Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 2006
    www.bikez.com/bike/rating.php?idbike=21681
    adresine girdiğinizde 2005 gt 250 lerin rating değerleri var.
    marka gözetmeden başka nakedlerle karşılaştırmış.
    alta giriş yapılarak başka motosikletlerlede karşılaştırma yapılabiliyor.
    ben 2006 honda cbf 250 ile karşılaştırdım.
    genel rating hyosung 2005 GT 250 : 73
    honda 2006 CBF 250 : 66.5
    kriter değerleri siteden bakılabilir.
    marka tutkunu olanlara duyurulur...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    valla ben bir marka tutkunuyum(ama kör fanatiklerden değil) arabam honda scooter vardı honda, hondam.com sitesine üyeyim... yeni motorumun da 600RR olmasını isterdim ama tabiiki tercihim kaliteyi en üst seviyede tutan, paramın ve isteklerimin tam karşılığını veren motordur cbf250 ile hyosung arasında kalmıştım buyüzden bu bütçeyle HYOSUNG GT250R oldu bundan da çok memnunum iyikide böyle bişey almışım seneye para toplarlayabilirsem 600RR yada en kötü 600f almak isterim. Marka tutkunu olmak kötü bişey değil ama önemli olan gerçekleri görmek. Honda arabaları performans a yönelik araçlardır ama konfor azdır buna rağmen çok seviyosanız arabanızı işte bu gerçek marka tutkunluğudur yoksa her postun altında tabiiki HONDA demek yanlış olur....
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    Alıntı Ballantyne adlı üyeden alıntı
    muritu cuma günü işten izin alamıycam muhtemelen... cumartesi sabah erkenden gidicem teslim almaya... o taraflarda motoru kullanıp alışabileceğim boş bi yer varmı??
    Ballantyne oraya en yakın carrefour un otoparkı var ..fakat ct dolu olur. ama genede bi boşluk bulup çalışabileceğini umuyorum..kime sorsan gösterir..eğer carrefoura da ben götürmiim diyorsan.(yanlış hatırlamıyorsam ehliyete yeni yazılmıştın vede vitesli motor kullnamamıştın..sana motoru alıp getirecek birini ayarlayacaktık.. yokmu biri..buraya sor demiştim noldu..senin yerine ben mi soriim) istinye motorda murat bey var; serviste..ona danış ;o yada boşta bi eleman seni arkasında carrefoura kadar bıraksın.. benim adımı verebilirisn lazım olursa..itüden murat maslakta oturuyor (benim gibi gt 250 bakıyor )o tavsiye etti dersen bilirler.yardımcı olurlar..CT ne yazıkki ben meşgulum..sabah da akşamda.cuma olsa bizzat üşenmez sana yardımcı olurdum.kusura bakma.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

arabaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Balıkesir gazi net adnan menderes...

modifiye

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16049

bu link e bi göz atın hyosung ların kapasitesi ve güzelliğinin iyice farkına varmamız için ben yaptım. SANAL modifiye...
    G@Zİ net balıkesir

Ballantyne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650 - V-Strom - Le Grand Bleu
    Alıntı muritu adlı üyeden alıntı
    yanlış hatırlamıyorsam ehliyete yeni yazılmıştın vede vitesli motor kullnamamıştın..
    ehliyeti yeni aldım ama vitesli motorla öğrndim ben motosiklet kullanmayı...
    hatta hyo bile kullandım bi kez... ama genede tereddütlüyüm biraz... 1-2 saat ısınma turu iyi gelecektir bana... muritu bu arada arkadaşımla beraber gideceğiz... onun cbf 500ü ile... tek motor gidip 2 motor dönecez...
    tek problem o bölgeyi bilmiyorum... o yüzden nerde kullanabilirim diye sordum... ama ilgin için tekrar sağol...
    Örsan Telgeren

Le Grand Bleu

Motosikleti
    Alıntı Ballantyne adlı üyeden alıntı
    ehliyeti yeni aldım ama vitesli motorla öğrndim ben motosiklet kullanmayı...
    hatta hyo bile kullandım bi kez... ama genede tereddütlüyüm biraz... 1-2 saat ısınma turu iyi gelecektir bana... muritu bu arada arkadaşımla beraber gideceğiz... onun cbf 500ü ile... tek motor gidip 2 motor dönecez...
    tek problem o bölgeyi bilmiyorum... o yüzden nerde kullanabilirim diye sordum... ama ilgin için tekrar sağol...

cbf 500 kim siteden birimi..neyse iyi olmuş birini bulduna sevindim.aklım kalmıştı..vitesli motorla da almana sevinim..bu da çok iyi.kullanırsın umuyorum. dediğim gibi ben gelebilseydim sana gösterirdim yerini. ama kolay, istinye motorun önündeki yolu hemen takib edecen yolun sonu ikiye ayrılıyor zaten oraya varmadan carefour görünecek .takribi 1km var yok.onun dışında boş alan bakman lazım..belki yukarlarda olabilir. ama otopark sana yetecektir.

hayırlısı olsun ,kazasız belasız kullnaman dileğiyle..
    darısı başımıza.

NETAFIM;istinye motor konusunda herhangi bi sorun için bende yardımcı olurum, bana yakın yerini de gösteririm..kolya gelsin.
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

eyvallah muritu darısı senin başına diyelim bu arada hakan beyle de konusalım sana hafıf bı ıskonto yapsın artık bu kadar motorseveri yonlendırdın onlara ballantyne ile bı goruseyım olmadı beraber gecersek hep bırlıkte alırız hem bende proseduru ogrenmiş olurum hemde tanısıp kaynasmıs oluruz

Motosikleti
    Alıntı NETAFIM adlı üyeden alıntı
    eyvallah muritu darısı senin başına diyelim bu arada hakan beyle de konusalım sana hafıf bı ıskonto yapsın artık bu kadar motorseveri yonlendırdın onlara ballantyne ile bı goruseyım olmadı beraber gecersek hep bırlıkte alırız hem bende proseduru ogrenmiş olurum hemde tanısıp kaynasmıs oluruz

sağol çağlar.. bakalım alamıyoruz ki alsak..
    hakan beyle ben bi kere taıştım..ne onun benden böyle bi isteği oldu neden ben ona teklif ettim..tamamen iyi niyetli buradaki arkadaşlara yardımcı olmak açısından.nerde diye sordukalrında bilgimizi paylaşıp yönlendirdik arkadaşları.sonuçta ben bu yaz motor alamayabilirim..ama alan arkadaşilara yardımcı olmanın mutluluğuna ve dost kazanmanın sevincine erişmiş olurum..saygılar .hayırlı olsun.

senin benim hakkımda düşüncelerin içinde teşekkür ederim.

Global Motor Yetkilileri Dikkatine

Eminim sizde burayı takip ediyorsunuzdur.

Antalya bölgesinde Hyosung 250 comet i test edebileceğimiz (Deneme Sürüşü) bir bayiniz varmı. Benim bildiğim bir tane bayiniz var. O da parasını vermeden teker dönmez diyor. Bende binmeden hayatta beş kuruş para vermem. Antalya da bi tane bile test motorunuz yokmu. Bilgilendirirseniz sevinirim. Bilgiyi özel mesaj olarak atarsanız daha iyi olur. Topic içinde okumama gibi bi olayı ortadan kaldırmış oluruz.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

conti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R

karışıklık oldu galiba

merhabalar
    ufak bir karışıklık oldu galiba Kocamustafapaşa gtr 250götürecek olan benim ama nasıl götüreceğim hala belirsiz çünkü ehliyetim yok ve vitesli motor hiç kullanmadım. neyse muritu ile de konuştuk bir şekilde halletmeye çalışacağız.

Bu arada motorsikleti cumartesi günü teslim alacağım. muhtemelen öğleye doğru çünkü öğleden önce ehliyet için sağlık raporu almam gerekiyor.

-arkadaşlara motor için pazarlığı pazar günü yaptım ve bir haftadır motoruma kavuşma heyecanıyla uyuyamıyorum işte sarhoş gibiyim bu hafta işten atılmassam daha hiç atılmam galiba

Kocamustafapaşa motorsikleti nasıl getirceğim konusunda ilginç fikirleri olan arkadaşlardan yorumlar beklerim.
    Teşekkürler

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar thundersss öldü yaşasın aytskal artık nick im thundersss değil aytskal saygılar bu arada yokmu continin motosikletini alacak biri ilk günden sıkıntı yaşamasın biraz önce GS500 kullandım gerçekten çok seri bir makine tabi bizim hyosung a göre ama kullanımı daha zor üstelik bizim makine daha güven veriyor 100 km de inanılmaz bir sarsıntı ve rüzgar vardı benim hyo gün geçtikçe daha oturuyor vitesler dahil Allah nazardan saklasın

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Arkadaşlar ben iyiden iyiye koruma takozu takmaya niyetlendim.Sanırım şu boşluğa bir güzellik yapabilirim.

Ama buralarda devrilme takozu bulamadım. Acaba fiyatlarını bilen (ve eğer fiyatları uygunsa bana kargoyla gönderecek birisi var mı ?)

Devrilme takozu monte etmekle ilgili denemede bulunan var mı ?
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

[
    Devrilme takozu monte etmekle ilgili denemede bulunan var mı ?[/QUOTE]

Ben buldum ama M 10 yada M 8 civata yatağı istiyor fream slidder diyorlar adına kawasaki ye git oradan mutlak uydurursun çok çeşit var...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Yaw ben Samsun'dayım Kawasakiye nasıl gideceğim ki

Peki Bu frame sliderlar kaç para oluyor ? Olmazsa plastikten tornada kendim birtane çekeceğim artık.

Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı
    Yaw ben Samsun'dayım Kawasakiye nasıl gideceğim ki

Peki Bu frame sliderlar kaç para oluyor ? Olmazsa plastikten tornada kendim birtane çekeceğim artık.
    Ankara dostum kawa vardır mutlaka orada olmazsa orada yap daha güzel olurda nereye monte edeceksin uçlarına renkli kaliteli plastik takozda koyarsan çok güzel olur 80 euro dan başlıyordu 5-6 tip ve uzunlu kısalı tekli çoklu seçenekler vardı bazıları fosforluydu motorun orjinal parçası gibi duruyorlardı yanlız sana tavsiyem döküm yapma çabuk kırılır sen çakıyorsun bu işlerden bu arada yazımında ufak hata olabilir(fream slider)bana komtan tavsiye etmişti hatta nette satılan yer bile göstermişti halledersen resmedersin artık

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Sağol.

80 EUR ona vermektense kendim yapmayı tercih ederim doğrusu. (Yazımımda hata yok. Gerçek adı frame slider mış. Google da aratırsan bir sürü bulabilirsin.)

Ama tekniği kaptım sayılır. Kısmetse haftaya bitirip resimlerini eklerim

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Selam arkadaşlar ben cbr 125 im için galeride gördüğüm HYOSUNG GT 250 aynasını sordurdum.Adam bana tanesi için 160 ytl dedi .Bende oha dedim ahli ile abi doğrumudur bir aynasının bu kadar olduğu yoksa adam bizi kazıklamaya mı kalktı.
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

Motosikleti
    Alıntı conti adlı üyeden alıntı
    merhabalar
    ufak bir karışıklık oldu galiba Kocamustafapaşa gtr 250götürecek olan benim ama nasıl götüreceğim hala belirsiz çünkü ehliyetim yok ve vitesli motor hiç kullanmadım. neyse muritu ile de konuştuk bir şekilde halletmeye çalışacağız.

Bu arada motorsikleti cumartesi günü teslim alacağım. muhtemelen öğleye doğru çünkü öğleden önce ehliyet için sağlık raporu almam gerekiyor.

-arkadaşlara motor için pazarlığı pazar günü yaptım ve bir haftadır motoruma kavuşma heyecanıyla uyuyamıyorum işte sarhoş gibiyim bu hafta işten atılmassam daha hiç atılmam galiba

Kocamustafapaşa motorsikleti nasıl getirceğim konusunda ilginç fikirleri olan arkadaşlardan yorumlar beklerim.
    Teşekkürler
    haklısın conti yaa kusura bakma ..okadar çok kişiyle ilgilendim ki hepsinin bi nicki bide kendi adı var..valla en sonunda çorba oldu sendin doğru motoru aldırmak isteyen..bak biri bulundu bile bizim gökhan namıdiğer trasher..iyilik sever kardeşim benim..sana yardımcı olacak .özelden bağlantıyı kur.benim ct dolu gelemicem.diğer arkadaşlara da söyledim ct pazar doluyum. ama trasher sana yardımcı olacaktır. oda istinye motordan aldı gecen aynı motoru.

araban varmıydı fatih senin..araban varsa beraber gidin tasher geri getirsin sona sende onu bırakırsın..yoksa gökhanın artçı deneyimi varmı bilmiyorum ama beraber dönün sona sen gökhanı taksiyle yollarsın..bence aslında biraz çalışın sizde carrefour da dicem ama fatih sen daha ehlliyet almadın,şimdi yatırırsın motoru olan motora olur.. bi bağlantı kurun.olamzsa başka birine bakalım.
    istinye motordan hakan beye de benden bahsedin mutlak çook selam söleyin,bak artık ona gönderdimiz adamları karıştırır olduk o derece yanii ehe ehehe..
    akira..thunderss noluyonuz yahu ..bide sizin nickleri mi takib edecem ben zaten dünyam dönmüş..iki dünya olmuşum,noldu nie değiştiniz öperim ikinizide (ya harbiden başım dönüyoo bak..nabzımmı düştü nee ohaa ..dakikada 50 ,uzanim bari biraz..bayılmadan )

trasher, conti ikinizin de gözlerinizden öperim..istinye maslak hattını kullanırsanız ,borsanın yanından İTÜ vadi yurtlarını bulun,bana gelin gelmeden önce arayın.senin şu gıcır 55 i bi göriim demi ama gökhanda var numaram.sizi bi göriim. sona salıcakla gidin..herkese kapım açıktır.

arkadaşlar
    bukadar adamız bunca sayfa yazılmış.toplaşın bana bi motor alın artık yav..sevaptır.ben gariban kaldım aranızdaa

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    tamam ozaman c.tesi hayırlısıyla gider alır geliriz motorunu ben c.tesi daha erken gelmeye çalışıcam

muritu artçı deneyimim var (tabii ona deneyim denirse biliyosun bnde yeni başladım kullanmaya) yinede tek kişi daha risksiz olur bnde motoru ilk aldıgımda ark. getirmişti paşaya bn arabayla gitmiştim

bu arada depoyu ogün fullledim şu an kırmızı çizgi ve üstünde bir çizgi daha mevcut ve kilometre 275 demekki rodajdan sonra ben bunu 400 e zorlarım süper bişi

bu akşam bikaç tane sayamadım gt250 gördüm yine tesadüfte bnde görmedim cafe bahçede oturuyodum çıkarken gördüm yine görüşemedik görmüşsünüzdür beni :( kesin yolumu yoksa denk gelemiyecez
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

aiqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Merhaba arkaşlar. Deneyim kazanmak ve rodajı biran önce bitirmek için dün epey gezdim. İşe de motorla gitmiştim. Mecidiyeköy`den köprüye çıkacaktım, ışıklarda bekliyordum ki 1000cc lik eski kasa bir yamaha aynama çarptı. Böylece başka bir araçla ilk teması da sağlamış oldum

Daha sonra Bostancı sahil yolundan, caddeden geçtim. Belki gören olmuştur Yaklaşık 2,5 saat gezdim. Bileklerim, omuzum, boynum ağrımadık yerim kalmadı.

Artık eve dönecektim ki debriyaj kolunun bir garip olduğunu farkettim. Sanki debriyaj teli gevşemiş de kol boşta kalmış gibi. Kolu sıkmadığımda normalde gergin durur fakat şimdi gevşek ve boşta sallanıyor gibi. Tam sıkınca işini görüyor ama belliki bir sorun var. Sanırım yarın servise götüreceğim, sorun nedir fikri olan var mı?
    Life, in itself is just a fraction of being, a game of time on the material.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler