Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Erudite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER-6N
    ne demek misfit. birbirimize yardım için buradayız zaten. . .
    Everything goes the way it should...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650

Globalde yedek parça sorunu yok !!!

Geçtiğimiz hafta, MT iftar toplantısına giderken benim GV 650 nin ayaklığı kırıldı.

Sağ taraf olduğu için iyi kötü eve dönebildik.

Globali aradım, "bu parçayı ne kadar zamanda gelir Koreden acaba ?" diye...

Ellerinde olduğunu söylediler, üstelik bununla da kalmayıp motoru Suadiyeden minibüs ile alıp, servise götürdüler.

Parça hemen takıldı. Bu arada 1000 bakımı da halloldu

Böyle az bulunan bir motorun, "ayaklık" gibi kolay kolay ihtiyaç duyulmayacak bir parçasını bile elde bulunduran ve bir de üstüne motoru kullanmak zor olacağı için kapımdan alan bir firmaya ufacık bir olayda hemen haksızlık edilmemesi lazım !
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    bugün 1000bakımına giderken mahalleden her zaman girdiğim sokağa girerken birazda fazla güvenden olsa gerek sokaktan çıkan tipoyu görünce frene bastım fakat motor dengesiz bir durumda yakalandı ve sağ tarafa düştü.
    önce durduk sonra motor düştü yani olduğu yerde düşebilceği kadar bir hasar bekliyodum.
    benzin aktı biraz depo kapağından bu normaldir herhalde sağolsun orda ki kuaför arkadaş yardım etti motoru kaldırdık ben düşmediğim için zaten birşey yoktu ama kafa olarak biraz bozuldum.neyse depoyu sildim motorun sağını solunu kontrol ettim ilk marşta çalıştı stop etti ikincide gazda verince çalıştı ve motoru 1000bakımına götürdüm fakat yolda giderken bocaladım baya düşmenin etksi olsa gerek zor gittim o yolu motorda bir hasar yok fakat benim kafam azıcık bozuldu o yol zor bitti benim için.

tipo ya ne oldu diye sorarsınız istifinibozmadan gitti.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Levent abi eski ayaklığı naptın abi
    ...onu versene bana bi kaynak çeker kullanırım ben onu
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Levent abi eski ayaklığı naptın abi
    ...onu versene bana bi kaynak çeker kullanırım ben onu
    Yolda giderken düştü...

geriye dönüp bakmadım bile, malum İstanbul trafiği
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    offff ya

siz beni ya deli edeceksiniz yada hırsız
    tam bi alete karar veriorum başka bişi görüorum ona kayıyorum ayran gönüllümüyüm ne

ama şimdi de bu alete hasta oldum şimdiye kadar hasta olduum aletleri yanyana koysak 3. boğaz köprüsü kurulurdu heralde

aleti gördüm yakından gerçekten güzel ama bi sorunum war

benim boy 198 acaba altımda küçük kalması ihtimali yada hızlı giderken türbülan olma ihtimali warmıdır kullanan uzun boylu arkadaşlar yardım edebilir mi
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

Merhabalar...(GT 250R icin) Benzin deposunun uzerindeki Hyosung yazısı ne sekilde yok edilebilir biliyormusunuz?
    Biraz fazla parmagim gozune yazmislar kanimca...boyle bir islemi yaptırmayı deneyen, veya bundan rahatsızlık duyan oldumu?

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzmir Karşıyaka- girnedeki bayiye. yeni zam geldi dedi. 9400 ytl dedi. bir adet siyah vardı içeride. bende şaşkınlıkla yanlış olmasın dedim. içerdeki birine seslendi genç. Adam: '' Zam yeni geldi GT250 R 9400 ytl '' dedi. Bende hızla uzaklaştım ...
    OHAAA demek istiyorum hatta oha dedim bile..
    9.400,00 cok bea..

Bu fiyat 2006 modeller içinmi yoksa 2007 modellerde iyi bir değişiklik mi yapılmışşşşşşş......

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    hadi canım bu "yakıt tasarrufu" aletine hiç inanmadım..
    -t

Alıntı zack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar...(GT 250R icin) Benzin deposunun uzerindeki Hyosung yazısı ne sekilde yok edilebilir biliyormusunuz?
    Biraz fazla parmagim gozune yazmislar kanimca...boyle bir islemi yaptırmayı deneyen, veya bundan rahatsızlık duyan oldumu?
    Yoo benim çok hoşuma gidio o yazı!

Neyse, üstüne VERNİK atıldığı için çıkarmak için baya bir uğraşabilirsin..
    -turgut
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

samimcakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Parayı denkleştireyim cbr125 R...
    Arkadaşlar Selam;Hyosung'u çok beğendim ben çok güzel etkilendim valla Bişey sormak istiyorum,ben motor meslek mezunuyum motoru aldıktan sonra yağını filtresini kendim değiştirmek istesem parça bulma ihtimalimiz var mı?Şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla...
    [FONT="Times New Roman"][I]Samim Çakır[/I][/FONT]

Motosikleti
    GT 250 COMET SİYAH
    Alıntı ferrari_gani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    offff ya

siz beni ya deli edeceksiniz yada hırsız
    tam bi alete karar veriorum başka bişi görüorum ona kayıyorum ayran gönüllümüyüm ne

ama şimdi de bu alete hasta oldum şimdiye kadar hasta olduum aletleri yanyana koysak 3. boğaz köprüsü kurulurdu heralde

aleti gördüm yakından gerçekten güzel ama bi sorunum war

benim boy 198 acaba altımda küçük kalması ihtimali yada hızlı giderken türbülan olma ihtimali warmıdır kullanan uzun boylu arkadaşlar yardım edebilir mi

dostum, 1.95 boyundayım. etraftan söylenenlere göre gt250 comet altımda küçük kalmıyormuş, kendim de yolda giderken camdaki yansımama baktığımda kötü görünmüyor gözüme. Bana sorarsan, gs 1200 ile falan kıyaslanmaz ama bu motor çoğu 600'lük motora göre bile çok iri. geçen gün eski bir gs500'ün yanına koydum, gs500 bizimkinin yavrusu gibi kaldı. hızlı giderken türbülans olayını pek bilemiyorum. (diğer motorlara göre) zira bunun haricinde sadece ybr 125 kullanmıştım. yalnız comet "naked" olduğu için 100'ü geçtiğimde epeyce bir rüzgar çarpıyor.

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Erudite adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir Karşıyaka- girnedeki bayiye. yeni zam geldi dedi. 9400 ytl dedi. bir adet siyah vardı içeride. bende şaşkınlıkla yanlış olmasın dedim. içerdeki birine seslendi genç. Adam: '' Zam yeni geldi GT250 R 9400 ytl '' dedi. Bende hızla uzaklaştım ...

Keeway Superlight 150 de 4099 ytl dedi. çoğu sitede eski fiyat yazıyor. Sitelerin güncelleştirilmesi geç oluyor sanırım
    Arkadaşlar hemen telefona sarıldım ve Ankara Hyosung bayisi Çağ Motoru aradım..

Fiyatlarda bir değişiklik yok Ankara'da GT250 R :8.250,00 - GT250 : 6.900,00 artı 150 milyon plaka masrafı dediler...

Bu arada 2007 modellerini sordum, onlar da gümrükdeymis 1 en fazla 2 ay içerisinde gelir, ama 2007 modellerin fiyatları farklı olur henüz belli olmadı dediler.

hayatımHepyek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250 - CBF250 - yok
    Alıntı samimcakir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Selam;Hyosung'u çok beğendim ben çok güzel etkilendim valla Bişey sormak istiyorum,ben motor meslek mezunuyum motoru aldıktan sonra yağını filtresini kendim değiştirmek istesem parça bulma ihtimalimiz var mı?Şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla...

değiştirirsinde servis kaşesi olmadan motor sanırsam garantiden çıkar yada garantilik bişi olunca problem olur. servislerde havadan imza atmıyo, biz denemiştik. tabi yağın litresini 30 dan gazlamak var .

samimcakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Parayı denkleştireyim cbr125 R...
    Öncelikle teşekkür ederim.Yani garanti süresi içindi servise kendimizi okşatıcaz gibi görünüyo.Saygılar...
    [FONT="Times New Roman"][I]Samim Çakır[/I][/FONT]

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz hafta, MT iftar toplantısına giderken benim GV 650 nin ayaklığı kırıldı.

Sağ taraf olduğu için iyi kötü eve dönebildik.

Globali aradım, "bu parçayı ne kadar zamanda gelir Koreden acaba ?" diye...

Ellerinde olduğunu söylediler, üstelik bununla da kalmayıp motoru Suadiyeden minibüs ile alıp, servise götürdüler.

Parça hemen takıldı. Bu arada 1000 bakımı da halloldu

Böyle az bulunan bir motorun, "ayaklık" gibi kolay kolay ihtiyaç duyulmayacak bir parçasını bile elde bulunduran ve bir de üstüne motoru kullanmak zor olacağı için kapımdan alan bir firmaya ufacık bir olayda hemen haksızlık edilmemesi lazım !

bikaç parça sorarsan ellerinde olup oladığını öğrenebilirsin kolayca sana denk gelmiş geçen maslak servise gittiğimde son sol ön sinyali almıştım bnden sonra gelen beklemek zorunda kalıcak ayrıca olmaması da diil sorun burda tek sorun gelmemesi 1 ayın üzernde parça beklenir mi eğer pozitif yönlerini sayıyorsak negatif yönlerinide saymamız lazım...

birde arkadaşlar geçen sayfada bi aparat göstermiştim ama hiç ilgi olmadı yakıt tasarrufu ile ilgili yok mu hiç bilgisi olan...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

lautreamont - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Levent abi ne yaptın ayaklığa ağır mı geldin makinaya ne ehueheuheueh

Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    bugün gt250 comet imin 1000bakımını yaptırdım.

bakımı istanbul hasanpaşa da ki yetkili servis melih usta yaptı (motorcu melih)

bakım 42ytl tuttu anadolu yakası hyosung kullancılarına melih ustayı tavsiye ederim.
    (yağ değişti yağ filtresi değişti genel olarak bakıldı motora vidalar sıkıldı zincir yağlandı)

ailgazdag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250 siyah
    giallorosso, melih ustanin yerini tarif edebilirmisin rica etsem...
    [FONT="Impact"][/FONT] [COLOR="Black"][/COLOR] [SIZE="5"][/SIZE]Atakan:bounce:

0 RH +

Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    melih ustanın bulunduğu mevkii aslında çok kolay ama tarif etmesi biraz karışık

vatan hastanesinin ordan fikirtepeye giden yola girip ufak bi köprünün altından geçip ilk göbekten sola dönüyosun girdiğin sokakta 250metre falan sonra sağda motorcu melih tabelasını görürsün.

esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sayın hyosung kullanıcıları arkadaşlar biraz resim yükleyin yav gözümüz gönlümüz açılsın yapmayın böyle bende hyosung gt 250 r almaya çabalıyorum ama manevi sıkıntılardan dolayı alamıyorum bende resimlere bakıp dert yanıyorum kendimi öyle avutuyorum lütfen kırmayın beni atın şuraya üç beş resim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler