Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250
    Motorun yığılmasından gaz yememesinden şikayet eden arkadaşlar problemin çözümü basitmiş.Bende de aynı problem vardı,bu gün yaptırdım.Karbüratör ayarının bozuk olmasından kaynaklanan bir problemmiş.Ortaköy c&c motorda yaptırdım ücret olarak 80 ytl verdim.Motoru karbütatör senkron ayarı için heryerde bulunmayan bir alete bağlıyıp yapıyorlar.
    Birde ön koltuğu açtığımızda akü kutup başlarının oksitlendiğini gördük biraz daha temizlenmese beni yolda bırakabilirdi.Ona da bi bakmanızı öneririm.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scorpi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyo' GT650S
    Bu fotograflar da Kore'deki bir fuardan:

Sert cisimlere çarpmayın. Sert cisimlerin size çarpmasına izin vermeyin. Düşmeyin. Lastik kısmı aşağıda, parlak kısmı yukarıda tutun.

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    çıldırtmayın yaw adamı akşam akşam ne güzel hatunlar aman motorlar aman motosikletler bunlar
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorlar marmarise gelse ben ne resimler çekerim ...
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı:
    BBRR´isimli üyeden Alıntı
    bu motorlar marmarise gelse ben ne resimler çekerim ...
    8

bana söz vermiştin ama 2 hatun 1 hyosung foto yapacaktın bekliyorum hala eylülcüler ekimciler orda diil mi daha

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    ya bu motorlar mı güzelleşmiş
    yoksa üstüne binen manken mi çok güzel.. anlıyamadım.. açıklama lütfeeennn...

dostlar.. benim şahsi düşüncem hyosung istanbul daki fuara yeni motorlarını getirecek ve resmen gövde gösteri yapacak..
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Motorumun kış bakımını düşünüyordum kara kara nerde yaptırsam diye, geçen ortaköy sırtlarında yeni bir servis açıldığını duydum "C&C motor", işyerime 500 metre mesafe bugün motorumu oraya götürdüm bakıma, izlenimlerimi aktarayım;

1- Ahmet usta (makine mühendisi), uğur usta (motor teknikeri) ve Ceyhun çalışıyor C&C motorda, aslen custom modeller yapıyorlar ve işlerinde çok titizler. Ahmet usta pis motoru yıkamadan servise sokmuyor, içeriside çok temiz, işlerinide gerçekten çok titizlikle yapıyorlar.

Motorum yükseliyor

2- Motosiklet servisteyken yan tarafta ki cafede oturabiliyorsunuz bu bekleme derdine çözüm, çay kahvenizi boğaza nazır yudumlayabilirsiniz,

cafe önünde custom bir yamaha

3- Cumartesi günleri full time açık, benim gibi çalışanlar için oldukça olumlu bir gelişme,

sökülmeye başladı

4- 5000 km boyunca bulunamayan takırtı sesi bulundu, halledildi. Ayarlanmıyor denen ön frenimin sisteminde ki hava alınarak ilk günden sağlam hale getirildi, egzozun bir vidası düşükmüş onuda hallettiler, motorun senkron ayarıda kulaktan dinleme ile değilde makinaya bağlanarak yapıldı, bunun haricinde yağ, yağ filtresi, bujiler değişti, hava filtresi temizlendi alet kendine geldi

egzozun düşen vidası buymuş

5- Motorum tamamen sökülüp yıkandı, temizlendi ilk defa böyle detaylarını gördüm motorumun gerçekten kendi motorları gibi ilgi alaka gösterdiler

hava filtresi temizlendi

6- Uzun zamandır aradığım Würth marka zincir temizleme ve yağlama malzemelerini satıyorlar çok sevinçliyim

ortası würth ile temizlenen yağlanan bölgedir

7- Ahmet usta bu işi hobi olarak yapıyor ve bilgilerini paylaşmaktan çekinmiyor

senkron ayarı yapılıyor

servisin yeri dellalzade sok. no:5 ortaköy, haritadan bakabilirsiniz;
    http://maps.google.com/maps?f=q&hl=e...13207&t=h&om=1

bir diğer güzel ve sevindirici haber bagaj teli sorununu ahmet usta çözdü, bakıma gittiğinizde ücretsiz bu hizmeti sunsun sizede, detaylar aşağıda:

parça önce oturtuluyor sonra vidalanıyor

tel oldukça sağlam artık

motorumu kendim yıkarım, kimseye elletmem, prensibimizdir dedi ahmet usta bakımdan çıkan motor yıkanır cilalanır,
    Yıkadı, havayla kuruttu, philips anti statik ile elektronik kısımalrı temizledi kendi elleriyle, koltuğu, lastiği özel maddesiyle temizledi,
    grenajın içi yıkandı, zincir yağlandı. Herşey için teşekkürler

Erudite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER-6N
    ArkadaŞlar GeÇenlerde KarŞiyaka Hyosung Bayİsİ Gt 250 R İÇİn PeŞİn 9400 Ytl DemİŞtİ. BugÜn Yİne Gİttİm Ve Bana 8200 Ytl Dedİler. Pekİ Neden GeÇen Öyle Dedİnİz Dİye Sordum: ArkadaŞlar Sİze Vadelİ Fİyat SÖylemİŞtİr. YanliŞlik OlmuŞtur Dedİler. Bİlgİnİze . . . .
    Everything goes the way it should...

Motosikleti
    GT250R
    şu ana kadar gittiğim hiçbir servis vasatın üstünde değildi ama bu anlattığın servis gerçekten ii bir servise benziyor ee bu piyasada heleki 3-5 tane servis varken kim daha iyi çalışırsa o parayı götürür bizde rahat rahat servise gider çayımızı çorbamızı içer bakımımızı yaptırırız. Bundan sonra c&c motor servisine gidiyorum anlattıkların zaten yeter iyi dediğimiz yücel motor'a hava filtresini temziletmek için bi saat dil döktüm ama zor geldi depoyu sökmek temizlemedi...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Komtan
    resimli anlatımın ve verdiğin bilgiler için teşekkür ederim ..civa gibi olmuştur motor ...yanıyo yanıyooooo
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    motor iyi güzel olmuşta hediyesi ne kadar ayıptır sorması ?

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250
    Evet arkadaşlar bende c&c motoru tavsiye ederim.Müşterilerine karşı ilgili ve alakalı bir servis.İş yerimin hemen alt katı ama hyosung bayii olduğunu yeni öğrendim ve motorumda yaşadığım yığılma problemini sadece anlatmam yetti.Ahmet usta problem karbüratördedir dedi ben anlatır anlatmaz.Problemi makineye bağlayıp halettik.Beni uzun zamandır rahatsız eden bir sorunu çözdükleri için çok mutlu oldum.Motorun 4bin bakımını da buraya yaptırmayı düşünüyorum.

Tüm bu anlattıkların için ne kadar ödedin üstat ?

Motosikleti
    GT250R
    TÜM MÜSLÜMAN ALEMENİN VE TÜM MOTOSİKLETÇİLERİN VE TÜM HYOSUNGCULARIN MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN NİCE BAYRAMLARA ALLAH TEKERİMİZİ DÜZ BASTIRSIN...

evet ücret hk. bilgi istiyoruz komtan bnde ara bakım gibi bişi yaptırmak istiyorum kışa girerken anlattıkların gerçekten çok güzel...

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı giallorosso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor iyi güzel olmuşta hediyesi ne kadar ayıptır sorması ?
    Alıntı Tankut_79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm bu anlattıkların için ne kadar ödedin üstat ?
    Alıntı trasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ücret hk. bilgi istiyoruz komtan bnde ara bakım gibi bişi yaptırmak istiyorum kışa girerken anlattıkların gerçekten çok güzel...
    Öncelikle hayırlı bayramlar. 2 Buji, yağ filtresi 67 ytl (cumartesi olduğu için depo kapalıydı, başka bir servisten geldi), castrol power1 racing yağ kondu 50 ytl (normal 4 zamanlı mobil yağa 40 vermiştim), + işçilik ücreti. Bayramdan sonra niyetim hava filtresinide değiştirmek normalde 12.000 km ama içi toz dolmuştu kış geldi malum yağmur çamur temiz olsun istiyorum.

Bu arada 2. Hyo buluşmasında 40 a yakın motorla yaptığımız cadde geçişi unutulmamıştır sanırım, tüm hyosung sahiplerini 29 Ekimde Fener Alayına bekliyoruz, ayrıntılar için http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23052

Motosikleti
    GT250R
    evet burdan kimler geliyo arkadaşlar beraber yanyana gidelim

komtan
    trasher
    conti
    alper
    netzo
    gsk

benim bildiklerim herkes listeyi güncelleyip eklesin kendini ona göre olmazsa buluşup beraber gideriz buluşma noktasına...

dark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyo gt250 dark
    komtan` dan alinti:
    1- Ahmet usta (makine mühendisi), uğur usta (motor teknikeri) ve Ceyhun çalışıyor C&C motorda, aslen custom modeller yapıyorlar ve işlerinde çok titizler. Ahmet usta pis motoru yıkamadan servise sokmuyor, içeriside çok temiz, işlerinide gerçekten çok titizlikle yapıyorlar.
    4- 5000 km boyunca bulunamayan takırtı sesi bulundu, halledildi. Ayarlanmıyor denen ön frenimin sisteminde ki hava alınarak ilk günden sağlam hale getirildi, egzozun bir vidası düşükmüş onuda hallettiler, motorun senkron ayarıda kulaktan dinleme ile değilde makinaya bağlanarak yapıldı, bunun haricinde yağ, yağ filtresi, bujiler değişti, hava filtresi temizlendi alet kendine geldi
    5- Motorum tamamen sökülüp yıkandı, temizlendi ilk defa böyle detaylarını gördüm motorumun gerçekten kendi motorları gibi ilgi alaka gösterdiler
    6- Uzun zamandır aradığım Würth marka zincir temizleme ve yağlama malzemelerini satıyorlar çok sevinçliyim
    7- Ahmet usta bu işi hobi olarak yapıyor ve bilgilerini paylaşmaktan çekinmiyor
    motorumu kendim yıkarım, kimseye elletmem, prensibimizdir dedi ahmet usta bakımdan çıkan motor yıkanır cilalanır,
    8-Yıkadı, havayla kuruttu, philips anti statik ile elektronik kısımalrı temizledi kendi elleriyle, koltuğu, lastiği özel maddesiyle temizledi, grenajın içi yıkandı, zincir yağlandı. Herşey için teşekkürler

iste olay budur...
    tesekkurler komtan.
    iyi mekanlari buradan objektif olarak sunarsak hem bizler bilgilenmis oluruz hemde isini iyi yapmayanlara en iyi cevap olur.
    [SIZE="1"][B]Look into cities eyes\ Mirror of souls\ Now tell me what you see\ Beneath the hole\ Another sick\ Another poor\ Another slave\ Another weak\ Another lost\ Another dark\ System Decay[/B][/SIZE]

serhat24766 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cagiva raptor 650
    evett dün kaporamı bıraktım nbc motora kredim onaylanırsa pazartesi veya salı günü teslim alıyorumm acaba kredi onaylanırmı ona kafayı taktım
    acaba krediniz onaylanamıyan warmı? warsa neden onaylanmadı? motorum sarı gt 250 r olcak
    Sevmek çay gibidir, sevilmek şeker, bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kredi onaylanmaması gayet normal bir durum ..çok sebebi olabilir..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler