bakın en meth edileninde bile bi sürü sorun konuşulmuş, yazılmış. Bizim bu motorları tercih etmemizin sebebi ne? Genellikle acemi ve ilk motorumuz oluşu veya maddi durumumuzun müsait olmaması. Ben de bu durumların ikisi de mevcut. Ve Regal almayı istiyorum, ama açık konuşayım son dakkada madden zorlanacağımı düşünürsem bu motor alternatifimdir. Ha ikinci el sorunsuz bir Japon da olabilir ama onların ikinci eli bile Çinlilerden genellikle pahalı. Lafı uzattım. Diyeceğim o ki, hepimizin derdi hemen hemen aynı. Motora iyi davranıp gerekli kontrolleri yapmak lazım, üretim hatası da şans artık. Birbirimizi kırmanın bi anlamı yok. Neticede herkes motosiklet binme derdinde ve Çinli minli bi şekilde bi marka alınacak. Mondial alıp hiç sorun yaşamamış adam da var burada, Regal alıp sürekli sorun yaşayan da. O yüzden kavgaya gürültüye gerek yok sanırım. "En doğru yol kendi bildiğiniz yoldur" buna inanın. Daha az sorun yaşayacaksınız.
    Herkese sorunsuz bir motosiklet dilerim...
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

hakanacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    Alıntı ceash adlı üyeden alıntı
    maksimium yük kapasitesi hemen hemen bütün motosikletlerde 150kg dir ama 2 kişi binince bunu aşıyorsun ama zararı yok
    motorun kendi ağırlığıda tahminimce 160 kg civarındadır.
    hocama katılıyorum
    bende eşimle çıkıyorum hafta sonları
    bi problem yaşatmadı
    yanlız bakım yaptırırken dikkat edin magnatec yağ koyuyorum dedi castrol go koydu motoruma 2 gün içinde değiştireceğim
    bakımda başından ayrılmayın derim
    motor iyi ama ustanında iyi olması lazım

karsberSky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok :D
    Bişey sorucam çelik motorda crown150 modeLi var acaba onunLa aynı mı bu bahsediLen motor.. Bi Link vereyim karşıLaştırın. http://www.celkan.com/xy150.htm bide bişi dicem kuLLananLar cewapLarsa sevinirim ne kadar yakıyor bu motor....
    Zamanı geldiğinde bizimde bir 2 tekerimiz olur )

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    merhaba arkadaşlar,kısaca söylemek gerekirse motosikletin ağırlığı 153 kg. ve iki kişi toplam yük 210kg. bindik yine de gidiyor tabiki kalkışta biraz zorlanarakta olsa vitesi 2'ledin mi problem yok!!!!!!!!!
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    yorum bekLiyorum

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    aynı motor değil kardeş ikisi tamamen farklı senin dediğin motorun 150 liğinde hatta 250 liğinde yağ soğutma yok

Motosikleti
    yani zeaLsun daha mı iyi ??? yada söLe sorayım yağ soğutması daha mı iyi ???

teknikmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=Seko]Bu problemle ilgili birşey sormak istiyorum: 6 motorda çıktığını söyledin, eğer hepsinde çıkmıyorsa bir montaj hatasından kaynaklanıyor olabilir mi ? 1 cm taşlama yapılıyor dedin, bu kadarlık bir hatanın tasarım kaynaklı olması mümkün değil. Sorun çıkmamış bir motorla aynı bölgeyi karşılaştırma yapma şansın oldu mu ?

Selamlar[/QUOTE

arkdaşım öncelikle diğer tüm motorlarda neredeyse teğet yani tekerlek sürtmüyor ama yinede çamur taş gibi etkenleri göz önüne alırsak dikkatli olun derim herkez kendi motorunu kontrol etsin selamlar

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    Alıntı karsberSky adlı üyeden alıntı
    yani zeaLsun daha mı iyi ??? yada söLe sorayım yağ soğutması daha mı iyi ???
    Arkadaşım bugüne kadar herhangi bir marka hakkında daha iyidir veya bu marka kötüdür diye bir şey yazmadım şimdi de yazmam. Bütün Markalarla ilgili topicler var eksilerini artılarırnı buradan araştır ve aklına yatanı al bu iş bu kadar basit, çok düşünürsen motorsuz kalırsın karar ver ve hemen yarın git al

Motosikleti
    hakLısın gaLiba ben bayaaaaaaaadır düşünüyom gaLiba motorsuz kaLıcam... Ama gaLiba karar verdim zeaLsun 'un havsa/Edirne bayisinden bi tane zs150 19 aLıcam gaLiba

Alıntı karsberSky adlı üyeden alıntı
    yorum bekLiyorum
    kardeş en başta motorlar farklı biri yağ soğutmalı diğeri hava sonra ekipman farklı ön far sisler light bar koruma demirleri çamurluk demirleri

Ve en önemlisi distribütör firma çelik le herkezin pek tatlı olmayan anıları vardır...

Motosikleti
    yardım ve biLgiLendirme için ceash ve teknikmotor ' a teşekkürLerimi sunuyorum... Bu motor hayLi güzeL çok beğendim ama yakıt tüketimi nedir...

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    hayırlı olsun inşallah alır ve kazasız belasız kullanırsın

tam olarak müşterilerden aldığım bilgilere göre son zamdan önce km ye 70 ytl ile 95 ytl yakıyor

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler