Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Honda CRF250L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    İçimden bir his bu motoru almam gerektiğini söylüyor. Galiba bu motoru alıcam.
    VlknDnmz, dockerengin, cenkito ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Supermoto mu Cross mu derken xt660x lere bakınıp durdum ama en güzeli küçük bir cross alarak bu kulvarda başlamak gerektiğini düşünüyorum.

CRF250L de karar kıldım.

R6 mı satışa çıkardım satılır satılmaz bir CRF alıp aranıza katılacağım

Bu motoru alırsam eğer bana bu aleti bu video aldırmış olacak sanırım ;

Bu adam çok iyi...

Hocam hayırlı olsun ben motoru aldım pazar günü maltepe tarafından sahil yolundan geliyorum, bostancıya yaklaştıkca iyice trafik tıkalıydı çeşit çeşit alet peş peşe bekliyordu bir adet v strom 650 bisiklet yoluna çıkmaya çalışıyordu ama başarılı olamadı malum kaldırım baya yüksek tek hamlede hemde çapraz şekilde çıktım gerçekten çok eğlenceli makine çeşit çeşit motosikletlinin imrenerek baktığını hissettim açıkcası alırsanız pişman olmassınız ))...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:18 ----------

Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçimden bir his bu motoru almam gerektiğini söylüyor. Galiba bu motoru alıcam.
    Akşam saatleri maltepe sahilde meydanenin arkasındaki parkta oluyoruz fırsat buldukca bir crf 250l bir cbr 125 2-3 adette cbr 250 denk gelirseniz gelin çekinmeyin kafanıza takılan şeyleri elimizden geldikce yanıtlamaya çalışırız...
    Felon, cenkito, htmetin ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Eyyy Hondacılar motorlarınıza kıyamıyormusunuz Bu pazar belgrada gelecek tatlısu croscusu aranıyor
    Ahmanamra bunu beğendi.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Valla hocam bayağı kıyıyoruz ama sizinle denk gelemiyoruz bir türlü Ben zaten bu haftadan sonra gelemem kursum başlıyo ama abim gelebilir. Facebook grubunu takip ediyorum.

Motosikleti
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyyy Hondacılar motorlarınıza kıyamıyormusunuz Bu pazar belgrada gelecek tatlısu croscusu aranıyor
    Hocam benimde daha rodajım bitmedi takipteyim facebook sayfanızı

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı VlknDnmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayırlı olsun ben motoru aldım pazar günü maltepe tarafından sahil yolundan geliyorum, bostancıya yaklaştıkca iyice trafik tıkalıydı çeşit çeşit alet peş peşe bekliyordu bir adet v strom 650 bisiklet yoluna çıkmaya çalışıyordu ama başarılı olamadı malum kaldırım baya yüksek tek hamlede hemde çapraz şekilde çıktım gerçekten çok eğlenceli makine çeşit çeşit motosikletlinin imrenerek baktığını hissettim açıkcası alırsanız pişman olmassınız ))...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:18 ----------

Akşam saatleri maltepe sahilde meydanenin arkasındaki parkta oluyoruz fırsat buldukca bir crf 250l bir cbr 125 2-3 adette cbr 250 denk gelirseniz gelin çekinmeyin kafanıza takılan şeyleri elimizden geldikce yanıtlamaya çalışırız...

oo mekan iyi evede yakın.. Fırsat bulduğumda damlarım.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hocam bayağı kıyıyoruz ama sizinle denk gelemiyoruz bir türlü Ben zaten bu haftadan sonra gelemem kursum başlıyo ama abim gelebilir. Facebook grubunu takip ediyorum.
    Abin de bir gelemedi

Hocam benimde daha rodajım bitmedi takipteyim facebook sayfanızı
    Rodaj dediğin nedir dostum 1 günde biter Maltepdeymişsin pazar birlikte gideriz .

Motosikleti
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abin de bir gelemedi

Rodaj dediğin nedir dostum 1 günde biter Maltepdeymişsin pazar birlikte gideriz .
    Hocam daha hgs çıkaramadım ayrıca 250km zor yaptım pazar günü baya yol yapıcam 500-600 km olur hafta içide rodajı bitiririm diye umuyorum doğu batı hondada rodajda araziye girmeye diye kesin bi dille uyardı iş nedeniylede çokk fırsatım olmadı motoru kullanmaya...Bidahaki hafta bişeler düzenlerseniz kesin geliyorum...Ben sürekli maltepe civarında geziyorum güzel mekan 4-5 arkadaşla sürekli güzel havalarda sahil tarafında motorları çekip çekirdek çıtlıyıp elmalı soda içiyoruz meydanenin arkasındaki parkda bir gün paslaşalım eğer sizin için uygun olursa yaş grubu 22-26 bu arada...

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    İleride CBR 250R'm i değiştirirsem sanırım cross alacağım
    CRF çok uygun duruyor...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İleride CBR 250R'm i değiştirirsem sanırım cross alacağım
    CRF çok uygun duruyor...
    Gelin hocam bende cbrden döndüm terkedin cbr bölümünü burası daha eğlenceli
    Edit:bu arada bu tarz motorlardaki arka maşada zincirin altındaki zincir kaydıracı ne işe yarar plastik parça zincir üzerinden kayarak gidiyor sanırım fakat amacı nedir neden böyle bi parça var yeni dikkatimi çekiyor

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Gelin hocam bende cbrden döndüm terkedin cbr bölümünü burası daha eğlenceli
    O zaman ileride görüşlerinizi alırım
    Ama henüz erken, daha cbr'yi yeni aldım
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün akşam bi tane CRF ye baktım 2.ellerine çok para istiyolar.. bayiden pazarlıkla sıfır almak daha mantıklı gibi geliyor ama bilmiyorum daha beklemedeyim hele bi R6 gitsin bakıcaz

Birde FMF egzozu olan varmı forumda? Tiger ile karşılaştırdım videolar üzerinden FMF eziyor. Tigerda apaçi motoru gibi ses çıkıyor

Şöyle bi kit buldum, yok yok adeta ama önce bi motoru alıp biraz kullanıp öyle karar vermem lazım... tarz değişikliği biraz sert olacağı için sonra sıkılır satarsam 1750tl bana girer

http://www.crfsonly.com/catalog/prod...1%7B344%7D2126
    cenkito bunu beğendi.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    sen ona birde big bore kiti ekle tadından yeme yanında yat

http://www.crfsonly.com/catalog/prod...oducts_id/5146

Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen ona birde big bore kiti ekle tadından yeme yanında yat

http://www.crfsonly.com/catalog/prod...oducts_id/5146
    buna gerek yok bence onun yerine motor değiştirmek daha iyi olur çünkü motorun soğutma sistemi bunu kaldırmaz vs. ama ses önemlidir motordan keyif aldırır ve ses alayım derken motorun gücünü düşürmemek lazım oda biraz tuzluya geliyor
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

spil444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx 250
    ön dişlilerinizin sayısını bilen arkadaş varmı arka 38 gibi görünüyorda ön lazım özelliklerde yazmıyor sanırım

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    buna gerek yok bence onun yerine motor değiştirmek daha iyi olur çünkü motorun soğutma sistemi bunu kaldırmaz vs. ama ses önemlidir motordan keyif aldırır ve ses alayım derken motorun gücünü düşürmemek lazım oda biraz tuzluya geliyor
    sogutma kaldırmasa emin ol satısa cıkmazdı, piyasaya cıkartmadan önce cok test ediliyordur bunlar ar-ge departmanında.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sogutma kaldırmasa emin ol satısa cıkmazdı, piyasaya cıkartmadan önce cok test ediliyordur bunlar ar-ge departmanında.
    Dostum ne arge si bu parça hondanın orjinal aksesuarı değilki, farklı firmaların yaptığı modifikasyonun seriüretim hali.Ayrıca bununla garanti dışı kalır blog
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Dostum ne arge si bu parça hondanın orjinal aksesuarı değilki, farklı firmaların yaptığı modifikasyonun seriüretim hali.Ayrıca bununla garanti dışı kalır blog
    evet garanti dısı kalır ama yamaha wr 250 R ye athena parcası satıyor onuda yamaha üretmiyor ki

http://www.yamahamotorsports.com/spo.../1/detail.aspx
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Arkadaşlar Merhaba,

Uzun zamandır başlığı takip ediyorum fakat yazamamıştım. bugün size bir şikayetimden bahsetmek istiyorum. Mayıs ayında Anes Motordan Crf250L almıştım. şu anda 12000 km de. Şikayetvar.com a yazdığım metni size de iletmek istedim.

-----
    Kendilerinden almış olduğum Honda CRF 250L marka motosikletimi 12. 000KM bakımı için Anes motorsiklete götürdüm. Periyodik bakım tamamlandığında:

Yaklaşık 20 dakika süren bakım işleminin faturaya 1, 8 Saat olarak işlendiğini ve bu süre üzerinden ücretlendirildiğini gördüm. 16tl işçilik yerine 90tl faturalandırıldı. Açıklama olarak da bu bakımların zorunlu olduğu. Bu ücret ödenmezse aracın garanti dışı kalacağı söylendi. İsterseniz 90 lirayı ödemeyin aracınızı garanti dışı bırakalım denildi. Bütün honda yetkili servislerinde bu uygulamanın olduğunu söylemelerine rağmen araştırmam sonucunda hiç bir honda bayii böyle bir talepte bulunmadı. ( Fiyatlar KDV hariç olarak bahsedilmiştir. )
    http://s18.postimg.org/qopda62i1/anes_motor.jpg
    -----

Adamlar özetle yüz küsür lira servis ücreti ödemezsem garanti dışı kalacağını söylediler. Yetkili serviste bakımı yapılmış, gerekli bütün parçalar degişmiş olmasına rağmen anlamsız bir ücret ödemek zorunda kaldım.

Ek olarak 38TL+KDV olarak faturalandırılan hava filtresi 28 liraya satılıyor. Onu da şişirdiler. Bu bayiye karşı dikkatli olun lütfen.
    VlknDnmz bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    Konuyu Honda ile de paylaşman gereklidir.

REKLAM ALANI
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler