Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zenbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar merhaba

aranızdan olur ya bu motoru gören var mı?
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3452950

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYOSUNG GT250
    Arkadaşlar benim GT250'nin yakıt tüketini ilk defa ölçtüm.
    270km 11,30lt yani 4,18lt/100km.
    Günlük iş-ev 20km, normal kullanım
    Biraz çok gibi geldi sizce nasıl? 3 -3,5 gibi olması gerekmiyo mu.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    GT250 nin yakıt tüketimi 3,7 ile 4,2 arasında normaldir.

Bu aralıkta kullanım tarzına bağlı olarak değişiklik gösterir.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

hayatımHepyek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250 - CBF250 - yok
    Alıntı Zenbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba

aranızdan olur ya bu motoru gören var mı?
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3452950
    ben o motora bizzat bakmıştım. 1 yıl kadar oluyo. ama fiyat konusunda pek anlaşamayınca başka aldım. ama çiçek gibi motordu. sahibi fazla binmemiş yatmış genellikle bu motor. sahibinden deki alınacak en temiz motor diyebilirim. zaten bu aralar gt250 pek yok gibi. düşünüyosan kaçırma derim 5750 felan teklif et. daha aşşa vermez sanırım.

iyi günler...
    [B]Motosiklet araç değil amaçtır...[/B]

Zenbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hayatımHepyek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o motora bizzat bakmıştım. 1 yıl kadar oluyo. ama fiyat konusunda pek anlaşamayınca başka aldım. ama çiçek gibi motordu. sahibi fazla binmemiş yatmış genellikle bu motor. sahibinden deki alınacak en temiz motor diyebilirim. zaten bu aralar gt250 pek yok gibi. düşünüyosan kaçırma derim 5750 felan teklif et. daha aşşa vermez sanırım.

iyi günler...
    Çok sağol arkadaşım ( ve de 25 karakter tabiki)

Motosikleti
    GT250 - CBF250 - yok
    arkadaşlar egzos tavsiyesi istiyorum sizlerden. varsa sizlerin kulladığı egzos tüplerinin resimleri fiyatları ve nerede satıldıklarını yazarsanız lütfen. birde v2 silindirli motorda egzos değişikliği olumsuz etki oluşturabilirmi. 250 lik motora 600 lük için üretilmiş tüp takmak istemiyorum. 250 cc klasman için üretilen tüpler varmıdır. cbr125 ciler varsa özellikle fikrinizi belirtin.
    selamlar....

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    hyosung GT250R lerde viteslerin geçmeme sorununun olduğunu duydum özellikle boşa geçmiyormuş bununla ilgili problemi olan varmı bende düşünüyorum bu motordan ama galiba sorunlu bilgi verirseniz sevinirim..
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

ali_yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    v strom dl 650
    ali yıldız : debriyaj teli ayarı ile ilgili bir durum montaj sırasında pek kurala uygun yapılmıyo sorun oluyo bende de vardı servise söyledim düzeldi şu anda öyle bir sorunum yok sorun yaşayanların hepsi ki çoğu tanıdığım veya arkadaşım aynı ayar mevzunu yaptırınca işi çözdüler fakat sorunun burdan kaynaklandığı anlaşılana kadar adı çıktı

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya bnimkini çözemediler Ali, motor ısınmadan problem yok ama motor ısınınca boşu unut...

Bu sorunun motor yağı ile ilgili olduğunu söleyen arkadaşlar oldu, henüz değiştirmeyi denemedim yanlız..

Motosikleti
    GT250 - CBF250 - yok
    arkadaşlar siz bu boşa geçmeme sorununu viteste tam olarak duruncamı yaşıyorsunuz. benimde bazen oluyo ama bu kadar rahatsız etmiyor. ama bu kadar şikayet ediyorsanız sizin durumunuz farklı anlaşılan. ben böyle durumlarda sanki hareket edeckmiş gibi biraz gaz veriyorum hemen boşa geçiyo. debriyajı hafif salıyorum kavrayana kadar, böylelikle dişli kurtarıyo. bu kadarıda normal zaten.
    selamlar...

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GT250 nin yakıt tüketimi 3,7 ile 4,2 arasında normaldir.

Bu aralıkta kullanım tarzına bağlı olarak değişiklik gösterir.
    Senin makinenin yakıt sarfiyatı nedir
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    100 km de en az 5,5 litre gördüm, en çok da 6,2 litre
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

ali_yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    v strom dl 650
    ali yıldız: valla bende sorun kalmadı hfc formundaki matalay arkadaşın babasıda debriyaj telini uzun bırakmışlar kolu çekince motorda tam çekilmiyo demiş ve vites sorununu halletmiş

Motosikleti
    Regal Raptor250 inş.. yakında :)
    dün saat 14.00-15.00 civarı İzmir Kıbrıs Şehitler Caddesinde ilk defa yakından gt250r gördüm ve hayranlığım kat kat daha da arttı..üstündeki abimizle diyalog kuramadım çekindim biraz belki bu sitedendi o da..motorun sesini youtube da baya bi test etmiştim ama hiç hoşuma gitmiyodu..yakından duyunca vay be dedim resmen
    bu yaz sonunda kısmetse alıcam bu bebeği

arkadaşlar bu ay bi hyosung gv 250 almak istiorum 6.950 ytl ye düşmüş fakat alsam mı almasam mı karar veremedim.bu motorun artılarını ve eksilerini kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim. birde şu global motorun telefonunu bilen var mı?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    www.hyosung.com.tr global motor
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

adres için eyvallah ama diğer sorularıma cvp gelmemiş arkadaşlar. motor hakkında bilgi istedim artıları ve eksilerini belirtmenizi rica ettim ve sizce bu makinayı almakla hata edermiyim

Erudite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER-6N
    Arkadaşlar Bende gv250 var. 1000 km bakımı için 100 ytl aldılar. inanasım gelmedi. kitapçıkda ilk bakım ücretsiz yazıyordu. Bunu söylediğimde yağ ve hava filtresi değişti dedi ki zaten ben borcum nedir diye sordum. 40-50 ytl fiyat bekliyordum. Sizce normal mi?
    Everything goes the way it should...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok fazla almışlar 1000 bakımında sadece yağ ve yağ filtresi değişiyo işçilik alınmıyo.. yağ 30-35 ytl yağ filtresi 15 ytl civarı yani alacakları para max 50 ytl
    servise git sor neden 100 ytl almışlar.. cevaba göre globale bildir..hakkından fazla para alındığını ..ilgileniyolar

gokhansahin86

bu başlıkta aradığın her sorunun cevabı var.. biraz oku bence
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    beyler yaklasık 3 aydır gv 650 kullanıyuorum tamm bbr ye bende katılıyorum motor gorunusune aldanmamak lazım ama gv 650 hem gorunus hemde guc olarak cok salam bir motor. global motor cok ilgili ve bence yedek parca sorunu 3 seneye kalmadan deisir. bu 1 sene icinde bu motorun ben buraya oturacagina inaniyorum.
    GT650R

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler