Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    ben kedileri çok severim oyüzden fazla takılmıyorum bu konuya zarar vermedikçe sorun yok zaten bizim otoparka 1 tane kedi bakıyo dierleri giremiyo savaş çıkıyo örtüde çok iyi korumuş verdiğim paraya değdi dogrusu... bide file ile kendi sırt çantamı (agzına kadar doluydu) çok rahat sabitledim bu olayı çok sevdim ben ya keşke daha önceden alsaymışım motorumu 40 dk de göztepeden taksime gitmek manyak zevkli bir duygu
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aiqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı johnny_rook adlı üyeden alıntı
    aiqa motorun hayırlı olsun, bu kedi mevzusunu anlamıyorum, bizim otoparktaki kedilerde bir sorun var, ya benim motoru yada beni sevmediler motora yaklaşan yok
    sağol johnny, bizim sitede çok fazla kedi var. Biri gelmezse diğeri geliyor. İnsanlara da fena alışmışlar. Pist diyorsun kaçmıyorlar. Motorda branda yokken yaklaşmıyorda, daha brandayı örterken uzaktan süzmeye başlıyorlar.

Alıntı trasher adlı üyeden alıntı
    bide file ile kendi sırt çantamı (agzına kadar doluydu) çok rahat sabitledim bu olayı çok sevdim
    benim de file almam gerekli. GT250R yada GT250`ye çanta alan oldu mu? yoksa file ile kullanmak rahat olur mu?
    Life, in itself is just a fraction of being, a game of time on the material.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Motorun hayırlı olsun

File kullanmanızı pek tavsiye etmem. Filenin kancaları ucundaki plastik parçaları kısa sürede parçalanıyor ve motorun boyasını resmen kazımaya başlıyor. Onun yerine kendinize güzel bir sırt çantası edinirseniz. hem eşyalarınızı habire elinizi arkaya atıp "acaba file çözüldü mü" diye kontrol etme ihtiyacı hissetmezsiniz hem de olası bir kaza durumunda sırtınızı (tabi çantaya sırtınıza batacak nesneler koymazsanız) korursunuz.

Arkaya koltuk üstü soft çantalardan bir tane alabilirsin
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=43991

Bizim mahallenin kedileri cruiserci benim eski motorun üzerinden inmiyorlardı ama anlaşılan race pek tarzları değil
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    GT250R
    File kullanmanızı pek tavsiye etmem. Filenin kancaları ucundaki plastik parçaları kısa sürede parçalanıyor ve motorun boyasını resmen kazımaya başlıyor. Onun yerine kendinize güzel bir sırt çantası edinirseniz. hem eşyalarınızı habire elinizi arkaya atıp "acaba file çözüldü mü" diye kontrol etme ihtiyacı hissetmezsiniz hem de olası bir kaza durumunda sırtınızı (tabi çantaya sırtınıza batacak nesneler koymazsanız) korursunuz.
    o kancalar gerçekten çok tehlikeli ama onlara ben soyulunca tekrar bi formul düşünüyorum file olayındada kask var kafada; kafa dönmüyo arkayı göremiyom çok komik oluyo 2 de bir ışıklarda durunca kaskı çıkartıp arkaya bakıyorum yinede çok sağlam bağlıyorum file gerçekten kullanışlı bişi

bide motoruyla her sabah karşıya geçen var mı anadolu-avrupa 8.00 - 8.20 civarları kimseyi göremedim daha hyosunglu

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o zaman bizim otoparktaki kedilerde curisecı, zaten kelli felli kediler hepsi,
    gece görsen korkarsın o kadar besili, demek o yüzden benim comete burun kıvırıyorlar........ iyi iyi..

file mevzusunda akira haklı, ben aldım ve plastikler ikinci gün düştü, gerçi ben
    bantladım uşları öyle kullanıyorum, şimdilik bir problem çıkarmadılar

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Ben fileyi kancalarını çıkarıp kullanıyorum.İlerden sele altındaki kancalara takıp gerdiriyorum.Gayet sağlam ve sorunsuz oluyor.
    Sırtçantası ancak kısa mesafede kullanıyorum.
    Uzunyol için topcase düşünüyorum ama bağlantı demiri vs nasıl halledilir bilmiyorum.
    Garanti gidecek korkumuzdan elimizi süremiyoruz ki.
    Arkadaşlar;67 sayfaya ulaşan topic içinde kaybolan öyle çok faydalı bilgi ve deneyim var ki,bunlar başlıklar veya maddeler halinde toparlanıp en baştaki sayfaya veya başka bir bölüme konabilir mi ne dersiniz?

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı açıkyol adlı üyeden alıntı
    Ben fileyi kancalarını çıkarıp kullanıyorum.İlerden sele altındaki kancalara takıp gerdiriyorum.Gayet sağlam ve sorunsuz oluyor.
    Sırtçantası ancak kısa mesafede kullanıyorum.
    Uzunyol için topcase düşünüyorum ama bağlantı demiri vs nasıl halledilir bilmiyorum.
    Garanti gidecek korkumuzdan elimizi süremiyoruz ki.
    Arkadaşlar;67 sayfaya ulaşan topic içinde kaybolan öyle çok faydalı bilgi ve deneyim var ki,bunlar başlıklar veya maddeler halinde toparlanıp en baştaki sayfaya veya başka bir bölüme konabilir mi ne dersiniz?
    düzenli aralıklarla düzenleme işlemini yapıyoruz merak etmeyin. bu arada topcase, koruma demiri vs. ile garantiyi iptal etmezler merak etmeyin. ne yürüyen aksamı bozar ne elektrik ne de motor.. ee, sorun ne ki o zaman?
    alarm vs ile elektrik aksamı bozulabilir diyorlar o yüzden garanti konusunda sorun olabiliyor. egzoz konusunda ise hyosung avustralya sitesinde satılan hyosungun kendi pist egzozu var(300$ civarıydı galiba) o garantiyi bozmaz.
    ayrıca, yunanistanda bulunan bir şirket ile irtibata geçmiştim bir ay önce comet egzozları ve diğer aksesuarları için, geçen gün yine mail atmışlar istediğiniz parçalar var mı söyleyin diye.

bağlantı demiri işini en olmadık motorlar da bile hallediyorlar, bence sorun olmaz.

bide motoruyla her sabah karşıya geçen var mı anadolu-avrupa 8.00 - 8.20 civarları kimseyi göremedim daha hyosunglu
    ben genelde 07:15-07:30 arası geçiyorum 1. köprüden bi de komtan var o biraz daha geç geçiyor galiba...
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Ballantyne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650 - V-Strom - Le Grand Bleu
    filenin ucundaki kancaları çıkarıp dağcı klipsleri (karabina) ile kuyruğun altından bağlama yapılabilir... hem çizme kırma vs. gibi problem olmaz hemde açılma çözülme gibi bi sorunla karşılaşmayız...
    Örsan Telgeren

Le Grand Bleu

gamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 2006
    12.06.2006 saat 15.00 civarı bayiden istek yaptığım parçalarım (ayna ve sinyal)bu sabah kargo ile ana depodan bayiye gelmiştir.globalmotora ve öncelmotor emre arkadaşa teşekkürler.

arkadaslar yaklaşık 1 aydır forumları sıkıca takıp ediyorum ama sesimi pek çıkarmak istememiştim en sonunda Allah izin verirse haftaya gt 250 r ımı alıyorum fakat istanbul motor mu istinye motordanmı alacagıma karar veremedim forumdaki şikayetleri kendileriyle de konustum,açıkçası ikilemde kaldım sahrayıcedit de oturuyorum goztepe civarındakı arkadaslarla yuz yuze gorusebılırsek yardımcı olabıleceklerını sanıyorum bı yardımcı olursanız sevınırım en azından bahaneyle cbr r6 sahıbı arklarla takılıp toz yutmaktansa hyosungcu ekurıler kazanmış olurum

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    Alıntı NETAFIM adlı üyeden alıntı
    arkadaslar yaklaşık 1 aydır forumları sıkıca takıp ediyorum ama sesimi pek çıkarmak istememiştim en sonunda Allah izin verirse haftaya gt 250 r ımı alıyorum fakat istanbul motor mu istinye motordanmı alacagıma karar veremedim forumdaki şikayetleri kendileriyle de konustum,açıkçası ikilemde kaldım sahrayıcedit de oturuyorum goztepe civarındakı arkadaslarla yuz yuze gorusebılırsek yardımcı olabıleceklerını sanıyorum bı yardımcı olursanız sevınırım en azından bahaneyle cbr r6 sahıbı arklarla takılıp toz yutmaktansa hyosungcu ekurıler kazanmış olurum
    netafım, istinye motor için benim kaldığım yer yakın olduğu için arkadaşlara göstermiştim..sana da yardımcı olabilirim. beraber gideriz istersen..yalnız gidersende orda patron: hakan bey var onu bulursan yardımcı olacaktır.

ballantyn;naptın motoru..cuma gün beraber teslim alalım.kaçta gidicen..bende ilk hayırlayan olmuş olayım.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Motosikleti
    muritu cuma günü işten izin alamıycam muhtemelen... cumartesi sabah erkenden gidicem teslim almaya... o taraflarda motoru kullanıp alışabileceğim boş bi yer varmı??
    Örsan Telgeren

Le Grand Bleu

aiqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı NETAFIM adlı üyeden alıntı
    Merhaba, ben göztepe`ye yakın oturuyorum. Ben motoru istanbul motordan aldım, indirim yapmadılar, en ufak bir hediye vermediler, soğuk davrandılar ve bir sürü şey ama motoru dedikleri gün teslim ettiler. Buradaki şikayetlerden haberdar oldklarından beri ilgi ve alakaları epey düzeldi. Bence git konuş iki yerlede, pazarlığnı yap. Kim daha iyi fiyat verirse ondan al.
    Life, in itself is just a fraction of being, a game of time on the material.

Motosikleti
    GT250R
    muritu cuma günü işten izin alamıycam muhtemelen... cumartesi sabah erkenden gidicem teslim almaya... o taraflarda motoru kullanıp alışabileceğim boş bi yer varmı??
    nasıl alcaksın motoru yani kim getircek km.paşa ya

ikilemde falan kalmana gerek yok adres belli avrupa yakasındaki hyosung bayii leri.... istinye motor çok ii 8.250 herşey dahil+kilit+disk kilidi+file ve memnuniyet bnde göztepede oturuyorum ama gidip istinyeden aldım bnce orayı tercih etme...

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    demek ki bu formu etkisini göstermeye başladı, bu da güzel bir şey
    ama keşke buna gerek olmasada bu düzgün hizmeti içlerinden gelerek verseler,
    seninde dediğin gibi aiqa, ben olsam gider iki üç yer ile pazarlık yaparım, kim daha iyi hizmet veriyor, kim daha avantajlı fiyat veriyor ise ondan da motorumu alırım. Burada önemli olan biz kullanıcıların çıkarları, bayilerin bunu anlaması lazım artık. Alternatifler çoğaldıkça kendini ulaşılmaz zanneden bazı esnaf insafa gelecektir.

Motosikleti
    nasıl alcaksın motoru yani kim getircek km.paşa ya
    k.m.paşaya götürmiycemki motoru... sahrayıcedite getiricem...

ben getiricem... 1-2 saat motora alışma süresi var... ondan sonrasını hallederim... ;)
    sirkeciden arabalı vapula hareme geçicem... önce fenerbahçeye gider güzel bi kahvaltı ederim muhtemelen...
    Örsan Telgeren

Le Grand Bleu

PrOleTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    Arkadaşlar gt250 r için,1000km bakımında değistirilen yağ filitresinin fiyatını biliyormusunuz?(yağ hariç)

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı PrOleTeR adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar gt250 r için,1000km bakımında değistirilen yağ filitresinin fiyatını biliyormusunuz?(yağ hariç)
    8 €

(dikkat şu anda mesajı minimum karakter sayısına ulaştırabilmek için yazılmış yazıyı okumaktasınız.)
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Motosikleti
    hyo gt250 dark
    Alıntı Ballantyne adlı üyeden alıntı
    surucu kurslarinin egitim surusleri yaptiklari, tenha fakat imarli bir cadde var. bende motoru goturmeden once orada birsure turlamistim. sorarsan gosterirler. sahil yolundan besiktasa gitmek ise cok zevkli. genelde yogun trafik yok ve guzel virajlari var.

Motosikleti
    Alıntı provomr adlı üyeden alıntı
    surucu kurslarinin egitim surusleri yaptiklari, tenha fakat imarli bir cadde var. bende motoru goturmeden once orada birsure turlamistim. sorarsan gosterirler. sahil yolundan besiktasa gitmek ise cok zevkli. genelde yogun trafik yok ve guzel virajlari var.
    istinye motordakiler bilirler haralde söylediğin yeri... birde carrefour'un oraya yakın olduğunu söylemişlerdi... eğer yakınsa oranın otoparkı da olabilir...

buyrun ön cam...
    Örsan Telgeren

Le Grand Bleu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler