Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 300R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Alıntı malisurat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar selam
    Bende ninja 300 dusunuyorum.

Ama euro kuru tavan yapmis 4 ay oncesi ile arasinda 3.000 tl fark var.

O nedenle euronun dusmesini bekliyorum
    Hocam bende senin durumundaydım çok bekledim ama bir yere kadar sonuçta sezondan yiyoruz bu aylarda binmeyeceksek ne zaman bineceğiz dedim gittim eski fiyatına göre 500-600 lira fazla vererek aldım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:11 ----------

Alıntı sadakte adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba ; ben aslında cbr 250r yada yamaha r25 düşünüyordum. ama kawa 300 se çok hoşuma gitti.
    kullanan arkadaşlardan birkaç cevap istiyorum açıkçası kafam çok karıştı. Çünkü hiç kawasaki düşünmemiştim.
    kullanan arkadaşlar memnunlar mı ?
    r25 mi kawasaki 300 se mi ?
    yakıt tüketimi ne kadar ?
    serviste bakımlarını ne kadara ypıyorlar ?
    hala süspansiyonları artçı da zarar görüp yağ akıtıyor mu ?
    motoru ve üzerindeki diğer parçalar kaliteli mi ?
    düşsek ne kadara patlıyor ? teşekkür ederim ;)

absli 300 special edition düşünüyorum.
    Öncelikle hiç yan yana R25 ve Ninja 300'ü gördünüz mü?görmediyseniz r25 kullanıcısının bile dikkatini çekecek bir model olduğunu canlı canlı gördüm...Aldıntan sonra motordan vazgeçme sebebin cc büyütmekten başka bir şey olacağını sanmıyorum.Gayet yapılı bir makine R25 den daha iri insanın daha çok hoşuna gidiyor.Ben görmeden almıştım iyi yapmışım dedim şahsen.Yakıta gelince daha tam ölçmedim ama 25 kuruş civarı yakıyor tabi bu kullanıcıya göre değişmekte.İlk servis 150-200 civarı demişlerdi bana.Ayrıca çok düşürmeni tavsiye etmem :D
    ''HER şey gelip Geçici ey Gönül,Bak az ÖNCE aldığın NeFeS bile geldi Geçti...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Kasko tavsiye edilir

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja'da ön/arka dişli oranını bilen var mı? Önce kaç dişli var? Arkada kaç dişli var? Birde kaç zincir? 520 zincir gibi değerler oluyor. Tam bilmiyor, sizlere soruyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Can Merhaba Soruna Cevap bulabildin mi açıkçası bende merak içerisindeyim çünkü zincir dişli seti değiştireceğim zincir değerleri 520 ama dişliyi bilmiyorum ve ayrıca d.i.d zincir in orijinal olup olmadığını nasıl anlarız ?

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Dün gece top speed denemesi yaptık sonuç göstergede 194-195km/h de motor kesiciye giriyor mobile gps ugulaması yüklemiştim onda 196km/h gösteriyor yani rodaj tamamlanmış akrapoviç zamanı gelmiş

Motosikleti
    Tvs Apache (Şimdilik)
    verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim ;)

Motosikleti
    arıyorumm
    Alıntı rebelrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün gece top speed denemesi yaptık sonuç göstergede 194-195km/h de motor kesiciye giriyor mobile gps ugulaması yüklemiştim onda 196km/h gösteriyor yani rodaj tamamlanmış akrapoviç zamanı gelmiş http://i.hizliresim.com/NqRA45.jpg
    selamun aleyküm kardeşim bende alanyada yaşıyorum hangi yolda yaptın sen bu hızı

Ben special abs modelini dusunuyorum.
    Ama aradaki doviz kurundan olusan farki vermek enayilik gibi o nedenle 2016 fuarini bekliyorum.

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Alıntı handsome_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamun aleyküm kardeşim bende alanyada yaşıyorum hangi yolda yaptın sen bu hızı
    Aleykümselam genç adam gel bi ara canlı canlı göstereyim nerde nasıl yaptıgımı ;)

Motosikleti
    Aleykümselam genç adam gel bi ara canlı canlı göstereyim nerde nasıl yaptıgımı ;)
    Valla bizde sohbet edecek adam arıyoruz madem alanyadasın toplanalım birgün

Motosikleti
    arıyorumm
    Alıntı Tech_N9ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bizde sohbet edecek adam arıyoruz madem alanyadasın toplanalım birgün

çok iyi olur bende hep tek tabanca takılıyorum, tek başıma bi turlayıp geri eve dönüyorum bi akşam toplanalım iskeleye çay bahçesine filan gideriz oturur laflarız 0539 205 46 41 ismim yunus whatsptan filan haberleşip toplanalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

tamam kardeşim bana uyar sana yetişemem belki ama hemen arkanda seni takip ediyor olacağım

Motosikleti
    Can bu arada bugün öğrendim Ninja 300 zincir 106 bakla.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Aranızda ninja250r kullananlar var biliyorum arkadaşların ninja300ü kullanıyorum arada sanki viraj performansı 250r'dan daha iyi yoksa banamı öyle geldi?yani kontraya daha çabuk cevap veriyor

Motosikleti
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aranızda ninja250r kullananlar var biliyorum arkadaşların ninja300ü kullanıyorum arada sanki viraj performansı 250r'dan daha iyi yoksa banamı öyle geldi?yani kontraya daha çabuk cevap veriyor
    eski motorum ninja 250 R Viraj konusunda haklısınız Aerodinamik den ötürü sanırım kontraya daha çabuk cevap veriyor.
    Karalı bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbr250 sonrası r25'e binince aynısını hissettim. Viraja ben dünden hazırım der gibi yatıyor makine. Muhtemelen bir mühendislik var abi, hissiyat ile alakalı değildir sadece.
    Karalı bunu beğendi.

Motosikleti
    Ninja300
    http://i.hizliresim.com/a5bpMd.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:55 ----------

Sonunda foto atmayı becerdim ... Çok şükür
    Karalı bunu beğendi.

Motosikleti
    2teker
    Aynı kandan'mı geliyor diye bilmiyorum ama hiç yabancılık çekmedim sanki aynı makineye biniyormuşum gibi tasarımı zx10r'dan daha güzel geliyor bana

Maşallah diyelim.

Aynı kandan'mı geliyor diye bilmiyorum ama hiç yabancılık çekmedim sanki aynı makineye biniyormuşum gibi tasarımı zx10r'dan daha güzel geliyor bana
    Ötv olmasa 12'ye verirler miydi acaba diye düşünüp duruyorum, sonra vazgeçiyorum abi Tasarım çoğu makineden iyi bence de. Inazuma hiç iş yapmıyor :(
    Ozgurgungor ve guner1271 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2teker
    250r bile 2013'te 12bin değildi ben alırken yeni çıkmıştı 2bin euro fark vardı 50cc için bu fark verilmez dedim kendi kendime ama düz Yeşiller vardı ozaman se'ler olaydı belki durum degisirdi o zamanlarr25'in 14500 olduğu bir günde ninja300'ün 15-16 olurdu

Alıntı Ozgurgungor adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/COLOR]Sonunda foto atmayı becerdim ... Çok şükür
    Resmi yükledikten sonra hizliresim sayfasında çıkan linklerden "forum" için olanı, başında [img] tagi olanı kopyala yapıştır fotoğraf direk çıkar.

250r bile 2013'te 12bin değildi ben alırken yeni çıkmıştı 2bin euro fark vardı 50cc için bu fark verilmez dedim kendi kendime ama düz Yeşiller vardı ozaman se'ler olaydı belki durum degisirdi o zamanlarr25'in 14500 olduğu bir günde ninja300'ün 15-16 olurdu
    15 altı alınacak basınca giden makine hayal artık abi Ciğerci kedisi gibi buralarda gezinmeye devam
    Ezio41 ve Ozgurgungor bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Beyler bizim ninja z 250 sl ve 250 sl grubu baya bi ölü durumda . Bende kabul ederseniz eğer burada takılayım . Yavru sokak savaşçısı ile hepinize selam . Bugün 100 km'de yaptığım yakıt ölçümü ile tam 3 litre yakmışım şehiriçi 5-7 bin devir arası .

[IMG][/IMG]
    Sokollu, Memory42 ve gokhanbasar bunu beğendiler.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)