Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Ekipmanın tamsa yağmurdada binersiin kardada.Tabi lastik konusuda cok önemli benim ekipman tamam ama lastikler orjinal (harbi çok orjinal ) olduğu için çıkmak pek istemiyoruçİnşallah yarın buz motora gideceğim kabataşta birkaç öneri daha alıp netten lastikleri sipariş edeceğim yada bilmi,yorum belki oradan alırım..
    Motorize Birlikler K.lığı......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    evet gordum senın ufaklıgı cok seker asm...bende 3 haftadır senın gıbıyım motor olmayınca cnm cok sıkılıyor...napalım artık...asm hava bı gusel olunca bı bındır arkana benı yaa ama daha onceden planlayalımkı kask getıreyım

asm kardes bısı sorcm bu motora zam gelırse ne zaman gelır hangı ayda mesela malum benım ıcın fıyat önemllı bılıorsun...sen almadan once emınım takıp etmıssındır bıde gecen zamda ne kadar fıyat farkı oldu...zor sordum ama kusura bakama mrk edıorum

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Okul civarında turlarız bi ara

Pazartesi hava bulutlu gözüküyor. Motorla gelme imkanı olursa bir iki tur atarız olmazsa
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    olur cok sevınırım...ıns gusel olur cok mrk edıorum nasıl hıssettırıo...

olmadı park alanında bınerız napalım....

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    arkadaşlar bu motor 500-600 km yola gelirmi

Motosikleti
    cok rahat yapar sen mrk etme

Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Arkadaşlar motorumda bazı problemler var yardım ederseniz cok sevinirim
    1-Marşa bastığımda bazen sasnki hic basmamış gibiyim birkac denemede alıyor
    2-Sabahları 3-5 denemede çalışıyor(bujiler değişti)
    3-Deponun altından çıkıçıkıçıkı die ses geliyor rolanti devirinde genelde
    4-Biraz üst devirlerde motor freni yaptığımda alakasız aralıklarla fsıfsıfısı die ses geliyor..
    Yardıııııııım :saskin:

arkadaşlar yokmu yardım edecek bu arada o motor frenindeki ses büyük ihtimalle zincirden geliyormuşş..

Motosikleti
    Honda vfr800
    Herkese selamlar arkadaslar , bende gt250r alma yolunda yIm sanki topici biraz karistirdim ama pek bisi bulamadm baktigim yerlerde yani tek tek tum sayfalara bakamadm zamanim hic yoq o yuzden , simdi bana yeni alici olarak bu motor hakkndaki dusuncelerinizi kisaca , eksik gedik bir sorunu warmidir, kronik sayilabilcek aksakliklar falan mevcutmu , rodajda muhtamel yasanacak sorunlar fln kisacasi verdigim paranin karsiligini hakkiyla alabilecekmiyim , acaba beni bu konuda biraz aydinlatabilirmisiniz simdiden tesekkurler.....

Motosikleti
    arkadas aranızada angel eyes veya xenon far uygulaması yapan varmı tapan varsa ne kadara mal oldu bıde zahmet olmazsa foto ekleyebılırmısınz sımdıden tesekkurler

Motosikleti
    Honda vfr800
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadas aranızada angel eyes veya xenon far uygulaması yapan varmı tapan varsa ne kadara mal oldu bıde zahmet olmazsa foto ekleyebılırmısınz sımdıden tesekkurler
    arkadasim sanirim bu topicte yazismama yemini edildi gerci sende bayagi aktif yaziosun bu topicte ama anamadm gitti millet nerde acaba bu arada ben nerdeyse motoru alcam ama halen bi cvp yoq... heralde ben bu motoru alrsam topici canlandirmak bana dusucek

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Bende yeni yeni kullanmaya başladığım için teknik konularına girmeyeyim dedim.

Fan club'u var Hyosung'un, orada daha detaylı bilgi edinebilirsiniz

Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    http://two-wheels.michelin.com/2w/fr...085642&lang=EN

lastik almak isteyen arkadaşlara michelin pilot active modeli 330 ytl takmasıyla herşeyiyle ben alıcam sanırım bu sitede de özellikler filan var bakın hele....

Motosikleti
    sanırım ole yazısmama yemını edılmıs aslında normal kısa gırıldıgı ıcın dıe dusunuorum....sımdı bızımde heycanımız var motoru almak ıcın para bırıktırıyoruz o aradakı zamanda arastırma yapıp burda sorular soruyoruz mıllet rahat motoru var foruma gıren yok saka bı yana hakkaten kımsede hareket yok yaaa...sen motru al bence bende alıcm ıns allah kısmet ederse...deger bu motr bu paraya ben en azından ole dusunuorum...param hazır olsun agustosa ınsallah o gun gıdıp alıcm....

bilenbilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en500
    Alıntı shadowofspirit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumda bazı problemler var yardım ederseniz cok sevinirim
    1-Marşa bastığımda bazen sasnki hic basmamış gibiyim birkac denemede alıyor
    2-Sabahları 3-5 denemede çalışıyor(bujiler değişti)
    3-Deponun altından çıkıçıkıçıkı die ses geliyor rolanti devirinde genelde
    4-Biraz üst devirlerde motor freni yaptığımda alakasız aralıklarla fsıfsıfısı die ses geliyor..
    Yardıııııııım :saskin:

arkadaşlar yokmu yardım edecek bu arada o motor frenindeki ses büyük ihtimalle zincirden geliyormuşş..
    1 -marşa basınca çıt diye ses geliyor basmıyorsa vitese al kontak kapalıyken marş motorunu bir tur vurdurarak çevir tekrar dene. çalışırsa marş motorunun kömürleri bitmiştir. marşa basınca hiç ses yoksa elektrik problemin vardır.
    2-sabah normaldir. ilk çalıştırırken çok az gaz ver. sonra biraz devirli çalıştır ısınsın makina. çok devir verme motor ilk çalışmada yağlama tam olarak yapmadığı için zarar verirsin.
    3- ses deponun altındanmı geliyor yoksa subaplardanmı ona baktır bence yeniden ayarlatman gerekebilir.
    4- zincirin gevşemiş olabilir, 500 km de bir zincir sıkılığını kontrol et. her 200 km de yağlamayı unutma.

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Ben de motor almak icin hazirliklara koyuldum ve 2.el bir 250'lik dusunuyorum. Listede ilk sirayi Hyosung GT250 Naked aliyor. Bu acidan modeli yogun bir sekilde arastiriyorum. Su ana kadar gundeme en cok gelen kronik ariza vitesin bosa gecmemesi oldugunu gordum ama bu olayi da cogu kullanici yasamadigini mesajlarinda belirtmis. Belirli bir donemde uretilen motorlarda bu sikintinin yasandigi soylentisi vardi. Acaba bu dogru mu? Bu konularda bilgisi olan GT250 sahibi arkadaslarin yorumlarini bekliyorum. Tesekkur ederim.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    Honda vfr800
    UFFF egeer dedigin gibi bir vites problemi kronik denilen bicimde warsa cok FENA fakat ben hic sanmiorum bu motorda bole bi sakatlik olsun belki bi seride olmus olabilir ama yinede arastirmalar suruo oleya az uz para deil en azindan hakkini vermeli Eee arkadaslar biz GT_R sIzlar muhabbeti artirdik wala bize yol gostercekler ortada yoq nese sabirla beklioruz bizi aydinlatmanizi....

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Vites sorunu hallediliyormuş.(debriyaj teli ayarı ile)

Bazı arkadaşlar boşa(N'ye) geçiremiyormuş.

Bende böyle bir sorun yok çok şükür

Motosikleti
    bu motor alınır gercekten...herkes memnun...bende arastırıorum bu motorları ılk basta benımı sıktı bu soledıgınız sorunlar ama sonradan bunların cozumlerı oldugunu duyunca rahatladım...alıcam ınsallah yazın sonuna dooru

Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Ben satarsam sırf ıslakta binemiyorum diye satarım herhalde.

Yoksa herşeyi ile iyi bir motor (parasına bakınca)

Motosikleti
    evt yaa asım neden satıosun motoru gecen ılanı gordum bıde ıbrahım soledı satıo dıe...asım gel sen bu motoru satma kardes mtorun nazar degmesın cok gusel...satma bnece...zaten sen satma dıe ıbrahımle ortak ıkna etme calısmaları yapcaz..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 37 kullanıcı var. (0 üye ve 37 misafir)

Bu Konudaki Etiketler