Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
49. sayfa BirinciBirinci ... 39474849505159 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Ninja 300R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tecn9n bende alanyadayım kardeşim çok üzüldüm başına gelen olaya. Böyle annesini sevmeyenlerde var işte..... can seninde motorun hayırlı olsun sym wolf araştırırken gittin cbr 250 aldın ozamanlar mavi ybren vardı sıfır almıştın şimdide r25 araştırırken gittin ninja 300 mü aldın :D :D valla sağ gösterip sol vuruyon haa :D :D motorun hayırlı olsun tekerine taş değmesin
    Teşekkür ederim. Allah'ım daha güzellerini sana nasip etsin. Ben Sym wolf aldım sıfır 2.000 km kullandım arkadaşım zorla aldı benden bana sat diye diye Daha sonra gittim cbr250 aldım bende, R25 baktım aslında ama içime sinmiyordu nedense. Teknik verileri bile neredeyse cbr ile aynıydı tork değerinden bahsediyorum. Öyle çok bakmadım hatta. Fuara gittim gördüm, hiç ama hiç hoşuma gitmedi. Sanki eksik bir şeyler vardı motorda. Kısmet oldu ninja 300 aldık. İyiki de aldım. Aklımda ninja vardı, kısmetimde varmış şimdi anahtarını cebimde taşıyorum. Allah'ım herkesin gönlüne göre versin inşallah. Daha güzelleri iyileri sizlerin olsun. Kazasız belasız nice güzel yollara, kilometrelere inşallah
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Alıntı Tech_N9ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün alanya dan kalktık afyon daki sözde 1800 km de full orjinal llan ninja 300 ü almaya gittik adama telefonda defalarca sormama rağmen hiç bir sıkıntısı yok dedi bizde atladık motora toplamda 1000 km lik yola düştük ve afyona vardığımızda o sözde 1800 km olan motoru gördük başlı başına facia motor arka kuyruktan darbe almış stop lambası plakalık hepsi kırılmış sonrada yana devirmişler grenajı plastik kaynak ile kaynatmışlar sağ peg kırılmış onuda kaynak yaptırmışlar depo da göçük var herşeyi ile rezaletti biz yandık siz yanmayın boşu boşuna onca saat gidilen yol boş çıktı bunları satıcının yüzüne de söyledim yalancı sahtekar ın teki dir allahından bulsun... Millet kendini çok kurnaz sanıyor biZide enayi gibi görüyor sanırım bide enson 15.500 e bırakırım diyor utanmadan ben o motora 10 bin verirsem adam değilim. Böyle sahtekarlar için aman dikkatli olun arkadaşlar bu paraları ağaçtan toplamıyoruz Saygılar. Sezai. buda o meşur orjinal motoru http://m.sahibinden.com/classifiedDe...17432&rnd=9169
    Motosikleti bana alıcaktık sagulsun sezai beraber gidelim dedi büyük bir heyacanla düştüştük yola nede olsa adamın dedigi parayı denkleştirmek tam 2 senemi almış hem ev geçindir hem dişinden tırnagından artırıp motora para biriktir adamı tam 4 kez ben aradım abi bu kadar yoldan gelioz bu motorun borcu kazası yan yatması var mı adamın cevabı: kardeşim motorun eksoz korumasına kaplama yapılmış biz söktük bide artvı koltugunun yüzün de az bir yırtık var hepsi bu ve ben honda bayisiyim motoru takastan aldım ben honda bayisiyim vs vs ..... vardık motoru incelipm sezanin dediklerine ek olarak zincir dişli seti bitik lastikler yeni degişmiş motor zmoto çıkışlı yani istanbuldan gelme bu motorunki yan yatma falan degil arkadan darbe alıp. yanyatmış motoru toplamışlar geçiricek hevsli birini arıyorlar buraya yazıyoruz ki başka bir arkadaşımızın canı yanmasın parası boşa gitmesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

Alıntı Tech_N9ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün alanya dan kalktık afyon daki sözde 1800 km de full orjinal llan ninja 300 ü almaya gittik adama telefonda defalarca sormama rağmen hiç bir sıkıntısı yok dedi bizde atladık motora toplamda 1000 km lik yola düştük ve afyona vardığımızda o sözde 1800 km olan motoru gördük başlı başına facia motor arka kuyruktan darbe almış stop lambası plakalık hepsi kırılmış sonrada yana devirmişler grenajı plastik kaynak ile kaynatmışlar sağ peg kırılmış onuda kaynak yaptırmışlar depo da göçük var herşeyi ile rezaletti biz yandık siz yanmayın boşu boşuna onca saat gidilen yol boş çıktı bunları satıcının yüzüne de söyledim yalancı sahtekar ın teki dir allahından bulsun... Millet kendini çok kurnaz sanıyor biZide enayi gibi görüyor sanırım bide enson 15.500 e bırakırım diyor utanmadan ben o motora 10 bin verirsem adam değilim. Böyle sahtekarlar için aman dikkatli olun arkadaşlar bu paraları ağaçtan toplamıyoruz Saygılar. Sezai. buda o meşur orjinal motoru http://m.sahibinden.com/classifiedDe...17432&rnd=9169
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Allah'ım daha güzellerini sana nasip etsin. Ben Sym wolf aldım sıfır 2.000 km kullandım arkadaşım zorla aldı benden bana sat diye diye Daha sonra gittim cbr250 aldım bende, R25 baktım aslında ama içime sinmiyordu nedense. Teknik verileri bile neredeyse cbr ile aynıydı tork değerinden bahsediyorum. Öyle çok bakmadım hatta. Fuara gittim gördüm, hiç ama hiç hoşuma gitmedi. Sanki eksik bir şeyler vardı motorda. Kısmet oldu ninja 300 aldık. İyiki de aldım. Aklımda ninja vardı, kısmetimde varmış şimdi anahtarını cebimde taşıyorum. Allah'ım herkesin gönlüne göre versin inşallah. Daha güzelleri iyileri sizlerin olsun. Kazasız belasız nice güzel yollara, kilometrelere inşallah
    can motorun hayırlı olsun en sonun sa sende ninjacı oldun daha biz olamadık ama bu piyasadaki sahtekar satıcılara kızıp 30. yıl seirisi le noktayı koyucam sanırım millet haşat kazaşı motorlara 15 küsür istiyor şuanki eıro kuru 2.75 *6100=16750 gider sofırını alırım dedim motor beklioz şuan ))
    Twin bunu beğendi.

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı rebelrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti bana alıcaktık sagulsun sezai beraber gidelim dedi büyük bir heyacanla düştüştük yola nede olsa adamın dedigi parayı denkleştirmek tam 2 senemi almış hem ev geçindir hem dişinden tırnagından artırıp motora para biriktir adamı tam 4 kez ben aradım abi bu kadar yoldan gelioz bu motorun borcu kazası yan yatması var mı adamın cevabı: kardeşim motorun eksoz korumasına kaplama yapılmış biz söktük bide artvı koltugunun yüzün de az bir yırtık var hepsi bu ve ben honda bayisiyim motoru takastan aldım ben honda bayisiyim vs vs ..... vardık motoru incelipm sezanin dediklerine ek olarak zincir dişli seti bitik lastikler yeni degişmiş motor zmoto çıkışlı yani istanbuldan gelme bu motorunki yan yatma falan degil arkadan darbe alıp. yanyatmış motoru toplamışlar geçiricek hevsli birini arıyorlar buraya yazıyoruz ki başka bir arkadaşımızın canı yanmasın parası boşa gitmesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

can motorun hayırlı olsun en sonun sa sende ninjacı oldun daha biz olamadık ama bu piyasadaki sahtekar satıcılara kızıp 30. yıl seirisi le noktayı koyucam sanırım millet haşat kazaşı motorlara 15 küsür istiyor şuanki eıro kuru 2.75 *6100=16750 gider sofırını alırım dedim motor beklioz şuan ))
    Motorun plakayı ve şasi numarasını öğrenebildiniz mi?
    .

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Alıntı ibooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun plakayı ve şasi numarasını öğrenebildiniz mi?
    motosikleti o halde görünce sormadım bile çünkü 10000 de verse bana yaramaz

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Plaka yı afyon plaka yaptıklarını biliyoruz sadece yani 03 1800 km deki motorun zincir ve dişlisi de bitmiş buda demek oluyorki motorun dijital gösterge ya değişti yada teli çıkarıp binmişler. Hatta resimlerini çekicektim adam başımızdan ayrılmadı o yüzden resimini de çekemedim :(

Motosikleti
    Alıntı rebelrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can motorun hayırlı olsun en sonun sa sende ninjacı oldun daha biz olamadık ama bu piyasadaki sahtekar satıcılara kızıp 30. yıl seirisi le noktayı koyucam sanırım millet haşat kazaşı motorlara 15 küsür istiyor şuanki eıro kuru 2.75 *6100=16750 gider sofırını alırım dedim motor beklioz şuan ))
    Teşekkür ederim Nevzat abi. Aldık hayırlısı ile. R25 beni tatmin etmezdi biliyorum ama Ninja çok iyi oldu. Kalite kokuyor alet. Marşa bastıkça huzur kaplıyor içimi. Eee bunda Akrep egzozunda katkısı var tabi ne yalan söyliyim Seviyorum keratayı. Ahh birde çok yakmasa güzel olucak içiyor resmen namussuz 150 üzeri gidilirse ben inanıyorum ki çok rahat 5 lt üzerinde değerleri görür

İnşallah sana da kısmet olur abim hayırlısı ile. Ben pek beğenmedim 30. yıl rengini ne yalan söyliyim. Siyah SE güzelde yenisi pek hoşuma gitmedi beyazlardan dolayı. Sanki basit gösteriyor motoru. Tabi zevkler renkler tartışılmaz. Her şeyin hayırlısı Allah'tan. İST'da öyle motor bakıcak olursanız müsait olursam yardımcı olmaya, elimden geleni yapmaya çalışırım.

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    [IMG][/IMG]

buda benden gelsin ilk 30.yıl renk bende galiba
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayırlı Uğurlu Olsun Kereta Çok Yakışıklı Maşallah İlk 30. yıl sende değil ama ilk 30. yıl ABS sende
    delifişek2 bunu beğendi.

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Teşekkür ederim şuanlık hiç göremedim 30.yıl ama doğrudur alan olmuştur muhakkak benden önce
    delifişek2 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hatta Alan Arkadaş Delifişek Nıckıne Sahip Sayfa 38 resmi mevcut
    guner1271 ve delifişek2 bunu beğendiler.

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Evet gördümm cok güzel gerçekten daha 400 km de olmama rahmen cok hoşuma gitti alet rodaj dönemi diye cok titiz davranıyorum ama sabretçem

Buda twin (can'ın) motoru ile benimkinin resmi ;

[IMG][/IMG]

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Bir pazar toplanalım o zaman İstanbul grubu
    ben anadoluya tasındım bu civardaki arkadaşlara duyurulur
    delifişek2 bunu beğendi.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı guner1271 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet gördümm cok güzel gerçekten daha 400 km de olmama rahmen cok hoşuma gitti alet rodaj dönemi diye cok titiz davranıyorum ama sabretçem

Buda twin (can'ın) motoru ile benimkinin resmi ;

http://<a href="http://hizliresim.co...Qm.jpg</a></a>
    sonunda rimleri yeşil yapmışlar.
    bizimkiler kırmızı...
    guner1271 bunu beğendi.

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    evet cok ince ayrıntı olsada dikkat çekiyor gerçekten

TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda rimleri yeşil yapmışlar.
    bizimkiler kırmızı...
    kırmizi olması benim daha çok hoşuma gidiyor hatta alırken yeşil olucak diye endişe ettiğimi bilirim.

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    çok ufak ayrıntı bunlar zevkler tartışılmaz ama gayet hoş duruyor cünkü motor güzel şeritlerin kötü durma şansı yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

Motor'uma koruma takozu ve egzoz almak istiyorum koruma takozunu yurt dışından getirsem gümrükte kalcak brnmotor'da 360 tlye güzel bi koruma takozu var önerirmisiniz acaba egzoz işini hala çözemedim nerden uyguna alabiliceğimi aklımdaki egzoz akrapovic yada yoshimura bakalım nerden bulabilcem

Motosikleti
    Nevzat abi ninja'yı almış sende tekrar aramıza katılmışsın. Hadi hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
    Tech_N9ne bunu beğendi.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Ötv ve Mtv dalgasını 300 cc'ye yükseltseler 1 dk durmaz ninja 300 derdim

bende ninja 300 için şafak sayıyorum. ötv de 300cc sınırı olmasa zaten şu an cbr kadar yaygın olurdu. çok yaygın olmayan farklı motora binmek bence daha güzel.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugun beyaz ninja 300 kullanan bi abla ile konuştum. Honda servisinde Rosso 2 leri taktırmıştı sıcak sıcak.

iyi yapmışsınız dedim motorunuz 190 yapıyor cbr125 te bile yeterli değil o lastikler. Aaaa öylemi dedi 140 çıkınca çok bağırıyor ama

REKLAM ALANI
49. sayfa BirinciBirinci ... 39474849505159 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)