Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR-600RR Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CieM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R - 2015
    Koruma takozunu delmeden yapan biri fotoğraf atabilir mi?
    r48 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    videoda gözüküyor takoz yan grenajı kurtardı ama kuyruğu kurtaramadı takozun üstündeki bant gevşeyip düşmesin diye nasıl takıldığı bu konudaki geçmiş mesajlarımda var ,piyasada satılanların ( hesaplı motor , ve fatih kılıçlı ) çoğu direk uymuyor motora bilgin olsun
    halilom bunu beğendi.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Kawasaki'nin forum sitesi olsa anlarım da, burası 600rr topiği fakat piyasada kullanıcı yok forum sessiz sakin. Buralara yakışmıyor, bilgi paylaşımı yapın, resim atın, tecrübelerizi paylaşın, uzun yol-şehir içi sakin var hard kullanım yakıt tüketim değerlerinizi yazın. Bence bir faaliyet gösterilmeli.

Ben 600rr alırsam kısmetse o zaman çarşı karışıcak

Arkadaşlar bu arada grup olarak 29 mayıs Pazar günü Sakarya/Maşukiye'ye kahvaltıya gideceğiz. Ayrıntıları öğrenmek isteyen arkadaşlar Özelden mesaj atabilir. İnstagram/Facebook kullanan arkadaşlar, FREEDOM MOTORCYCLE CLUB'ı takip edebilir, etkinliğe katılıp gelip gelmeyeceğini beyan edebilir. Sayfa admini ve kurucusu benim, Herkesi beklerim. Özetle aile ortamı olacak, show yapılıcak bir durum olacağını sanmıyoruz, müsade etmeyi, sürüşü tehlikeye atacak hareketleri istemiyoruz. Toplu düzenli gidip geleceğiz. Sonuçta keyif ve eğlenme amacıyla gitmeyi düşünüyoruz. Kimseleri riske atmaya gerek yok. Arzu edenler, kız arkadaşı ya da eşiyle beraber gelebilir.

İnstagram üzerinden'de Dm atabilir, merak ettiğiniz bir şey olursa sorabilir, paylaşılmasını istediğiniz fotoğrafları gönderebilirsiniz.

Teşekkür ederim.

Motosikleti
    Arkaaşlar 600RR'da Tiger Carbon ya da Titanyum egzoz kullanan var mıdır? Ses olarak tatminkar mı? Görüş ve fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.
    r48 bunu beğendi.

Motosikleti
    klr650-R25-600RR
    sizlerden bir egzoz tavsiyesi ve egzozu alabileceğim orjinalliği güvenilirliği kesin bir internet sitesi rica edebilir miyim? . hem uzayınca hem de rölanti de tok sesli gürültü vs önemli değil.

Motosikleti
    Ölmüş buralar resmen. İnsan bir girer bakar, iki muhabbet, makara gırgır yapalım. Resim atılsın bu ne böyle

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkaaşlar 600RR'da Tiger Carbon ya da Titanyum egzoz kullanan var mıdır? Ses olarak tatminkar mı? Görüş ve fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla abi cevap verene kadar ben aldım, beklediğim sesi alamadığım için sattım bile egzozu. Neden beklediğin gibi değil diceksin, Bende 600RR harici birde mt-09 var. Onda M4 egzoz var ama ses kıyamet. Ciddi manada gören duyan maşallah diyordu. Beklediğim sesi alamadığım için sattım egzozu tekrar. Orjinal egzoz ile kullanacağım 600RR.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    2014 honda cbr600rr c-abs
    bende yoşhimura rs5 var dinlemek istersen istanbuldasın bi buluşmada canlı dinleyrbilirsin

Motosikleti
    klr650-R25-600RR
    Alıntı hrnasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yoşhimura rs5 var dinlemek istersen istanbuldasın bi buluşmada canlı dinleyrbilirsin
    video var mı ustam?

Motosikleti
    CBR 600f,2006 Fazer 6,Burgman 400
    Google'a yaz orada bayağı var.

Motosikleti
    klr650-R25-600RR
    Alıntı kadirsoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Google'a yaz orada bayağı var.
    öncellikle ufkumu genişleten bu öneri için teşekkrler hocam inan çok farkeder tiger da mesela videolarda müthiş gerçekte tırt. ne kadar doğal farklı gaz tepkilerinde çekilmiş olursa o kadar iyi profesyonel çekimdense kullanıcının videosu daha yararlı oluyor.

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR ( 2008 )
    Arkadaşlar 2009 model r6 sahibiyim.Motorumu alalı 1 ay kadar oluyor.Yamaha r6 başlığı ölü olduğu için size sormak istedim. Motorum su kaynatıyor acaba bu normal bir durummu ? Hararet 85-98 arası geziyorum 15 dk şehiriçi turladıktan sonra makina bildiğiniz yanıyor 98 derecede filan eve gelip stop ettiğimde makinanın rafyatöründe foşur foşur su kaynıyor tahliye hortumundan damla damla su akıyor. Ben normal olduğunu düşünmüyorum ama servise gittiğimde sıkıntı yok diyo. Çok nadir 101 dereceyi buluyorum o Zaman'da fan açıp dereceyi düşürüyor sıkıntı yok ama bu su kaynatma neyin nesi anlamadım gitti . Korkuyorum binemiyorum makinaya tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsa çok sevinirim kazasız sürüşler

Kanji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 CBR 600RR
    Şehiriçi özellikle yazın hararet artar ve fan devamlı devrede olur heleki trafiğe girmişseniz, bu çok normal... Benim '06 600F'imde E5 te trafiğe yakalanmışsam 101-103 arası gider gelirdi, yol açılıp gazı açığım zaman büyük vitesda tekrar 80-85 derecelere inerdi... İstanbul'a yolunuz düşerse Kardeşler Yamaha'ya bir uğrayın iyice baksınlar, kafanız rahat olsun, ama bence sorun yok normal

Motosikleti
    Alıntı Emiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2009 model r6 sahibiyim.Motorumu alalı 1 ay kadar oluyor.Yamaha r6 başlığı ölü olduğu için size sormak istedim. Motorum su kaynatıyor acaba bu normal bir durummu ? Hararet 85-98 arası geziyorum 15 dk şehiriçi turladıktan sonra makina bildiğiniz yanıyor 98 derecede filan eve gelip stop ettiğimde makinanın rafyatöründe foşur foşur su kaynıyor tahliye hortumundan damla damla su akıyor. Ben normal olduğunu düşünmüyorum ama servise gittiğimde sıkıntı yok diyo. Çok nadir 101 dereceyi buluyorum o Zaman'da fan açıp dereceyi düşürüyor sıkıntı yok ama bu su kaynatma neyin nesi anlamadım gitti . Korkuyorum binemiyorum makinaya tecrübeli arkadaşlar yorum yaparsa çok sevinirim kazasız sürüşler
    Dostum su damlatıyor demen normal değil, eğer kaçak varsa su damlatır kaldı ki buda su eksiltmesi hararetin yükselmesi demektir. Benim bildiğim racing makineler 105-108 derece civarında fan açarlar. Kaldı ki sen hem 98 dereceden bahsediyorsun, hemde su damlattığını söylüyorsun. Hiç normal değil su damlatması.

Ayrıca olur da yolun İst'a düşerse, sakın Kardeşler Yamaha'nın kapısından bile geçme. Sağlam olan birisi 500 diğer 1757 km'de olan 2 motorumu da geçmiş zamanda bozdukları için neler çektiğimi ben bilirim. Kısaca Kardeşler Yamaha'yı tavsiye etmem. Anadolu yakasında Kadıköy'de Ersoy motor var birde Avrupa yakasında Motoland Ünal Terzi var bu 2 servise de gözün kapalı gidip motoru bırakabilirsin.
    Salurbey bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    klr650-R25-600RR
    egzoz olarak leo vince kullanan deneyen var mı?

http://https://www.sahibinden.com/il...97553462/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...86029422/detay

hangisini tavsiye edersiniz?

Motosikleti
    cbr 1000 rr
    1000 RR başlığı ölü, sanırım 1000 rr pek kullanan yok forumda, dün ıvır zıvır işler için servise gittim. Yağına baktıklarında fazla olduğunu gördüler. 500 ml kadar fazla yağ çıktı. Servis keçelerde vs de kaçak görünmüyor dedi. Sizce fazla yağın bir etkisi olmuşmudur ?

Motosikleti
    Benim bildiğim 600cc klasmanında en çok 600RR satılıyor ama en ölü forum sayfası gene burası. Nirdeee bu kullanıcılar nirdeee iki lafın belini kralım, motorlardan konuşalım, egzoz konusunda fikir alışverişi yapalım, yine egzoz konusunda kat iptali yapan var mıdır? Faydasını gördü mü? Aslında bir sürü konu var konuşulacak ama kimseler yok.

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Kat iptali güzeldir hoştur sesten rahatsız olmazsan sıkıntı yok, kompresörde vites geçişlerinde egsoz patlamaları filan oluyo ben seviyodum, top speed'e 5km daha eklersin...

Motosikleti
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kat iptali güzeldir hoştur sesten rahatsız olmazsan sıkıntı yok, kompresörde vites geçişlerinde egsoz patlamaları filan oluyo ben seviyodum, top speed'e 5km daha eklersin...
    Peki siz bu işlemi 600rr mı yaptınız? Eğer öyleyse motorunuz kaç modeldi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler