Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    Şuan fark ettim resmi sitesinde beğendiğim renk beyaz kırmızı siyah renk kalkmış 2014 model resimleri koyulmuş.

@burakragaa hocam ne demek önemli değil. Aslında hem işte dediğim gibi biraz yemedi e boy kısa hiç tecrübe yok bir de cbr250 için aldığım fiyat hyosungdan 2-3 bin tl kadar aşağısındaydı yani ufak bir miktar değil.
    burakragaa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı EMREGTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla dostum herkes aynı şeyi söyledi bayabir uğraştırıyormus sanırım :S becerememekten korktum açıkcası suan :D nighbraker alacağım yeterince beyazmı ? kullandınmı hiç? aydınlatması falan iyimi bilgin varmı?
    Beyaz ışık yağışlı havalarda daha kötü görüş verir aklında bulunsun. yağışlı havalarda kullanıyorsan tavsiye etmem

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Arkadaşlar merhaba.
    2006 model hyosung ile 2011 model hyosung arasında ki farklardan bahsedebilir misiniz? Sayfaları tek tek tekrar okudum ama fark konusunda tatmin olamadım pek.
    2006 ne kadar yakar, 2011 ne kadar yakıyor? Teşekkürler.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun takılı haldeki fotolarını paylaşabilir misin. Bende bunlardan almak istiyorum fakat güzel görünüyor mu emin olamadım. Birde katlanmış halleri nasıl oluyor, onu da fotoğraflarsan hemen sipariş vermek istiyorum
    Cuma günü çeker koyarım buraya. Bence çok tatlı duruyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.
    2006 model hyosung ile 2011 model hyosung arasında ki farklardan bahsedebilir misiniz? Sayfaları tek tek tekrar okudum ama fark konusunda tatmin olamadım pek.
    2006 ne kadar yakar, 2011 ne kadar yakıyor? Teşekkürler.
    Arkadaşım forumda yüzlerce sayfa var bunula ilgili. Biraz dikkatli bakarsan bulursun. Hiç bir şey bilmiyorsan googleye yaz onlarca fark sıralanır. Aynı şeyleri tekrar tekrar yazdırmayın millete. Okumaya üşenmeyin lütfen.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

Motosikleti
    Alıntı esc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma günü çeker koyarım buraya. Bence çok tatlı duruyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

Arkadaşım forumda yüzlerce sayfa var bunula ilgili. Biraz dikkatli bakarsan bulursun. Hiç bir şey bilmiyorsan googleye yaz onlarca fark sıralanır. Aynı şeyleri tekrar tekrar yazdırmayın millete. Okumaya üşenmeyin lütfen.
    Sevgili dostum benzin konusunda bilgiye ulaştım lâkin 2006 zamanında ki fiyatlarla şimdi ki fiyatlar farklı olduğu için ve litre hesabıyla bulamadığım için sordum. Ek olarak kesiciyle ilgili 2008de mi kesici var 2009da mı onu bulamadım. Kurcukladım epey, vaktin varsa ve bilgin varsa açıklarsan sevinirim, iyi geceler.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    enjeksiyonların hepsinde kesici var diye başliyim...

2008 sonrasıda enjeksiyon.

Motosikleti
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enjeksiyonların hepsinde kesici var diye başliyim...

2008 sonrasıda enjeksiyon.
    Cevabın için teşekkür ederim.
    Peki kesici olmayanlarda örneğin birinci viteste redlineye girdim, çok tecrübeli değilim. Olası birşey. Bu ne gibi sorunlar yaratır?

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Peki kesici olmayanlarda örneğin birinci viteste redlineye girdim, çok tecrübeli değilim. Olası birşey. Bu ne gibi sorunlar yaratır?
    Tahminimce motoru eline alırsın ve redline girdiğini anlamayıp 1. viteste ise zaten sürme çok saçma bir soru olmuş kusura bakmayın ama. sonuç olarak sana zararı 3 tane.
    1- Para 2- Yine para 3- Daha da para, olur.
    esc bunu beğendi.
    Allah ne verirse hayırlısını versin, İnşallah.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Redline'a girmek değil, uzun süre redline'da kalmak sıkıntılı. Tabi sürekli redline'a girip girip çıkmakta sıkıntılı. Krank kesiyor diyorlar ya hani, işte krankı kesersin.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    Alıntı burakragaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahminimce motoru eline alırsın ve redline girdiğini anlamayıp 1. viteste ise zaten sürme çok saçma bir soru olmuş kusura bakmayın ama. sonuç olarak sana zararı 3 tane.
    1- Para 2- Yine para 3- Daha da para, olur.
    Soruyu sorma amacım bilgi edinmek, birinci viteste redlineye girmek falan değil amacım ama girdiğimde ne gibi problemler olur diye öğrenmek amacıyla sordum cevabın için teşekkür ederim.

Redline'a girmek değil, uzun süre redline'da kalmak sıkıntılı. Tabi sürekli redline'a girip girip çıkmakta sıkıntılı. Krank kesiyor diyorlar ya hani, işte krankı kesersin.
    Peki daha sonradan kesici ekleme gibi bir uygulama yapılamaz mı? Dikkatli olmak tek başına yetmez gibime geliyor girip girip çıkmak uzun sürede krankla ilgili problem çıkarır. Kesici eklemek vs. bu tarz bişey var mı?

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Bunun takılı haldeki fotolarını paylaşabilir misin. Bende bunlardan almak istiyorum fakat güzel görünüyor mu emin olamadım. Birde katlanmış halleri nasıl oluyor, onu da fotoğraflarsan hemen sipariş vermek istiyorum
    Bu arada siteye ilk defa resim yüklüyorum. Link olarak atabildim. Resim halinde atmayı beceremedim.

http://hizliresim.com/emZO6y
    http://hizliresim.com/x9lML9
    http://hizliresim.com/xGX6zy
    http://hizliresim.com/x3JroO
    enxdesign bunu beğendi.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Kısa süreli redline yapınca pek bir şey olmaz fakat motoru yıpratırsın... Redline olayından daha önemli bir şey var; Kuraclanmamış hyo bulmak. Kurcalanmıiş hyo saatli bombaya benzer. Ülkemizde pek hyo ustası olmadığı için (v-twin motor) tamir görmüş hyoların durumlarıda muallaktadır...

2011-12 altı bir şey alma. Kilometreyede takılma. Yeterki temiz olsun.
    Mamba09 bunu beğendi.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    Enjeksiyonlu modelde K&N HY-6507 hava filtresi kullanan var mı? Enjeksiyonlularla uyumsuz diye biliyordum ama sitesinde uyumlu yazıyor.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2.El Tiger egzos arıyorum satan var özelden ulaşabilir
    fearlesboyy bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.El Tiger egzos arıyorum satan var özelden ulaşabilir
    tıgerın gp orjınalı var bır arkadastan aldım ama motorum daha 550 km e oldu 1000 beklıyorum takmazsam sıze yazarım ilandakının aynısı fıyatıda gayet uygun tutmaya calısırım
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...55037407/detay

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tıgerın gp orjınalı var bır arkadastan aldım ama motorum daha 550 km e oldu 1000 beklıyorum takmazsam sıze yazarım ilandakının aynısı fıyatıda gayet uygun tutmaya calısırım
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...55037407/detay
    hocam bu hyolara uyumlu değil malesef
    fearlesboyy bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bu hyolara uyumlu değil malesef
    hyosungda bakmadım gercı doğrı yanlıs hatırlamıyorsam 4 vıdalı bır baglantısı vardı hyonun bende daha once hyoma tıger takmıstım

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı onuroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enjeksiyonlu modelde K&N HY-6507 hava filtresi kullanan var mı? Enjeksiyonlularla uyumsuz diye biliyordum ama sitesinde uyumlu yazıyor.
    ben kullanıyorum.gayet uyumludur.K&N nin sitesinde geçen yıla kadar gt 650 için diyordu.Amazon da acayip indirimliydi yılbaşından önce.bunu alacaksan yağını ve temizleme spreyini de almanı tavsiye ederim.ömür boyu yıka kullan.motorun sesi bile bir başka tatlı oldu.kuruda kullanılıyor ama kullanma kılavuzunda gösterdigi gibi yağlarsan çok daha verimli oluyor.
    onuroz bunu beğendi.

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Alıntı esc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada siteye ilk defa resim yüklüyorum. Link olarak atabildim. Resim halinde atmayı beceremedim.

http://hizliresim.com/emZO6y
    http://hizliresim.com/x9lML9
    http://hizliresim.com/xGX6zy
    http://hizliresim.com/x3JroO
    Forum için yazması lazım onu buraya yapıştırırsan resmi yükledikten sonra fotolar burda boy gösterir
    Ve aynalar çok tatlı durmuş gerçekten, ama uzunluğuna gelince gidonu fazlasıyla geçiyor gibi sanki eğer düşündüğüm gibi değilse link veya marka model verirseniz sevinirim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:52 ----------

Bana yakınlarda bir yerlerde çok acil derece bu motordan anlayan birileri lazım USTA'larım sizlere seslieniyorum lütfen bir mesaj atıp beni rahatsız edin , gerçekten kafam alak bullak motosiklet canımı sıkıyor son zamanlarda bir şeyler ters gidiyor hissediyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:54 ----------

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kullanıyorum.gayet uyumludur.K&N nin sitesinde geçen yıla kadar gt 650 için diyordu.Amazon da acayip indirimliydi yılbaşından önce.bunu alacaksan yağını ve temizleme spreyini de almanı tavsiye ederim.ömür boyu yıka kullan.motorun sesi bile bir başka tatlı oldu.kuruda kullanılıyor ama kullanma kılavuzunda gösterdigi gibi yağlarsan çok daha verimli oluyor.
    Bakıma soktuğumda hava filtresi değiştirilmesi gerek dicekler banko ki bende değiştirmek isticem , K&N Hy-6507 '' 100 Tl civarı alıp taktırsam mı yoksa kendi dedikleri hava filtresini mi temizletip taktırsam karar veremedim ?

Bu arada bakıma götürürken A'dan Z'ye olmasa da A' dan Y' ye kadar bilip anlayan gönüllü birinide yanımda olmasını rica ederim . Hem hoş muhabbet sohber eder hemde yolunda gitmeyen şeylere karşın. İster mesaj atın ister buraya yazın ama benim için gerçekten önemimli 2. periyodik bakımı yapıldı sadece yaza hazırlık gibisinden götürcem boşu boşuna 75 Tl sadece İşçiliğe vermek istemiyorum..!!!!
    Allah ne verirse hayırlısını versin, İnşallah.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı burakragaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum için yazması lazım onu buraya yapıştırırsan resmi yükledikten sonra fotolar burda boy gösterir
    Ve aynalar çok tatlı durmuş gerçekten, ama uzunluğuna gelince gidonu fazlasıyla geçiyor gibi sanki eğer düşündüğüm gibi değilse link veya marka model verirseniz sevinirim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:52 ----------

Bana yakınlarda bir yerlerde çok acil derece bu motordan anlayan birileri lazım USTA'larım sizlere seslieniyorum lütfen bir mesaj atıp beni rahatsız edin , gerçekten kafam alak bullak motosiklet canımı sıkıyor son zamanlarda bir şeyler ters gidiyor hissediyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:54 ----------

Bakıma soktuğumda hava filtresi değiştirilmesi gerek dicekler banko ki bende değiştirmek isticem , K&N Hy-6507 '' 100 Tl civarı alıp taktırsam mı yoksa kendi dedikleri hava filtresini mi temizletip taktırsam karar veremedim ?

Bu arada bakıma götürürken A'dan Z'ye olmasa da A' dan Y' ye kadar bilip anlayan gönüllü birinide yanımda olmasını rica ederim . Hem hoş muhabbet sohber eder hemde yolunda gitmeyen şeylere karşın. İster mesaj atın ister buraya yazın ama benim için gerçekten önemimli 2. periyodik bakımı yapıldı sadece yaza hazırlık gibisinden götürcem boşu boşuna 75 Tl sadece İşçiliğe vermek istemiyorum..!!!!
    Resimlerde öyle çıkmış. Gidondan daha geniş olduğunu zannetmiyorum. Aralardan geçerken falan hiç sıkıntı yaşamadım bu güne kadar.
    Bunlar benim aynaların linkleri. Siyah, karbon desenli ve metalik renkleri var. Birebir aynı değil. Bağlantı noktalarında ekstra koruma plastiği var. Resimlerden tam anlayamadım ama bu ekstra plastikler katlanır olma özelliğini engelleyebilir. Öyle bir durum oluşursa plastikleri sökersin.
    http://www.ebay.com/itm/Chrome-LED-T...b96027&vxp=mtr
    http://www.ebay.com/itm/cabon-LED-Tu...b96052&vxp=mtr
    Birde böyle bir şey var.İç taraftan da sinyal veriyor ama aynası nasıl onu bilemem.
    http://www.ebay.com/itm/JDM-Black-Cl...299c8f&vxp=mtr
    Ebay'a ''hyosung mirror'' yazarsan daha fazla çeşit bulabilirsin. Benim verdiklerim en ucuzların linkleri.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler