Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Motorunuz hayırlı olsun. İstanbul'da olmadığım için servis vs. durumunu bilmiyorum.

Lastikler kötü diyeceğim ama normal bir lastik 8 derece sıcaklığın altında özelliğini kaybediyorsa bizim lastikler ne durumdadır kimbilir.

Lastikler kayıyor ama kötülüğünden mi,soğuktan mı anlayamadım henüz.(limitleri hiç zorlamadım gerçi)

Vites düşürürken,vites geçişlerinde falan kayabiliyor.

Değişmesi konusunda herkes hemfikir.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    ya zaten vıteslı motorlarda alısana kadar arkada lastık vıtes kuculturken hep kayıyo ben yazın cok yasadım ama soonra anladımkı ara gaz vermıomusum arkadas ole yap dedı baktım hakkaten motor kaymıo...ama devrını tutturamadıgım ıcınde yapmıs olabılırm...pekı bundan olmus olabılırmı...ama hakkaten sıcaklıgın cıddı etkısı olabılır...

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    YA hyosung gt250r nakedler aslında hosuma gıdıı :D hem fıyat olarak hem tıp olarakta gozume gırdı :D

Pekı 2 sı arasında sadece tıp farklılıgımı var?

Motosikleti
    iste bende basta yanlıs yapıomusum onu gordum halletık sora...

abı bıde benım soruma cevap veren olursa elınden opcem :D

shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    evet tip farkı vede birkaç özellik farkı..Gt250r da ek olarak cift ön disk.Digital kadran.
    Motorize Birlikler K.lığı......

saol abı elleerıden opmusem :D

Motosikleti
    arkadaslar ozellıkle hyo gt 250 r alıcıları ıcın...bugun ankara aydınlıkevlerdekı hyo bayııne gıttım...sıfır hyo lara bakmaya allahım ne gusel motor yaa bu bole ustune bındım 20 dakka oturdum adamla orda muhabbet ettım sankı kontagı cevırım gazlayıp gıdecektım adam bana baya bı guldu nesse...kampanya varmıs ayda 500 500 nısana kadar odeyıp nısanda vergıler vs ıcın 3500 odeyıp 2500 ytl yıde yıne 500 oduomusuz...9000 mılyara anahtar teslım... ankara ıçın...pesın ıse anahtar teslım 8800 e kadar ındı 9100 den...allah ıcın cok ındı yahuu

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Faik okulda görüşürsek biraz daha etraflıca konuşuruz

Çok indirim yapmış hakkaten

İstanbul'da 2007 model turuncu/siyah için 8000 ytl istiyor bir bayi

2008'ler gelince 2007'leri satmak için uğraşıyorlar ya eski tip(tek renk) olanlar bile ellerinde kalmış galiba

8600 ytl'ye çift rengi, 8500 ytl'ye de tek renk olanı veririm diyorda Aydınlıkevler bayii (1-2 ay önce)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    evet ınternette bende ilan ararken gordum bayıılerın verdıgı fıatı sımdı bunu duyunca bıraz morelım bozuldu... ole olursa bende gıder ıstanbuldan alırım artık napıyım yaa yolda gelırken yavas yavas rodajımı yaparak gelırım evet goruselım asım konusmak ıstıorum motır hakkındakı dusuncelerın benım kararımı etkılıck...bu arada motora oturdum motor cok tatlı allah kullananları kazdan beladan korusun

İstanbulda hyosun gt 250r 8 milyar abılerım !!!!

Motosikleti
    sanırım bu gıdısle ben burdan motor lmıcam ıstanbuldan alıcm...neden bu kadar fark var hıııcc anlamıorum cokda anlamsız buluorum bole sey olmaz

Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    arkadaşlar bu motorun ön ve arka lastik basınç değerlerini öğrenebilirmiyim sizlerden?

Motosikleti
    walla bunda benm cnıma yettı gelıp ordan almayı cıddı cııd dusunuorum

Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Arkadaşlar gt250 r ın lastik basınc değerleri nedir acaba.?bende katoloğu yok ondan soruyorum..Birde istanbulda zincir koruma plastiğini nereden alabilirim ?

Motosikleti
    Kymco Agility
    Arkadaşlar ben bu makinenin çıplak (naked) olanını çok beğeniyorum. Anladığım kadarıyla ön fren ve kadranlar dışında bir fark yok. Doğrumudur?

Ayrıca 1.91'lik bir kardeşinizin altında oyuncak gibi durur mu?
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Oturuş pozisyonu,grenaj eklersin buna olur biter..Bence oyuncak gibi durmaz motor büyük gösteriyor..Ah benim sana vverdiim cevap gibi anlayanabilerimde benmim sorularıma cevap verse ne güzel olacakta neyse...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    komutan sor söleyelim ne merak ediyon
    zincir koruma lastiği aldığında olması lazım motorun üstünde eğer yoksa balmumcudan ortaköye inen bi ara yol var yol üstünde aşağıda ahmet usta var git o halleder
    basıç değeride 30psi diye biliyom ama yanılıyo olabilirim .. şu an elimde klavuz yok
    lastik konusu ile ilgili çok abartı bi rakam almışsın .. eyong ile bi bağlantı kur bakalım o uygun fiyatlı yerleri bilir istanbulda.. metzeler 1 numaradır ama dunlopta en az onun kadar iyidir.

aldığın alaette lastiğin yol tutuşu çok önemli ..bu yüzden paraya kıy derim öle zırt pırt deişen bi şey değildir lastik aldınmı iyisini al virajlarda yat uyu..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı B.m.O adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben bu makinenin çıplak (naked) olanını çok beğeniyorum. Anladığım kadarıyla ön fren ve kadranlar dışında bir fark yok. Doğrumudur?

1.91 boyal oyuncak gibi duracağını sanmıyorum.Motor zaten iyi ve cüsseli.Sorun olmaz yani
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YA hyosung gt250r nakedler aslında hosuma gıdıı :D hem fıyat olarak hem tıp olarakta gozume gırdı :D

Pekı 2 sı arasında sadece tıp farklılıgımı var?

GT250R' da önde çift disk, dijital kadran, mercek far, ayrıca gidon pozisyonu farklı (supersport tarzı alçak gidon)

Alıntı shadowofspirit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gt250 r ın lastik basınc değerleri nedir acaba.?bende katoloğu yok ondan soruyorum..Birde istanbulda zincir koruma plastiğini nereden alabilirim ?

Tek kişi Ön: 29 Psi Arka: 31 Psi
    Çift kişi Ön: 29 Psi Arka: 33 Psi

Zincir korumayı tüm Hyosung yetkili servislerine sorabilirsin, hyosung.com.tr de listesine bak istersen

Alıntı B.m.O adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2 makinenin birbirinden farkını en üstteki mesajımda yazmıştım,
    1,91 boyun sorun olacağını sanmıyorum ama, bir enduronun altında duracağı gibi durmaz tabi

Naked ve "R" arasında, 2. el bir makina almayı düşünürsen, benimkine de bir göz at istersen. Fren, göstergeler, far ve gidon "R", ama makine naked.
    Yani grenajlar çıkmış bir GT250R

http://www.sahibinden.com/2006_model...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler