Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
81. sayfa BirinciBirinci ... 31717980818283 ... SonuncuSonuncu

Honda CRF250L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrEvo8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Honda CRF250L
    Sıfır da ikinci el de alacaksan 2017'yi bekleme çünkü dolar epey yükseldi. Hem dolar zammı hem de yeni yıl zammıyla bayağı bir artabilir fiyatlar. Söylentiler de bu yönde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CRF250L
    Selamlar,

Geçtiğimiz hafta 12500 TL ye 2016 model 2000km de CRF250L aldım.

Aşağıdaki adrese girerseniz amerika satış fiyatlarını görebilirsiniz.

https://powersports.honda.com/2017/crf250l/build.aspx

Özetle bugünün endeksi ile (1$ = 3.4TL):

Baz (ABS'siz): 5100$ = 17340TL
    ABS li: 5400$ = 18360TL
    Rally: 5900$ = 20060TL
    RALLY ABS: 6200$ = 21080TL

Amerika fiyatları olduğunu hatırlatmak isterim. TR için ne oranda zam oluyor bilmiyorum. Ancak tablo böyle iken 2016 model CRF250L ile 2017 model CRF250L arasında 3000 TL fark olacak gibi görünüyor. Bütçe probleminiz varsa, dolardaki artış yansımadan bayilerde kalanları veya ikinci elleri almakta fayda var.

Yanlış bilgi varsa düzeltebilirsiniz.

Ayrıca satış sonrası trafik sigortasını geleneksel yolla acenteyi arayarak 880TL ye yaptırmıştım. Daha sonra aşağıdaki siteyi buldum ve Zurich sigortayla 630TL ye yaptırabildim.

http://sbm.org.tr/

Motosikleti
    Cbf150
    Crf almayı düşünen arkadaşlar beklemeyin yılbaşında büyük zam var, sıfırıda ikinci elide yükselecek
    Ben 1,70 boyla kullanıyorum..

Bu arkadaşın 5 cm alçaltılmış

[IMG][/IMG]
    murat 60 bunu beğendi.

Bashwarp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Crf almayı düşünen arkadaşlar beklemeyin yılbaşında büyük zam var, sıfırıda ikinci elide yükselecek
    Ben 1,70 boyla kullanıyorum..

Bu arkadaşın 5 cm alçaltılmış

http://<a href="http://hizliresim.co...Z3.jpg</a></a>
    Hocam, 5 cm nasıl alçaltılıyor? Yardımcı olabilirmisiniz? Bende CRF almak istiyorum ancak boyum 1.70 olduğu için sıkıntı yaşıyorum.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı Bashwarp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam, 5 cm nasıl alçaltılıyor? Yardımcı olabilirmisiniz? Bende CRF almak istiyorum ancak boyum 1.70 olduğu için sıkıntı yaşıyorum.
    Benim boy 1.66 İzmir'den bir tornacı arkadaşın ilanına ulaşmıştım.Yaptığı aparatla (arka damper amortisörün bindiği salıncak. Orijinalin iki cm.uzunu) Crf'yi 5 cm. kadar alçalttım ve iki yıldır kullanıyorum.

(İki yıl önce 150 tl.idi.)

Telefonu : 0 532 204 30 15

Motosikleti
    Cbf150
    Alıntı Bashwarp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam
    Amortisör ucunda ikinci bir delik açarak yapılabiliyor

[IMG][/IMG]
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı mkayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba herkese. Yaklaşık 8 bin km cbf tecrübemden sonra CRF'ye geçmeyi düşünüyorum. Çoğunlukla şehir içi ve arada uzun yol+arazi düşünüyorum. Kafama takılan tek şey boy meselesi. Boyum 1.77, vücut yapım normal. Tam emin olamadım rahat eder miyim diye. Bir de trafikte çok kalıyorum sıkıntı yaşatır mı. Üsküdar Altunizade'de oturuyorum. Yakında olan varsa tanışıp motoru yakından incelemek isterim Sevgiler, saygılar.
    Dün bir CRF'li bir arkadaşla tanıştım ve motoruna oturdum. Ayaklarım çok rahat bir şekilde yere değdi. Şaşırdım açıkçası. Eğer kafasında düşüncesi olanlar varsa hiç şüphe etmesin bu konuda.

SeYyAh0981 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 KT / 150 MR / CRF 250L
    Evet bende öyle bir ekip olmak iterim ama nedense cok yaygin degil sanirirm

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

AYDIN /Nazilli tarafına gelecek olursanız beklelrim.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    benım de boy ölçüm 1.70 ama 895 lik rally e kapora bıraktım hem ara aparatla alçaltılabılıyor muş ye amartisörler yumuşak olduğu için oturunca baya bir esneme mesafesi olduğunu söylüyor tecrube eden arkadaşlar bu yüzden hiç tereddüt etmeden kaporamı verdim şubat ayında test için çagıracağız dedi bayıı bakalım hayırlısı
    dıger motorumuda satıyorum bu rada pulsar ns 200 6 aylık 4000 km de
    BattalGazi bunu beğendi.

umtuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba herkese,

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cok-temiz-eksozlu-cantali-321841683/detay

motor hakkında yorumlarınızı rica ederim.

Tşkrlr,

Motosikleti
    Honda 2017 CRF 250L
    Merhaba herkese, forumda yeniyim. Ben de dün CRF 250L için Güngör Honda'ya kapora verdim. Rally mi düz mü derken, düz olanda karar kıldım, Rally'de sunulan birçok şeyi kendim, güzel bir şekilde hallederim diye düşünerek.

Yakında daha ayrıntılı paylaşımlar yapmak üzere.

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı habara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba herkese, forumda yeniyim. Ben de dün CRF 250L için Güngör Honda'ya kapora verdim. Rally mi düz mü derken, düz olanda karar kıldım, Rally'de sunulan birçok şeyi kendim, güzel bir şekilde hallederim diye düşünerek.

Yakında daha ayrıntılı paylaşımlar yapmak üzere.
    hayırlı olsun sızede şubat da çegıracagız dedılermi yenı model lerın test suruşu için ben öyle anladım enazından

Motosikleti
    Honda 2017 CRF 250L
    Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun sızede şubat da çegıracagız dedılermi yenı model lerın test suruşu için ben öyle anladım enazından
    Teşekkür ederim. Hayır bana öyle bir şey demediler. Zaten Çanakkale'de olduğum için test sürüşüne gelmem kolay olmaz. Yine de ben de bir sorayım, Atilla bey'e, var mı böyle bir plan ve imkan diye. Teslimatın Mart ayı içinde yapılacağını söylediler. Rally'nin Nisan'ı bulabileceğini de eklemişti.

Test sürüşü ile ilgili güncel bilgileri buradan paylaşırsak sevinirim.

Bir de sanırım siz Rally olanı alıdıktan sonra ekleme yapmayı düşünüyordunuz bir kaç aksesuar. İşinize yarayabilecek bir site olabilir burası:

https://bikerzbits.co.th/honda/crf250/honda-crf250f-rally/
    murat 60 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CRF 250L - 2016
    Herkese Selamlar,

Artık bende bir CRF250l kullanıcısıyım. Daha 400km civarında , rodajı tamamlamadık. Zira çok fazla zorlayamıyorum malum. Biraz daha havalar ısınsın , km hızla artmaya başlayacak.

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı ntweng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Selamlar,

Artık bende bir CRF250l kullanıcısıyım. Daha 400km civarında , rodajı tamamlamadık. Zira çok fazla zorlayamıyorum malum. Biraz daha havalar ısınsın , km hızla artmaya başlayacak.
    hayırlı olsun güle güle kullanın darısı başımıza

yasoyaso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf250L
    Herkese selamlar,
    Bende crf'le aranıza katıldım. Gaz telini nasıl yağlayabilirim? Biri detaylı anlatabilirmi?
    papazkemal bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    bazıları dünyayı geziyor bu motorla tebrik ediyorum. http://www.benyazarsamolur.com/seyah...yol-deneyimim/

Motosikleti
    Honda wave 110i - crf 250 rally
    Herkese selamlar Bende crf 250L kullanicisiyim Rally için kapora verdim aradaki fiyat farkina değecekmi bakalim

Motosikleti
    Cbf150
    Alıntı yasoyaso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,
    Bende crf'le aranıza katıldım. Gaz telini nasıl yağlayabilirim? Biri detaylı anlatabilirmi?
    Elcik takozunun altındaki delikten wd40 cıbığını sokup yağlıyorum ben.
    Takozu söküpde içten yapabilirsin
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı apokolips adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar Bende crf 250L kullanicisiyim Rally için kapora verdim aradaki fiyat farkina değecekmi bakalim
    bekleyip göreceğiz hep beraber bence değer sırf depoyu büyütmek bile istesen baya masraflı ve çok çirkin far yapısı değişmiş tur camı var yerden yüksekliği daha fazla ve şuanki fiyatlar 2016 ların fiyatları fuardan sonra bütün markalar listeleri güncelleyecek şimdilik gördüklerimiz kur artışının etkileri yani fuardan sonra bile kaporasını verdiğimiz fiyatın üstünde bir fiyat bekleniyor ki öyle olursa zaten kazançlıyız demektir.

REKLAM ALANI
81. sayfa BirinciBirinci ... 31717980818283 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler