Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 300R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Arkadaşlar motorum satılıktır bilginiz olsun. 2015 model daha 600 km'de ABS Special Edition modeli. Fabrikadan nasıl çıktıysa aynı orjinallik, aynı temizlikte. Kısmette varsa, hayırlısı ile hedef 600RR. Hayırlısı neyse o olsun artık. Özelden mesaj atarsanız İletişim numaramı verebilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    hayırlısı olsun can. Bende çıtırdan ninjalara göz kırpıyorum kısmet ama sezon sonu değişiklik inşallah.

Motosikleti
    Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun can. Bende çıtırdan ninjalara göz kırpıyorum kısmet ama sezon sonu değişiklik inşallah.
    Teşekkür ederim abim benim. Hakkımızda hayırlısı olur inşallah 😊
    trancexp bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    17000 oldu an itibari ile

Motosikleti
    Ölmüş buralar
    trancexp bunu beğendi.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Sanırım herkez memnun

Motosikleti
    Ninja güzel motor. Memnun olmayan bahane üretir. Kalitesi ortada. Bende 13 model vardı sattım mt aldım, onuda sattım 2015 ninja aldım. Şehir içi mt'den fazla tüketiyor ama yapabileceğim bir şey yok.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı TimFx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler belki işinize yara bir gün. Kawasaki'nin orjinal yedek parçalarını tek tek vida vida sipariş edebileceğiniz siteler. Kendim ihtiyacımdan araştırdım. Notlar biraz kişisel oldu idare edin fazla ciddiye almayın. Türkiye'ye gönderim yapmayan siteleride yazdım. Çünkü telefon veya email ile görüşüp belki ricada edebilirsiniz. Sitelerin hepsinde parçaların şemaları ekrana geliyor, şema üzerinden numaraları öğrenip veya tıklayıp sipariş veriyorsunuz. Not: Hiç birinden henüz alışveriş etmişliğim yok.

http://www.motogrid.com/pages/OemParts?aribrand=KUS Türkiye göndermiyor ( ama fiyatları uygun )

http://www.bikebandit.com/oem-parts Türkiye göndermiyor ( ama parçaların stok durumunu gösteriyor )

http://www.kawasakipartshouse.com/ Türkiye göndermiyor ( ama fiyatları daha uygun )

http://www.kawasakioriginalparts.com/ ( kargosu pahalı - ama avrupa birliğinin %21 vergisini düşüyor.fakat genede kargo yuzunden daha pahalıya mal oluyor.)

http://www.cornwallkawasaki.co.uk/sh...tmanufacturers ( Bir ingiliz Kawasaki servisi: kargosu ucuz ve hızlı gibi. Ama ödeme sayfası dandik - paypal desteği yok. Fakat Altin elbiseli adam bir canlı yayınında burdan sıksık alışveriş yaptığını söyleyip tavsiye etti. Birebir telefon ile görüşmek daha avantajlı çözümler üretmenizi sağlıyor. Sitedeki fiyatlarda %21 avrupa birliğinin vergisi var. Onu düşmelerini isteyebilirsiniz. )

http://www.partspitstop.com/ ( fiyat ucuz ama kargo çok çok pahalı abd'den geliyor)

http://www.motorcyclespareparts.eu ( en iyi ve kullanışlı arayüze bu site sahip. türkiyeyi desteklıyor. dhl ile gönderiyor kargo fiyatı fena değil.avrupa birliğinin %21 vergisini düşüyor.

www.gearhead.com ( fiyat çok uygun , kargo ücreti kabul edilebilir düzeyde . Abd üzerinden geliyor. Ancak kaç günde gelicek fikir vermiyor site.[COLOR="Silver"]
    yukardaki paylaşım kawasaki sayfasına sabitlense iyi olmazmı hemen ulaşılsa
    TimFx ve braveguy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja güzel motor. Memnun olmayan bahane üretir. Kalitesi ortada. Bende 13 model vardı sattım mt aldım, onuda sattım 2015 ninja aldım. Şehir içi mt'den fazla tüketiyor ama yapabileceğim bir şey yok.
    Valla bende memnundum yakmasıda sorun değildi takiiiii kaza yapana kadar...

Motosikleti
    Alıntı Memory42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende memnundum yakmasıda sorun değildi takiiiii kaza yapana kadar...
    Çok çok geçmiş olsun. Sizde kalıcı ya da kötü bir şey yoktur umarım. Kaza nasıl meydana geldi biraz anlatabilir misiniz? Merak ettim açıkçası. Allah'ım kimselere yaşatmasın.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ninja güzel motor. Memnun olmayan bahane üretir. Kalitesi ortada. .
    Ya bırakın bu ağızları kardeşim, ikinci eli 19bin'den satılan 300cc motosikletten bahsediyoruz bırak da biraz sorunsuz olsun.

Tabi ki freni iyi tutacak, tabi ki iyi devirlenecek. Tabi ki tasarımı iyi olacak. Sırf yeşil olsun diye mi alıyorsunuz kawasakiyi ?
    TimFx bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Motosikleti
    Ninja300
    Arkadaşlar motorum satılıyor 2015 special edition ABS 5100 km uzun yol yapıldı ist ank İstanbul Bodrum 800 ve 5000 Bakım Kawasaki servisinde yapıldı yatma kalkma yok acil sıkıştım çok iyi paraya veriyorum üzerinde katlanır manet ve plâka küçültülmüştür fiyat 17 500 son fiyat gelen alır düşmesi kalkması yok tel no 0534 2043120

Motosikleti
    Alıntı Ozgurgungor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorum satılıyor 2015 special edition ABS 5100 km uzun yol yapıldı ist ank İstanbul Bodrum 800 ve 5000 Bakım Kawasaki servisinde yapıldı yatma kalkma yok acil sıkıştım çok iyi paraya veriyorum üzerinde katlanır manet ve plâka
    küçültülmüştür fiyat 17 500 son fiyat gelen alır düşmesi kalkması yok tel no 0534 2043120

Bu kadar düşük fiyata verme sebebiniz nedir?

Motosikleti
    Ninja300
    Dostum motorda hiç bir sorun yatma kalkma yok sorun benim ilişki sorunum Pazarlık payıda var alana Hayırlısı olsun

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Bugün ak sigortadan sigorta yaptırdım 100 tl

Motosikleti
    Çok çok geçmiş olsun. Sizde kalıcı ya da kötü bir şey yoktur umarım. Kaza nasıl meydana geldi biraz anlatabilir misiniz? Merak ettim açıkçası. Allah'ım kimselere yaşatmasın.
    Teşekkür ederim bacakta ezik ve iki küçük yüzülme ile atlattim ekipman sağolsun.Olay şehir içinde ana yoldan seyrederken,ufak bir göbek var dur levhası olan.Sürücünün bakmadan yada bakıpta görmeden önüme çıkması sonucu metreler kala duramadım malum yan taraftan vurdum.Herşeyi bir kenara bıraktım iki şey üzdü beni; 1.si abi seni uyarmama ragmen neden çıktın yola diye sorduğumda seni görmedim ki demesi,fakat ifadesinde ise benden için çok hızliydi demesi benim ilk üzüldüğüm noktadır.(bunu eger bilseydim şikayetçi olurdum)2.si ise sırf adamın bu söylediği sonucu %25 kusuru da bana vermeleri durduk yere hem canımın hemde maddi olarak yıpranmam ile kaldım.Siz siz olun kaza anında bir akrabanız eşiniz dostunuza hemen haber verin,zira siz hastanedeyken sonuçlar saptırılmaya çok müsait oluyor.Bu arada seyir hızım 50-60 km civarıydı ekleyim.Kazasız sürüşler dilerim.

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Teşekkür ederim bacakta ezik ve iki küçük yüzülme ile atlattim ekipman sağolsun.Olay şehir içinde ana yoldan seyrederken,ufak bir göbek var dur levhası olan.Sürücünün bakmadan yada bakıpta görmeden önüme çıkması sonucu metreler kala duramadım malum yan taraftan vurdum.Herşeyi bir kenara bıraktım iki şey üzdü beni; 1.si abi seni uyarmama ragmen neden çıktın yola diye sorduğumda seni görmedim ki demesi,fakat ifadesinde ise benden için çok hızliydi demesi benim ilk üzüldüğüm noktadır.(bunu eger bilseydim şikayetçi olurdum)2.si ise sırf adamın bu söylediği sonucu %25 kusuru da bana vermeleri durduk yere hem canımın hemde maddi olarak yıpranmam ile kaldım.Siz siz olun kaza anında bir akrabanız eşiniz dostunuza hemen haber verin,zira siz hastanedeyken sonuçlar saptırılmaya çok müsait oluyor.Bu arada seyir hızım 50-60 km civarıydı ekleyim.Kazasız sürüşler dilerim.
    Çok geçmiş olsun.
    .

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Çok geçmiş olsun sigorta şirketini arayın durumu anlatın karşı taraf yüzde yüz kusurlu düzeltilebilir baskın olun biraz benide yüzde yüz kusurlu göstermişlerdi aradım duzeltiler karşı tarafa verdiler kusurun hepsini sert yap yoksa işin zor

Motosikleti
    Ninja300
    Geçmiş olsun dostum artık yeşil yansa bile Tereddüt ediyoruz gazlasak mı yavaşlasak mı diyr

Motosikleti
    Çok teşekkür ederim hepinizden sağ olun var olun, çok moralim bozuldu bunu yazan polisle karşılaşıp neye göre yazdın bu raporu diye bağırmak bile istedim.Ama gerek tecrübesiz,gerekte sağlık problemleri ile üstüne düşenedim malesef :( Servis onarım bedelini çıkaracaktı onu bekliyorum,bugün ögrenicem sanırım gidebilirsem.Birde eğer bilgisi olan varsa değer kaybı talebi hakkında yardımcı olabilecek kimse var mı ? Netten araştırdım ama hepsi reklam ve kazanç amaçlı olarak biz hallederiz yaparız faln gibi itamlarda bulunmuş tam açıklama yapmamış.Tavsiye ye gelince asla ara yollarda karşıya güvenipte gaz açmayın, bu ana yol dahi olsa! Malum bir sürü kasap ile birlikte yol alıyoruz trafikte...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)