Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 300R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bugs buny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000RR.... Kawasaki H2

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim yardımların için almışsın ve taktırmışsın, motor blogu yerine, şaseye olması aynen benimde takıldıgım konuydu, onu bir aparat ile yapılabilir mi diye dusunmuştum acıkcası, olur, olmaz onu gorucez zaten,
    olmadı en mantıklısı orjinali alıp takmak kesinlikle maceraya gerek yok.. motordan çok verdiğimiz şu ara parçalar açıkçası insanın içini bir cız ettiriyor..

Yedek takoz için, bilgi veririm, bulursam adresini gönder sana da alırım sorun olmaz..

Aynen keremcim arkadaş almış zaten, yapamazsak sipariş vercez artık,
    Açıkcası benimde baya araştırdığım bir üründü, uygun birşey bulamadım.Ama ciddi anlamda çok pahalı, ölücü falan değilim ama iki tane demire okadar para vermek yazık resmen.Eğer uygun bir şekilde temin etme imkanınız olursa bende faydalanabilirim...Takipteyim.
    Alıntı bugs buny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.com/a/img922/8748/JSJzJ5.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

http://imageshack.com/a/img922/9120/Q6h4Ue.jpg
    Biraz daha parlaklık seviyesi az olsa, görüntü açısından daha mı iyi olurdu ? Birde maliyeti ne kadar oldu sizin için ?

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim yardımların için almışsın ve taktırmışsın, motor blogu yerine, şaseye olması aynen benimde takıldıgım konuydu, onu bir aparat ile yapılabilir mi diye dusunmuştum acıkcası, olur, olmaz onu gorucez zaten,
    olmadı en mantıklısı orjinali alıp takmak kesinlikle maceraya gerek yok.. motordan çok verdiğimiz şu ara parçalar açıkçası insanın içini bir cız ettiriyor..

Yedek takoz için, bilgi veririm, bulursam adresini gönder sana da alırım sorun olmaz..

Aynen keremcim arkadaş almış zaten, yapamazsak sipariş vercez artık,

Uydurmaktan yana sorun yok benim zx6r da ki koruma takozu uyumsuz olmasına rağmen gsxr dan sökülüp takıldı. Seninkini de bi şekilde şaseden güç alıcak şekilde ayarlıcaz

Led uygulaması çok başarılı olmuş acaba sadece 300e uygun bişey mi? yoksa sıradan bir ürün alıp kendiniz uydurdunuz mu?

Motosikleti
    kerem maliyetinden çok emeği cok fazla .far camını açması 3 saat sürdü.(inanın abartmıyorum eski tip ısınınca kendinini salan silikon yok.soğuk tip siyah silikon var.(çok kaliteli)ince falçata yardımıyla kasa ile far camı arasına girip milim milim,, santim santim far camını kırıp çizmeden cok sabırlı açmak gerekiyor.sonrasında aldığımız ""Jsv Far Şeridi 440 Led Beyaz-Sarı Gündüz Ledi"" 200 tl ..
    ( piyasada daha ucuz 20-30 tl ye çin malı olanlar var ama parlak yanmadığı ve kalitesi düşük olduğu için tercih etmedim)
    farın iç kısmına çift taraflı bant yardımı ile yapıştırdım.flexible olduğu için istediğiniz şekli verebilirsiniz.katladığınıuz veya bükdüğünüz kısma alt kısmına gelecek şekilde aparat takılyor.bu aparat ürün ile birliklte kutudan çıkıyor zaten.
    kablolama kısmında ise kırmız olan kabloyu parkların + kısmına ,, siyah olanı parkları - kısmına bağladım.sarı kabloyu grenajın içindeki sinyal ecu kablosunun + kısmına bağlıyorsun. ( not: sinyali başka yerden kablolalamayın.yoksa diğer sinyaller ile eş zamanlı yanmaz.tuhaf görünür.videodaki alttaki link de görüldüğü gibi) https://www.youtube.com/watch?v=sdLcBal02cg
    http://urun.n11.com/sis-fari/jsv-far-seridi-440-led-beyaz-sari-gunduz-ledi-P91442672?cid=604001&gclid=CK_i-b7GmswCFbQV0wodLfkFpQ&gclsrc=aw.ds
    200 tl
    farı kendiniz açarsanız (200-250 maliyetten kurtulursunuz.benden istedikleri rakam bu)
    silikon 5 tl

maliyetten çok emek ve işçilik çok arkadaslar

Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Biliyorum nasıl emek gerektirdiğini eline sağlık valla süper olmuş benim 636 nın ön far buhar yapıyodu devamlı ve içini açıp silip kapatana kadar anam ağladı çok iyi biliyorum o yüzden
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Motosikleti
    Herşeyden önce merak,ilgi ve emek istiyor değil mi Elinize sağlık

Motosikleti
    teşekkurler arkadaslar. kerem sen iki motoruda tecrube ettin galiba.(636 ve 300) oturuş pozısyonu ve direksiyon yuksekliği açısından kıyaslama yapar mısın.bu konuda tecrübene ihtiyac var

Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Şimdi şöyle bir durum var ki benim kıyaslarım asla kabul olmaz boyum 2,04cm iki motorda bana göre ufacık

300 çok yakın bi arkadaşımın, bir süre kullanıp tecrübe ettim. Kullanırken bacaklarım biraz zor sığmakta ama sele rahatlığı, direksiyon konumu(ne çok eğiliyosun nede cbr250 gibi çok yukarda), oturuş pozisyonu ve ağırlığından dolayı 636dan bana göre çok daha rahat.

636 şehir içinde tam bir illet oluyor oturuş pozisyonu baya eğik, 300e göre baya bi ağır, manevra kabiliyeti düşük ama bu pazar cbf 1000 grubuyla bursa turu yaptık 2 kere molalı 350 km yol yaptım çok da rahatsız etmedi açıkçası.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Motosikleti
    kerem,, Boy 2,04 ....maşallah. sana zzr 1400 lazım kerem
    benim oğlanda bu motordan alalım tam bizlik dediği zaman çektim bu resmi.benim bu aleti bırak kullanmayı yan sehpadan bile doğrultmak emek istiyor
    Cevabın için tskler.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja zx636 Abs krt edition
    Arkadaşlar absiz krt edition almış bulunmaktayım Şuanda Motor Bayide Gelince Fotograflarını Çekip sizinle Paylaşıcam İyi Forumlar.

TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Alıntı GhostRıderTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar absiz krt edition almış bulunmaktayım Şuanda Motor Bayide Gelince Fotograflarını Çekip sizinle Paylaşıcam İyi Forumlar.
    Hayırlı olsun.

Motosikleti
    Hayırlı olsun keşke absli oldaymış hocam. Bende Allah izin verirse pazartesi Abs li krt için para yatırıcam...
    TimFx bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Memory42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun keşke absli oldaymış hocam. Bende Allah izin verirse pazartesi Abs li krt için para yatırıcam...
    Hocam abs li ye bence gerek yok kawasakı zaten fren Konusunda Oldukça başarılı bir marka.Hem Abs ile kendini fren konusunda gelıştirmen pek mumkun olmaz.

Motosikleti
    Hocam abs li ye bence gerek yok kawasakı zaten fren Konusunda Oldukça başarılı bir marka.Hem Abs ile kendini fren konusunda gelıştirmen pek mumkun olmaz.
    Bence yanlış bir algınız var çünkü abs zırt pırt devreye girmiyor.Yine limonunu sık oldu ya kitledin, ozman devreye girer. Panik anlarında ise zaten tartışmasız bir artıdır. Ben hep derim abs düşünülmüyorsa R25 al geç diye
    Siyah&Beyaz bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    ön balata sipariş edeceğim tavsiyeniz var mı ? ebc bu alttaki linkteki ürün alınır mı ? fiyatı nasıl acep ? diğer sitelerde 128 tl hep

http://www.balatauzmani.com/kawasaki...tasi-ebc-fa197

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:28 ----------

ALDIM 64+5tl kargo 69 tl siteye sordum orjinal tamamen dedi ,yağ filtresi sordum bunu önderdi , almadım

http://www.hiflofiltro.com/catalogue/filter/HF303

Motosikleti
    Motosıkleti bir az önce araba ile getirdik abilerim.Yakından dahada bi büyük gözüktü gözüme çok güzel çok cici alet kazasız belasız yarın aksam üstü Fotorgraflarını çekip sizinle paylasacagım.

Motosikleti
    Suzuki GSX250R
    Arkadaşlar Kawasaki'de kaydırmalı debriyaj mevcut mu?
    Buggs bunny arkadaş o motor kaç model çift farlı kawasaki sıfır var mı?

Motosikleti
    Motosıkleti bir az önce araba ile getirdik abilerim.Yakından dahada bi büyük gözüktü gözüme çok güzel çok cici alet kazasız belasız yarın aksam üstü Fotorgraflarını çekip sizinle paylasacagım.
    Şimdiden hayırlı olsun. Paylaşta görelim canavarı
    Alıntı imamx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Kawasaki'de kaydırmalı debriyaj mevcut mu?
    Buggs bunny arkadaş o motor kaç model çift farlı kawasaki sıfır var mı?
    Evet mevcut birçok modelinde var...

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    ön balatayı değiştirecektim balatanın saplamaları , 5 alyan ufak geliyor 6 sığmıyor 5.5 gibi bişey sizdede böyle mi ? 1 tanesini açamadık , kaldı öyle

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Kaç kmde değiştirdiniz balataları ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)