Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

emre kardeş teşekkür ederim ben kesinlikle lamaya niyetliyim ve 2 tane alacağız çok büyük bi ihtimal ama bugün aradım ben diyorumki bana 300 milyon extranın açıklamasını yaparmısınız dedim ve adam ilk başta plaka dedi bende plakanın 90 milyon olduğunu sööleyince en son işte alırsan al almasan lama ben böyle satıyorum serbest piyasa dedi ki bu hiç hoş bi tavır değildi ben plakayı kendim çıkarmak istiyorum herhalde zorla değildir ama artık üzüle üzüle başka alternatifler arıyorum kesinlikle ankara bayiisnden almam bide ben daha almadan müşteri iken bu tavrı gösteren esnaf benim müşkül durumumda bi tekmede o vurur çok ürküttü başka alternaif olursa yardımcı olursanız sevinirim. bu arada emre kardeş eğer o adam kar marjı düşüktüse ki bile bile bu işe girmiştir girmeseydi bence yanlış bi tutum ama sende çok sağol kardeş başka bi alternatif sunabilirsen çok sevinirim teşekkürler...

bu barada yanlışlıkla arkadşın nicki ile yazmışım ben tsunami _911

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakanacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    kardeş sende plakayı madem 2 tane alıcam bi trafik müşavirine git anlaş 150 den çıkart uraşma millet parasızlıktan ağlıo sende muşavire ağla yaptır
    kendin çıkarırsan 90 ytl falan tutar

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    Hakancan Yarın Carrefourdan hareket edinve beni ara ben yavaş yavaş yola çıkım Bayramoğlu çıkışında yolun kenatında beklerim geçerken işaret ver sizin gruba katılayım
    GEL DEDİN, GELDİM, ABDURRAMAN ÇAVUŞ

emreben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simsiyah mt 03
    Hurricane hayırlı olsun güle güle kullan sen prens ine kavuştun demekki ben artık prens diyorum üzerinde zaten kocaman yazıyor prince diye başka söze gerek yok doğru kullanılırsada altımızda kral var bence
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

Pek te kaliteli motora görunmuyor

Motosikleti
    Gt250r
    Alıntı esnaf adlı üyeden alıntı
    Alma ozaman
    29 sayfa yazılmış çizilmiş 100 kişi kaliteli diyor kullanıyor sen nerden vardın o kanıya anlamadım.

Motosikleti
    simsiyah mt 03
    Alıntı esnaf adlı üyeden alıntı
    İlahi çok güldüm ya karpuza bile gözle karar verilmez vurulur bi sesine bakılır desene gözünle kalitesini çözdün valla çok güldüm pazar pazar sen beni güldürdün allahta seni güldürsün

DOMDOM dur bu arkadaş çok lazım bize yeni modellerin resmini gösterir iyi dediklerini alır kötüleri forumda konuşma derdinden kurtuluruz ben sevdim esnaf arkadaşı bişey diyosa bi bildiği vardır

ceash online gözüküyorsun gitmedinmi geziye hayırdır ?
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

Motosikleti
    Artık Yok...
    bunun 250 cc liği yok dimi arkadaşlar

Motosikleti
    simsiyah mt 03
    bunun yok ama zealsunun başka bir 250 cc liği var istersen siteden bak
    www.polen-tr.com
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

Motosikleti
    simsiyah mt 03
    setr74 ne yaptın belli oldumu durumlar motorlar bu salı çarşamba gelmiş olucak hazırlıklar tamammı ?

Bu arada bazı arkadaşlar motor alırken sadece motoru düşünüyor arkadaşlar bir motorun maliyeti motor fiyatı+ motorun güvenlik tertibatı+ kendi güvenlik tertibatınız olarak hesaplanmalı bunlardan birine gücünüz yetmeyecek yada kötüsünü alayım sonra iyisini alırım mantığıyla yola çıkarsanız üzülebilir hatta üzebilirsiniz bu modeldede bu rakam ortalama 2600+100+600 =3300 ytl gibi bi rakama malolur mantıklı seçimlerle lütfen ona göre hareket edin bizi üzmeyin
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    Emreben ya ufak tefek bişeyler aldım biri alarmılı iki zincir bide alarmlı disk kilidi alacağım bakalım ayrıca kendi alarmı olduğunuda hesaba katarsak sağlam bir hazırlık yapıyorum birde kesinlikle ve kesinlikle kaskoyuda yaptıracağım bu konuda avantajım arma'nın aynı zamanda sigorta üzerinede çalışması gerekliği kolaylığı yaparlar büyük ihtimalle. ikinci bir kaskda lazım ayrıca. Anlayacağın bu ay biraz sıkışacağım

Motosikleti
    simsiyah mt 03
    İkinci bir kask değil iki kask lazım sana doğru anladıysam hediye verilecek olan kasktan bahsediyorsunki aman sonra içine yara olur arkanda biri varken o uyduruk kaskla düşse kalsa bi daha motora binmeyi bırak motor görünce için titrer.

Evet murat beyle konuşmak lazım kasko olayını bu işi yapan bir firma kasko işinide çözüyor olmalı haklısın hatta iyi düşünmüssün
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

Motosikleti
    zs 150-19
    dediğin şey doğru ucuz kasklara pek güven olmaz. benim şu ara daha çok merak ettiğim bir konu var ceash sl 150 den 150-19 a geçiş yaptı ilk değerlendirmeleri 150-19 dan yanaydı
    Ceash sanırım şu an 2000 km'nin üzerindesindir iki motoru kıyaslayabilirmisin keway sl150'mi zealsun 150-19 mu senden bir karşılaştırma istesem ?

teknik moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar arkadaşlar bügün son zamanların en iyi hafta sonunu geçirdim .
    Gökpınar gürün gezisi harika geçti.hava güzel motorlar iyi arabalar dolu yemekler harika her şey mükemmeldi.3 fazer 600, 1 doblo ,1 scenic hepberaber müthiş zevkli bir 400 km yaptık...

kask lazer alın 120 euro en mantıklı seçim harika serigrafili mat siyah kaskları var.racing kask ta takabilirsiniz uzun yolda hem ses yalıtımı hem rüzgar koruması daha etkili oluyor şehir içinde normal chopper yada scooter kaskta takabilirsiniz.Ha tümopar sirkecide MAX kasklar var iyi ucuz bir alternatif.çeşit olrakta iyi selamlar..........

Alıntı setr74 adlı üyeden alıntı
    dediğin şey doğru ucuz kasklara pek güven olmaz. benim şu ara daha çok merak ettiğim bir konu var ceash sl 150 den 150-19 a geçiş yaptı ilk değerlendirmeleri 150-19 dan yanaydı
    Ceash sanırım şu an 2000 km'nin üzerindesindir iki motoru kıyaslayabilirmisin keway sl150'mi zealsun 150-19 mu senden bir karşılaştırma istesem ?

Kardeşimmmm vallahide billahide iki motordanda satıyorum YAA ANLAYIN İŞTE 150-19 AÇIK ARA EN İYİSİİİİİİİİİİİİ

*150-19 YAĞLI SL HAVALI
    *150-19 BALANCERLİ SL TİTREŞİMLİ
    *150-19 UCUZ SL PAHALI(MOTOMAX YENİ ZAM YAPTI)
    *150-19 CÜSSELİ İRİ , SL KÜÇÜK
    *150-19 SİSYBAR ,SİS LAMBALARI,VAR SL DE YOK
    * SL DE YAN ÇANTA VAR DAHA İYİ ALARM VAR

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bu motorla uzun yolda otobanda konforlu gidilen hız nedir? mesela 120 ile gidilebiliyor mu ? ya da 100 ? titreşim ?

mondial110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    kardes çin malı deilmi uzak durun
    :bounce: 0546465246900

Motosikleti
    simsiyah mt 03
    Ya mondial110 teşekkür ederiz Biz bu kadar saf adam (özür dilerim anlayan anladı) bu malı japon sanıyorduk gittik dangalaklığına aldık sen yüce ulu süpermen user herkesi kurtardın hemen yarın satacağım japon alacağım bende 10 000 ytl param artınca sevinmiştim japonu ucuza kapattım diye

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı
    bu motorla uzun yolda otobanda konforlu gidilen hız nedir? mesela 120 ile gidilebiliyor mu ? ya da 100 ? titreşim ?

Kardeşim uzun yol yapılır çünkü motorun likit soğutma sistemi mevcut eğer baştan sona okusaydın başlığı balansör sistemi var titreşim sorunununda neredeyse hiç olmadığını görürdün
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

Motosikleti
    zs 150-19
    Teknik motor çok sağol kasklar hakkındada teşekkürler ben kararımı zaten 150-19 dan yana verdim
    Polo bildiğim kadarıyla uzun yolda kullanan arkadaşlar memnundu forumda eski sayfaları araştırırsan pek sorun yaşayan kullanıcı yok
    mondial 110 abi zoinghsen üretimi bir motor bu adamlar söylenenlere bakılırsa açık ara çinde liderler yani resmen çinin bekosu arçeliği gibiler artı iso 9001-9002 onaylılar buda forumda daha önce değinilmiş bir konu

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    Alıntı setr74 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşım öncelikle SL 150 kullanan birçok kişi var onların moralini bozmayalım ilk söylediklerim ile şimdiki düşüncelerim aynı hatta biraz daha da artısı var mesela SL 150 nin vites geçişlerinde ses oluyor bunda yok, kısaca artıları
    1. cc bar
    2. aksesuar
    3. sesli sinyaller
    4. sis lambaları
    5. sellektör düğmesi
    6. boyutları
    7. yağ soğutma
    8. titreşimi önleyen balancer
    9. çaylak gidon
    10. SL 150 nin sesi daha iyi

Ayrıca geziye gidemedim geçen hafta beers toplantısında misafirim vardı kendimi bu hafta için Sapancaya o kadar konsantre etmiştim ama yine misafirim geldi hayırlısı olsun diyorum
    GEL DEDİN, GELDİM, ABDURRAMAN ÇAVUŞ

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    120 ile rahat rahat gidiyorsunuz demek oluyor galiba bu cevabın, öyle mi ? bana hız rakamı verirsen iyi olur, ben ist-şile-silivri pazarları 2 kişi gitmek istiyorum, belki çoğunlukla 80 le giderim ama icabında 120 de yapmalı diyorum, amacıma uygun motor arıyorum, regal çok pahalı geliyor...

ben bu motoru görmeye gitmiştim ama satıcı alacaksan açıp toplayayım demişti, bana da bu cevap garip gelmişti, motoru hiç görmediğimi söylemiştim ama neyse tekrar gidip bakarım bir ara...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler