Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok ben daha almadım ama babamı ıkna edıp almam yakındır soyle 16 olayım alırım bu hızla....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deardamien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mc
    ikinci elde su an ne kadar bu motor? bir veya iki seneliği?

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    6000 ytl ile 8500 ytl arasında değişiyor.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    suuuuzuuuukiiiiiiiii
    benıde ekle ozerım lısteye gt 250 rrrr
    motorsuz motorcu :(

Motosikleti
    Büyük bir zevkle
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK 07'
    selm arkadaşlar.kısmetse 3 ay sonra bende GT250-R ıma kavuşuyorum.3 ay sonra o listede bende olmak istiyorum.

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    arkadaslar bende gt250 r almayi dusunuyorum ancak arkada giden yolcu icin durum vahim mi onu dusunuyorum aydinlatirsaniz sevinirim yoksa yaslanmak icin bir sis bar tarzi bisey dusunucem bana yardimci olursaniz sevinirim

susam13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    herkese iyi gunler pt veya crs gunu gt2500r alıcam ıssallah sormak ıstedıgım bı konu var 250r kullanıcıları hırsızlara karsı guvenlık konusunda neler yapıyolar hangı kılıtlerı onerırler ...
    BLOW

Motosikleti
    Alıntı pokergs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selm arkadaşlar.kısmetse 3 ay sonra bende GT250-R ıma kavuşuyorum.3 ay sonra o listede bende olmak istiyorum.
    Şimdi'den hayırlısı olsun...

Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bende gt250 r almayi dusunuyorum ancak arkada giden yolcu icin durum vahim mi onu dusunuyorum aydinlatirsaniz sevinirim yoksa yaslanmak icin bir sis bar tarzi bisey dusunucem bana yardimci olursaniz sevinirim
    Ne kadar süreli yolculuklar yapmayı düşünüyorsun.Sonuçta bu bir R model makina.Bu makinede TOURİNG konforu bekleyemezsin.Ben bir kaç defa arkada yolculuk yapmıştım gayet güzel ve zevkli oluyor...

Alıntı susam13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi gunler pt veya crs gunu gt2500r alıcam ıssallah sormak ıstedıgım bı konu var 250r kullanıcıları hırsızlara karsı guvenlık konusunda neler yapıyolar hangı kılıtlerı onerırler ...
    Dostum bunu GT250R kullanıcıları olarak değil, motosiklet kullanıcıları olarak yeni bir başlıkta sorarsan daha iyi bir sonuç alırsın....

Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ben daha almadım ama babamı ıkna edıp almam yakındır soyle 16 olayım alırım bu hızla....

daha 16 olacaksın yani... yazık olur sana allah hayırlısını versin ne diyim...
    www taraflihaber.com [B]FARKI TARAFINDA[/B]

esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostlar merak ettigim bi konu var gt 250 comet in benzin göstergesi varmı bide rica etsem kullanan arkadaşlardan birisi bana 250 cometin gösterge panelinin resmini çekip buraya koyabilirmi

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    arkadaşlar ilan kısmı değil biliyorum da buraya da yazayım dedim. 2007 nisan trafiğe çıkışlı 2006 model kırmızı kazasız sorunsuz gt250r ımı 6000km de 600 cc ye geçiş amacıyla satıyorum. Aldığım günden beri en ufak bir sorun yaşamadım bakımlarını motorcu melih de yaptırdım. Garantili. Durduğu yerde yana yatma dan ötürü çok ufak çizikler var. Fiyat 7000 ytl. sahibinden.com da ilan numaram (#4557850)
    how can you know what the things are worth?
    ıf your hands won't move to do a days work.

Motosikleti
    Alıntı esmercan59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar merak ettigim bi konu var gt 250 comet in benzin göstergesi varmı bide rica etsem kullanan arkadaşlardan birisi bana 250 cometin gösterge panelinin resmini çekip buraya koyabilirmi
    Dostum internetten araştırsana, orada bir çok resim vardır

Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ilan kısmı değil biliyorum da buraya da yazayım dedim. 2007 nisan trafiğe çıkışlı 2006 model kırmızı kazasız sorunsuz gt250r ımı 6000km de 600 cc ye geçiş amacıyla satıyorum. Aldığım günden beri en ufak bir sorun yaşamadım bakımlarını motorcu melih de yaptırdım. Garantili. Durduğu yerde yana yatma dan ötürü çok ufak çizikler var. Fiyat 7000 ytl. sahibinden.com da ilan numaram (#4557850)
    Hayırlısı olsun...

benim merak ettiğim yetkili serviste bu motorun bakım ücretleri ne kadar. hava filtresi,yağ filtresi,yağ,fren balataları değiştirdik diyelim servise ne kadar para vereceğiz.başka marka motorların hava filtresi.fren balataları 250 r ye uyuyor mu?

Motosikleti
    Dostum fiyatlar makul bence.Ben ilk bakımda 2 lt'yağa 40 ytl, hava filtresine 10 ytl ödedim. 2. bakımda olsun 75-100 ytl...

Motosikleti
    Çok Yakında
    Arkadaşlar 2008 mart nisan ayları içinde Hyo GT 250R almayı planlıyorum tercihim 2.elden yana sıfırların fiyatları biraz aşıyor beni 6milyar bütçem var eğer satanlar varsa şimdilik bir ön görüşme yapmak isterim

GT 250R Fren Balatası (59301HP9500) 20,00 $ yazıyor sitesinde bu fiyat ön arka set haline balata fiyatı mı ?

http://www.hyosung.com.tr/?fiyatlar=parca

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    hava filtresi pahalı yav biraz

32 $ demişler ama bir arabanın bile hava filtresi(VW grubun araçlarını biliyorum)
    15 ytl

bakımdan bakıma değişecek parçaların fiyatları yüksek mi tutuluyor acaba

ama bazı parçaların fiyatları normal

ithal mal olunca dist. ekliyor,bayi ekliyor ekleniyorda ekleniyor

bu sayfadaki fiyatlar bayinin size vermek zorunda olduğu fiyatlar galiba

bazı bayiler " e abi bunda kargo parası var,cart var,curt var" diyor
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

özer024 arkadaşımız hava filtresine 10 ytl ödedim diyor.listede 32$ yazıyor yansanayi filan mı acaba 10 ytl olan.

Motosikleti
    Alıntı sondurum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özer024 arkadaşımız hava filtresine 10 ytl ödedim diyor.listede 32$ yazıyor yansanayi filan mı acaba 10 ytl olan.
    sanmıyorum ama yinede içime süphe düştü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 39 kullanıcı var. (0 üye ve 39 misafir)

Bu Konudaki Etiketler