Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR-600RR Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı amato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar her zaman degil arasıra çukura girip çıktıgımda bir ses geliyor metal metale degiyor gibi bir türlü bulamadım bir kaç ustaya gösterdim onlarda amortisör dediler yagını degiştirttim iki kere gene aynı ses bende dayanamadım servisine götürdüm. servise girdim sorunumu daha tam anlatmadan 2013 rr hepsinde var abi dedi. acaba bu dogrumu 2013 rr olan arkadaşalar sizdede böyle bi ses varmı acaba.
    doğrudur BPF un kronik bir özelliği bul düşük hızda çukura girdiğinde bile ses yapabilir ,amortisör sertleştirirsen nispeten azalır
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kivancern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR, Yamaha XMAX 250 ABS
    Belki dusunulmemistir ama zincirin bolsa arka masaya buruyo olabilir

Motosikleti
    klr650-R25-600RR
    rosso corsalarımı aldım üstündeki mumu eritmekle meşgulüm. 1270 tl takmasıyla birlikte balans ayarıda yapıldı lastiğin şeklide güzel.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:23 ----------

size zahmet 2015 repsole uyumlu bir kask ve koruma takozu rica edebilir miyim? ya da elimdeki sharp 5 yıldız kaskı modifiye edeceğim. çok alakasız duruyor renkler.

Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    +13 modele grenajı delmeden takoz takabiliyomuyuz? Puig sipariş ettim ama illa delmemiz gerekicek sanırım

Motosikleti
    klr650-R25-600RR
    Alıntı Can4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +13 modele grenajı delmeden takoz takabiliyomuyuz? Puig sipariş ettim ama illa delmemiz gerekicek sanırım
    biraz araştırdım iki parça var bence deldirme sen bilirsin ama.takozun takılacağın yuvadan bir parça uzatılıyor bizim grenajların boşluğuna oraya da takozu takıyorsun sanırım ben de ataştırmadayım.

arkadaşlar, 2015 600 rr m var 6000 km de . ön frene biraz sert basınca abs varmışcasına ön teker amortisörden itibaren aşağı yukarı titriyor. motorun dengesi falan bozulmuyor stabil şekide oluyor . sebebi nedir. diskleri balataları kontrol ettim normal gibi duruyor. yağ durumuda normal. sadece sert basınca oluyor.tak tak tak ses geliyor gidon yerinden çıkacak zannediyorum :D

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Sanki Ön disk yamuk gibi şikayette bulundun umarım öyle değildir.

Motosikleti
    Alıntı coskunakar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, 2015 600 rr m var 6000 km de . ön frene biraz sert basınca abs varmışcasına ön teker amortisörden itibaren aşağı yukarı titriyor. motorun dengesi falan bozulmuyor stabil şekide oluyor . sebebi nedir. diskleri balataları kontrol ettim normal gibi duruyor. yağ durumuda normal. sadece sert basınca oluyor.tak tak tak ses geliyor gidon yerinden çıkacak zannediyorum :D
    Bencede on disklerin yamulmus.. Muhtamelen sicakken soguk su filan deymis

Manet takırdaması ve amortisor sorunu bende de var. Evet anlatınca disk yamukluğu gibi gözüküyor ancak durum daha farklı, kontrol ettirdim disk eğriliği vs. yok. Sürekli de yapmıyor, kafasına göre genelde sert frenle amortisörleri iyice kapalı vaziyete getirince tatlı tatlı tıkırdamaya başlıyor...

R6Angels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja ZX-6R 636
    7 ay önce aldığım motorumu satıyorum.

2014 Model HRC
    Orjinal 7.250 KM'de
    Fiyat: 32.500

Sahibinden...

FatyK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN900
    Arkadaşlar herkese merhaba;
    Çok sevdiğim bi arkadaşım model değiştireceğinden dolayı 600RR'ını satıyor.
    Linkini aşağı yazdım, bilginiz olsun.. Hepinize şimdiden çok teşekkürler...
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-orjinal-cbr-600rr-297303849/detay/

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Arkadaşlar şuanda mt-09 kullanıyorum. MT-09'u satıp 15 model max 5.000'de 600rr alma düşüncem var. Tavsiye eder misiniz? Herhangi bir kronik sorunu var mıdır? Şimdi son sayfa da amortisör tıkırdaması sorununu okudum ama bu herkeste var mı?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Motosikleti
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şuanda mt-09 kullanıyorum. MT-09'u satıp 15 model max 5.000'de 600rr alma düşüncem var. Tavsiye eder misiniz? Herhangi bir kronik sorunu var mıdır? Şimdi son sayfa da amortisör tıkırdaması sorununu okudum ama bu herkeste var mı?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Merhana aslimda bende mt 9 ile degistirmeyi dusunuorum son zamanlarda ozel deilse sizin mt den buna gecme sebebinizi ogrenebilirmiyim..

600rr a gelince kronik bir sorunu yok aslinda amortisor takirdamasi showa nin sisteminden dolayi.. Amortisor ayari ile duzeliyor fakat bu sefer de amortisorler istanbul sartlari icin cok konforsuz oluor.. Bir sorun deil yani her zaman takirdamior sadece yolda bi cukura girdiginizde on lastik bosa dustugunde oluyor.. Hiz tumseklirende filan olmuyor zaten sadece kotu yolda cukurlu yolda (arnavut kaldirimi mesala)

Motosikleti
    Alıntı kivancern adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhana aslimda bende mt 9 ile degistirmeyi dusunuorum son zamanlarda ozel deilse sizin mt den buna gecme sebebinizi ogrenebilirmiyim..

600rr a gelince kronik bir sorunu yok aslinda amortisor takirdamasi showa nin sisteminden dolayi.. Amortisor ayari ile duzeliyor fakat bu sefer de amortisorler istanbul sartlari icin cok konforsuz oluor.. Bir sorun deil yani her zaman takirdamior sadece yolda bi cukura girdiginizde on lastik bosa dustugunde oluyor.. Hiz tumseklirende filan olmuyor zaten sadece kotu yolda cukurlu yolda (arnavut kaldirimi mesala)
    Merhaba. Benim 600rr düşünme sebebim şuanda kadar Allah'ıma çok şükür 15 tane motosiklet sahibi oldum 7 senedir motosiklet kullanırım fakat hiç racing bir motosikletim olmadı Racing vari olarak ninja300'üm vardı. 1 hafta önce sattım. Hem MT-09 hemde Ninja300'e sahiptim 1 hafta önce gitti ninja'yı yeni sahibine teslim ettim hayırlısı ile güle güle kazasız belasız kullanır inşallah. Bizde kaldık 09'la baş başa. Bakalım kısmetse RR düşüncesi var, birde onu merak ediyorum. Kullandım racing vari motorlar, 600F, 600RR-1000rr, ZX10r fakat sahibi olmak henüz kısmet olmadı. Bakalım kısmetse 600rr düşüncesi var ama her şey nasip kısmet, her şeyin hayırlısı Allah'tan.

Kesinlik getireceğim bir konu varsa, daha öncesinde mt-09 kullanmadıysanız, kesinlikle beklemediğiniz bir tepki ile karşılaşıp ummadığınız, yaşamadığını duyguları yaşayacağınız aşikar. Daha dün akşam 2015 model 650F sahibi olan bir arkadaşım benim motoru kullandığında ciddi manada motordan indiğinde biraz kekeme bir konuşmayla beraber yaşadıklarını tarif ederken elleri titriyordu
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Coach_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xciting R
    https://www.sahibinden.com/ilan/yede...chFilter=false

Malumunuz ben Daytona 675R sahibiyim yalnız linkte belirttiğim ürünler siz 600rr kullanıcılarına hitap etmektedir ☺

İlgilenen - motosikletini modifiye etmek isteyenler ilandaki iletişim numarasından kontak kurabilir.

İlandaki ürünler çok temiz kullanıldı

CieM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R - 2015
    Arkadaşlar bugün 0 KM 2016 HRC ile bende aranıza katılmış durumdayım Devil egsoz nasıl sizce ?

Motosikleti
    Merhaba. Benim 600rr düşünme sebebim şuanda kadar Allah'ıma çok şükür 15 tane motosiklet sahibi oldum 7 senedir motosiklet kullanırım fakat hiç racing bir motosikletim olmadı Racing vari olarak ninja300'üm vardı. 1 hafta önce sattım. Hem MT-09 hemde Ninja300'e sahiptim 1 hafta önce gitti ninja'yı yeni sahibine teslim ettim hayırlısı ile güle güle kazasız belasız kullanır inşallah. Bizde kaldık 09'la baş başa. Bakalım kısmetse RR düşüncesi var, birde onu merak ediyorum. Kullandım racing vari motorlar, 600F, 600RR-1000rr, ZX10r fakat sahibi olmak henüz kısmet olmadı. Bakalım kısmetse 600rr düşüncesi var ama her şey nasip kısmet, her şeyin hayırlısı Allah'tan.

Kesinlik getireceğim bir konu varsa, daha öncesinde mt-09 kullanmadıysanız, kesinlikle beklemediğiniz bir tepki ile karşılaşıp ummadığınız, yaşamadığını duyguları yaşayacağınız aşikar. Daha dün akşam 2015 model 650F sahibi olan bir arkadaşım benim motoru kullandığında ciddi manada motordan indiğinde biraz kekeme bir konuşmayla beraber yaşadıklarını tarif ederken elleri titriyordu
    Dogru soyluyosuniz hersey nasip kismet ben rr imdan cok memlunum sadece sehir icine sokmaya kiyamiyorum :/ trafige daha uyum saglasin diye mt serisi dusunmustum sadece

Mt de bitek mt25 kullandim ama Racing motorun keyfi gercekten uzun tatli virajlarda cikartiliyor
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı kivancern adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dogru soyluyosuniz hersey nasip kismet ben rr imdan cok memlunum sadece sehir icine sokmaya kiyamiyorum :/ trafige daha uyum saglasin diye mt serisi dusunmustum sadece

Mt de bitek mt25 kullandim ama Racing motorun keyfi gercekten uzun tatli virajlarda cikartiliyor
    Özelden yazmıştım ama bakabilir misiniz?
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Buralarda da hayat yok resmen

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Buralarda da hayat yok resmen
    bende aynı dertten muzdaribim. motosiklet net üye profili vasat.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler