Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
48. sayfa BirinciBirinci ... 38464748495058 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Ninja 300R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Sport Touring'e geçmek için ninja 300'ü sahibinden.com'a eklemiştim.
    Konuyu takip eden arkadaşlardan belki ilgilenen olur diye buraya da yazayım.

- 6.000 bakımını yeni yaptırdım.
    - Üzerinde Pirelli Diablo Rosso 2 lastikler bulunuyor. (728 TL'ye almıştım)
    - Koruma takozu, siyah ön cam, özel küçük plakalık bulunuyor.
    - Pazarlık payı vardır, son fiyatı ciddi alıcılarla motor başında konuşabiliriz.
    - İlan sayfasından diğer detayları inceleyebilirsiniz.

LİNK : http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3831911/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    iboo motosikletini abime düşünüyoruz ama bakalım Hayırlısı

TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Alıntı Tech_N9ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B]Ben Bunca Zamandır Ipone 10w40 Kullanıyordum Gayette memnun um ama biraz pimpirikli biri olduğum için her 2 bin km de yağ değişimi yapıyorum şimdi geçen gün Motul 5100 10w40 aldım Motul Sıkıntı Yaşatıyorsa Hiç Koymayalım ama isterseniz sizin için denerim ?
    Benim bahsettiğim yağ Motul 300V (10w40) senin aldığın yağ daha farklı. 300v yüksek performans için satılıyor ve 2 kat daha pahalı... Ama işte Ninja 300'e iyi gelmedi yağ eksildi ( servisin zmoto'nun yaptığı eşeklik )

Motosikleti
    Peki çarşamba günü motul e geçiyorum ozaman arkadaşlar bu arada diablo rosso 2 lastiklerinize kaç psı hava basıyorsunuz internetten araştırdım göremedim ?

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Cbr250'den Ninja300'e geçen birisi olarak yakıt baya etkiledi. Hiç bu kadar düşünmemiştim. Aslında 600cc alma imkanım vardı fakat çok gezdiğim için 600cc yakıt olarak beni mahçup edicek, belki de çoğu zaman motoru evde yatırmak zorunda kalıcaktım. He birde alacağım 600cc'nin 2006-2008 model arası olması da çok düşündürdü beni.

Cbr'dan ninja'ya geçmemde ki en büyük neden çift silindir oluşu, üst devirlerde daha kararlı oluşu ve cbr'a nazaran çok daha komforlu oluşu.

Güç olarak önceden kullanmıştım Ninja300 ama bu kadar tok bir gücü varmış gibi gelmemişti. Belki de bunun sebebi en fazla gidip az ilerideki ışıklardan dönüp gelmekti. Ama şimdi ruhsatını cebimde taşıdığım Ninja300 bana çok daha farklı geldi, yani o 50cc fark arada olan 15 hp baya tatminkar geldi bana. Önceden 600cc kullanmışlığım var, yani onları da tecrübe ettim. Bu konuşmamdan biraz abartı gibi oluyor ama varsın olsun. Cbr'a nazaran bariz fark var çünkü.

Yakıt konusuna gelirsek cbr'la arada baya fark var diyebilirim. Verdiğim karardan ve aldığım motordan çok çok memnunum. Beni çok mutlu etti bir kere.

Son olarak benzin ikaz ışığı yanıp sönmeye başladığında yedek depoya geçmiş oluyor bildiğim kadarıyla. Işık yanıp sönmeye başladıktan sonra en fazla kaç km gittiniz?
    TimFx bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    iboo motosikletini abime düşünüyoruz ama bakalım Hayırlısı
    Hayırlısı Tech_N9ne, haberleşiriz duruma göre.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:14 ----------

Peki çarşamba günü motul e geçiyorum ozaman arkadaşlar bu arada diablo rosso 2 lastiklerinize kaç psı hava basıyorsunuz internetten araştırdım göremedim ?
    Ben yabancı forumlar da 32 / 36 bastıklarını okumuştum. 32 / 36 psi basıyorum.
    .

TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS

Alıntı ibooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yabancı forumlar da 32 / 36 bastıklarını okumuştum. 32 / 36 psi basıyorum.
    Benim lastiklerde diablo
    Hiç okadar basmadım ben bugüne kadar. lastiğe göre havamı basılıyor. ben motora ve üzerindeki ağırlığa göre basıldığını düşünüyorum. zati zincir kısmının üzerinde tekerlerin basıncının ne olması gerektiği yazıyor. 28 - 32 ben hep 1 fazla basıyorum benzincideki popalarda ayar bozukluğu olabilir ve lastikler azıcık ısındıgı için. 29 - 33 basıyorum. Geçende benim kadar ağır bir yolcu aldım. (94+84) o gün arka tekere 34 psi bastık. Gazladıkda sürüşte bir sıkıntı olmadı. 3 ay önce 29-33 ile virajda düşmeden 10'a 10 kalas üzerinden geçmişliğim var. http://i.hizliresim.com/g46MoZ.jpg

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Son olarak benzin ikaz ışığı yanıp sönmeye başladığında yedek depoya geçmiş oluyor bildiğim kadarıyla. Işık yanıp sönmeye başladıktan sonra en fazla kaç km gittiniz?
    ışık yanmaya başladıgında içinde yaklasık 3-4 litre benzin kalıyor. normal devirde ekonomi sembolunde sürersen 80-90 km rahat gider heralde.

Motosikleti
    Volkan 400 küsür km gittim diyordu nasıl başarmış acaba

Motosikleti
    Cevaplar için Teşekkür ederim Can motosikletin hayırlı olsun Hiç Söylemiyorsun da

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Can tekrar hayırlı olsun sende has ninja oldun artık

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr250'den Ninja300'e geçen birisi olarak yakıt baya etkiledi. Hiç bu kadar düşünmemiştim. Aslında 600cc alma imkanım vardı fakat çok gezdiğim için 600cc yakıt olarak beni mahçup edicek, belki de çoğu zaman motoru evde yatırmak zorunda kalıcaktım. He birde alacağım 600cc'nin 2006-2008 model arası olması da çok düşündürdü beni.

Cbr'dan ninja'ya geçmemde ki en büyük neden çift silindir oluşu, üst devirlerde daha kararlı oluşu ve cbr'a nazaran çok daha komforlu oluşu.

Güç olarak önceden kullanmıştım Ninja300 ama bu kadar tok bir gücü varmış gibi gelmemişti. Belki de bunun sebebi en fazla gidip az ilerideki ışıklardan dönüp gelmekti. Ama şimdi ruhsatını cebimde taşıdığım Ninja300 bana çok daha farklı geldi, yani o 50cc fark arada olan 15 hp baya tatminkar geldi bana. Önceden 600cc kullanmışlığım var, yani onları da tecrübe ettim. Bu konuşmamdan biraz abartı gibi oluyor ama varsın olsun. Cbr'a nazaran bariz fark var çünkü.

Yakıt konusuna gelirsek cbr'la arada baya fark var diyebilirim. Verdiğim karardan ve aldığım motordan çok çok memnunum. Beni çok mutlu etti bir kere.

Hayırlı olsun. Ben ışık yandıktan sonra azami 40 km gittim.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300 ABS 2015 30.Yıl
    Herkese merhaba 2 hafta icinde 2015 model ninja 300 abs alacagim yalniz renk konusunda kararsizim yesil beyaz mi aliyim yesil siyah mi aliyim? Benim aklim yesil beyazda hangisinin gosterisi asaleti 600cc lik motorlara benzerligi daha iyi?

Motosikleti
    Zevkler ve renkler kişiden kişiye değişiklik göstere bilir bana soracak olursan yeşil siyah derim kimiside yeşil beyaz dicektir bence senin içine hangisi siniyorsa onu almalısın

Motosikleti
    Cevaplar için Teşekkür ederim Can motosikletin hayırlı olsun Hiç Söylemiyorsun da
    Abi süprüz yapıyım dedim de, hiç gözünüzden kaçmıyor, hemen enselendik

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can tekrar hayırlı olsun sende has ninja oldun artık
    Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    Teşekkür ederim abilerim. Bende yeşillendim artık Allah'ım daha iyilerini, güzellerini, gönlünüzden geçenleri size nasip etsin inşallah. Amin...

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Kanka ürkütme kurbağaları

İyi forumlar, kazasız belasiz masrafsız surusler herkese

Motosikleti
    Arkadaşlar bugün alanya dan kalktık afyon daki sözde 1800 km de full orjinal llan ninja 300 ü almaya gittik adama telefonda defalarca sormama rağmen hiç bir sıkıntısı yok dedi bizde atladık motora toplamda 1000 km lik yola düştük ve afyona vardığımızda o sözde 1800 km olan motoru gördük başlı başına facia motor arka kuyruktan darbe almış stop lambası plakalık hepsi kırılmış sonrada yana devirmişler grenajı plastik kaynak ile kaynatmışlar sağ peg kırılmış onuda kaynak yaptırmışlar depo da göçük var herşeyi ile rezaletti biz yandık siz yanmayın boşu boşuna onca saat gidilen yol boş çıktı bunları satıcının yüzüne de söyledim yalancı sahtekar ın teki dir allahından bulsun... Millet kendini çok kurnaz sanıyor biZide enayi gibi görüyor sanırım bide enson 15.500 e bırakırım diyor utanmadan ben o motora 10 bin verirsem adam değilim. Böyle sahtekarlar için aman dikkatli olun arkadaşlar bu paraları ağaçtan toplamıyoruz Saygılar. Sezai. buda o meşur orjinal motoru http://m.sahibinden.com/classifiedDe...17432&rnd=9169

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Arkadaşlar bugün alanya dan kalktık afyon daki sözde 1800 km de full orjinal llan ninja 300 ü almaya gittik adama telefonda defalarca sormama rağmen hiç bir sıkıntısı yok dedi bizde atladık motora toplamda 1000 km lik yola düştük ve afyona vardığımızda o sözde 1800 km olan motoru gördük başlı başına facia motor arka kuyruktan darbe almış stop lambası plakalık hepsi kırılmış sonrada yana devirmişler grenajı plastik kaynak ile kaynatmışlar sağ peg kırılmış onuda kaynak yaptırmışlar depo da göçük var herşeyi ile rezaletti biz yandık siz yanmayın boşu boşuna onca saat gidilen yol boş çıktı bunları satıcının yüzüne de söyledim yalancı sahtekar ın teki dir allahından bulsun... Millet kendini çok kurnaz sanıyor biZide enayi gibi görüyor sanırım bide enson 15.500 e bırakırım diyor utanmadan ben o motora 10 bin verirsem adam değilim. Böyle sahtekarlar için aman dikkatli olun arkadaşlar bu paraları ağaçtan toplamıyoruz Saygılar. Sezai.
    Böyle denyolara bir güzel dayak atmak lazım ki başkalarını mağdur etmesin.
    .

Motosikleti
    inşallah hevesli bir arkadaşımıza satmaz ( geçirmez ) o motoru. :(

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    @ Tech_N9ne suratına tüküreydin yarabbi şükür diyeydi itolu okadar yol git yuh
    Tech_N9ne bunu beğendi.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    tecn9n bende alanyadayım kardeşim çok üzüldüm başına gelen olaya. Böyle annesini sevmeyenlerde var işte..... can seninde motorun hayırlı olsun sym wolf araştırırken gittin cbr 250 aldın ozamanlar mavi ybren vardı sıfır almıştın şimdide r25 araştırırken gittin ninja 300 mü aldın :D :D valla sağ gösterip sol vuruyon haa :D :D motorun hayırlı olsun tekerine taş değmesin
    Twin bunu beğendi.

REKLAM ALANI
48. sayfa BirinciBirinci ... 38464748495058 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)