Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 model 5 binden az kmsi olan motor kaç lira eder şu zamanda?

Birde,

2012 model olup 5 binden az kmsi olan kaç lira eder? Kazasız, düşmesi kalkması olmayacak şekilde.
    2013 yeni kasa bence 9 dan aşşağı gitmemeli
    2012 de yeni kasa gelmese 8500 ederdi ancak şuan 8 e gitmesi lazım.
    LAKİN ucuz malın alıcısı çok, temiz pahalı malın alıcısı yok.
    enxdesign bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    http://m.sahibinden.com/classifiedDe...l?id=140111076

Arkadaslar bu motor nasil alinabilirmi

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F

Birde,

2012 model olup 5 binden az kmsi olan kaç lira eder? Kazasız, düşmesi kalkması olmayacak şekilde.
    bence 9000 bile eder temiz olduktan sonra Fuardan sonra dövizdi krizdi vs.'di derken zaten bu fiyatlara motor bulunmayacak. '12 model daha güzel zaten fiyat düşmemesi lazım :p
    enxdesign bunu beğendi.

Motosikleti
    ybr125-fazer 600-ninja 250r-sv650a
    Arkadaşlar bende aşığıyım bu motorun efsane motor ama yeni hyosungculara sorum 0 alıcam cunku altın elbıselı adam amortisorleri yerden yere vuruyor 2008 model için yenilerinde böyle bi problem varmı virajlarda kaçırıyormu merak ediyorum çünkü viraj merakımda var alınca direk lastik değiştiricem ama yeterli olur mu merak ediyorum böyle iyi lastikle viraj falan deneyip deneyimleyen olduysa paylaşmasını rica ediyorum

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Verdiğin link çalışmıyor kardeş. Model veremem ama eski motorlar çok hırpalanmış oluyor. Oyüzden bütçeyi biraz artırmalısın bence.

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-gt250r___siyah__2010-model-140111076/detay?hideSearchFilter=false&searchResultsViewPref erence=std&showViewPreferences=true

km orjinal mi, hadi orjinalliği geçtim motora nasıl bakılmış. alacak olursanız eğer zincirine ön dişlinin durumunada bakın, değişmiş mi yada değişmesi gerekiyor ise uzak durun bence 18000 kmde. Aynalar ve sinyaller neden orjinal değil orjinalleri nerede? gidona vs bi bakın alacak olursanız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:08 ----------

Alıntı esefcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende aşığıyım bu motorun
    bitti gitti ben ilk çıktığından beri hastasıydım yıllarca takip ettim burayı, nasip oldu aldım sonunda. Beğeniyosan al bence bi daha mı gelcen? :D

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Tamam bunlara bakmaya ozen gosteririm tesekkurler

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

Birde,

motor piyasası biraz dansöz gibidir yani ederi yada fıyatı nedır bellı sabit olmaz o satıcıya kalmış.örnek yenı kasa cbr 125 tertemız kazasız belasız en ufak kırık catlagı yok 4100 aldım 5000 sattım 1,5 ay sonra .2008 model enjeksıyonlu temız motorumu aldıgım fıyatı yazmayacagım...yani sözun kısası 2, elin sabit fiyatı yok...
    yani 2, el motor alacaksanız modelın fiyatına göre kendinizi şartlandırmayın...paranızı hazır edın uygun fıyatlı düşerse hemen alın...yazın başında 2011 yenı kasa 8000 km 6500 aldı arkadaş istanbuldan ve tertemiz kazasız
    enxdesign ve Private_User bunu beğendiler.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    600F'i isteyen biri var. Haftaiçi motoru ona satarsam, hyosung'a dönmeyi düşünüyorum tekrar. Okula gidip geliyorum, ilk dönem haftada 200km yol yapıyordum. Bu dönem 400 km yol yapacağım. Hondayla gidip gelirsem yaza 600RR alamayacağım, para egsozdan büf olup gidecek.

Burhaniye'li arkadaşın 2012 hyosungunu düşünüyorum. Ama aklımın bir köşesinde titanyum renk 2013 var.
    Motoru satıp parayı cebime koyayım hayırlısıyla önce
    fearlesboyy bunu beğendi.

Private_User - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    hayırlısı olsun kardeş ama titanyumu yakından gör derim bende senin gibi 2012 2011 bakıyordum titanyum görünce bu olucak kesin dedim 2013 aldım

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR

Birde,

Bana kalırsa 5000 km yi geçememiş yatması kalkması olmayan 2013 9.500 den 2012 de 8.500 den aşağı gitmemesi lazım.Lakin kolay para kazanan veya baba parasıyla alıpta yok pahasına satan gerizekalılar yüzünden Hyosung'un 2.eli bence ucuza gidiyor.Millet 8'e aldığı 2011 cbr 250 leri bile 9dan başkasına çakmaya çalışıyor.Hyosung a 9 dedin mi çok abi ya verilmez deniyor.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana kalırsa 5000 km yi geçememiş yatması kalkması olmayan 2013 9.500 den 2012 de 8.500 den aşağı gitmemesi lazım.Lakin kolay para kazanan veya baba parasıyla alıpta yok pahasına satan gerizekalılar yüzünden Hyosung'un 2.eli bence ucuza gidiyor.Millet 8'e aldığı 2011 cbr 250 leri bile 9dan başkasına çakmaya çalışıyor.Hyosung a 9 dedin mi çok abi ya verilmez deniyor.
    PEKİ BUNUN sorumlusu kim tabiki kendini bilmez hyo kullanıcısı...daha önce farklı zamanlarda 5 tane hyom oldu ama şimdi gel görki piyasada ciğeri cıkmış afedersiniz a....s.... o kadr çok hyo varki.bunlar yüzünden tüm hyolar milletin gözünde hoşaf..adam cbr250 8500 almış şimdi karla satıyor neden naparsanız yapın cbr eskitemezsiniz kaza olmadıgı sürece.yoksa bana kalsa bir hyoyu (temiz kullanılmış)5 cbr değişmem ama piyasada temiz hyo yok. olanda sıfır parası istiyor hal böyle olunca bende dahil pek çok arkadaş cbr250r yöneliyor.yedek parça malum bir kafa grenajının yan panelı 55 tl arka kuyruk 35 tl cbr250r da yani çizlse kaza olsa tamir boya vs yapsanız daha pahalı sıfır 35 tl bunların hepsi birer unsuzdur motor tercihlerinde.bulundugumuz bölgedeki hyo servislerinde bile hala hyonun arıza kodunu bilmeyen bırakın bilmeyi nasıl bakılacagını bile ömründe görmemeiş motor ustaları var.hal böyle oluncada insanlar kararsız kalıyor o dediğiniz 2011 bile baskası (piyasa bilmeyen ilk motoru olucak motorcu )9000 alır ama siz 2011-2012 hyoya 7500 dediğinizde insanlar hala korkuyor yaklaşmıyor..ama yine hyonun yeri bambaşka

Private_User - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    valla kim ne derse desin hyo ilk defa kullanıyorum ve çokta memnunum hiç bir sıkıntı çıkarmıyor düzgün bakarsan, bir kaç sıkıntısı var onlarda motor ile ilgili değil fearlesboyy'un söylediği gibi yetkili firma olarak geçen yerlerde bile adamlar nerede neyin arızalı olduğunu bilmiyor makinayı pc ye bağlayın diyorum bağlıcak pc yok sadece kayalarda var sıkıntı şu millet alır almaz değil ama aldıktan sonra destek veren adam gibi yetkili servis olmayınca korkuyor tabiki birde parçalar pahalı olunca iyice insanın canı sıkılıyor ufaktan bi yan yat bir sürü para harcarsın. Oyüzden fiyatlar düşüyor honda daha çok pahalanıyor.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Merhaba arkadaşlar. 3 Hyosung motosikletim var. 1 GT250R 2011 Beyaz 35bin KM, 1 tane GT 650 2006Sarı 5BinKM, 1 tane gt650 2008 35BinKM Kırmızı
    Kıyafete uygun olana biniyordum. Ama sanki 1 tane yeter gibi :p
    Sahibinden'e satış ilanı koydum. Ilgilenen arkadaşlara duyrulur
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3494000/detay/

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı Private_User adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun kardeş ama titanyumu yakından gör derim bende senin gibi 2012 2011 bakıyordum titanyum görünce bu olucak kesin dedim 2013 aldım
    Titanyumlardan da satılık yok nerdeyse sahibinden de.
    Gerçi daha canlı olarak görmedim hiç. Ama resimlerde falan güzel duruyor.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Private_User adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kim ne derse desin hyo ilk defa kullanıyorum ve çokta memnunum hiç bir sıkıntı çıkarmıyor düzgün bakarsan, bir kaç sıkıntısı var onlarda motor ile ilgili değil fearlesboyy'un söylediği gibi yetkili firma olarak geçen yerlerde bile adamlar nerede neyin arızalı olduğunu bilmiyor makinayı pc ye bağlayın diyorum bağlıcak pc yok sadece kayalarda var sıkıntı şu millet alır almaz değil ama aldıktan sonra destek veren adam gibi yetkili servis olmayınca korkuyor tabiki birde parçalar pahalı olunca iyice insanın canı sıkılıyor ufaktan bi yan yat bir sürü para harcarsın. Oyüzden fiyatlar düşüyor honda daha çok pahalanıyor.
    anlatmak istediğimi özetlemişsin hocam ben asla hyoyu kötülemem çünkü aslında kaliteli motor ama sadece motorda iş bitmiyor servis ve yedek parça cok önemli.yoksa 600 cc lık kalıpda ve cüssede motor ben burdayım diyor.şehrin yakışıklısı o

Motosikleti
    NAKED
    arkadaşlar bu motorlar kaç ltre yağ alıyor, hangi yağ kullanıyorsunuz, bir de filitreler kaçpara ve nereden alıyorsunuz bilgi verebilir misiniz

Alıntı yesiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motorlar kaç ltre yağ alıyor, hangi yağ kullanıyorsunuz, bir de filitreler kaçpara ve nereden alıyorsunuz bilgi verebilir misiniz
    filtre degısırse 1.60 litre
    degısmeze 1.45 litre

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı yesiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Filtreyle birlikte 1.5lt.Yag olarak motul 5100 kullananlar cok memnun.Tvs apachenin yag filtresi uyuyor bizim motorlara 10 tl bisey

Motosikleti
    NAKED
    hangi yağı öneriyorsunuz
    filitreyi nereden temin edebilirim?
    bir de kullanılmayan yağı ne kadar saklayabilirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler