Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Ben evdeyim dostlar,kaldırımda boş Nova tam yeri biliyor
    Bahane ile bir temizlik yaparım motorda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler beni unutun =/

yarınki vizelerin bayağ bi HARD olacağını düşünüyorum. Çalışmam lazım!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    arkadaşlar uzun süredir girip selam veremedim kusura bakmayın.
    hafta içi radyatör hortumu yaptırdım bugünde en sonunda egsoz ve hortumları takıp hava filtresini yağını değiştirip yola çıkabildim ama sanki motor sesinde bi anormallik var gibi geldi. gidişinde bi sorun yok ama o sesi kafaya taktım bikere

bizim motoru götürüp heryerine baktırabileceğimiz bi usta varmıdır yakınlarda işini hakkıyla yapan?? ne sorunu varsa ortaya dökecek??
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

abi paşadaki efe ustaya götürsene işte..?

Motosikleti
    inş. zealsun:)
    merhaba arakdaşlar bu motoru araştırırken rasgele bu foruma girdim okumaya başladım öğlen başladım akşama kadar ortalara yaklaşmayı başarabildim dahada dayanamadım ve soracam artık 2008 fiyatlarını bulamadım forum 2006da açılmış taaaaa ozamanlar 2300tl civarındaymış şimdiki fiyatı konusunda bilgisi olan varmı birde son sayfalarda tamamen tamir yorumları var 2006da herşey güzeldi 3 yıl sonra neler yaşadınız vallahi kusura bakmayın okuyamadım bezdim resmen yani yıllar geçiyo sayfalarda ki geçmişte bursada satan yer varmı? bursalıyım ben site ulamadım fiyatta bulamadım 2. el fiyatlarıda dengesiz 2006 modele 2500 isteyen var 2008de baya artmış galiba buda fırsatçılara büyük fırsat neyse çok konuştum bana yardımcı olursanız sevinirim tarza kararımı verdim cruiser olacak yeni başlıyorum şimdiden teşekkürler...
    Ağlayanın malından gülene hayır gelmez :queen:

@HooDTakO

Hoşgeldin.
    Bu makineler tek seri geldiler diyebiliriz. 2005 ve 2006 modeller mevcut genelde. Tektük de olsa 2007 bulunabiliyor. Ancak sonrasında gelmediği için sıfırı ve 2008 modelleri mevcut değil.

Son sayfalarda tamir konuları okuman seni ürkütmesin, genelde dikkat edersen hep arkadaşlarımızın pipirikliliği.. Havadan nem kapmaları! Ve hepsinden öte, hepsi çok basit şeyler aslında. Ben 2007'den beri bu makineyle herhangi büyük ve ciddi bir sıkıntı yaşayan kimseyi görmedim. Daha önceki yıllarda da duymadım. Güvenle alabilirsin. Bursada varmıdır bilemiyorum ama Balıkesirde vardı bi makine, satılmadıysa...

Alıntı HooDTakO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arakdaşlar bu motoru araştırırken rasgele bu foruma girdim okumaya başladım öğlen başladım akşama kadar ortalara yaklaşmayı başarabildim dahada dayanamadım ve soracam artık 2008 fiyatlarını bulamadım forum 2006da açılmış taaaaa ozamanlar 2300tl civarındaymış şimdiki fiyatı konusunda bilgisi olan varmı birde son sayfalarda tamamen tamir yorumları var 2006da herşey güzeldi 3 yıl sonra neler yaşadınız vallahi kusura bakmayın okuyamadım bezdim resmen yani yıllar geçiyo sayfalarda ki geçmişte bursada satan yer varmı? bursalıyım ben site ulamadım fiyatta bulamadım 2. el fiyatlarıda dengesiz 2006 modele 2500 isteyen var 2008de baya artmış galiba buda fırsatçılara büyük fırsat neyse çok konuştum bana yardımcı olursanız sevinirim tarza kararımı verdim cruiser olacak yeni başlıyorum şimdiden teşekkürler...
    Ben 2007 yılında Bursa'da Tekyıldız Motor'dan almıştım. Yerleri Gazcılar caddesinin başında Eski Garaj tarafında. Sanırım onlarda da sıfır yok. Ama eğer imkan varsa sana yardımcı olurlar.

Alıntı izzmarit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uzun süredir girip selam veremedim kusura bakmayın.
    hafta içi radyatör hortumu yaptırdım bugünde en sonunda egsoz ve hortumları takıp hava filtresini yağını değiştirip yola çıkabildim ama sanki motor sesinde bi anormallik var gibi geldi. gidişinde bi sorun yok ama o sesi kafaya taktım bikere

bizim motoru götürüp heryerine baktırabileceğimiz bi usta varmıdır yakınlarda işini hakkıyla yapan?? ne sorunu varsa ortaya dökecek??
    ya abi hortum falan yapıyorsunda bide bize gaz teli yapsana. Çift çıkışlı?

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @HooDTakO

Hoşgeldin.
    Bu makineler tek seri geldiler diyebiliriz. 2005 ve 2006 modeller mevcut genelde. Tektük de olsa 2007 bulunabiliyor. Ancak sonrasında gelmediği için sıfırı ve 2008 modelleri mevcut değil.

Son sayfalarda tamir konuları okuman seni ürkütmesin, genelde dikkat edersen hep arkadaşlarımızın pipirikliliği.. Havadan nem kapmaları! Ve hepsinden öte, hepsi çok basit şeyler aslında. Ben 2007'den beri bu makineyle herhangi büyük ve ciddi bir sıkıntı yaşayan kimseyi görmedim. Daha önceki yıllarda da duymadım. Güvenle alabilirsin. Bursada varmıdır bilemiyorum ama Balıkesirde vardı bi makine, satılmadıysa...
    Taş bana doğru geliyorr Burak abii

Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    son sayfalarda tamamen tamir yorumları var 2006da herşey güzeldi 3 yıl sonra neler yaşadınız vallahi kusura bakmayın okuyamadım bezdim resmen yani yıllar geçiyo sayfalarda ki geçmişte
    son resimler tamamen StormlorD'un muzurluğubaşka model çamurluğun uyabilirliğini deneme adına benim ön tekeri çamurluğu hadi sökmüşken amortisörü hızını alamayıp ön paneli söktü yoksa onarım amaçlı değil
    Zaten akşamları yemekten sonra bir kere motorunu söker o
    Onun dışında uygun mekanda parkedilemeyen bazılarında paslanma adına güzelleşme operasyon resimleri
    Yoksa motor bloğunda sorun işitmedim

Novaaaa hava "sislimi" ne

Motosikleti

teşekkürler

çok sağolun arkadaşlar verdiğinizbilgiler için peki yedek parça sıkıntısı varmı gelmiyormuş ya motor parça lazım olsa nasıl teğmin edecez birdeartık hiçmi gelmeyecek korkuttu beni açıkçası üretim falan durduysa iş sakat gibi :?

bursada bir tane buldum 2007 model linkten bi bakabilirmisiniz nede olsa uzun zamandır biniyorsunuz ufak detayları görebilirsiniz resimlerde belki 2000 tl istiyor fiyat iyi lütfen inceleyipbana birşey söyleyin şimdiden teşekkürler

http://www.sahibinden.com/klasik_sit...XQQdisplayitem

arkadaşlar, murat abiyle konuştuk. Toplu yedek parça getirtmeyi düşünüyoruz. Ne lazımsa yazın burayada, tek kargoyla getirtelim.

Motosikleti

lütfen

arkadaşlar lütfen son yazıma bi cevapverin rica ediyorum birdaha başınızı ağrıtmam söz

Motosikleti
    zealsun zs 150- 19
    arkadaşlar lütfen son yazıma bi cevapverin rica ediyorum birdaha başınızı ağrıtmam söz
    dostum göz attım ilana.resimden anlasılmaz ama diri ve bakımlı duruyor.km iyi,modeli iyi,fiyatta biraz indirim yapar.bu şartlarda bu tarz alabilecegin en iyi motor diyebilirim zealsun icin.sadece neden bu modelde bukadar az km yapmış onu sor,neden satıyor(arızası yada kazası olmasın)iyi araştır derim.benimkide 2007 ama nerdeyse 12bin km oldu.iyi bakarsan kesinlikle sana sorun cıkarmaz.ekonomik,saglam ve gosterişli...hayırlısı diyelim.alırisen burda arkadaşlarla her konuda yardımcı oluruz.saygılar

Yedek parça konusunda bizlerin şuana kadar bulamadığı tek parça var..
    Gaz TELi!

Evet, komik biliyorum ama makinenin herşeyi bir şekilde diğer motosikletlerle uyum sağlıyor ama gaz telini bulamadık hala piyasada.. Onuda POLEN'i arayıp sipariş vereceğiz en kısa zamanda.

Makinenin pekçok parçası Honda CG150'nin kopyası.. Dolayısıyla sorun olmaz o konuda, emin olabilirsin.

Motosikleti

çok sağolun

çok sağolun arkadaşlar 12 senedir motorlarla haşır neşir olan aynı zamanda tamirciliğinide yapan arkadaşım var geçen günde ona gittim sordum vallahi o motorlara bende şaşıyorum çin olamaz dedi ilanı gösterdim ilk izin günümde onunla birlikte gidip bakıcaz bide aynı sizin dediğiniz gibi parça sorun olmaz illaki bi markayla uyumludur dedi ayarlanır parça dedi inş. temiz çıkar motorda birazda çingenelik yapıp fiyatı düşürüp alırız motoru alırsam sizlerede haberverip görüşlerimi yazıcam inş. bursayada gelirsiniz bu yaz yaptıüğınız gezilerde uludağa çıkarız iyi olur kendinize iyi bakın tekrar teşekkkürler...

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim Arka Fren zayıf balatayı değiştirmek istiyorum.Fiyatı nedir acaba?

Yedek parça konusunda bizlerin şuana kadar bulamadığı tek parça var..
    Gaz TELi!

Evet, komik biliyorum ama makinenin herşeyi bir şekilde diğer motosikletlerle uyum sağlıyor ama gaz telini bulamadık hala piyasada.. Onuda POLEN'i arayıp sipariş vereceğiz en kısa zamanda.

Makinenin pekçok parçası Honda CG150'nin kopyası.. Dolayısıyla sorun olmaz o konuda, emin olabilirsin.
    Abi Motorun yedek parçaları hakkında fiyat listesi alabilirmiyiz zahmet olmazsa

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @burak
    Olm o kadar yoğunum ki.günde 150 müşterinin işleri ile uğraşıyorum.
    Hiç vaktim olmadı şu tel işini halletmeye.eğer niyetlendiyseniz bana da bi gazteli ve bir debriyaj teli ve de bir de debriyaj balatası fiyatı alın.balata kazıksa iptal olur ama telleri kesin alacam haberiniz olsun.
    Öptüm sizi topic
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim Arka Fren zayıf balatayı değiştirmek istiyorum.Fiyatı nedir acaba?
    Abi Motorun yedek parçaları hakkında fiyat listesi alabilirmiyiz zahmet olmazsa
    haftaya murat abiye uğricam, iştiare toplantısı yapıcaz..
    sonra ararız artık ne var ne yok isteriz.

Bu arada fiyatlarıda yazarız buraya.

Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    haftaya murat abiye uğricam, iştiare toplantısı yapıcaz..
    sonra ararız artık ne var ne yok isteriz.

Bu arada fiyatlarıda yazarız buraya.
    Haftaya buluşalım haftayaaaaa
    OLabilecek gereksinimler adına da yedekleme amaçlı ben de bazı (tel sistemi,balatalar vs.)parçalar siparişini vereceğim isteyen büyük parça siparişide verebilir (depo,egzos ,çamurluk Vs.) hepsini toplaca toptan fiyatına + kargo ile eve teslim eeiyorlar sonrası dağıtımı yaparız buradan
    Nova gel bir bakım yapalım benim yağ değiştirme zamanım geldi onu da hallederim,Gaz konusunda gelişme var mı ?yakın adreslerden Demirkapı gibi edindin mi?
    Halilihsan istediğin parça listesini ver ona göre soralım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler