Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
46. sayfa BirinciBirinci ... 36444546474856 ... SonuncuSonuncu

Honda CRF250L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    V STROM DL 650
    kardeşim merhaba.seninde fz 6 fazer vardı galiba sonra crf ye geçtin.bende senin gibi yaptım daha alalı 5 gün oldu şimdilik memnunum inşallah fazeri aratmaz diyeceğim ama ikisi çok farklı motor.senin düşüncelerini öğrenebilir miyim.yakıt ve şehir içi kullanımda çok zevkli.yorumlarını bekliyorum kardeşim.

---------- Post added at 18:57 ---------- Previous post was at 18:32 ----------

Alıntı ÖMER FARUK İ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    130-140 hızlara rahat ulaşıyor ama 100 110'dan sonra keyif vermiyor.
    bende senin gibi fz6 fazerden geçtim crf ye biraz yorumlarsan benim için mutlu olurum.inşallah iyi ve doğru bir seçim yapmışımdır nedersin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    RR ıle off-road... hmm...

blamir ve spil444 bunu beğendiler.

VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Hepinizin kurban bayramı mübarek olsun arkadaşlar...
    35emre35, cenkito ve Ahmanamra bunu beğendiler.

Alıntı dftuzlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün edirne talatpaşa asfaltı uzerınden aysekadına dogru ınen 35 plaka bir crf250 gördüm. yan cantalıydı ayrıca sahıbı full korumaydı. kım o arkadas?
    Bendim; bütün Trakya Bölgesinin gezip geldim bayramdan önce.. İğneada Bulgaristan sınırına kadar çıktım
    VlknDnmz ve 35emre35 bunu beğendiler.

Alıntı Bahtiyar Crf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendim; bütün Trakya Bölgesinin gezip geldim bayramdan önce.. İğneada Bulgaristan sınırına kadar çıktım
    Bahtiyar turdan foto varmı.bizde Trakya turu planlıyoruz
    VlknDnmz bunu beğendi.

Alıntı atilas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahtiyar turdan foto varmı.bizde Trakya turu planlıyoruz
    Merhabalar ben izmirden çıkıp 5 günlük tur yapıp geldim. Bayram nedeniyle fotoğraflarimi duzenleyemedim. Gopro ile yapılan kayıtları bakamadım bile. Düzenler düzenlemez paylaşmaya çalışacağım.

Trakya tam bir sis merkezi. Bu aralar tur a çıkmanizi tavsiye etmem. Yağışlar da başladı.. Sizin tanımadığım için nekadar tavsiye edebilirim ki.

Fakat süper yollar var. Orman içinde
    Virajlari tatlı gezinmeye doyulamayacak türden.

Kıyıköy iğneada arasında kullanabileceğiniz 3 farklı güzergah var. ;)

Ben mobil internet kullandığım için fotoğraf yükleyemedim. Bilmiyorum nasıl yapılacağını. 35emre35 den rica ettim. Müsait olunca eklemesi için
    cenkito ve VlknDnmz bunu beğendiler.

Alıntı Bahtiyar Crf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ben izmirden çıkıp 5 günlük tur yapıp geldim. Bayram nedeniyle fotoğraflarimi duzenleyemedim. Gopro ile yapılan kayıtları bakamadım bile. Düzenler düzenlemez paylaşmaya çalışacağım.

Trakya tam bir sis merkezi. Bu aralar tur a çıkmanizi tavsiye etmem. Yağışlar da başladı.. Sizin tanımadığım için nekadar tavsiye edebilirim ki.

Fakat süper yollar var. Orman içinde
    Virajlari tatlı gezinmeye doyulamayacak türden.

Kıyıköy iğneada arasında kullanabileceğiniz 3 farklı güzergah var. ;)

Ben mobil internet kullandığım için fotoğraf yükleyemedim. Bilmiyorum nasıl yapılacağını. 35emre35 den rica ettim. Müsait olunca eklemesi için
    cross lastiklerle İstanbul İğneada planlıyoruz.mümkün olduğunca asfalt dışında gitmek istiyoruz.
    uydu görüntülerinden çalışıyoruz rotayı.önerileri dikkate alacağız.
    VlknDnmz ve 35emre35 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hocam çanta olayını ucuz yollu çözen varmı arkaya bi hard case istiyorum ama fiyatlar baya tuzluymuş
    yerli yapım filan alüminyum hard caselerden varmıdır yada sizler ne kullanıyorsunuz...

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Alıntı VlknDnmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çanta olayını ucuz yollu çözen varmı arkaya bi hard case istiyorum ama fiyatlar baya tuzluymuş
    yerli yapım filan alüminyum hard caselerden varmıdır yada sizler ne kullanıyorsunuz...
    Bu motorda en iyisi depo üstü çantayı arkaya takmak. Top case kadar yer olmasa da en azından motorun şeklini etkilemiyor. Ben görsel şeylere çok takarım bu tip ince motorlara bence top case gitmiyor. Maalesef alüminyum köşeli tarzda olanlar dahada pahalı ( Merhaba önceki gün bir çanta lazım oldu hızlı olsun diye depo üstü kappa marka bir çanta satın aldım nasıl takarım diye bakarken arkaya daha güzel oturduğunu gördüm ve taktım. Çok iş gördü çantanın altında montaj yeri direk motorun arka pimlerine geldi ikisi çok güzel oturdu diğer ikisini kablo bağıyla bağladım başka hiç bir şeye ve çantanın orjinal kayışlarına gerek kalmadı. Resimleri ekliyorum. Çanta çok sağlam duruyor bence topcase den daha sağlıklı hiç bir aparatada gerek kalmadı.(15. sayfadan alıntıdır.)
    VlknDnmz bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Mehmet Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://n1310.hizliresim.com/1g/m/tq5rd.jpg Bu motorda en iyisi depo üstü çantayı arkaya takmak. Top case kadar yer olmasa da en azından motorun şeklini etkilemiyor. Ben görsel şeylere çok takarım bu tip ince motorlara bence top case gitmiyor. Maalesef alüminyum köşeli tarzda olanlar dahada pahalı ( Merhaba önceki gün bir çanta lazım oldu hızlı olsun diye depo üstü kappa marka bir çanta satın aldım nasıl takarım diye bakarken arkaya daha güzel oturduğunu gördüm ve taktım. Çok iş gördü çantanın altında montaj yeri direk motorun arka pimlerine geldi ikisi çok güzel oturdu diğer ikisini kablo bağıyla bağladım başka hiç bir şeye ve çantanın orjinal kayışlarına gerek kalmadı. Resimleri ekliyorum. Çanta çok sağlam duruyor bence topcase den daha sağlıklı hiç bir aparatada gerek kalmadı.(15. sayfadan alıntıdır.)
    Sağolun hocam bunu görmemiştim bu tarz birşey bakayım olmadı alümünyumlardan istiyorum fakat güzel bi çanta sistemi ufak bi scooter parası tutuyor çok pahalı :S...

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Biraz alakasız olucak ama aklıma bi video geldi (yada çokmu alakalı bilemedim)

http://youtu.be/diQCiDjliWE
    Geçen bizim şişme botla TEM' de yardırıyoruzi, bi görmen lazım
    VlknDnmz bunu beğendi.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Merhaba arkadaşlar şu ilanı incelermisiniz ?

135748917 link koyamadim k.bakmayin...

Sıkı bi pazarlıkla almayi düşünüyorum motoru insllh. Pazar gunu bakmaya gidecegim. Belki aranizda motoru taniyaniniz bileniniz vardir ?

Motosikleti
    Honda CRF250L
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar şu ilanı incelermisiniz ?

135748917 link koyamadim k.bakmayin...

Sıkı bi pazarlıkla almayi düşünüyorum motoru insllh. Pazar gunu bakmaya gidecegim. Belki aranizda motoru taniyaniniz bileniniz vardir ?
    Enduroist gurubunun başkanı Gürbüz Okatan'ın motoru https://www.facebook.com/gurbuzo?hc_location=stream

Motosikleti
    street triple rs
    Kendisiyle görüştüm yarin oglen motora bakacagim insllh.

Motosikleti
    Kendisiyle görüştüm yarin oglen motora bakacagim insllh.
    Hayırlı olsun lastikleri iyiymiş izlenimlerinizi yazarsınız ))...
    Birde ben sıfırını 10.390'a aldım 1 ay önce hadi bide elcik koruma aldım 250 papel+30tlde sünger bence pahalı sıfır alsanız daha iyi değilmi fmf egzoz ve lastikde ilerde alırsınız ?Takas edicekseniz ayrı mesele tabi...
    Ek olarak mehmet hocam alıcam bu çantadan alıcam ama bunu çalmazlarmı yaw alıp götürmesi kolay gibi duruyor yanımızdamı taşıcaz hep :(...

Motosikleti
    street triple rs
    Walla hocam sifir olsun bende isterim ama. Anahtar teslim 11 lirayi buluyor hatta geçiyor. E simdi baktığımızda motordq 2 cift lastik egzost elcik koruma arka canta demiri sünger ledli stop war. Ve km yapmamış bir motor. Ben eger anlasirsak 9750 gibi bir teklif vericem kabul ederse ne Ãlã

Motosikleti
    Walla hocam sifir olsun bende isterim ama. Anahtar teslim 11 lirayi buluyor hatta geçiyor. E simdi baktığımızda motordq 2 cift lastik egzost elcik koruma arka canta demiri sünger ledli stop war. Ve km yapmamış bir motor. Ben eger anlasirsak 9750 gibi bir teklif vericem kabul ederse ne Ãlã
    11.000 tl bulmuyor hocam benim elcik korumalar gidon süngeri 10.500 anahtar teslim fatura kesildi biraz daha pazarlık yapabilirdim hatta pek yüz göz olmak istemedim...Ama dediğiniz gibi aksesuarlar güzel teklifinizi kabul ederse iyidir yani.Ben olsam sıfır tercih ederdim...

Motosikleti
    Honda CRF250L
    Hayırlı olsun lastikleri iyiymiş izlenimlerinizi yazarsınız ))...
    Birde ben sıfırını 10.390'a aldım 1 ay önce hadi bide elcik koruma aldım 250 papel+30tlde sünger bence pahalı sıfır alsanız daha iyi değilmi fmf egzoz ve lastikde ilerde alırsınız ?Takas edicekseniz ayrı mesele tabi...
    Ek olarak mehmet hocam alıcam bu çantadan alıcam ama bunu çalmazlarmı yaw alıp götürmesi kolay gibi duruyor yanımızdamı taşıcaz hep :(...
    Açıkçası çalınma durumunu bende düşündüm. Bizim mahallede kaskını depo üstü çantasını gece bile motorun üzerinde bırakanlar var. Bir şey olduğunu hiç duymadım. Kawasaki klx250 de arkada çok küçük bir çanta var ve 4 vida ine bağlı bu tarz vida ile sabitleriseniz çalınma riski azalır ama tak çıkarda zor olur.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Arkadaşlar 1.72 cm boyla crf kullanan var mı??

altınkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 1.72 cm boyla crf kullanan var mı??
    Ben 1.70 boyundayım boyum daha uzamassa kros kullanamayacağım heraldw diye düşünüyordum ancak geçen ktm 250 exc in üstüne çıkıcınca rahatladım. 250 exc'in sele yüksekliği 960mm ve ben hiç zorlanmadım açıkcası. Crf250l ni ise sele yüksekliği 875mm zorlanacağınızı hiç düşünmüyorum açıkcası. Tabi kullanan arkadaşlar daha mantıklı ve tatmin edici yorum yapacaklardır.

REKLAM ALANI
46. sayfa BirinciBirinci ... 36444546474856 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler