Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR-600RR Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzukiyi Satıp neden RR ?
    Ben aslında hep 600RR' ım olsun istemiştim ama kısmet GSX-R dan yana oldu ama asıl mevzu 5500 devir ile 7000 7200 devir arası titreşim oluyodu aynalardan arkayı göremiyordum titreşimden, bu beni rahatsız ediyordu Nevşehirde bi arkadaşımınkinede bindim onunki 2007 modeldi aynı sıkıntıyı ondada gözlemledim. Ama cbr' ın sürüşü bana daha konforlu geldi değişik zevkler tatmak istiyorum diyebiliriz, aslında direk Ducati 848 denemeyi planlıyorum ama CBR' ın çizgileri beni daha çok cezbediyo hayırlısı artık...
    GT! ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aslında hep 600RR' ım olsun istemiştim ama kısmet GSX-R dan yana oldu ama asıl mevzu 5500 devir ile 7000 7200 devir arası titreşim oluyodu aynalardan arkayı göremiyordum titreşimden, bu beni rahatsız ediyordu Nevşehirde bi arkadaşımınkinede bindim onunki 2007 modeldi aynı sıkıntıyı ondada gözlemledim. Ama cbr' ın sürüşü bana daha konforlu geldi değişik zevkler tatmak istiyorum diyebiliriz, aslında direk Ducati 848 denemeyi planlıyorum ama CBR' ın çizgileri beni daha çok cezbediyo hayırlısı artık...
    Hocam 2007 kasa bi arkadaşımda vardı az çok sürmüşlüğüm vardır ama titreşimin t si yoktu.Kullandığınız yağdan yada Egzantrik zincirinden olabilir.Aynı bölgenin motorlarının ikisindede o sorun gözüküyorsa sizin ustanız bi işi yanlış yapıyor
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Motosikletim bakımlı sıkıntısız bir motordu, Ankaraya sattım almaya gelen arkadaş motosiklet tamircisi dükkanı olan bilinçli bir şahıstı baktı sürdü denedi beğendi alıp gitti, bilmiyorum belkide ben çok titizim ama aynaya bakınca titreşimden ötürü arkamı görememek can sıkıcı benim için Neyse benim asıl amacım farklı teknolojiler farklı markalar denemek birazda
    wolrath bunu beğendi.

exile.90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Herkese Merhaba,
    3 ay kadar önce 2008 model bir 600 RR sahibi oldum.Ancak sizin kadar bilgili değilim forumları da okuyorum net bir cevap alamıyorum.Benim makine full depo 130 km falan gidiyor şehir içi.Öyle gaz falan da açmıyorum kullanan arkadaşlardan ricam makinede ne gibi sıkıntı olabilir ? yoksa bu yakıt sarfiyatı normaldir ?

Şimdiden çok Teşekkür ederim, Yardımlarınızı rica ederim..

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    normal degıl.ben de 2007 var.normal/sakin ya da biraz sport kullanımda 5.5-6 arası yakması lazım.ben son 10depodur bu sekılde yakıyorum.uzun-kısa-sdısı-ıcı karısık 5.5-6 arası.kı 97 oktan kullanıyorum.

senın dedıgıne gore 16 lıtre alsan 78lıraya 130km mı oluyor? gercekten fecı fazla. 60kurus yapıyor yanı 12lt/100km. pıstte anca o kadar yakar heralde 600rr.. bır bılene gostermekte fayda var dıye dusunuyorum.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı exile.90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba,
    3 ay kadar önce 2008 model bir 600 RR sahibi oldum.Ancak sizin kadar bilgili değilim forumları da okuyorum net bir cevap alamıyorum.Benim makine full depo 130 km falan gidiyor şehir içi.Öyle gaz falan da açmıyorum kullanan arkadaşlardan ricam makinede ne gibi sıkıntı olabilir ? yoksa bu yakıt sarfiyatı normaldir ?

Şimdiden çok Teşekkür ederim, Yardımlarınızı rica ederim..
    Kesinlikle normal değil. Ağzına kadar dolu bir makina 8 litre civarları yakıyor full 200+ kullanımda. Agresif kullanım değil. Uzay mekiği gibi kullanıyordum düşünün. En kısa zamanda servise gidin. Filtre-bujileri kontrol ettirin. Bir sıkıntı var sizin motorunuzda.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    2007 Sonrası Bütün RR larda 5 ile 7 Bin devir aralıgında İnce bir titresim oluyor. Bu titresim aynanın görüntüsünü hafifçe bozabiliyor. Normaldir yani. Eğer titresim yoksa O zaman bir sorun var derim
    Yakıt olarak 90-130 KM/H ARALıgında 4.3 Litre yakıyorum 100 KM'de..
    100-200 Aralığında da 5.5 ile 6.5 litre arasında degişiyor..

Motosikleti
    pani / 3colore
    egzoz valfı acılınca 7000 sonrası kesılıyo tıtresım

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Abicim çok saolun Teşekkürler.Bujileri 1500 Km önce değiştirdim.Hava filtreside orjinaldi değiştirmedim temizletip taktırmıştım.Sözde tüm bakımlarını yaptırdım En iyisi sağlam bir motosikletçiye götürmek.

Motosikleti
    gsxr13000
    herkese selamlar arkadaslar bende 600rr meraklisiyim (simdiki motorum cbf1000) kullanan yada kullanmis arkadaslar diger 600 luklerle kiyaslama yapabilirler mi acaba? tabiki normal kullanim sartlari altinda yaris yapmicam boyum 1.82 kasa olarak kucuk kalmaz herhalde diye dusunuyorum ben ozellikle zxr 6 ile arasinda kaldim neyse cevaplarinizi merakla bekliyorum tskler iyi gunler

Motosikleti
    pani / 3colore
    Kullanimi rahat
    yakiti ekonimik
    servis agi genis
    h.e.s.d. uzerinde geliyor (07 ve uzeri)

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben Bu renk Kombinasyonunu 2010 olarak biliyorum. Belki 2009 Yılında da 2010 Model olarak satılmıs olabilir... Ayrıca benim en beğendiğim renktir
    Fiyatı 22 BiN küsür lü rakamlara düşebilir diye düşünüyorum...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Tşk ederim yorum için Yeşil - Siyah 2010 model için görüşmeye gittim motosikleti beğendim bi kaç ezik çizik vardı gerçide, önemli boyutta değildide fiyatta anlaşamadık 22500' e kadar çıktım vermedi en son 22750 olur dedi o inatlaştı ben inatlaştım almadım bende hayırlısı artık başka motosikletlere bakıcaz kısmet...

Motosikleti
    gsxr13000
    wolrath tesekur ederim cevap icin peki boy konusu sorun olurmu cok kisa sure gsxr im vardi kucuk duruyordu cbr kasa sanirim biraz daha iri baska cevap yazacak yokmu :(

Motosikleti
    pani / 3colore
    1.82yim ben de

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    SelamınAleykum,

Abi aranızda buluşma vb programlar yapıyormusunuz ?

Motosikleti
    pani / 3colore
    A.s. simdiye kadar alper rr la bulustum. Ist rr cilar duzenleyeblrz aslinda

burasi bos oldugu icin vfr basliginda takiliorm genelde...

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Abicim benimde motorcu 4-5 arkadaşım var.Genellikle 125 R lı bi arkadaşım var onla geziyorum. Eğer buluşma falan düzenlerseniz size katılmayı çok isteriz.
    wolrath bunu beğendi.

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Cok ufak alet ya, ya eski kasa olucak, yada 2013 yeni kasa, bu orta da kalmış olan 125 lik motordan hallice...

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler