Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR-600RR Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    merhaba arkadaşlar, siteye yeni kaydoldum yardımlarınızı bekliyorum.

600rr ları araştırıyorum, 2003 model altı kasa tipi olarak hoşuma gitmiyor, max 15000 lira bütçem var 13-14bin arası bir motor bakıyorum. araştırma yaparken nelere dikkat etmeliyim? araba satın alırken km takıntım yoktur ama daha önce hiç racing motor satın almadım (motorlar hakkında yeterince tecrübem var, tanıtma mesajımda gerektiği kadar açıkladım), sizce km ye dikkat etmeli miyim yoksa gereğinden fazla yağ yakmayan, gereğinden fazla yakıt harcamayan, 100-200 hızlanması teknik veriler ile yaklaşık olan bir motor benim işimi her türlü görür mü?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    afr air-fuel ratio değilmiydi yaa
    14,8 afr çok zengin değil mi gerçi araç rolantide, rolanti bam başka bir dünya.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Hocam o modellerde temiz bakımlı bulmak çok zor ihtimal aman dikkatli olun ketenpereye gelmeyin. Benim fikrimi sorarsanız meblağı biraz daha yükseltip modelli almanız yönünde olacaktır kolay gelsin zor iş ikinci el motosiklet sahibi olmak

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    arkadaşlar merhaba elimde e-bay dan almış olduğum arka çamurluk var,ihtiyacı olan varsa çok uygun fiyata verebilirim

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...890172/detay/#

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o modellerde temiz bakımlı bulmak çok zor ihtimal aman dikkatli olun ketenpereye gelmeyin. Benim fikrimi sorarsanız meblağı biraz daha yükseltip modelli almanız yönünde olacaktır kolay gelsin zor iş ikinci el motosiklet sahibi olmak
    haklısınız ucuz etin yahnisi... ama en azından üstümdeki hevesi atana kadar beni idare edecek bir motor istiyorum. zaten çok fazla kullanmıcam motoru, hobi olarak haftada 1 yada 2 gün ancak binerim, kışın sadece hafta sonu yaz aylarında ise duruma göre birkaç gece daha çıkarırım.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    13binlik bir rr sansli degilseniz kusurati kadar masraf cikartir..
    Temi bir F alsaniz daha mantikli diye dusunuyiorum.
    106GT! bunu beğendi.

fyildirok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    hocam bu motorlara haftada 1 ayda 3 olmuyor söyleyım bende hep öyle dıyorum bı bakmısım üstündeyim yağmur olmayan her an motora bınılır bence

Motosikleti
    pani / 3colore
    En kotu hor hor rolantisi dinlenir yagmurda garajda

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam leyla modelini çok seviyorsan grenaj takımıda getirtebilirsin 1600 tl civarı sıfır takım
    tabii o zaman elimizdeki motor siyah beyaz olmalı dimi

Motosikleti
    Motosiklet rengi sorun değil aslında, emin olmamakla beraber 140 tl civarı bi rakama ruhsatı yeniden düzenletirsiniz problem değil yani, tabi tuvturk emniyet falan filan uğraşmak lazım

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    3 gündür yağmurda bindim hayabusaya. Bugün hele donuma kadar ıslandım

Yatırmayın motorları binin yahu

Motosikleti
    Vallahi içim gidiyor ama soğuk mahvediyor beni hiç sevmiyorum kış aylarını

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13binlik bir rr sansli degilseniz kusurati kadar masraf cikartir..
    Temi bir F alsaniz daha mantikli diye dusunuyiorum.
    kusuratı derken motoru aldığımda 800-900 liralık bir bakım yapsam beni idare eder mi yani? benim aklımdan geçende bu şekilde aslında, 13000 lira civarlarında bir motor alıp yaklaşık 2000 lirada bakım, ekipman ve kıyafete bütçe ayırıp 15000 lira gibi halletmek

fyildirok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    Bursada Otoban Zamanı =)) hava çok güzel güneşli
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı cxe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusuratı derken motoru aldığımda 800-900 liralık bir bakım yapsam beni idare eder mi yani? benim aklımdan geçende bu şekilde aslında, 13000 lira civarlarında bir motor alıp yaklaşık 2000 lirada bakım, ekipman ve kıyafete bütçe ayırıp 15000 lira gibi halletmek
    kafanda soru ısaretı olmasındansa neden f almak ıstemıyorsun? tıpınden vs den dolayı mı?

"daha once racıng almadım.hevesi atana kadar beni idare edecek bir motor istiyorum. zaten çok fazla kullanmıcam motoru" demıssın.f ıle rr arasındakı fark muazzam bır fark degıl.ben hala 2006-7 f derım.

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    aslinda yine haklisiniz f lerde cok guzel tabi rr lar biraz daha agresif duruyor, birde rr larin egzozunun koltuk altinda olmasi bana daha guzel gorunuyor yamaha fazerlarda da egzoz ayni konumda ama onlarda racing degil on tarafi cok agresif durmuyor

benim icin ikinci elininde diger modellere gore biraz hizli olmasi onemli, yanlis anlamayin sonucta araba gibi hadi deyince 1-2 ay gibi bir surede satilmasinida beklemiyorum tabi

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı cxe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslinda yine haklisiniz f lerde cok guzel tabi rr lar biraz daha agresif duruyor, birde rr larin egzozunun koltuk altinda olmasi bana daha guzel gorunuyor yamaha fazerlarda da egzoz ayni konumda ama onlarda racing degil on tarafi cok agresif durmuyor

benim icin ikinci elininde diger modellere gore biraz hizli olmasi onemli, yanlis anlamayin sonucta araba gibi hadi deyince 1-2 ay gibi bir surede satilmasinida beklemiyorum tabi
    hocam bence sen 600 f al bütçene göre 600 rr lar seni üzer. 600 f i satmak da en az RR kadar kolaydır.600 f 110 hp motor hemde rahat kullanımı ve sağlamlığıyla efsanedir
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    600F gercekten guzel motordur. Benim 5. Motorum 2006 model bir F ti. Dengesi yol tutusu RR dan daha guvenlidir agirligi nedeniyle. Temiz bir F her zaman pirim yapar bu ulkede

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600F gercekten guzel motordur. Benim 5. Motorum 2006 model bir F ti. Dengesi yol tutusu RR dan daha guvenlidir agirligi nedeniyle. Temiz bir F her zaman pirim yapar bu ulkede
    Ben600F'i satmayayım o zaman
    Ducati 1198SP _ RedLove

selamın aleyküm arkadaşlar adım ramazan aranıza bende yeni katıldım 2005 model bi cbr 600 rr aldım ve sormak istediğim şeyler var bazen motor ıslandığında yağmurda stop ediyor ve bazende farları yanmıyor aranızda bu konuda bana yardım edebilecek arkadaşlar varmı ?

Motosikleti
    Sıkıntı elektrik tesisatı ve aksamıyla ilgili olduğu belli ve bu konuda sanal dünyadan yardım etmek zor birebir inceleme yapmak gerekir, elektrik tesisatından anlayan işin ehli bir ustaya gösterin derim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler